Konflikt Rosja-Ukraina

BanderoPietrek cos ucichł


A spierdalaj chuju. Dobrze wiesz, że należę do osób które stoją dalej od banderowskich poglądów niz Szpliny i inne imbecyle od "Polsk dla Polaków", "Ten i ten naród to podludzie" itd.
To kuriozum, że ludzie o poglądach nacjonalistycznych, często skrajnie, nazywaja mnie od ideologii skrajnie nacjonalistycznej. To tak jakby gej wyzywał heretyka od pedała.


Jak tęsknisz i brakuje Ci moich postów to możesz napisać to normalnie
 
A spierdalaj chuju. Dobrze wiesz, że należę do osób które stoją dalej od banderowskich poglądów niz Szpliny i inne imbecyle od "Polsk dla Polaków", "Ten i ten naród to podludzie" itd.
To kuriozum, że ludzie o poglądach nacjonalistycznych, często skrajnie, nazywaja mnie od ideologii skrajnie nacjonalistycznej. To tak jakby gej wyzywał heretyka od pedała.


Jak tęsknisz i brakuje Ci moich postów to możesz napisać to normalnie
 
Polacy też na początku były zlepkiem plemion :p
Jak wszyscy. Rozni nas to ze my mamy dluga tradycje, historie a oni sa nadal ulepem ludnosci ktora tego nie ma, stad wychodza takie kwiatki jak chwalenie upa i robienie laski banderze.
Ledwo 100 letnia historia kraju ktory powstal niczym afrykanskie panstwa tworzone przez brytyjczykow od linijki
 
F1iZaEgXoAEVZRV.jpeg
 
Trzeba przyznac, ze PIS zmienia taktyke rozmów i negocjacji z naszym wschodnim sasiadem. Ukry w szoku i reagują nerwowo. Gowno moga i sa uzaleznieni od nas. Zobaczymy co PIS ugra w najblizszym czasie na samej Ukrainie, ale tez miedzy wyborcami.
Poczekajmy na fakty, bo na razie to jest retoryka, a dopiero wczoraj słyszałem, że oddamy resztę MIG29.
Mam nadzieję, że nasi "dyplomaci" już się zorientowali jak to jest gdy szafuje się przyjaźnią między państwami.
 
Back
Top