Konwent MMA -Materiały

No to ja się poddaje, od 2 dni wrzucam tylko powtórki, zamykam się w sobie i już nic więcej nie wrzucam. :P
 
Mam pytanko czy to ktoś z Cohones łaził w skórze, zadał pierwsze pytanie na pytaniach do K&L ?
 
Nie mogę się powstrzymać: olimpiady, z krótkimi przerwami, praktycznie trwają cały czas! ;)



Kilka ciekawych informacji podano w tym wywiadzie. Ogólny przekaz: są wyciągane wnioski po pierwszej edycji, jest plan działania. Wierzę, że to się uda.
 
Chciałem się przekonać czy potrafie dopasować jego sposób bycia z eventu do użytkownika forum ale skoro to Ty, pomyliłem się :) Pozdrawiam
 
Haha kaczka z tego linka co dałeś:



"Jeśli jednak jesteście bardzo ciekawi ploteczek, to powiem, że widziałem dwóch redaktorów MMARocks bardzo intensywnie zalecających się do pani Agaty Witkowskiej, która robi wywiady dla MMA Attack. Nie mi oceniać czy wydawałaby się zainteresowana, jeśli jednak już mam to zrobić, to powiem krótko • nie."
 
"Obfita" ;) relacja Mateusza Strzelczyka (MMA 4-1): http://www.a-f-c.pl/aktualnosci/konwent-mma-w-warszawie-krok-milowy-polskiego-mma
 
KonEscIH.jpg
 
Najwazniejsze były te zdjęcia z zawodnikami, a że działo się oprócz tego wiele to juz nie napisał.
 
@down



akurat korzystałem z tabletu i nie wyświetlało mi tego filmiku. Dopiero jak na kompa siadłem do zobaczyłem że akurat to jest.
 
Back
Top