Konwent MMA -Materiały

Widze po relacjach, że spoko było, mam tylko nadzieje, że to że nie było tłumów nie zniechęci organizatorów do zrobienia konwentu 2013 :)
 
Taki offtopic, Panowie nie ma ktoś sprzedać któregoś z tych konwentowych plakatów KSW? Bo muszę pokryć czymś ścianę a nie miałem okazji być na konwencie ;)
 
kerwa,ale jestem podjarany ! Niestety brakowało mi mojego ulubionego Polaka - Damiana Grabowskiego,ale za rok się może uda:) Szkoda,że Janek nie dał rady. Po za tym sama śmietanka :) Nie będę wstawiać fot, bo są same ze mną a nie chce serwera położyć, bo wszyscy są na gali wręczenia nagród i nie będzie komu naprawić :D Ciekawe kiedy retransmisja :) Zapomniałem się zapytać. Pokazywano dzisiaj coś na OS ? Podobno miało być w porannym paśmie informacyjnym coś.
 
Kułak ogólnie nie przyszedł na debate o punktacji .Wpadł mniej wiecej pod koniec ,nie chciał za bardzo robic zdjec z kibicami (rozumiem ze mozna za tym nie przepadac)ale chyba tam go słodziak przekonał-ogólnie mi się odechciało do niego podchodzić.Tak samo jak do Drwala ktory zawiódł mnie ogólnie przesiadujac w tej kawiarni a takze tym co tam mniej wiecej uslyszalem ,ale nie chce za bardzo o tym mówić-ogólnie gadal ze swoimi dwoma kolegami czy kims tam co mnie rozwalili jak podszedł się Irokez przywitać to się spytali Drwala kto to jest :-)

Świetne pokazy - na mnie największe wrazenie zrobił pokaz karate




Głupio się przyznać ale rozwalił mnie ten koles z zielonym pasem-tak wywjał biodrami ..jakby tanczył :P



Co do kamer to jeszcze chyba byli z mmanews.Sporo ludzi ogólnie z mma tv-nie miałem pojęcia ze tyle osob tam robi :P .Yagiel ale musisz przyznac ze zamotał sie redakor mma tv a L&K to wyjadacze-nikt ich nie zagnie ;-)








Po pytaniach zadawanych przez inne osoby moglem poznac, ze to ktos z cohones - kto ? :)


zgaduj ;)



Stoisko Mmaatack niby bylo ale nie istniało i jeszcze wpadli na ''genialny'' pomysł by wziać Najmana...Po drugiej stronie KSW ze słodziakiem ogarniali temat :-)
 
Właśnie było info na OS :) Pokazali Helda i wywiadu z Irem i Marcinem :)

Głupio się przyznać ale rozwalił mnie ten koles z zielonym pasem-tak wywjał biodrami ..jakby tanczył :P



Mnie bardziej zaszokowało to,co on potem na siebie przyjmował:D



Co do Kułaka to faktycznie dziwny koleś.

.Yagiel ale musisz przyznac ze zamotał sie redakor mma tv a L&K to wyjadacze-nikt ich nie zagnie ;-)


no aż mi się chłopaka szkoda zrobiło. ale trzeba też przyznać, że pyta o to, o co większość fanów by się chciała zapytać:)




zgaduj ;)


Chłopak w czarnej koszulce z czerwoną grafiką czy ten z dość niskim głosem? :) No chyba,że piórkowy ? :D
 
Panowie koniec mówienia pozytywnie o Słodziaku bo to nie wypada... żart :P Czyli Drwal to tak jak Kita, wszyscy chu...i tylko on zajebisty?
 
No nie dawał się namówic przez dłuższy czas żeby do nas zejść a potem odniosłem wrażenie,że szybko mu się paliło aby skończyły się te zdjęcia :) Ale z drugiej strony,ze mna zażartował, podziękował i w ogóle. Nie ma co go porównywać do Kity,bez przesady :) Kita by nie przyszedł na taki spęd
 
K&L,ktorzy swoja droga,chyba troche za bardzo pocisneli pana z MMA TV.


Yagiel ale musisz przyznac ze zamotał sie redakor mma tv a L&K to wyjadacze-nikt ich nie zagnie ;-)



pyta o to, o co większość fanów by się chciała zapytać:)


Jakie to było pytanie i co odpowiedzieli K&L? :)
 
Czy ja mam byc gosciem z niskim głosem? :)


No i wszystko jasne :) Szkoda,że się wcześniej nie dogadałem z Przemkiem i Tobą,bo cały konwent bylem sam:)



btw: widzieliście kolesia co przykimał pod ścianą ? :D
 
Czyli przeczytałem w ramówce ;P



A poważnie to załapałem się na końcówkę chyba (piepszony Bellator :-)). Pokazywali trening Copacabany, Różal na pytanie "kto powinien wygrać w plebiscycie: Zawodnik Roku?" Odpowiedział dyplomatycznie, że wszyscy. :-)
 
Jakie to było pytanie i co odpowiedzieli K&L? :)


oh kurde,dużo wymagasz od nas po takim dniu pełnym wrażeń :)



Ogólnie chodziło o to,że on zarzucił im to,że na KSW nie ma naszych najlepszych ciężkich a oni położyli go Karolem Bedorfem:)



Potem zakręcili go tym,że albo marudzi,że na KSW nie ma najlepszych,a jak już są to czemu ich nie ma w UFC i zdali mu pytanie - gdzie by chciał,aby walczył Kita - w KSW czy w UFC :) Koleś zwiesił głowę i powiedział,że nie odpowie :)







btw: A obecni na debacie to mnie skojarzyli ? :)
 
Nie wiem czy mam niski głos ale raczej jestem prawie pewny że miałem mdlący głos jak zadawałem pytanie :P głupio sie przyznac ale jakby trema mnie zezarła :P na szczęście Marcin i nie tylko, większość moich pytan zadali więc spoko :D.Ogólnie siedziałem niedaleko piórkowego ;-)-koleny popis kawula :D



Yagiel byśmy się dogadali ale przyszedłem na konwent z dziewczyną i nie chciałem byś się poczuł jak 5 koło u wozu :P Ale nastepnym razem widze trzeba to jakoś zorganizować.



