Konflikt Rosja-Ukraina

o jakaś pierwsza religijna feministka
:beczka:
No właśnie feministką nie była i nie jest. Za to była, moim zdaniem zaburzona – ale to państwu i kościołowi nie przeszkadzało. I ona już w latach 90 była solidnie po 40.
 
No właśnie feministką nie była i nie jest. Za to była, moim zdaniem zaburzona – ale to państwu i kościołowi nie przeszkadzało. I ona już w latach 90 była solidnie po 40.
Ta biedna kobieta szukała swojego miejsca na ziemi...
:roberteyeblinking:
 
PiS sojusznik Trumpa.

Trump sojusznik Orbana.

Orban sojusznik Pisu.

Netanjahu sojusznik Trumpa.

Kogo Ty bronisz @Siwy25_1 ?

Żydów ?


:DC:
Widzę z logiką ciężko w ostatnich dniach. Jarmulka musi uwierać.

PiS sojusznik Trumpa.
Pis czopek żydów.
Trump sojusznik Orbana.
Tak średnio.
Orban sojusznik Pisu.
Też tak średnio.
Netanjahu sojusznik Trumpa.
Właściciel trumpa. Kto ma taśmy ten ma władzę.

Chociaż nie. Nie ma spisku żydowskiego to wszystko Chińczyk zapisał w książce.

:beczka:
 
Widzę z logiką ciężko w ostatnich dniach. Jarmulka musi uwierać.


Pis czopek żydów.

Tak średnio.

Też tak średnio.

Właściciel trumpa. Kto ma taśmy ten ma władzę.

Chociaż nie. Nie ma spisku żydowskiego to wszystko Chińczyk zapisał w książce.


Nie no, pewnie, Orban to taki średni sojusznik Trumpa.

Przecież JD Vance przylatuje na pięć dni przed wyborami do każdego sojusznika USA.

Pewnie żeby wspomagać demokrację

:roberteyeblinking:

Taśmy?

A o interesach syna Trumpa z Saudyjczykami ten Chińczyk pisał?

A tak w ogóle to masz chyba strasznego mindfucka skoro Trump okazał się pedofilem na usługach Żydów.

Ale PedO też!

:DC:
 
Nie no, pewnie, Orban to taki średni sojusznik Trumpa.

Przecież JD Vance przylatuje na pięć dni przed wyborami do każdego sojusznika USA.

Pewnie żeby wspomagać demokrację

:roberteyeblinking:
Robić biznes.
Wspierają demokracje fundusze o których nie chcialeś słuchać, "bo pis".
Taśmy?

A o interesach syna Trumpa z Saudyjczykami ten Chińczyk pisał?
Nie, ale ewidentnie musisz przeczytać. Kupić Ci na dzień dziecka?

A widziałeś jak skutecznie skurwesen ostatnio nagle gra na giełdzie?

:beczka:
A tak w ogóle to masz chyba strasznego mindfucka skoro Trump okazał się pedofilem na usługach Żydów
Czemu? Skoro dymał gwiazdę porno To i może jakaś mlodą posunął. Wśród "elit" bardzo modne, ale wiadomo teorie spiskowe.

O w końcu się lampka zapaliła, że jednak Trump sam z siebie nie traci miliardów na bezsensowne napierdalanki tylko może ktoś ma coś na niego.

Mamy mały sukces. Good job!
 
Nie no, pewnie, Orban to taki średni sojusznik Trumpa.

Przecież JD Vance przylatuje na pięć dni przed wyborami do każdego sojusznika USA.

Pewnie żeby wspomagać demokrację

:roberteyeblinking:

Taśmy?

A o interesach syna Trumpa z Saudyjczykami ten Chińczyk pisał?

A tak w ogóle to masz chyba strasznego mindfucka skoro Trump okazał się pedofilem na usługach Żydów.

Ale PedO też!

:DC:
To, że Trumpek okazał się pedofilem to są jakieś dowody na to czy tylko tak sobie pierdolisz by nie czuć się źle z tym, że popierasz partię w Polsce która z tego słynie?
 
Robić biznes.
Wspierają demokracje fundusze o których nie chcialeś słuchać, "bo pis".

Nie, ale ewidentnie musisz przeczytać. Kupić Ci na dzień dziecka?

A widziałeś jak skutecznie skurwesen ostatnio nagle gra na giełdzie?

:beczka:

Czemu? Skoro dymał gwiazdę porno To i może jakaś mlodą posunął. Wśród "elit" bardzo modne, ale wiadomo teorie spiskowe.

O w końcu się lampka zapaliła, że jednak Trump sam z siebie nie traci miliardów na bezsensowne napierdalanki tylko może ktoś ma coś na niego.

Mamy mały sukces. Good job!

Nie no, chyba słabo bo jeszcze tego żydowskiego spisku nie odkryłem.

Ale człowiek cały czas się czegoś uczy jak mówił pewien łebski gość, uczy się w mieszkaniu, uczy się w samochodzie, kiedy jedzie, uczy się w samolocie, kiedy leci …
 
Zmieniasz temat, to jakaś forma ucieczki?
OK
Chyba, że lider fidesz też był w tej magdalence
:juanlaugh:
z wałęsą
:beczka:


Nic nie zmieniam panie Ferdku,
trochę niewygodnie popierać gościa który nie dość że pił z Kiszczakiem i Wałęsa w Magdalence to jeszcze forsował tego ostatniego na prezydenta?

Ale cóż, trzeba przyznać że to jedno Kaczorowi wychodzi, wyciągnąć kogoś z niebytu i wmówić Polakom że to będzie najlepszy prezydent.

