Konflikt Rosja-Ukraina

Ja dalej jestem zdania, że powodem przez, który nie dojdzie do ekshumacji jest to, że wtedy legła by cała narracja ukraińska i okazalo by się, że zdecydowana większość kości to są kobiety i dzieci.
Będzie ciężki temat, bo wyjdzie kosmiczne barbarzyństwo i to w momencie gdy będą chcieli wejść do Europy. Chyba, że zastosują myk jak Niemcy z nazistami.
 
Dziwne gdyby wśród obcokrajowców najwięcej przestępstw nie dokonywali by Ukraińcy. Jest ich najwięcej. W UK np najwięcej dokonują ..Polacy.
Też.
No chyba nie. Z czystej ciekawości sprawdziłem i są to Albańczycy i Wietnamczycy. Ilość przestępstw nie idzie wprost proporcjonalnie, do ilości mieszkańców danego kraju. Następnym razem, proponuję doczytać bardziej...
 
No chyba nie. Z czystej ciekawości sprawdziłem i są to Albańczycy i Wietnamczycy. Ilość przestępstw nie idzie wprost proporcjonalnie, do ilości mieszkańców danego kraju. Następnym razem, proponuję doczytać bardziej...


Przez kilka lat Polacy dokonywali w UK najwięcej przestępstw. Było o tym głośno, bo próbowało lewactwo wmówić że Polacy są tam najbardziej przestępczą mniejszością. Nie wiedziałem, że to się już zmieniło.
 
Last edited:
tak nie było

Było, nawet tutaj były wrzucane artykuły o tym.


Edit, najwięcej skazanych


No jak nie?
Bo Polacy też
Bo Piłsudski też
Bo Mazurek Dąbrowskiego też


No nie zmienisz faktu, że to fakty :)
 
Było, nawet tutaj były wrzucane artykuły o tym.


Edit, najwięcej skazanych





No nie zmienisz faktu, że to fakty :)
Z Polakami w Anglii się zgodzę,że swego czasu nie wyglądała dobrze dla nas ta statystyka.
 
W jaki sposób Tusk jako premier Polski wspierał przemytników?
A ty myślisz, że te miliony czornych i ciapatych to z dobrego serca przyjmowali i sprowadzali od lat do Europy?
Ty jesteś głupi czy naiwny i wierzysz w ubogacenie kulturowe jak ochojska?
:beczka:
 
A ty myślisz, że te miliony czornych i ciapatych to z dobrego serca przyjmowali i sprowadzali od lat do Europy?
Ty jesteś głupi czy naiwny i wierzysz w ubogacenie kulturowe jak ochojska?
:beczka:

Tusk sprowadzał czarnych i ciapatych? Jak?
I sprowadzał by...przemycali? Co przemycali i co Tusk by z tego miał?
 
A Obama był przeciwko narkotykom, a ściągał z Afganu kontenerami w trakcie szerzenia demokracji xD

Osobo halibucka, życie to nie rurki z kremem.

Obama ściągał heroinę z Afganistanu? Jakieś źródło? A Tusk nie był przeciwko wpuszczeniu fali imigrantów publicznie, lecz raczej odwrotnie. Publicznie był proimigrancki a zakulisowo naciskał w UE by nie wpuszczać.
 
Co złego jest w tym, że chcą zarabiać w Warszawie, a kupić mieszkanie w Białymstoku?
To sprzeczne z zasadami kredytu 2%. Masz maks w rok się tam wprowadzić. No chyba że w tej Warszawie zarabiasz na tyle, żeby żyć i tu, i tu.
Znacznie istotniejsze jest jednak to, że całe społeczeństwo, w tym mnóstwo tych, którzy byli zbyt biedni na jakikolwiek kredyt, mieli pecha urodzić się w złym czasie albo zbyt dobrze sobie w życiu poradzili ma się składać na dopłaty dla obcokrajowców.
 
Back
Top