Konflikt Rosja-Ukraina

Ty już tak się raz zesrałeś przy ankietce, że do tej pory gówna z siebie nie możesz otrząsnąć ukraiński błaźnie.

Piszesz dużo częściej o tej ankiecie, więc chyba Ty się nieźle zesrał.


Kurna, po co w ogóle daje się znowu do szamba prowokować.
 
Na chuj odpisujesz jak zaznaczam na wstępie, żebyś się odjebał w moim 1 poście, do którego się dojebałeś. Paluchy świerzbią gdy o braciszkach prawda pokazana, kurwysyńskich ukraińcach banderowskich...

Na chuj mi odpisuje jak nie chce ze mną pisać


Nie odpisuj mi.
 
Last edited:


Posłuchajcie Radziejewskiego, ma bardzo trafne wnioski dotyczące postawy naszych najwyższych władz w kwestii szczytu Nato i Ukrainy.

Kiedyś mnie to śmieszyło, ich nieudolność i brak charakterów, teraz często myślę, że ta banda wykończy ten kraj.

Radziejewski i jego "Nowa Konfederacja" to moim zdaniem dobra alternatywa dla bajania Bartosiaka i Budzisza w "Strategy&Future". Już nawet nie tracę czasu na słuchanie SF.

Ostatnio i tak straciłem wystarczająco dużo czasu na nową książkę Bartosiaka -- "najlepsze miejsce na świecie" -- swoją drogę polecam recenzję tej książki autorstwa Krzystofa Vargi w Newsweeku. Mocna trafna i celna. Książkę dostałem, a nie kupiłem, gdyby ktoś pytał ;-)
 
Zaraz, ale to ludzie muszą oglądać filmy na YT żeby się orientować, że w wojnie przede wszystkim chodzi o pieniądze? :lol: Wojny trwają albo 5-6 dni, albo minimum 5-6 lat, żeby utworzył się wystarczająco duży dług do spłaty. Ukraina już ma taki dług wdzięczności do spłaty, że tam do 2080 roku Amerykanie będą dostawali wszystkie kontrakty na zamówienia publiczne. Polska tam nawet płotów nie będzie malować, bo wszystkie kontrakty dostaną wielcy gracze z NATO. Obecnie w interesie zbyt wielu podmiotów leży przedłużanie wojny na Ukrainie, co też zresztą będzie miało miejsce bez większych problemów.
 
Zaraz, ale to ludzie muszą oglądać filmy na YT żeby się orientować, że w wojnie przede wszystkim chodzi o pieniądze? :lol: Wojny trwają albo 5-6 dni, albo minimum 5-6 lat, żeby utworzył się wystarczająco duży dług do spłaty. Ukraina już ma taki dług wdzięczności do spłaty, że tam do 2080 roku Amerykanie będą dostawali wszystkie kontrakty na zamówienia publiczne. Polska tam nawet płotów nie będzie malować, bo wszystkie kontrakty dostaną wielcy gracze z NATO. Obecnie w interesie zbyt wielu podmiotów leży przedłużanie wojny na Ukrainie, co też zresztą będzie miało miejsce bez większych problemów.
Przecież upaińcy walczo o Europę!
:putinlaugh:
 
@Siwy25_1 Wojna się skończy, Niemcy i Francja od razu wrócą robić interesy z "nową-starą" Rosją, Amerykanie będą odbudowywać Ukrainę, a w Polsce znowu będziemy się zastanawiać dlaczego nie mamy finansowych korzyści, choć moralnie mieliśmy rację. Większego kaca będą mieli tylko w państwach bałtyckich.
 
Radziejewski i jego "Nowa Konfederacja" to moim zdaniem dobra alternatywa dla bajania Bartosiaka i Budzisza w "Strategy&Future". Już nawet nie tracę czasu na słuchanie SF.

