Konflikt Rosja-Ukraina

Poczekajmy na fakty, bo na razie to jest retoryka, a dopiero wczoraj słyszałem, że oddamy resztę MIG29.
Mam nadzieję, że nasi "dyplomaci" już się zorientowali jak to jest gdy szafuje się przyjaźnią między państwami.
Po tych ostatnich wypowiedziach powinniśmy wstrzymać dostarczanie czegokolwiek. Skoro lachy złe to niech sobie mocarstwo radzi.
:redford:
 
W wielkim świecie polityki poważnie muszą mieć na Nas jakieś "ukręcone baty" bo nie mogę w to uwierzyć, ze tak jadą po Nas, a nikt się kurwa nawet nie zająknął. Mamy takie karty w ręce, że moglibyśmy ich poustawiać, a się ośmieszamy międzynarodowo.
Piękny kraj tylko rządzący kurwy.
 
Poczekajmy na fakty, bo na razie to jest retoryka, a dopiero wczoraj słyszałem, że oddamy resztę MIG29.
Mam nadzieję, że nasi "dyplomaci" już się zorientowali jak to jest gdy szafuje się przyjaźnią między państwami.
Jakies fakty juz tam sa. Wnioski o blokady okreslonych produktow rolnych. Dla mnie to poczatek twardszych negocjacji i reality checku dla Ukraincow. Do kogo pojda sie naskarzyc na Polakow? USA? USA tez jest przed wyborami i obecnie zawsze wybierze Polske.

Dodatkowo PIS jest bardzo dobry w odczytywaniu nastrojow swoich wyborcow i zazwyczaj w tym kontekscie sie nie bedzie patyczkowal. Dla wewnetrznego interesu zawsze jest w stanie poswiecic duzo na arenie miedzynarodowej. Dodatkowo Konfa rosnie w sile, miedzy innymi dzieki anytukrainskiej postawie i odbiera nie tylko wyborcow KO, ale i PISu. Nie moga ich juz dluzej ignorowac.

Podejrzewam, ze ekshumacje beda szybciej niz zakladalismy.
 
W wielkim świecie polityki poważnie muszą mieć na Nas jakieś "ukręcone baty" bo nie mogę w to uwierzyć, ze tak jadą po Nas, a nikt się kurwa nawet nie zająknął. Mamy takie karty w ręce, że moglibyśmy ich poustawiać, a się ośmieszamy międzynarodowo.
Piękny kraj tylko rządzący kurwy.
Zwykle jestem daleki od spiskowych teorii, ale to czasem tak wygląda, jakby mieli te nagrania z podkarpackiej agencji. A jeśli zabawiał się tam Kuchciński z kolegami, to taki news wywaliłyby w kosmos rząd i katolicką prawicę. Właściwie to nawet nie muszą mieć, wystarczy, że ktoś myśli, że mają. :cool:
 
Pewnie dlatego,że cała retoryka jaką forsował przez ostatni rok o tym jak upaina jest dla nas przychylnym krajem i trzeba ją wspierać poszła się jebać.

Ty chyba nie czytasz postów na które odpisujesz, tylko walisz teksty z automatu, co nie?albo jesteś debilem? Przecież przepisałes ze mną pełno postów od czasu afer zbożowych hryj z Wołyniem, odbudowa itd.

Ale spoko. Twórz sobie dalej własne nieistniejące chochoły. Nie mam po prostu czasu siedzieć non stop na forum jak ty.
Zresztą, robisz to od początku. Głównie kłócisz się ze mną o wymyślone przez Ciebie rzeczy na mój temat. Jak teraz.
 
Last edited:
albo jesteś debilem
Pod względem debilizmu przebiłeś tu każdego
afer zbożowych
Za które obwiniłeś nasz rząd a ukrów wcale.
Wołyniem
Który usprawiedliwiałeś,że nie był taki brutalny,a bandera nie wiedział
:scary: i tyle w temacie twojej inteligencji
Tu zajebałeś podręcznikowy szpagat co zresztą Koniu obnażył.
Nie mam po prostu czasu siedzieć non stop na forum jak ty
Żeby podgonić czas jaki spędziłeś na ukrowej krucjacie pewnie musiałbym jeszcze dłuuugo posiedzieć
 
Pod względem debilizmu przebiłeś tu każdego

Za które obwiniłeś nasz rząd a ukrów wcale.

