Konwent MMA -Materiały

ja sie bije w piersi ze mnie nie bylo, ale to jedyny mój wolny weekend ( a i tak musialem dzis pozalatwiac pare spraw) w tym miesiącu i do tego mam niezły zapieprz co tez widac po mojej frekwencji na forum :) Musiałem troche odpocząć bo już nie wyrabiam.



ale i tak mnie to nie usprawiedliwia, jestem parówa :)



Szacuneczeek dla tych co sie pojawili, mam nadzieje Yagiel, ze bez problemu trafiłeś ;-)
 
@noodles - bez najmniejszego :) Moment z zachodniego, może z 10 minut :) A w drodzej powrotnej przyjebał mi taki śnieg,że musiałem tyłem iśc:) Dziś opuściłem ważne ćwiczenia i efektem tego na 90% będzie poprwaka - egzamin, ale trudno, dam radę :)



Dodam,że Grigor i Ruben nadal są w KSW i w grze w 77
 
egzamin można olać, pracy raczej nie :)



i tez mam duzo zajęc dodatkowych, większość tygodnia wstaje o 6 i wracam o 22 do domu ( z reszta codziennie wstaje o 6). Kurde zaczynam, zalowac ze mnie nie bylo :)
 
Kurde, wiesz, ja to nie pisałem z myślą żeby coś Tobie wypominać:) Być może to źle zabrzmiało :) Ja się nie dziwię Tobie :) Widać,że Cię gul ciśnie :) i niech ciśnie hehehhe :D
 
@Marcin - tak :) Ty to ten z tyłu, czarne krótkie, czarna koszulka z czegwoną grafą i (chyba) bródka? :) Pytałeś o ilość gal może ?: )
 
Dajcie chlopakom odsapnac. Dzis jeszcze afterparty ich czeka. Na nie juz nie poszedlem. Aczkolwiek rozdanie bardzo fajne, a tekst Escobara o Bagim poprostu mistrz nad mistrze!!
 
Dzięki za relację z konwentu, aktualnie to już tylko czekam na mediatrening przed KSW 19 czyli 9.05 pewnie żeby wreszcie nowy plakat powiesić nad TV. Oczywiście też na MMAA2 no i na wszelkie wideo z Konwentu, Heraklesów i After Party;]



Czyli Drwal gbur, Kułak gbur, Różal wesołek;] W zasadzie takie można odnieść wrażenie, Kułaka nie lubię za jego arogancję i bufoniadę jakby miał w szafie pas UFC. Nie znam i nie powinienem oceniać ale tak odczuwam go przez ekran i pewnie się nie mylę...



Nie ma żadnego przecieku kto rywalem Pudziao? Na rozdaniu albo na afterze ktoś na pewno chlapnął w tłumie, jak nie to czekamy do poniedziałku.



EDIT: Przecież after dopiero się rozkręca:D
 
Piszecie, że MMAA dało dupy, ale ja coś czuję, że złamałbym tam sobie serce:



S1410042JPG_4002339250.JPG








To zdjęcie także całkiem udane:



S1410143JPG_4002339244.JPG
 
Yagiel Ty siedziales centralnie kolo kamery, przed Tidzejem, ktory byl w czerwonej koszuli?



Irokez na sparigu Moks vs Materla lekko wciety chyba byl, z reszta z tego co mowil to pil wlasnie z Moksem:)
 
czyli zawodnicy dobrze musieli się bawić. ciekawy jestem jak afterparty sie udało.
 
Kurde chyba pomyliłem temat. Wydawało mi się, że wszedłem do( Konwent MMA - Materiały ), a to wygląda jak ( Konwent MMA - podnieta kto gdzie siedział i kto był kim )
 
@JaPan - tak :)



BTW - kiedy relacja z Heraklesów na OS ?



http://www.youtube.com/user/mymmapl?feature=watch - sporo wywiadów z Konwentu
 
na os właśnie leci relacja: http://www.orange.pl/ogladaj-Orange-sport.phtml
 
Ona leci w każdym sport raporcie :)



Held wspominał w wywiadzie, że miał ofertę z MMA Attack i chciał zawalczyć,ale za mała przerwa między obiema walkami. Choć jest szansa,że następnym razem będzie. Wypowiada też słowa "Wbrew temu co mówią Polscy organizatorzy to najlepsi zawodnicy są w USA i trzeba się zdecydować czy chce się być bogatym,medialnym i rozpoznawalnym,czy sportowcem który chce być mistrzem świata. Ja postawiłem sobie taki cel dlatego walcze tam gdzie są najlepsi przeciwnicy,czyi w USA".



Mówię to w kontekście słów K&L którzy na debacie stwierdzili,ze jesteśmy stereotypowi,że UFC to tylko nazwa a zawodnicy KSW to ta sama półka.
 
Wywiad z Heldem pierwsza klasa. Imponuje mi ten chłopak w tak młodym wieku, zarówno formą jak i podejściem do życia.
 
Back
Top