Koronowirus, Wuhan , 2019-nCoV, Epidemia ver. beta 1.01

Zapomnieli dodać, że większość tych nawołujących do restrykcji to EMERYCI i ludzie po 55 roku życia

 
FE6ia4yXwAcKEPB.jpeg
 
Zapomnieli dodać, że większość tych nawołujących do restrykcji to EMERYCI i ludzie po 55 roku życia

Otóż to, nawet w tv gdy pokazują w wiadomościach sondy uliczne czy zapytania odnośnie pandemii i restrykcji z nią związanych to w 100% przypadków pokazują wypowiedzi starszych osób 65+ gdzie już pewnie demencja posiała spustoszenie w ich analitycznym postrzeganiu rzeczywistości. Tak działa telewizja, pytają przykładowo 100 przypadkowych osób na ulicy z czego przy publikacji wybierają 3-4 wypowiedzi pasujące do ich narracji, dziwnym trafem publikowane wypowiedzi to tylko i wyłącznie wypowiedzi osób w podeszłym wieku o upośledzonej umiejętności krytycznej oceny otaczającej ich rzeczywistości.
 
Last edited:
To jest bardzo ciekawe z prawnego punku widzenia (GDPR/RODO)

Jeżeli przechowywują te dane (SPI - Sensitive Personal Information) u siebie w jakiejkolwiek formie (fizyczna, elektroniczna) bez odpowiedniej zgody (zarejestrowanej fizycznie lub elektronicznie) na takie przetwarzanie danych wrażliwych no to mozna tam zrobić prawny wjazd. Wątpię by firma w takim rozmiarze o świstek nie poprosiła, ale o ile dobrze kojarzę można taką zgodę wycofać i zażądać usunięcia danych z ich systemu, ale tu już by ktoś musiał obcykany w GDPR potwierdzić.

Co ciekawe: nie ma znaczenia czy tą informację mają w swoich dokumentach/systemie wprost (jako notaka, parafka, symbol składnika premii, itp, itd) czy nie (np. po dacie godzinie nadania nowego składnika/kwoty premii, po długości jego trwania/czasu zakończenia). Jeżeli w systemie są dane na podstawie których taką informację można "odtworzyć" to jest uważane że ona tam jest, nawet jeśli nie wprost. A tu z pewnością mamy do czynienie z SPI.

Jak jest ktoś obcykany z GDPR to chętnie posłucham mądrego.
Moja kobita pracuje w wielkiej zagranicznej korporacji i tam uwaga prezes wybrał sobie z każdego działu oczywiście nieoficjalnie po 1-2 osoby w większości na wyższych stanowiskach (bo mają osobne spotkania z zarządem), które (pewnie za dodatkowe $$$) mają przeprowadzać akcję uświadamiania i promowania szczepień w swoich działach.

Moja jest zastępcą kierownika działu i z uśmiechem kazała im wypierdalać. Z wypiekami czekam na rozwój sytuacji.
 
Spór w doktrynie :)


TY już się popisałeś wczoraj z tymi 90% zgonów także wyjdź na spacer na zdrowie Ci wyjdzie.

Szplinek takich 4 policjantów co poszło do tej babki to robi na luzie chłopaczek 70 kg, który chociaż coś w życiu poboksował.
Oni nawet pałą nie potrafią jebnąć i we 3 jednego gościa nie mogli przesunąć. Obrońcy narodu pandemii psia ich mać.
 
Jeden z urzędów w moim mieście nie nie to urząd w innym kraju a nawet chyba w kosmosie.
Zaszczypawkowanych preparatem około 50% załogi.
Dwóch facetów (obydwoje po 3 dawkach) oficjalnie ma covixa ale przechodzą go w domowej izolacji czy jak to się teraz nazywa. Trzeci młodszy przychodzi do pracy z pełnymi objawami covixa ale jest po 2 dawkach i był u lekarza który bez testu powiedział mu, że to zapalenie oskrzeli. Debil wierzy, że eliksir chroni go i nawet dalej nie zaraża
Ludzie którzy mieli kontakt z tymi dwoma po 3 dawkach nie są na kwarantannach, bo nosiciele są "chronieni" eliksirem
:brainoverload:

Przecież to jakiś absurd.
 
Przed chwilą pasek w TVN:
NIEZASZCZEPIONYM WOLNO (PRAWIE) WSZYSTKO. DLACZEGO RZĄD NA TO POZWALA?

Co Wy na to?
Że jesteśmy w czarnej dupie. Nawet na lockdown dla antyszczepieniarzy raczej nie ma co liczyć, o jakichś radykalniejszych działaniach jak konfiskata majątku, pozbawienie praw wyborczych czy przesiedlenia nawet nie wspominając. Do takich ruchów to by trzeba polityków z jajami, a nie pisowskich i lewackich pedałów, co chodzą na sznurku Brukseli i zrobią wszystko, co Niemce im każą, byle tylko parę groszy dostać.
 
Niedzielski, pisowski minister, ekonomista, autrytet Karateki... najpierw Mussolini, teraz PiS, kto by pomyślał, że takie wzorce sobie obierzesz... a może zawsze takie miałeś tylko byłeś takim "krypto"? :beczka:

Przecież to nie ja się powołałem na Niedzielskiego tylko mój adwersarz
 
I jako kontrę dostałem cytat z Niedzielskiego, z którego wynika, że jest to od 70 do 90 procent
Nie wiem czy nerwowo wytrzymasz coś z profilu konfy, ale warto spróbować.

https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.ne...=a203e3777835d8d976c2218c1be01192&oe=61A480AA

Albo też wystarczy popytać znajomych pracujących w szpitalach o średni wiek umierających i przekaz ze szklanego ekranu Ci się zmieni diametralnie. Polecam sprzedać TV - to na prawdę jest fenomenalna dla zdrowia decyzja.

Albo w moim otoczeniu są sami jebani terminatorzy, kto wie ;)
 
Nie wiem czy nerwowo wytrzymasz coś z profilu konfy, ale warto spróbować.

https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.ne...=a203e3777835d8d976c2218c1be01192&oe=61A480AA

Albo też wystarczy popytać znajomych pracujących w szpitalach o średni wiek umierających i przekaz ze szklanego ekranu Ci się zmieni diametralnie. Polecam sprzedać TV - to na prawdę jest fenomenalna dla zdrowia decyzja.

Albo w moim otoczeniu są sami jebani terminatorzy, kto wie ;)

Czyli skuteczność szczepień zgodnie z danymi Konfy wynosi 73.35 proc.
 
Czyli skuteczność szczepień zgodnie z danymi Konfy wynosi 73.35 proc.
Błąd 109,78% i dodatkowo chroni przed świńska i ptasią grypą. Ponadto pomaga w trawieniu syntetycznego mięsa.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Ja mam taką starą ciotkę co twierdziła po 2 dawkach, że wszystkie choroby starcze jej przeszły i nigdy się lepiej nie czuła.
 
Czyli skuteczność szczepień zgodnie z danymi Konfy wynosi 73.35 proc.
Widziałeś w jakim wieku są umierający na covid? Mediana 78 lat. Średnia 75,5. Przypominam, że średnia życia nie przekracza 80 lat. Przeciętnie facet dożywa chyba 72, to teraz sobie porachuj jak im ta szczepionka pomaga
 
Back
Top