Koronowirus, Wuhan , 2019-nCoV, Epidemia ver. beta 1.01

o kurła... goście robili screeny wpisów dotyczących zdarzeń w korelacji czasowej po szczypach zamieszczanych na różnych portalach. Powstała olbrzymia baza, a to jedynie wycinek. Na ile to prawdziwe? Zgłaszajmy solidarnie do demagoga:

"Wpisy, które zamieszczamy na tej stronie, to tylko niewielka garstka tego, co spotykamy na co dzień w internecie. Tworzymy ją społecznie – nie mamy dużo czasu na dodawanie nowych, napotykanych codziennie relacji."


Poniżej wideo z Wloch (również na powyższej stronie znalazłem) - to ponoć marsz ludzi, którym ktoś bliski zmarł po szcypce:

 
Last edited:
Były w sobotę, coś się powoli zaczyna dziać.
Omineło mnie jakoś. Robcie tu wrzutki jeśli coś się pojawi.

Dopiero post factum zjarzyłem że chodziło ci o protest

Odszukałem:












Podobny wiek:
Osoba nr 1: pokazuje wielotysięczne protesty z kilku stolic europejskich. Komentarz: "tak, wiem, wszędzie są antyszczepionkowcy".
Osoba nr 2: mówię o młodych ludziach których znam z Francji, a którzy żeby pracować będą musieli się szczepić 3 razy rocznie (ważność certyfykatu wygasa po 4mcach). Czy to nie jest dziwne, że na koronowirusa rząd nakazuje się szczepić 3x do roku? Komentarz: "a szczepionka na wściekliznę to od 12 do 30 strzałów, no i"? I nie obchodziło że akurat szczepionka na wściekliznę jest jedyna w świecie medycyny podawana po zachorowaniu (bo choroba rozwija się tak długo, i można szczepić w trakcie tego procesu). Czaicie? Dopiero jak przekroczy sie 30 strzałów to niektórym dopiero coś zacznie się niezgadzać.

Także nie miejmy nadziei, TVN przeprał mózgi.
 
1642466676205.png



:facepalm::facepalm::facepalm:
 
Znajomy, lat 65, wielki wróg szczepionek, ubiegłoroczny ozdrowieniec wczoraj był na drugiej dawce, bo rodzina zięcia na ślub do Meksyku zaprosiła :lol:
U mnie sporo takich przypadków. Teściowa przeciw czepieniu ale poszła bo do sanatorium trzeba a w kolejce ileś tam lat była. Szwagier przeciw ale oferta pracy za granicą fajna. I tak pokolei się wykruszali... Ja też byłem już prawie przekonany że będzie trzeba ale jakoś przeszło
 
U mnie sporo takich przypadków. Teściowa przeciw czepieniu ale poszła bo do sanatorium trzeba a w kolejce ileś tam lat była. Szwagier przeciw ale oferta pracy za granicą fajna. I tak pokolei się wykruszali... Ja też byłem już prawie przekonany że będzie trzeba ale jakoś przeszło
Śmichy chichy ale ostatecznie co tego dojdzie. Każdy będzie się musiał zaszczepić i to nie przeciw chorobie tylko po to żeby móc funkcjonować w podstawowych sferach życia.
Tak to jest jak się "państwu" odda całą swoją suwerenność. Później ci co dzisiaj biją brawo, będą krzyczeć z oburzeniem jak, któryś mądry z rzędu wymyśli żeby rejestrować ciąże i karać kobiety za aborcję, ale są zbyt głupi żeby to dostrzec :einsteinsmoke:
 
U mnie sporo takich przypadków. Teściowa przeciw czepieniu ale poszła bo do sanatorium trzeba a w kolejce ileś tam lat była. Szwagier przeciw ale oferta pracy za granicą fajna. I tak pokolei się wykruszali... Ja też byłem już prawie przekonany że będzie trzeba ale jakoś przeszło

Śmichy chichy ale ostatecznie co tego dojdzie. Każdy będzie się musiał zaszczepić i to nie przeciw chorobie tylko po to żeby móc funkcjonować w podstawowych sferach życia.
Tak to jest jak się "państwu" odda całą swoją suwerenność. Później ci co dzisiaj biją brawo, będą krzyczeć z oburzeniem jak, któryś mądry z rzędu wymyśli żeby rejestrować ciąże i karać kobiety za aborcję, ale są zbyt głupi żeby to dostrzec :einsteinsmoke:
Gdybym był szczepiony to własnie bym Paryż zwiedzał. Kumpela, zapalona podróżniczka, organizatorka i wyszukiwaczka okazyjnych wyjazdów coś tam wymarała przed weekendem i pytała czy jadę. Z oczywistych powodów odmówiłem. Ona sobie dziś po Luwrze lata :/
 