Już cztery raz mu ten numer wyszedł

:DC:
 
Nic nie zmieniam panie Ferdku,
trochę niewygodnie popierać gościa który nie dość że pił z Kiszczakiem i Wałęsa w Magdalence to jeszcze forsował tego ostatniego na prezydenta?

Ale cóż, trzeba przyznać że to jedno Kaczorowi wychodzi, wyciągnąć kogoś z niebytu i wmówić Polakom że to będzie najlepszy prezydent.

Już cztery raz mu ten numer wyszedł

:DC:
Mąż stanu Węgier - Orban pił z Kiszczakiem i Wałęsą w Magdalence?

To się nie dzieje.

Panie Paździochu, oszalał Pan.
:beczka:

coś się Panu pomyliło, to chyba nie do mnie z tym Kaczyńskim
 
Mąż stanu Węgier - Orban pił z Kiszczakiem i Wałęsą w Magdalence?

To się nie dzieje.

Panie Paździochu, oszalał Pan.
:beczka:

coś się Panu pomyliło, to chyba nie do mnie z tym Kaczyńskim


O Kaczora chodziło panie Ferdku, o Kaczora.

Zaczęło się od Orbana ale jak zwykle gdy ktoś narusza sojusznika geja z Żoliborka to już poszło po całości …

Idę spać bo czas jutro pomnażać PKB w tym rosyjsko-niemieckim kondominium pod zarządem żydowskim…

:lol:
 
kacapy!


tenor.gif


 

Ukraińcy zerwali kontrakt z polską firmą i zajęli gwarancje. Sąd arbitrażowy: to bezprawie​


Przykład polskiej firmy Control Process to sygnał ostrzegawczy dla wszystkich przedsiębiorstw, które chcą realizować kontrakty na terenie Ukrainy, a już na pewno we Lwowie. Trzymanie się międzynarodowych procedur, wygrane Polaków w sądach arbitrażowych nie powstrzymują władz miasta. Zerwały kontrakt, nie płacą należności, nie reagują na decyzje arbitrażu i zajęły gwarancję bankową. Sąd zadecydował, że zrobiły to bezprawnie.
 

Ukraińcy zerwali kontrakt z polską firmą i zajęli gwarancje. Sąd arbitrażowy: to bezprawie​


Przykład polskiej firmy Control Process to sygnał ostrzegawczy dla wszystkich przedsiębiorstw, które chcą realizować kontrakty na terenie Ukrainy, a już na pewno we Lwowie. Trzymanie się międzynarodowych procedur, wygrane Polaków w sądach arbitrażowych nie powstrzymują władz miasta. Zerwały kontrakt, nie płacą należności, nie reagują na decyzje arbitrażu i zajęły gwarancję bankową. Sąd zadecydował, że zrobiły to bezprawnie.
Ale jak to? Przecież miała być taka współpraca z naszymi wdzięcznymi bracmi :wow:
 

Ukraińcy zerwali kontrakt z polską firmą i zajęli gwarancje. Sąd arbitrażowy: to bezprawie​


Przykład polskiej firmy Control Process to sygnał ostrzegawczy dla wszystkich przedsiębiorstw, które chcą realizować kontrakty na terenie Ukrainy, a już na pewno we Lwowie. Trzymanie się międzynarodowych procedur, wygrane Polaków w sądach arbitrażowych nie powstrzymują władz miasta. Zerwały kontrakt, nie płacą należności, nie reagują na decyzje arbitrażu i zajęły gwarancję bankową. Sąd zadecydował, że zrobiły to bezprawnie.
Ale jak to? Przecież miała być taka współpraca z naszymi wdzięcznymi bracmi :wow:
Kto by się spodziewał?

:putinlaugh:
 
Ciekawostki z biednej Ukrainy.
Oto Borys Fiłatow mer miasta Dniepr/Dnipro - dawnego Dniepropietrowska.
W czasie wojny wścibscy dziennikarze podali wiadomość, że mer Dnipro zakupił wille we Włoszech za 4 mln euro.
Niby nic nadzwyczajnego, Fiłatow i jego żona mają już kilka apartamentów we Włoszech. Do tego 20 luksusowych nieruchomości na Ukrainie, 14 aut marki Mercedes, Jaguar i Porche. Do tego te wścibskie pismaki doszukamy się żaglowca, helikoptera, kolekcji zabytkowych aut, kolekcji drogich zegarków, kolekcji japońskiej sztuki, biżuterii i szmaragdów, a nawet biletu na lot w kosmos kupionego w firmie Virgin Galactic za około 1,4mln dolarów.

Fiłatow swoją karierę zawodową zaczynał jako nauczyciel akademicki i doradca prawny oligarchy Igora Kołomyjskiego, później prowadził program telewizyjny by finalnie zostać merem dużego miasta Dnipro.

I teraz najlepsze: jako mer Dnipro pobiera pensje w wysokości 630 dolarów miesięcznie, po przeliczeniu z hrywien.

Jak widać świetnie tymi pieniędzmi gospodaruje, bo udało mu się sporo zaoszczędzić.

Na koniec powstaje pytanie: Skoro Ukraina ma takich niesamowicie zdolnych w pozyskiwaniu pieniędzy ludzi jak Fiłatow, dlaczego mamy być jednym z żyrantów pożyczki 90mld euro?

He he
 
Są jakieś dane ile Ukraińcow przyszło na świat już na terenie Polski po wielkiej fali ucieczki do nas przez wojnę?
 
Back
Top