tucznik
M-1 Global Welterweight
No właśnie feministką nie była i nie jest. Za to była, moim zdaniem zaburzona – ale to państwu i kościołowi nie przeszkadzało. I ona już w latach 90 była solidnie po 40.o jakaś pierwsza religijna feministka
![]()
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.
No właśnie feministką nie była i nie jest. Za to była, moim zdaniem zaburzona – ale to państwu i kościołowi nie przeszkadzało. I ona już w latach 90 była solidnie po 40.o jakaś pierwsza religijna feministka
![]()
Ta biedna kobieta szukała swojego miejsca na ziemi...No właśnie feministką nie była i nie jest. Za to była, moim zdaniem zaburzona – ale to państwu i kościołowi nie przeszkadzało. I ona już w latach 90 była solidnie po 40.

Widzę z logiką ciężko w ostatnich dniach. Jarmulka musi uwierać.PiS sojusznik Trumpa.
Trump sojusznik Orbana.
Orban sojusznik Pisu.
Netanjahu sojusznik Trumpa.
Kogo Ty bronisz @Siwy25_1 ?
Żydów ?
![]()
Pis czopek żydów.PiS sojusznik Trumpa.
Tak średnio.Trump sojusznik Orbana.
Też tak średnio.Orban sojusznik Pisu.
Właściciel trumpa. Kto ma taśmy ten ma władzę.Netanjahu sojusznik Trumpa.

Wszyscy idźcie do władzy i stwórzcie rządy . Stworzycie dyktaturę wg waszych rankingowZobaczylibyśmy coby z was zostało.
Widzę z logiką ciężko w ostatnich dniach. Jarmulka musi uwierać.
Pis czopek żydów.
Tak średnio.
Też tak średnio.
Właściciel trumpa. Kto ma taśmy ten ma władzę.
Chociaż nie. Nie ma spisku żydowskiego to wszystko Chińczyk zapisał w książce.


Robić biznes.Nie no, pewnie, Orban to taki średni sojusznik Trumpa.
Przecież JD Vance przylatuje na pięć dni przed wyborami do każdego sojusznika USA.
Pewnie żeby wspomagać demokrację
![]()
Nie, ale ewidentnie musisz przeczytać. Kupić Ci na dzień dziecka?Taśmy?
A o interesach syna Trumpa z Saudyjczykami ten Chińczyk pisał?
Czemu? Skoro dymał gwiazdę porno To i może jakaś mlodą posunął. Wśród "elit" bardzo modne, ale wiadomo teorie spiskowe.A tak w ogóle to masz chyba strasznego mindfucka skoro Trump okazał się pedofilem na usługach Żydów
To, że Trumpek okazał się pedofilem to są jakieś dowody na to czy tylko tak sobie pierdolisz by nie czuć się źle z tym, że popierasz partię w Polsce która z tego słynie?Nie no, pewnie, Orban to taki średni sojusznik Trumpa.
Przecież JD Vance przylatuje na pięć dni przed wyborami do każdego sojusznika USA.
Pewnie żeby wspomagać demokrację
Taśmy?
A o interesach syna Trumpa z Saudyjczykami ten Chińczyk pisał?
A tak w ogóle to masz chyba strasznego mindfucka skoro Trump okazał się pedofilem na usługach Żydów.
Ale PedO też!
![]()
Robić biznes.
Wspierają demokracje fundusze o których nie chcialeś słuchać, "bo pis".
Nie, ale ewidentnie musisz przeczytać. Kupić Ci na dzień dziecka?
A widziałeś jak skutecznie skurwesen ostatnio nagle gra na giełdzie?
Czemu? Skoro dymał gwiazdę porno To i może jakaś mlodą posunął. Wśród "elit" bardzo modne, ale wiadomo teorie spiskowe.
O w końcu się lampka zapaliła, że jednak Trump sam z siebie nie traci miliardów na bezsensowne napierdalanki tylko może ktoś ma coś na niego.
Mamy mały sukces. Good job!
To, że Trumpek okazał się pedofilem to są jakieś dowody na to czy tylko tak sobie pierdolisz by nie czuć się źle z tym, że popierasz partię w Polsce która z tego słynie?
Właściciel trumpa. Kto ma taśmy ten ma władzę.

Zmieniasz temat, to jakaś forma ucieczki?
OK
Chyba, że lider fidesz też był w tej magdalence
z wałęsą
![]()

Mąż stanu Węgier - Orban pił z Kiszczakiem i Wałęsą w Magdalence?Nic nie zmieniam panie Ferdku,
trochę niewygodnie popierać gościa który nie dość że pił z Kiszczakiem i Wałęsa w Magdalence to jeszcze forsował tego ostatniego na prezydenta?
Ale cóż, trzeba przyznać że to jedno Kaczorowi wychodzi, wyciągnąć kogoś z niebytu i wmówić Polakom że to będzie najlepszy prezydent.
Już cztery raz mu ten numer wyszedł
![]()

Mąż stanu Węgier - Orban pił z Kiszczakiem i Wałęsą w Magdalence?
To się nie dzieje.
Panie Paździochu, oszalał Pan.
coś się Panu pomyliło, to chyba nie do mnie z tym Kaczyńskim

Pomyliłeś adres . Źle pierdoliszPaweł, weź się odpierdol.