Który usprawiedliwiałeś,że nie był taki brutalny,a bandera nie wiedział

:scary: i tyle w temacie twojej inteligencji

Tu zajebałeś podręcznikowy szpagat co zresztą Koniu obnażył.

Żeby podgonić czas jaki spędziłeś na ukrowej krucjacie pewnie musiałbym jeszcze dłuuugo posiedzieć


wszystko co tu napisałeś jest kłamstwem xd
Ukrow obwinialem, ale głównie nasz rząd.
Ani kurwa razu śmieciu nie usprawiedliwialem kurwo zakłamana Wołynia. Twierdziłem że bandera wiedział najprawdopodobniej o Wołyniu, chociaż nie ma na to dowodów. Uważałem zawsze że Wołyń był wchuj wstrętny i brutalny, zakłamana kurwo.


Więc jeb się i nie kłam dalej na mój temat, szmato która w żywe oczy kłamie, notorycznie broni fejkow.
 
Ale upośledzonemu ruchowo i umysłowo banderopitkowi puściły nerwy :antonio:

Ojoj, typ który odkąd tu jestem mnie wulgarnie wyzywa, zwraca uwagę, że go obrażałem.

Tak czułem. Zawsze gdy jesteś łapany na kłamaniu uciekszasz od meritum w puste komentarze bez treści.
 
@vitas Ty uważasz, że jeżeli uważam holokaust i zabijanie Polaków przez Niemców za równie brutalne czy brutalniejsze niż Wołyń, to tym usprawiedliwiam Wołyń, tak?

Czyli jeżeli uważasz że Niemcy byli mniej brutalni- to usprawiedliwiać wymordowanie Polaków setek tysięcy przez Niemców?

Pojebane to jest, że och usprawiedliwiasz.
 
Ojoj, typ który odkąd tu jestem mnie wulgarnie wyzywa, zwraca uwagę, że go obrażałem.

Tak czułem. Zawsze gdy jesteś łapany na kłamaniu uciekszasz od meritum w puste komentarze bez treści.
Se obrażaj, mnie to nie rusza.
Tobie odwala od emocji i robisz pózniej ankiety,ja w tym dziale jedynie mam ubaw z takich przygłupów na bezrobociu żyjących internetem i atencją
 
Se obrażaj, mnie to nie rusza.
Tobie odwala od emocji i robisz pózniej ankiety,ja w tym dziale jedynie mam ubaw z takich przygłupów na bezrobociu żyjących internetem i atencją


Czyli kłamiesz i piszesz tyle bezproduktywnych wystywow i prowadzisz długie rozmowy o rzeczach, które wiesz, że są wymyślone, dla ubawu? Lol.

I ja jestem niby atencjuszem xd
 
Ja wciąż czekam na skriny jak to użytkownicy z tego działu pomawiają cie do byłej przygłupie - to tyle w kwestii atencji.Eot.

Ale my nie rozmawiamy o tym. Dalej zmieniasz temat. Tym razem już w kosmos. Zarzuciłesmi dwa posty wyżej konkretne rzeczy, z których wychodzi, że uważasz że Niemcy są usprawiedliwieni w zabijaniu Żydów i Polaków.
 
1689936927698.png

:juanlaugh:
 
Zwykle jestem daleki od spiskowych teorii, ale to czasem tak wygląda, jakby mieli te nagrania z podkarpackiej agencji. A jeśli zabawiał się tam Kuchciński z kolegami, to taki news wywaliłyby w kosmos rząd i katolicką prawicę. Właściwie to nawet nie muszą mieć, wystarczy, że ktoś myśli, że mają. :cool:
Właśnie skończyłem czytać książkę o kosteckim która mocno nawiązuje do tamtych wydarzeń. Ciekawy temat ale raczej nigdy nie będzie wyjaśniony. Większość świadków padła ofiarą seryjnego samobójcy a dowody zaginęły.
 
Back
Top