Konflikt Rosja-Ukraina

Już nawet ukraiński telegram zasypywany wiadomościami, że nie jest dobrze na froncie, że kontrofensywa nie jest taka jak zaplanowali ale POLSKIE media dalej cisną, że Rosja w strachu.
::snoopd::

To jest tak pojebane, ze żyjemy w czasach kiedy media mogą manipulować doslownie każdą wiadomością i są za to bezkarni.
To jest pozytywna propaganda:heart:

Coś na pokrzepienie


Ale robotne te techniczne pszczoły, podobno latają nad latającymi bombami.

Slava!
 
Już nawet ukraiński telegram zasypywany wiadomościami, że nie jest dobrze na froncie, że kontrofensywa nie jest taka jak zaplanowali ale POLSKIE media dalej cisną, że Rosja w strachu.
::snoopd::

To jest tak pojebane, ze żyjemy w czasach kiedy media mogą manipulować doslownie każdą wiadomością i są za to bezkarni.


Tak było we wszystkich czasach. Kurier Warszawski we wrześniu 39 pisał o zaraz pokonanych Niemcach xd
 
Kiedyś słyszałem taki tekst od jakiegoś weterana: "Wojna wyzwala to co najgorsze ale też to co najlepsze w człowieku"

A tutaj jak ruskie psy się bawią na wojnie i jak podobno srają w nachy przed domniemanym dołączeniem Polski do wojny
Wojna odziera ze złudzeń. Wyzwala jedynie to co w nas prawdziwe i tyle. Nie ma tu żadnej filozofii. Ja bym powiedział, że w czasie wojny rozum śpi (wiem klasyk), a potwory, które się rodzą, to nie potwory, to my! My wyzwoleni z tabu.
 
F1ZO4n8XoAAYmOP.jpeg
 
Back
Top