Koronowirus, Wuhan , 2019-nCoV, Epidemia ver. beta 1.01

FJPMVISXoAYrUAm.jpeg

Jedyne co mnie cieszy to fakt, że lewicowe podejście i środowisko można zostawić w spokoju i nie ingerować w nie w ogóle i się zaora samo.
 
Zastanawia mnie dlaczego "wolne media" cały czas uprawiają narracje wyciskania ludziom, że pisiory bronią się przed obostrzeniami, by się się przypodobać swoim wyborcom? Od kiedy właściciele małych firm są fanami kurdupla, a nie kto inny jak oni, dostali najbardziej w pizdę przy okazji lockdownów. Z kilkunastu knajpek w mojej okolicy ostało się zaledwie kilka. Podobnie z innymi małymi biznesami.
Dlaczego "wolne media" mają takie parcie na owe obostrzenia? Im większa nędza w kraju, im większy burdel, tym bardziej im w to graj? Po trupach do celu? Jasno widać, że chuja daje zamykanie ludzi w domach. W zasadzie droga donikąd.

 
Zastanawia mnie dlaczego "wolne media" cały czas uprawiają narracje wyciskania ludziom, że pisiory bronią się przed obostrzeniami, by się się przypodobać swoim wyborcom? Od kiedy właściciele małych firm są fanami kurdupla, a nie kto inny jak oni, dostali najbardziej w pizdę przy okazji lockdownów. Z kilkunastu knajpek w mojej okolicy ostało się zaledwie kilka. Podobnie z innymi małymi biznesami.
Dlaczego "wolne media" mają takie parcie na owe obostrzenia? Im większa nędza w kraju, im większy burdel, tym bardziej im w to graj? Po trupach do celu? Jasno widać, że chuja daje zamykanie ludzi w domach. W zasadzie droga donikąd.

Żeby wywołać zamieszki na ulicach. Kolejna okazja do próby obalenia tego rządu. "Wolne media" i opozycja mają w dupie covida, ludzi, ich biznesy i zdrowie. Celem jest dorwanie się do koryta bo unia czeka na nich z pieniędzmi (tym całym funduszem odbudowy).
 
Zastanawia mnie dlaczego "wolne media" cały czas uprawiają narracje wyciskania ludziom, że pisiory bronią się przed obostrzeniami, by się się przypodobać swoim wyborcom? Od kiedy właściciele małych firm są fanami kurdupla, a nie kto inny jak oni, dostali najbardziej w pizdę przy okazji lockdownów. Z kilkunastu knajpek w mojej okolicy ostało się zaledwie kilka. Podobnie z innymi małymi biznesami.
Dlaczego "wolne media" mają takie parcie na owe obostrzenia? Im większa nędza w kraju, im większy burdel, tym bardziej im w to graj? Po trupach do celu? Jasno widać, że chuja daje zamykanie ludzi w domach. W zasadzie droga donikąd.

Teraz poważnie pytanie bo juz sie pogubiłem. To My teraz na ten moment dzień dzisiejszy jesteśmy już w 5 falii czy to nadal 4? A media jak to media. Manipulacja jest tak rażąca w oczy, że zastanawia mnie jak ludzie mogą w to wierzyć (wyjątkiem są dla mnie starsze osoby, które jeszcze poniekąd zrozumiem). Ale jak widze osobę, którą ma 30 lat i ogląda tv i jeszcze potem powiela te informacje to jest dla mnie skończonym idiotą. Ostatnio sporo oglądałem tv ze względu na to żeby zobaczyć jaką narracje tam prowadzą. I powiem szczerze, że jedyny w miarę obiektywny i zadający niewygodne pytania jest Pan Rymanowski. Reszta to jest do utylizacji a ich rzetelność i wkład w artykuł jest dużo mniejszy niż dzieci robiących artrykuły do gazetek szkolnych. Jak na ulicy będę miał okazje spotykać jakieś osobistości typu wernery albo jakies inne penery to od razu plute na twarz mają. Ale się wkurwiłem ja pierdole
 
Bawiłem się tym suwakiem na stronie gov. Z tygodnia na tydzień diametralnie zmienia się stosunek małych penisów do większych. Zgony o dziwo na tym samych poziomie procentowych. Intrygujące statystyki.
Zapodaj linka do tego suwaka ;)
 
Zastanawia mnie dlaczego "wolne media" cały czas uprawiają narracje wyciskania ludziom, że pisiory bronią się przed obostrzeniami, by się się przypodobać swoim wyborcom? Od kiedy właściciele małych firm są fanami kurdupla, a nie kto inny jak oni, dostali najbardziej w pizdę przy okazji lockdownów. Z kilkunastu knajpek w mojej okolicy ostało się zaledwie kilka. Podobnie z innymi małymi biznesami.
Dlaczego "wolne media" mają takie parcie na owe obostrzenia? Im większa nędza w kraju, im większy burdel, tym bardziej im w to graj? Po trupach do celu? Jasno widać, że chuja daje zamykanie ludzi w domach. W zasadzie droga donikąd.

