Koronowirus, Wuhan , 2019-nCoV, Epidemia ver. beta 1.01

Błąd 109,78% i dodatkowo chroni przed świńska i ptasią grypą. Ponadto pomaga w trawieniu syntetycznego mięsa.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Ja mam taką starą ciotkę co twierdziła po 2 dawkach, że wszystkie choroby starcze jej przeszły i nigdy się lepiej nie czuła.
Moja babcia po dwóch wspaniałych z miesiąca na miesiąc większe problemy z oddychaniem (po 3 ma zakaz pójścia chociaż już skurwle smsy wysyłają do wszystkich). Wiadomo wiek robi swoje, ale dziwne że w pół roku nie może wejść do domu na 3 piętro bez kilku przerw, a nigdy problemów z płucami nie miała. #koincydencja

A z innej beczki na prawdę oni nie mają żadnych speców od marketingu w tym temacie.
Kurwa loteria na hulajnogi i węgiel za szczepienie to wieje sandałem na kilometr chyba że oni faktycznie mają ludzi za idiotów.
A im więcej teraz będą gadać o ograniczaniu praw tym mniej ludzi po to pójdzie, bo ludzie z natury nie lubią jak ktoś ich ogranicza.

Pisząc ludzie nie mam na myśli polityków i wyborców lewicy, żebyśmy się rozumieli.
 
Widziałeś w jakim wieku są umierający na covid? Mediana 78 lat. Średnia 75,5. Przypominam, że średnia życia nie przekracza 80 lat. Przeciętnie facet dożywa chyba 72, to teraz sobie porachuj jak im ta szczepionka pomaga

W takim razie jesli zaszczepiono powiedzmy 50% seniorow, to wsrod umierajacych na kowid w tej grupie powinnismy miec rowno rozlozonych zaszczepionych i niezaszczepionych (po 50%) - czyli to czy sie seniorzy szczepia nie powinno miec wplywu
 
W takim razie jesli zaszczepiono powiedzmy 50% seniorow, to wsrod umierajacych na kowid w tej grupie powinnismy miec rowno rozlozonych zaszczepionych i niezaszczepionych (po 50%) - czyli to czy sie seniorzy szczepia nie powinno miec wplywu
Szczepmy, zamykajmy, mordujmy, bo szczepionka jest tak skuteczna, że ośmiu czterdziestolatków rocznie w ten sposób uratujemy!
 
@szplin Znalazlem dane ECDC - do 26 sierpnia br. co najmniej 1 dawkę szczepionki przeciwko COVID-19 przyjęło 83% ludzi w wieku 70–79 lat. Masz moze dane jak to wyglada na listopad 2021 odnosnie drugiej dawki? Bedziemy mogli wtedy wyciagnac jakies wnoski z danych, ktore przedstawila Konfederacja.

Jesli juz 1 dawka szczpionki mialaby dawac 100% ochrone przed smiercia na kowid, to wsrod przypadkow smiertelnych w tej kategorii wiekowej, nie mielibysmy nikogo zaszczepionego, natomiast jesli 1 dawka szczepionki nie daje zupelnie nic, to wsrod przypadkow smiertelnych mielibysmy wlasnie mniej wiecej 83% zaszczepionych 1 dawka.

Konfa podala jedynie smiertelnosc w pelni zaszczepionych i bylo to 26.65%, dlatego warto poszukac jaki procent u seniorow jest zaszczepionych 2 dawkami do listopada 2021 ;) bo jesli tylko 26.65% to Konfederacja ma mocny punkt przeciwko skutecznosci szczepien
 
@szplin Znalazlem dane ECDC - do 26 sierpnia br. co najmniej 1 dawkę szczepionki przeciwko COVID-19 przyjęło 83% ludzi w wieku 70–79 lat. Masz moze dane jak to wyglada na listopad 2021 odnosnie drugiej dawki? Bedziemy mogli wtedy wyciagnac jakies wnoski z danych, ktore przedstawila Konfederacja.

Jesli juz 1 dawka szczpionki mialaby dawac 100% ochrone przed smiercia na kowid, to wsrod przypadkow smiertelnych w tej kategorii wiekowej, nie mielibysmy nikogo zaszczepionego, natomiast jesli 1 dawka szczepionki nie daje zupelnie nic, to wsrod przypadkow smiertelnych mielibysmy wlasnie mniej wiecej 83% zaszczepionych 1 dawka.

