Konflikt Rosja-Ukraina

Poproszę tłumaczenie ocb bo nie ogarniam
Nie widziałeś Gry o Tron?
1689942211350.png
 
Nie mam pamięci do takich rzeczy ale chyba chodziło o T72 czy jakoś tak, modernizowane jakiś czas temu za grube miliony. Poszly na Ukrainę. Kolega też zwracał uwagę na to że robią lipe nie biorąc następnych czołgów jednego producenta. Powiedzial że na polu walki robi to problem z podwojną logistyką części i serwisem różnych konstrukcji.
 
Nie mam pamięci do takich rzeczy ale chyba chodziło o T72 czy jakoś tak, modernizowane jakiś czas temu za grube miliony. Poszly na Ukrainę. Kolega też zwracał uwagę na to że robią lipe nie biorąc następnych czołgów jednego producenta. Powiedzial że na polu walki robi to problem z podwojną logistyką części i serwisem różnych konstrukcji.
W czasie pokoju jest to problem, w czasie wojny urasta do rangi koszmaru logistyki. Słuchałem kiedyś jakiejś audycji o froncie wschodnim. Niemcy zajmując francje, czechoslowacjie i inne kraje rekwirowali miedzy innymi ciężarówki. Okazało sie później, ze mieli jesli mnie pamiec nie myli, okolo 200 roznych typow opon i detek do nich :brainoverload:
 
Back
Top