Bo ma nie być Polski. Bo wszyscy lewacy to jedna rodzina, chłopak z chłopakiem i chłopo-dziewczyna...::snoopd::
 
Teraz poważnie pytanie bo juz sie pogubiłem. To My teraz na ten moment dzień dzisiejszy jesteśmy już w 5 falii czy to nadal 4? A media jak to media. Manipulacja jest tak rażąca w oczy, że zastanawia mnie jak ludzie mogą w to wierzyć (wyjątkiem są dla mnie starsze osoby, które jeszcze poniekąd zrozumiem). Ale jak widze osobę, którą ma 30 lat i ogląda tv i jeszcze potem powiela te informacje to jest dla mnie skończonym idiotą. Ostatnio sporo oglądałem tv ze względu na to żeby zobaczyć jaką narracje tam prowadzą. I powiem szczerze, że jedyny w miarę obiektywny i zadający niewygodne pytania jest Pan Rymanowski. Reszta to jest do utylizacji a ich rzetelność i wkład w artykuł jest dużo mniejszy niż dzieci robiących artrykuły do gazetek szkolnych. Jak na ulicy będę miał okazje spotykać jakieś osobistości typu wernery albo jakies inne penery to od razu plute na twarz mają. Ale się wkurwiłem ja pierdole
Jeszcze 4 ale 5 już się zbliża, już puka do twych drzwi :wink:
 
Miałem ciekawą rozmowę z szefem.
Wiek 70. Oczywiście po 3ciej dawce.
Główne źródła informacji TVN i wyborcza.

Pokazałem mu od groma informacji od @klocuniek .

W telegraficznym skrócie.
-W mediach mówią prawdę i tylko prawdę
-badania z USA są chuja warte
-artykuł z wyborczej jest bez źródła jest bardziej wiarygodny niż artykuł z linkiem do badań
- w szpitalach leżą tylko niezaszczepieni

podsumowując kto się nie szczepi to ciota i chuj.

Ale tu zagadka, bo mówi że strzały nie chronią przed zakażeniem tak samo jak maski, ale badania od klocka to przekłamanie.
No kurwa nie mogłem śmiechu.

Tak moi drodzy się manipuluje ludźmi.
Żadne argumenty nie docierają.
Żadne fakty nie docierają.

zapytałem czy widział jak w Australii ludzi pałują i zamykają w obozach i pokazałem film z Twittera.
To że to kłamstwo i manipulacja bo u nas w tv o tym nie mówili.
Kurwaaaaaaaaaaa

czekam na dyscyplinarkę za poglądy i brak strzała.
Potem tylko procesik i odszkodowanko
 
Miałem ciekawą rozmowę z szefem.
Wiek 70. Oczywiście po 3ciej dawce.
Główne źródła informacji TVN i wyborcza.

Pokazałem mu od groma informacji od @klocuniek .

W telegraficznym skrócie.
-W mediach mówią prawdę i tylko prawdę
-badania z USA są chuja warte
-artykuł z wyborczej jest bez źródła jest bardziej wiarygodny niż artykuł z linkiem do badań
- w szpitalach leżą tylko niezaszczepieni

podsumowując kto się nie szczepi to ciota i chuj.

Ale tu zagadka, bo mówi że strzały nie chronią przed zakażeniem tak samo jak maski, ale badania od klocka to przekłamanie.
No kurwa nie mogłem śmiechu.

Tak moi drodzy się manipuluje ludźmi.
Żadne argumenty nie docierają.
Żadne fakty nie docierają.

zapytałem czy widział jak w Australii ludzi pałują i zamykają w obozach i pokazałem film z Twittera.
To że to kłamstwo i manipulacja bo u nas w tv o tym nie mówili.
Kurwaaaaaaaaaaa

czekam na dyscyplinarkę za poglądy i brak strzała.
Potem tylko procesik i odszkodowanko
Takich ludzi jest w PL niestety móstwo
 
Jeszcze 4 ale 5 już się zbliża, już puka do twych drzwi :wink:
Panowie właśnie jestem po konferencji Niedzielskiego po której oczywiście nie było żadnych pytań (Albo tak ją ucieli w TVN24) i wszystko już wiem. Opowiem w wielkim skrócie bo pewnie się domyślacie.