Ostatnio i tak straciłem wystarczająco dużo czasu na nową książkę Bartosiaka -- "najlepsze miejsce na świecie" -- swoją drogę polecam recenzję tej książki autorstwa Krzystofa Vargi w Newsweeku. Mocna trafna i celna. Książkę dostałem, a nie kupiłem, gdyby ktoś pytał ;-)
Zawsze warto poznać różne opinie. Nie wiem dlaczego w obecnych czasach ludzie tak chętnie zostają wyznawcami? To dotyczy partii politycznych, mediów, a teraz także geopolityków. Niestety to uniemożliwia samodzielne myślenie.
Bartosiak zrobił wiele dobrego, pokazał ludziom skalę zależności w polityce międzynarodowej, a razem z Radziejewskim wskazują mierny poziom naszej klasy politycznej. Może kiedyś takie ośrodki doprowadzą do jakiś zmian w tym zakresie?
 
zaraz Cię jeden agresywny i wymagający wyjaśni
F1D906oWcAAbdGT.png
 
Ostatnio mialem kmine ze ciekawych czasow dożyliśmy i mamy przed oczami prawdziwa wojne naszych lat. Swiata instagramow, influencerow i innego socjal gowna. Kiedys materialow wojennych bylo malo, krecili to reportezy wojenni czesto gesto krecac to co dowództwo pozwolilo. Dzis?

Dzis mamy mnostwo materialow prosto z frontu bo co 10 ukr biega z go pro na glowie. Nazywanie ich perełkami to troche nie wypada ale to co czasem wstawiaja z tej wojny to przebija wiekszosc filmow wojennych ktore sa przeciez reżyserowane.

Druga sprawa ze wychodzi tez duzo materialow ktore pokazuja zezwierzęcenie jednych i drugich czego oficjalna propaganda by nam nigdy nie pokazala.
 
Last edited:
Kraków i Wrocław już nie istnieją. Jak Szwecja.
Pierdzielisz głupoty. Owszem są ukry w stolicy dolnego Śląska ale to nie jest tak, że na łeb weszli i nie są wyjaśniani. Np wczoraj 4 ukrow zostało przekopanych przez 2 wrocławian. Nie wiem o co poszło. Dużo ich na budowach u developerów np i ktoś kto kupuje mieszkanie to jest jeleń , bo jakbyś zobaczył ukraińska jakość pracy to byś się szybko z nich odkochał
 
Pierdzielisz głupoty. Owszem są ukry w stolicy dolnego Śląska ale to nie jest tak, że na łeb weszli i nie są wyjaśniani. Np wczoraj 4 ukrow zostało przekopanych przez 2 wrocławian. Nie wiem o co poszło. Dużo ich na budowach u developerów np i ktoś kto kupuje mieszkanie to jest jeleń , bo jakbyś zobaczył ukraińska jakość pracy to byś się szybko z nich odkochał



Wrocław to zwykły Banderocity. Banderocław.
 
Wrocław to zwykły Banderocity. Banderocław.
Wrocław to Breslau. Piękna architektura niemiecka. Żadne banderocostam. Jak twierdzisz że tu jest ukrow więcej niż gdzie indziej to powinieneś się tu przenieść. Czulbys się jak w domu. Wynajęlibyscie sobie jakiegoś kompa Ty + 3 bimbrowych braci i byście sobie klepali posty na czas z jakiegoś miejskiego open space'a:) nie fajnie ? :)
 
Wrocław to Breslau. Piękna architektura niemiecka. Żadne banderocostam. Jak twierdzisz że tu jest ukrow więcej niż gdzie indziej to powinieneś się tu przenieść. Czulbys się jak w domu. Wynajęlibyscie sobie jakiegoś kompa Ty + 3 bimbrowych braci i byście sobie klepali posty na czas z jakiegoś miejskiego open space'a:) nie fajnie ? :)

Wrocław to Wrocław. Rdzenne polskie, lechickie miasto.
 
Back
Top