Czym się wspomagaliście na wczesnym etapie covida? Jakieś witaminy, suplementy?
Ja to klasycznie suplementacja witamniką C,D, i magnezik. Jak mnie dowaliło to klasycznie jak gorączkę czyli gripexik jakiś i pocenie się w łóżku. Jeden dzień miałem placka a potem już przeszło. Tylko wiesz.... Ja to byłem chory jakiś rok temu więc teraz możesz mieć trochę gorzej bo odmiany są nowe i jak wiadomo coraz nowsze i coraz groźniejsze.......

Ten śmieć jebany argumentuje odrzucenie tego, że była źle napisana poprawka a od 6 lat nie potrafią wypuścić dobrze prawnie napisanej ustawy. Powinien od razu skomleć tam jak pies, że przeprasza za zaistniałą sytuacje i wtedy wytłumaczyć, że była źle przygotowana poprawka i wprowadzą takie coś żeby obywatel miał do nich zaufanie. A on zamiast tego śmieje się kurwa jak słyszy pytanie.....

Chciałbym żeby Oni wszyscy kiedyś za to odpowiedzieli ale niestety będzie pewnie tak jak piszą tu co niektórzy, że koniec końców będziemy musieli się wszyscy zaszczepić. Mentalnie tylko będziemy wiedzieli, że nie idziemy się szczepić dla zdrowia tylko dla funkcjonowania w systemie.
 

Takiego śmiecia to tylko zabrać na wycieczkę do lasu. Himalaje hipokryzji to mało. jakbym miał sposobność go spotkać to bym mu z radością wypłacił.

Ludzie nie widzą że tu chodzi o coś innego.
My wiemy, rozumiemy, ale tych bezmyślnych jest więcej.
 
Takiego śmiecia to tylko zabrać na wycieczkę do lasu. Himalaje hipokryzji to mało. jakbym miał sposobność go spotkać to bym mu z radością wypłacił.
Problem polega na tym, że ulżyło by Ci chwilowo, gość po kilkunastu tygodniach znowu gryz by jabłko samodzielnie, ale zniszczonych karier, złamanych biznesów, wykluczenia ludzi ze środowisk - tego już nie daloby się odkręcić...
Pętla na szyję, to za mało dla takich ludzi. To są nieodwracalne zmiany społeczno-ekonomiczne które ciężko wyliczyć
 
Ja to klasycznie suplementacja witamniką C,D, i magnezik. Jak mnie dowaliło to klasycznie jak gorączkę czyli gripexik jakiś i pocenie się w łóżku. Jeden dzień miałem placka a potem już przeszło. Tylko wiesz.... Ja to byłem chory jakiś rok temu więc teraz możesz mieć trochę gorzej bo odmiany są nowe i jak wiadomo coraz nowsze i coraz groźniejsze.......

Ten śmieć jebany argumentuje odrzucenie tego, że była źle napisana poprawka a od 6 lat nie potrafią wypuścić dobrze prawnie napisanej ustawy. Powinien od razu skomleć tam jak pies, że przeprasza za zaistniałą sytuacje i wtedy wytłumaczyć, że była źle przygotowana poprawka i wprowadzą takie coś żeby obywatel miał do nich zaufanie. A on zamiast tego śmieje się kurwa jak słyszy pytanie.....

Chciałbym żeby Oni wszyscy kiedyś za to odpowiedzieli ale niestety będzie pewnie tak jak piszą tu co niektórzy, że koniec końców będziemy musieli się wszyscy zaszczepić. Mentalnie tylko będziemy wiedzieli, że nie idziemy się szczepić dla zdrowia tylko dla funkcjonowania w systemie.
Przecież ta kanalia jest wyjątkowym hipokrytą. Wykonał 1000 aborcji, a potem działał w ruchach pro-life:-D
 
Co to za lokal? Swoją drogą można sobie zaznaczać przy wszystkich TAK, kto i jak to niby sprawdzi czy się zaszczepiłeś na ospę?
Ktoś dla jaj wydrukował (jakiś właściciel restauracji). Jak chcą jednych paszportów to dlaczego nie paszportów ospowych? :lol:
 
Back
Top