Koronowirus, Wuhan , 2019-nCoV, Epidemia ver. beta 1.01

Materialy troche stare, ale jak ktos ma czas to mozna posluchac.

-------------------------

To mi wyglada na celowa probe pozbycia sie najslabszych jednostek (taka eugenika w bialych rekawiczkach; w skrocie babeczka jest uczulona na okreslone skladniki szczepionek i istnieje duze prawodpodobienstwo, ze stanie sie jej cos zlego gdyby sie zdecydowala. Spelnia wszystkie wymogi do uzyskania zwolnienia i nie moze go dostac. Czy jest to spowodowane biurokracja czy moze jest to celowe dzialanie - chuj wie. Rzad caly czas jest gotow ja zaszczepic :fjedzia: ).

-----------------------------

O tym jak dziala przemysl farmaceutyczny w USA i czy zawierzanie mu jest rozsadne (od zaznaczonego fragmentu do konca; 1:08:58). @Karateka@ @klossowski moze was zainteresuje
 
ten łysy frajer z polsatu
Dostał sygnał do odwrotu... skur*ysyn jeden
Oj tak, łysej mendzie napluć w twraz to mało
#pamietamy:


:antonio::



Te "rządzące" kanadyjskie głupki myślały, że jak wprowadzą zakaz dostarczania paliwa truckersom pod groźbą aresztu to wszyscy ogony podkulą. Efekt:

No chyba, że doskonale wiedzieli jaka będzie reakcja ale chcieli się upewnić, doświadczalnie i namacalnie sprawdzić (inżynieria społeczna)

Współczesne dziennikarstwo::clintdis:::



Image
 
I to jest bardzo dobre info ktore mnie cieszy w chuj. Jak pieknie sie teraz czyta takie newsy jal wszystkim mieknie rura juz nawet maski zaraz chca wyjebac do kibla. Tylko dlaczego to trwalo tak dlugo do chuja wacka...
Nikomu rura nie mięknie, jest to tylko kolejna część planu.
 
Chciałbym wiedzieć kto rzeczywiście stoi za organizacją tych wszystkich konwojów które dziwnym trafem zaczeły wyrastać jak grzyby po deszczu, myślę że grubo byśmy się zdziwli...
 
Chciałbym wiedzieć kto rzeczywiście stoi za organizacją tych wszystkich konwojów które dziwnym trafem zaczeły wyrastać jak grzyby po deszczu, myślę że grubo byśmy się zdziwli...
Też mi to śmierdzi, bo takie protesty to o rok za późno i akurat się złożyły z "luzowaniem" w wielu krajach.


Chyba nie zdążył spłacić hipoteki jeszcze.

Jakby ktoś go kiedyś spotkał to proszę gościa nadziać tym długim żydowskim noskiem na kolano.
Płacę 5 zł!
:kis:
 
Panowie, słyszycie ten huk?
To pękające odbyty tych wszystkich covidowych obsrańców.
Zapamiętajmy te mordy. Apeluje do @klocuniek,@szplin,@Masta,@andrzej_t. I wieku innych, których z nicka nie wymieniłem.
Trzeba stworzyć "temat hańby", żebyśmy pamiętali o tym całym zakłamanym mainstreamie z dziennikarzami, celebrytami,politykami, sportowcami i innymi skurwysynami, którym marzył się podział na lepszych i gorszych. To skurwysyństwo nie może zostać zapomniane, bagatelizowane, zamiecione pod dywan.
Daleki jestem od biczowania, wieszania za jaja, czy nabijania na pal, ale zobaczcie jak nas to podzieliło w pracy, w domach, nawet tu, na forum.
Nie wiem, czy to koniec - pewnie nie - ale od reakcji ludzi zależy kiedy coś podobnego zechcą nam powtórzyć.
 