Konfa podala jedynie smiertelnosc w pelni zaszczepionych i bylo to 26.65%, dlatego warto poszukac jaki procent u seniorow jest zaszczepionych 2 dawkami do listopada 2021 ;) bo jesli tylko 26.65% to Konfederacja ma mocny punkt przeciwko skutecznosci szczepien
Takich danych zapewne nikt nie udostępni, bo zbyt wiele wniosków ktoś by mógł wyciągnąć. A tu trzeba szczepić, zamykać, mordować...
 
@szplin Znalazlem dane ECDC - do 26 sierpnia br. co najmniej 1 dawkę szczepionki przeciwko COVID-19 przyjęło 83% ludzi w wieku 70–79 lat. Masz moze dane jak to wyglada na listopad 2021 odnosnie drugiej dawki? Bedziemy mogli wtedy wyciagnac jakies wnoski z danych, ktore przedstawila Konfederacja.

Jesli juz 1 dawka szczpionki mialaby dawac 100% ochrone przed smiercia na kowid, to wsrod przypadkow smiertelnych w tej kategorii wiekowej, nie mielibysmy nikogo zaszczepionego, natomiast jesli 1 dawka szczepionki nie daje zupelnie nic, to wsrod przypadkow smiertelnych mielibysmy wlasnie mniej wiecej 83% zaszczepionych 1 dawka.

Konfa podala jedynie smiertelnosc w pelni zaszczepionych i bylo to 26.65%, dlatego warto poszukac jaki procent u seniorow jest zaszczepionych 2 dawkami do listopada 2021 ;) bo jesli tylko 26.65% to Konfederacja ma mocny punkt przeciwko skutecznosci szczepien
Jeśli mediana umieralności to 78 lat, a w tym wieku prawie wszyscy wyszczepieni, to by znaczyło, że albo padają jak muchy niewyszczepieni oldboje, albo ktoś tu w chuja wali z danymi
 
Jeśli mediana umieralności to 78 lat, a w tym wieku prawie wszyscy wyszczepieni, to by znaczyło, że albo padają jak muchy niewyszczepieni oldboje, albo ktoś tu w chuja wali z danymi

Nie rob fikolkow, szukaj danych co do wyszczepialnosci seniorow :)
 
Nie rob fikolkow, szukaj danych co do wyszczepialnosci seniorow :)
Jakich fikołków? Średnia to 75,5, mediana 78. Przeciętna życia to ile? Załóżmy 77. Nawet jeśli przeciętny wiek ponad medianę przyjmę 80, to dolna połowa musiałaby mieć 71 żeby średnia się zgadzała. Dla utrudnienia założę, że połowa umierających w tych poniżej mediany ma 75 lat, by jak największy odsetek młodych wyszedł. A i tak średnia tej brakującej ćwiartki umarlaków to 67 lat. Ile zatem tych młodych osób jest w tej grupie?
 


Dam to tu, bo jest to bardzo ciekawy przykład.
Ta kobieta bardzo popiera paszporty kowidowe. Jest za ograniczaniem praw obywatelskich dla niezaszczepionych.
I teraz nagle się oburza, bo ktoś chce wprowadzić w rejestr, że jest w ciąży.
Czy pracodawca może mieć prawo wiedzieć czy ktoś kto stara się o pracę nie jest czasem w ciąży? Czy pracodawca może taka osobę przenieść na inne stanowisko?
Czy sprzedawczyni w monopolowym ma prawo wiedzieć czy kupująca jest w ciąży?
Czy policjant ma prawo sprawdzić w klubie nocnym czy aby pani na pewno może pić drinka?

Edit.
Nie jest to jakiś nołnejm tylko dziennikarka.


 
Last edited:

Dam to tu, bo jest to bardzo ciekawy przykład.
Ta kobieta bardzo popiera paszporty kowidowe. Jest za ograniczaniem praw obywatelskich dla niezaszczepionych.
I teraz nagle się oburza, bo ktoś chce wprowadzić w rejestr, że jest w ciąży.
Czy pracodawca może mieć prawo wiedzieć czy ktoś kto stara się o pracę nie jest czasem w ciąży? Czy pracodawca może taka osobę przenieść na inne stanowisko?
Czy sprzedawczyni w monopolowym ma prawo wiedzieć czy kupująca jest w ciąży?
Czy policjant ma prawo sprawdzić w klubie nocnym czy aby pani na pewno może pić drinka?

Edit.
Nie jest to jakiś nołnejm tylko dziennikarka.



Tony to jest lewacka głupia cipa. Jak chodzi o jej pizdę to dzielna jak lew, jak o innych to jebać. To jest rak.