Ogólnie na koniec chciałem dodać że jednak zawiodłem się frekwencją (ogólnie dla mnie kamerlanie było spoko),Escobar i reszta zrobili kawał dobrej robotyi w ramach uznania będą tłumy.... i mam nadzieje ze finansowo duzo nie stracili na tym.





btw: A obecni na debacie to mnie skojarzyli ? :)






daj namiary bo po czym mialem poznać :P będzie video relacja z debaty to wtedy się z siebie posmiejemy:P



Aleee jak mialbym strzelac to samotny blondyn z plakatem KSW :P
 
Yagiel byśmy się dogadali ale przyszedłem na konwent z dziewczyną i nie chciałem byś się poczuł jak 5 koło u wozu :P Ale nastepnym razem widze trzeba to jakoś zorganizować.


heheh ,spoko,rozumiem :) Co prawda też mam dziewczynę :D ,ale nie mogła ze mną być:) Ogólnie jestem zawiedziony frekwencją z Cohones. Gdzie ci wszyscy wyżeracze? Rozumiem,że może coś źle wypaść itp,ale żeby aż tylu osobom????



Dobrze strzelasz :D Pytałem o ilośc walk i dostałem odpowiedź,że 7 walk takiej jakości wystarczy to zapytałem o to,że jedna z tych walk to walka kobiet, a kobiece MMA w Polsce raczej kuleje. Mam tylko nadzieje,że nie stanę się teraz obiektem feministek :D



W profilu mam link do twitta:) Jak nie masz twitta to podeśle inny :)
 
btw: A obecni na debacie to mnie skojarzyli ? :)


Yagiel Nie było mnie na konwencie, bez urazy ale szukając Ciebie szukałbym takiej osoby



images




Chodzi o sam anturaż :) takiem mam wyobrażenie o Tobie :)
 
Impreza była świetna. Z każdym zawodnikiem można było porozmawiać. Fighterzy badzo mili, a debaty ciekawe.



Pozdrawiam kolegę co "ukradł" mi pytanie odnośnie punktowania. :P
 
Ja tak chciałem pojechać, taki mam teraz niedosyt mimo iż to ponad 300 kilometrów, ale wolnego nie dostałem kurwa jego mać :-):-)
 
@Michał - heheh,no może jak miałem kilkanaście lat to by się zgadzało,teraz to mało kto jak mnie zobaczy, pomyśli,że mam sympatie wobec pogaństwa,satanizmu i goregrindu :D
 
teraz to mało kto jak mnie zobaczy, pomyśli,że mam sympatie wobec pogaństwa,satanizmu i goregrindu :D


Widziałem Cie kiedyś na fb, po profilowym dałbym Ci hardcore, rapcore. :D Ale wydało Cię zdjecie płonacego kościoła. :P
 
Bez kitu, było może ze sto osób i jakby była jeszcze ze setka to by się atmosfera lepsza zrbiła. Ogólnie konwent na plus, troche przerw było ale organizacja jak na pierwszy raz git. Polecam debate o sedziowaniu obejżeć bo widziałem, że parę osób nagrywalo.
 
@Yagiel Jeżeli miałeś apart, którym miałem problem się obsłużyć - to tak. :D
 
Na OS mówili,że było kilkaset.



Kaczka, nie wrzucaj nic, bo nie ma takiej potrzeby:) Moją mordę ludzie zobaczą w KSW Action(błąkam się jak Czesio w kadrze,po czym się zorienotwałem,że własnie trwa wywiad ^^) i w debatach:)



Frost - dobrze określiłeś,lubię taką stylistykę :) I jak już mnie widzisz, to zapraszaj :) A zdjęcie kościoła robiłem sam ! :D (serio)



@Majsiol - git, chcoiaż jeden użytkownik z którym się poznałem :) Aparat dziewczyny, co prawda jako prezent ode mnie,ale sam potrafie na nim robić tylko to co CI powiedziałem :D cały event kombinowałem,żeby czegoś nie wcisnąć bo potem nie ogarne :D W sumie to i ja Tobie,o ile pamiętam, fotkę strzeliłem heheh :)
 
Yagiel ja się spytałem o Anzora,wiem ze w głowie miałem ładnie pukladane pytanie(pytania przed wejsciem :P ) ale nie pamiętam jak wyszło i czy mi kawul czy lewy odpowiedział :P świadomość wróciła mi jak oddałem TJ mikrofon i moja dziewczyna powiedziała ze było spoko i się duet K&L nie śmieli :P



Jak to bylo pytanie od mnie to nie mam tweeta ..
 
@Majsiol - to zacznie heheh :)



@Przemek - no kurde,nie wiem jak Ci podesłać namiar na mnie, bo raz już wstawiłem tutaj @ do mnie i potem otrzymywałem wrzuty od Plastrowych lub oferty od Egziego :)
 
Back
Top