Panowie, słyszycie ten huk?
To pękające odbyty tych wszystkich covidowych obsrańców.
Zapamiętajmy te mordy. Apeluje do @klocuniek,@szplin,@Masta,@andrzej_t. I wieku innych, których z nicka nie wymieniłem.
Trzeba stworzyć "temat hańby", żebyśmy pamiętali o tym całym zakłamanym mainstreamie z dziennikarzami, celebrytami,politykami, sportowcami i innymi skurwysynami, którym marzył się podział na lepszych i gorszych. To skurwysyństwo nie może zostać zapomniane, bagatelizowane, zamiecione pod dywan.
Daleki jestem od biczowania, wieszania za jaja, czy nabijania na pal, ale zobaczcie jak nas to podzieliło w pracy, w domach, nawet tu, na forum.
Nie wiem, czy to koniec - pewnie nie - ale od reakcji ludzi zależy kiedy coś podobnego zechcą nam powtórzyć.
Ej ale aż taki kryształowy nie jesteś w tym temacie. Jeszcze niedawno balansowałeś miedzy soft covidianinem a lekkim sceptykiem
 
Z tych wszystkich obślizgłych wymienionych wcześniej do najgorszych zaliczam właśnie m.in tego zakłamanego, cynicznego słabiaka
Prawda. Wybitny lekarz z obszerną wiedzą, który odmówił trzy razy publicznej debaty Witczakowi i Kunie. Ale o niego akurat mało się martwię bo wiem, że wkurwił tak niesamowicie olbrzymią liczbe ludzi, że na bank ktoś mu zajebie. Podejrzewam, że juz nie chodzi sobie tak hurra durra po bułki rano na śniadanie.
 
Nie cieszcie się ONI są zawsze o kilka kroków przed nami. Teraz zrobili jeden krok do tyłu by zrobić za chwilę kilka do przodu.
Nie wiemy czy im coś nie wyszło ( z viremi i śmiercionką) czy taki mają scenariusz by w krytycznych momentach przystopować.

W listopadzie jedna zbuntowana pani doktor mówiła mi, że to kłamstwo zaraz się wywali i muszą to jakoś zatuszować.
Mówiła wtedy o blackoutach 3dniowych przed końcem roku, co się nie sprawdziło. Wierzyła, że ogólnoświatowe wyłączenia energii i chaos jak powstanie na ten skutek spowoduje RESET informacji o szczepionkach i virze.
 
Panowie, słyszycie ten huk?
To pękające odbyty tych wszystkich covidowych obsrańców.
Zapamiętajmy te mordy. Apeluje do @klocuniek,@szplin,@Masta,@andrzej_t. I wieku innych, których z nicka nie wymieniłem.
Trzeba stworzyć "temat hańby", żebyśmy pamiętali o tym całym zakłamanym mainstreamie z dziennikarzami, celebrytami,politykami, sportowcami i innymi skurwysynami, którym marzył się podział na lepszych i gorszych. To skurwysyństwo nie może zostać zapomniane, bagatelizowane, zamiecione pod dywan.
Daleki jestem od biczowania, wieszania za jaja, czy nabijania na pal, ale zobaczcie jak nas to podzieliło w pracy, w domach, nawet tu, na forum.
Nie wiem, czy to koniec - pewnie nie - ale od reakcji ludzi zależy kiedy coś podobnego zechcą nam powtórzyć.
 
Panowie, słyszycie ten huk?
To pękające odbyty tych wszystkich covidowych obsrańców.
Zapamiętajmy te mordy. Apeluje do @klocuniek,@szplin,@Masta,@andrzej_t. I wieku innych, których z nicka nie wymieniłem.
Trzeba stworzyć "temat hańby", żebyśmy pamiętali o tym całym zakłamanym mainstreamie z dziennikarzami, celebrytami,politykami, sportowcami i innymi skurwysynami, którym marzył się podział na lepszych i gorszych. To skurwysyństwo nie może zostać zapomniane, bagatelizowane, zamiecione pod dywan.
Daleki jestem od biczowania, wieszania za jaja, czy nabijania na pal, ale zobaczcie jak nas to podzieliło w pracy, w domach, nawet tu, na forum.
Nie wiem, czy to koniec - pewnie nie - ale od reakcji ludzi zależy kiedy coś podobnego zechcą nam powtórzyć.

W naszej lokalnej internetowej społeczności jest jeden taki gagatek...


Zawsze i wszędzie
1644445149779.png


yeah bunny będzie :pjelen:
 
Back
Top