-Oficjalnie jesteśmy już w 5 fali, która będzie najgorsza ze wszystkich
-Oczywiście uratować Nas mogą tylko paszporty covidowe bo jak powszechnie wiadomo zaszczepieni znacznie mniej transmitują wirusa a to, że nie ma na ten temat żadnych badań naukowych nie wyklucza tego.

Obstawiałem tutaj kiedyś, że przy 6 fali ludzie zaczną już coś kumać ale nie wiedziałem, że tak teraz fala za falą będzie szła. Teraz obstawiam, że około 9 fali gdzieś na przełomnie października ludzie zaczną kminić, że są robieni w huja.
 
Image


Novak przeszedł covida w grudniu, ma wysokie miano przeciwciał, jest zdrowy, wygrywa sprawę w sądzie i... no i oczywiście "rząd" Australii musi postawić na debilną ideologię pro szczypionkową bez oglądania się na fakt, że Djokowic nie stanowi żadnego zagrożenia... Nie chodzi o zdrowie, a o posłuszeństwo.

Nieszczepiony sportowiec na Australian Open? :no no:

Wielki reset, czyli Komunizm 2.0 Manifest Kapitalistyczny XXI wieku -  Bartosz Baran Capitalbook
 
Image


Novak przeszedł covida w grudniu, ma wysokie miano przeciwciał, jest zdrowy, wygrywa sprawę w sądzie i... no i oczywiście "rząd" Australii musi postawić na debilną ideologię pro szczypionkową bez oglądania się na fakt, że Djokowic nie stanowi żadnego zagrożenia... Nie chodzi o zdrowie, a o posłuszeństwo.

Nieszczepiony sportowiec na Australian Open? :no no:
Klocu ja ten przykład podałem w dzisiejszej rozmowie.
Dla nas to paranoja, dla tych idiotów to " dobro ogółu". Teraz nie możesz samodzielnie myśleć tylko masz iść za resztą posłusznie jak baranek.
Najlepiej nie myśleć i nie zadawać pytań.

Może przy tej 9 fali i 6tej szczepionce się odklejeńcy nawrócą.
 
dla tych idiotów to " dobro ogółu"
i wielka głupia podnieta, np. takiego kogoś (po medycynie):
fTdpNdAo

Napisał:


"organizator tęczowego gliwickiego pikniku równości"... i wszystko jasne. Podpięty tweet to oczywiście prośby o hajs na (?): "(...) możesz zostać pierwszym darczyńcą. Dziękuję z całego serca nawet za symboliczne wsparcie. Obiecuję właściwie je przeznaczyć."
:stevecarell:
 
i wielka głupia podnieta, np. takiego kogoś (po medycynie):
fTdpNdAo

Napisał:


"organizator tęczowego gliwickiego pikniku równości"... i wszystko jasne. Podpięty tweet to oczywiście prośby o hajs na (?): "(...) możesz zostać pierwszym darczyńcą. Dziękuję z całego serca nawet za symboliczne wsparcie. Obiecuję właściwie je przeznaczyć."
:stevecarell:

Sól tej ziemi....:jimcarreyvomit:
 
Panowie właśnie jestem po konferencji Niedzielskiego po której oczywiście nie było żadnych pytań (Albo tak ją ucieli w TVN24) i wszystko już wiem. Opowiem w wielkim skrócie bo pewnie się domyślacie.

-Oficjalnie jesteśmy już w 5 fali, która będzie najgorsza ze wszystkich
-Oczywiście uratować Nas mogą tylko paszporty covidowe bo jak powszechnie wiadomo zaszczepieni znacznie mniej transmitują wirusa a to, że nie ma na ten temat żadnych badań naukowych nie wyklucza tego.

Obstawiałem tutaj kiedyś, że przy 6 fali ludzie zaczną już coś kumać ale nie wiedziałem, że tak teraz fala za falą będzie szła. Teraz obstawiam, że około 9 fali gdzieś na przełomnie października ludzie zaczną kminić, że są robieni w huja.
Nie ma szans na to by większość zaczeła kminić że są robieni w chuja, gdyby ludzie tak dobrze wnioskowali to już po roku tego cyrku wiedzieliby co jest grane. Ludzi łatwiej oszukac niż przekonać że zostali oszukani - to jest zajebiście prawdziwe i oddające obecny stan świadomości społeczeństwa hasło.
 
Back
Top