Ale jak to? Przecież miała być taka współpraca z naszymi wdzięcznymi bracmi![]()
Ukraińcy zerwali kontrakt z polską firmą i zajęli gwarancje. Ostra reakcja sądu
Przykład polskiej firmy Control Process to sygnał ostrzegawczy dla wszystkich przedsiębiorstw, które chcą realizować kontrakty na terenie Ukrainy, a już na pewno we Lwowie. Trzymanie się międzynaro...businessinsider.com.pl
Ukraińcy zerwali kontrakt z polską firmą i zajęli gwarancje. Sąd arbitrażowy: to bezprawie
Przykład polskiej firmy Control Process to sygnał ostrzegawczy dla wszystkich przedsiębiorstw, które chcą realizować kontrakty na terenie Ukrainy, a już na pewno we Lwowie. Trzymanie się międzynarodowych procedur, wygrane Polaków w sądach arbitrażowych nie powstrzymują władz miasta. Zerwały kontrakt, nie płacą należności, nie reagują na decyzje arbitrażu i zajęły gwarancję bankową. Sąd zadecydował, że zrobiły to bezprawnie.

![]()
Ukraińcy zerwali kontrakt z polską firmą i zajęli gwarancje. Ostra reakcja sądu
Przykład polskiej firmy Control Process to sygnał ostrzegawczy dla wszystkich przedsiębiorstw, które chcą realizować kontrakty na terenie Ukrainy, a już na pewno we Lwowie. Trzymanie się międzynaro...businessinsider.com.pl
Ukraińcy zerwali kontrakt z polską firmą i zajęli gwarancje. Sąd arbitrażowy: to bezprawie
Przykład polskiej firmy Control Process to sygnał ostrzegawczy dla wszystkich przedsiębiorstw, które chcą realizować kontrakty na terenie Ukrainy, a już na pewno we Lwowie. Trzymanie się międzynarodowych procedur, wygrane Polaków w sądach arbitrażowych nie powstrzymują władz miasta. Zerwały kontrakt, nie płacą należności, nie reagują na decyzje arbitrażu i zajęły gwarancję bankową. Sąd zadecydował, że zrobiły to bezprawnie.
Kto by się spodziewał?Ale jak to? Przecież miała być taka współpraca z naszymi wdzięcznymi bracmi![]()

nie w każdej sprawie niemiec każe volksdojczom kłamać ;)Eee, daliście się nabrać! Ten news to kłamstwo, bo BI należy do der Onet! ;-)
Jak der Onet zaczyna uprawiać propagandę przeciwko braciom to wiedz, że coś się dzieje;)Eee, daliście się nabrać! Ten news to kłamstwo, bo BI należy do der Onet! ;-)
Ciekawostki z biednej Ukrainy.
Oto Borys Fiłatow mer miasta Dniepr/Dnipro - dawnego Dniepropietrowska.
W czasie wojny wścibscy dziennikarze podali wiadomość, że mer Dnipro zakupił wille we Włoszech za 4 mln euro.
Niby nic nadzwyczajnego, Fiłatow i jego żona mają już kilka apartamentów we Włoszech. Do tego 20 luksusowych nieruchomości na Ukrainie, 14 aut marki Mercedes, Jaguar i Porche. Do tego te wścibskie pismaki doszukamy się żaglowca, helikoptera, kolekcji zabytkowych aut, kolekcji drogich zegarków, kolekcji japońskiej sztuki, biżuterii i szmaragdów, a nawet biletu na lot w kosmos kupionego w firmie Virgin Galactic za około 1,4mln dolarów.
Fiłatow swoją karierę zawodową zaczynał jako nauczyciel akademicki i doradca prawny oligarchy Igora Kołomyjskiego, później prowadził program telewizyjny by finalnie zostać merem dużego miasta Dnipro.
I teraz najlepsze: jako mer Dnipro pobiera pensje w wysokości 630 dolarów miesięcznie, po przeliczeniu z hrywien.
Jak widać świetnie tymi pieniędzmi gospodaruje, bo udało mu się sporo zaoszczędzić.
Na koniec powstaje pytanie: Skoro Ukraina ma takich niesamowicie zdolnych w pozyskiwaniu pieniędzy ludzi jak Fiłatow, dlaczego mamy być jednym z żyrantów pożyczki 90mld euro?
w chuj. Zakładaj już temat wojna domowa w Urkopolin, bo ten o wojnie w USA ci nie wypalił redaktorze.Są jakieś dane ile Ukraińcow przyszło na świat już na terenie Polski po wielkiej fali ucieczki do nas przez wojnę?