W zeszłym roku jak były strajki cip, które merytorycznie jeszcze popieram, ale nie żeby miasta blokować, wypierdalać pod urzędy, albo sejm. Grupa gówniaków z tęczowymi flagami chciała mi okopać samochód, bo trąbiłem na nich jak wiozłem kobitę do lekarza. Jak wyszedłem to jeden dostał liścia i reszta spierdalała. Ot lewacka solidarność.

To samo z brudasami na granicy. Wpuszczać ścierwo, wysyłać im karetki bo zimno w stópki, a Polacy niech zdychają w domach, bo już nawet straż pożarna jeździ do przypadków.



Ja nie wiem co się z tym światem popierdoliło, ale Ci lewoskrętni powinni być zamykani w pizdu z całkowitym zakazem dostępu do social mediów. To lewactwo to jest jebany rak.
 

Dam to tu, bo jest to bardzo ciekawy przykład.
Ta kobieta bardzo popiera paszporty kowidowe. Jest za ograniczaniem praw obywatelskich dla niezaszczepionych.
I teraz nagle się oburza, bo ktoś chce wprowadzić w rejestr, że jest w ciąży.
Czy pracodawca może mieć prawo wiedzieć czy ktoś kto stara się o pracę nie jest czasem w ciąży? Czy pracodawca może taka osobę przenieść na inne stanowisko?
Czy sprzedawczyni w monopolowym ma prawo wiedzieć czy kupująca jest w ciąży?
Czy policjant ma prawo sprawdzić w klubie nocnym czy aby pani na pewno może pić drinka?

Edit.
Nie jest to jakiś nołnejm tylko dziennikarka.



Po przeczytaniu tego tweeta miałem właśnie napisać, że co w tym takiego dziwnego? Bydło hodowlane też się rejestruje, sami chcieli nim zostać :fjedzia: państwo zadba, państwo przypilnuje, sami tego chcieli...
Wszystkie przeszczepy chore

Pisałem już kiedyś, że im bardziej ma ktoś wyjebane ego tym gorzej znosi Covida, taką zależność zauważyłem.
 
Kupujecie te fałszywki i potem umieracie, co z wami. Dziwicie się, że tak dużo zaszczepionych choruje, jak co drugi pewnie z fałszywką lata. Skandal spisek Szurów wymierzony w dobre imię Pfizera.

Już nową narrację szykują, dlaczego tak jest że czipionki gówno dają.
 
Tony to jest lewacka głupia cipa. Jak chodzi o jej pizdę to dzielna jak lew, jak o innych to jebać. To jest rak.

W zeszłym roku jak były strajki cip, które merytorycznie jeszcze popieram, ale nie żeby miasta blokować, wypierdalać pod urzędy, albo sejm. Grupa gówniaków z tęczowymi flagami chciała mi okopać samochód, bo trąbiłem na nich jak wiozłem kobitę do lekarza. Jak wyszedłem to jeden dostał liścia i reszta spierdalała. Ot lewacka solidarność.

To samo z brudasami na granicy. Wpuszczać ścierwo, wysyłać im karetki bo zimno w stópki, a Polacy niech zdychają w domach, bo już nawet straż pożarna jeździ do przypadków.



Ja nie wiem co się z tym światem popierdoliło, ale Ci lewoskrętni powinni być zamykani w pizdu z całkowitym zakazem dostępu do social mediów. To lewactwo to jest jebany rak.

Tu akurat podział nie ma znaczenia. Jeśli chodzi o kowida to wyjątkowe jak takie samo spierdolenie po każdej ze stron.
 
Kupujecie te fałszywki i potem umieracie, co z wami. Dziwicie się, że tak dużo zaszczepionych choruje, jak co drugi pewnie z fałszywką lata. Skandal spisek Szurów wymierzony w dobre imię Pfizera.

Już nową narrację szykują, dlaczego tak jest że czipionki gówno dają.
TVN... ja im wierzę
 
Kupujecie te fałszywki i potem umieracie, co z wami. Dziwicie się, że tak dużo zaszczepionych choruje, jak co drugi pewnie z fałszywką lata. Skandal spisek Szurów wymierzony w dobre imię Pfizera.

Już nową narrację szykują, dlaczego tak jest że czipionki gówno dają.

Antyszczepy kupują podrobione certyfikaty szczepień, później lądują w szpitalu bo kowid
Antyszczepy: mamy dowód że szczepienia nie działają
Rząd: nakrywa antyszczepow na podróbkach certyfikatów
Antyszczepy: To rządowy spisek :)
 
Back
Top