Koronowirus, Wuhan , 2019-nCoV, Epidemia ver. beta 1.01


Dr medycyny celebryckiej krociotko wyjaśnię foliarzy
Sygnał został nadany. Teraz wszystkie Horbany i Grzesiuki tego świata będą opowiadać, że pandemia się kończy.
 

Dr medycyny celebryckiej krociotko wyjaśnię foliarzy
Najbardziej mnie smieszy jak oni pisza i apeluja zeby sluchac nauki i prawdziwych lekarzy a potem pytaja o sytuacje epidemiologiczna chlopa od stawow i kosci....

Ktos sie w ogole zaznajomil z jego pracami naukowymi? Ja znalezc za bardzo nie moge.
 


Ostatnio dużo się pojawia dowodów w jaki sposób są pompowane i fałszowane statystyki covidowe. Śledząc to co się dzieje na świecie i u nas mam wrażenie, że jedyna słuszna narracja zaczyna się powoli sypać. Dla mnie to i tak jest niepojęte, że tak wiele ludzi przez tak długi czas nie widzi w tym wszystkim niczego dziwnego czy podejrzanego. Dobrze się tu sprawdza powiedzenie, że łatwiej jest oszukać ludzi niż przekonać ich, że zostali oszukani.
 


Ostatnio dużo się pojawia dowodów w jaki sposób są pompowane i fałszowane statystyki covidowe. Śledząc to co się dzieje na świecie i u nas mam wrażenie, że jedyna słuszna narracja zaczyna się powoli sypać. Dla mnie to i tak jest niepojęte, że tak wiele ludzi przez tak długi czas nie widzi w tym wszystkim niczego dziwnego czy podejrzanego. Dobrze się tu sprawdza powiedzenie, że łatwiej jest oszukać ludzi niż przekonać ich, że zostali oszukani.

Potwierdzę przełamanie części betonu.
Gadałem z teściową i ona z koleżankami do Niemiec jeździ, a były wyznania covidiańskiego. Ale na szczęście już im się zapaliła lampka, że coś tu nie tak jak znowu muszą iść po strzała i w perspektywie za parę miesięcy po kolejny.
A miała być ostatnia prosta.

Ucieczka rady medycznej tylko to potwierdza, że szczury uciekają z tonącego okrętu i jak dobrze pójdzie w tym roku ten Cyrk się skończy.
Chociaż u mnie w mieście większość ma wyjebane i da się żyć to może reszta kraju się ruszy.
 


Ostatnio dużo się pojawia dowodów w jaki sposób są pompowane i fałszowane statystyki covidowe. Śledząc to co się dzieje na świecie i u nas mam wrażenie, że jedyna słuszna narracja zaczyna się powoli sypać. Dla mnie to i tak jest niepojęte, że tak wiele ludzi przez tak długi czas nie widzi w tym wszystkim niczego dziwnego czy podejrzanego. Dobrze się tu sprawdza powiedzenie, że łatwiej jest oszukać ludzi niż przekonać ich, że zostali oszukani.

Jak chcesz sobie jeszcze uświadomić tą manipulacje to zapraszam do nowego artykułu na tvn24 hehe

 
Screenshot_2022-01-19-14-38-26-420_com.android.chrome.jpg
 


Ostatnio dużo się pojawia dowodów w jaki sposób są pompowane i fałszowane statystyki covidowe. Śledząc to co się dzieje na świecie i u nas mam wrażenie, że jedyna słuszna narracja zaczyna się powoli sypać. Dla mnie to i tak jest niepojęte, że tak wiele ludzi przez tak długi czas nie widzi w tym wszystkim niczego dziwnego czy podejrzanego. Dobrze się tu sprawdza powiedzenie, że łatwiej jest oszukać ludzi niż przekonać ich, że zostali oszukani.

Jeżeli w tym filmiku który wrzucam jest choćby 50% prawdy, to mamy do czynienia z współczesnymi obozami zagłady i doktorami Mengele
 
Demagog? Czy jakiś inny Der onet, jankeski ha tfuN...? Źródła jakieś podali?

Najbardziej optymistyczna wiadomość w Europie od dwóch lat
NO jasne, ze demagog i jasne, że podali

https://demagog.org.pl/fake_news/osoby-zaszczepione-nie-moga-sie-ubezpieczyc-fake-news/

Oczywiście chodzi o ubezpieczenie po NOPach ale Oni dalej swoje

"Odszkodowanie spowodowane przez kolizję samochodową wypłacane jest m.in. w ramach ubezpieczenia NNW (Następstw Nieszczęśliwych Wypadków). Każda z firm ubezpieczeniowych ma własną definicję tego, co uznawane jest za nieszczęśliwy wypadek. Powszechny Zakład Ubezpieczeń definiuje nieszczęśliwy wypadek jako: „nagłe zdarzenie wywołane przyczyną zewnętrzną”. Podstawowy zakres ubezpieczenia NNW obejmuje także następstwa omdlenia z przyczyny innej niż choroba przewlekła." xD
 
Przygotujmy się panowie na przynajmniej miesiąc covidowej histerii nakręcanej przez wszelakie media, którym owa "nekrętka" nad wyraz się opłaca, bo przestraszeni, spanikowani ludzie oglądają i klikają we wszystko co powoduje ich strach. Oglądalność oraz kliki = kasa z reklam, więc będzie jazda na maxa z pandemią strachu, podsycaną dziesiątkami tysięcy zakażań omikronem. Trzeba wrzucić na luz, bo wkurwianie się na ten cały cyrk odbierze wkurwionym więcej zdrowia niż przeziębieniowy omikron.

Trochę newsów celowo zakopanych w portalowych zakładkach, bo nie wpisują się w nurt paniki.

Wielka Brytania. Boris Johnson ogłosił zniesienie obostrzeń.
https://next.gazeta.pl/next/7,173953,28018984,wielka-brytania.html

Holandia. Teatry i filharmonie działają jako siłownie i salony fryzjerskie. Protest przeciw obostrzeniom.
https://next.gazeta.pl/next/7,17395...ostrzeniom-teatry-i-filharmonie-wznowily.html

 

Sporo takich filmików z Australii ostatnio widzę. Jest pewna grupa obywateli, którzy protestują i wyrażają swoje oburzenia terrorem i przeginaniem pały rządzących. Niestety jest cała masa Australijczyków, którzy to tolerują lub nawet popierają. To jest niesamowite, jak by się wydawało wolny, rozsądny naród dal się tak zastraszyć i zmanipulować.
 
Back
Top