Konflikt Rosja-Ukraina

Moga pisac, na przyklad na swoich blogach, insta czy innych socialach ale nie w mediach glownego nurtu, bo potem wejdzie osoba nie za bardzo w temacie lub naiwna i lyka taka papke. Potem wlasnie takie scieki sa publikowane jak te jego na wp przykladowo a glupki mu przyklaskuja.
Nie widzisz że walczy o to by on, ukrainiec z niemieckimi korzeniami, mógł robić za autorytet na opiniotwórczym cohones? Po chuj to karmić atencją?
 
Nie widzisz że walczy o to by on, ukrainiec z niemieckimi korzeniami, mógł robić za autorytet na opiniotwórczym cohones? Po chuj to karmić atencją?
Mi on nie przeszkadza w sumie. Jak mi sie chce to odpisuje i kontynuuję dyskusje a jak nie to chowam zabawki i urywam temat. Nie przywiazuje duzej wagi do tego co sie tu wyrabia a lubie pogadac :beczka:

Za to takie redaktory z wp to sprawiaja ze mi rece opadaja.
 
Mi on nie przeszkadza w sumie. Jak mi sie chce to odpisuje i kontynuuję dyskusje a jak nie to chowam zabawki i urywam temat. Nie przywiazuje duzej wagi do tego co sie tu wyrabia a lubie pogadac :beczka:

Za to takie redaktory z wp to sprawiaja ze mi rece opadaja.
Dokarmiasz piątą kolumnę ::really::
 
Co Ty chooopie fanzolisz? Przeciez my już jesteśmy prawie największą potęgą militarną w Europie!

Abramsy, Kormorany, borsuki, jelenie, Kuny ... :cool:


:lol::beer::beer:
F0w9oXMXgAEtjLS.jpeg
 
Tej a jakim cudem jak Rosja wygra z Ukrainą ma nas zaatakować i ryzykować konflikt z całym NATO? Ja jestem za tym żeby banderowcy przegrali i zostali niewolnikami, to niczego w naszej rzeczywistości nie zmieni, przecież nas NATO BRONI i ARTYKUŁ PIĄTY
Co nie? :juanlaugh:
Już ukroluby same nie wiedzą jaką narrację mają obrać, chorągiewki jebane.
Tak to "nie Rosja nas nie zaatakuje, artykuł 5"
A później " jak Rosja wygra z Ukrainą to nas zaatakuje"

Tak kurwa, osłabiona Rosja napewno będzie bardziej skora do konfliktu z całym NATO jak się męczy z jedną ukrainką.

Mam też swego rodzaju pewność że tym razem Wielka Brytania nam pomoże ( a i Niemców bym nie wykluczał) w razie potrzeby, a do tego jest jeszcze wiele małych armi z Łotwy czy Litwy czy Czech które na 100% nam pomogą, choćby ze strachu, tylko martwi mnie to że przez debili z rządu w razie czego to nawet nie będziemy mieli się czym bronić, miejmy nadzieję że nie będzie trzeba tego sprawdzić.
 


Sekretarz obrony Wielkiej Brytanii Ben Wallace ostrzegł dziś prezydenta Ukrainy Wołodymyra Zełenskiego, że Zachód oczekuje, iż jego kraj okaże „wdzięczność” za broń i inną pomoc wojskową, jaką otrzymał na walkę z Rosją.

Ben Wallace do Ukraińców: Nie jesteśmy Amazonem

Ben Wallace ujawnił, że w czerwcu zeszłego roku on sam pojechał na Ukrainę, gdzie przedstawiono mu listę z potrzebnym sprzętem wojskowym.

Kiedy jechałem 11 godzin (do Kijowa), aby otrzymać listę, to powiedziałem im: wiecie, nie jesteśmy Amazonem - wspomniał, odnosząc do amerykańskiego giganta z branży sprzedaży detalicznej.
 
Lepiej mnie niż Ciebie, ja jeszcze tak gruba agencyjna kurewka jak Ty nie jestem.
Ale zawsze parę lajków dostaniesz za kolejny wysryw o mnie. Twoja niska atencyjnoscbjesy zaspokojona, co nie?


Ps.

Czemu np ten komentarz według ciebie jest atencyjny, a nie jest zwykłym komentarzem? Uargumentuj
Chyba zle zacytowales albo nie rozumiem o co chodzi :beczka:
 
Nie widzisz że walczy o to by on, ukrainiec z niemieckimi korzeniami, mógł robić za autorytet na opiniotwórczym cohones? Po chuj to karmić atencją?
Lepiej mnie niż Ciebie, ja jeszcze tak gruba agencyjna kurewka jak Ty nie jestem.
Ale zawsze parę lajków dostaniesz za kolejny wysryw o mnie. Twoja niska atencyjnoscbjesy zaspokojona, co nie?


Ps.

Czemu np ten komentarz według ciebie jest atencyjny, a nie jest zwykłym komentarzem? Uargumentuj
 
Widze trochę zmianę nastawienia polityków, obierają trochę kierunek łagodzenia konfliktu i pokazania ukrom kto tu jest od kogo zależny
Ukry serio czuja ze oni bronia europy :juanlaugh:
Bedzie fikał zydek to nic nie dostanie

tylko andzej dudu go klepie jeszcze po pleckach inni go prostuja
 

A my przypadkiem nie mieliśmy od lat głównie oleju z Ukrainy, lub na ukraińskich słonecznikach?
Przecież gdy wybuchła wojna to ceny zboża i oleju poszły do góry, m.in dlatego, że głównym producentem oleju na nasz rynek była Ukraina. Wtedy ludzie nie wiedzieli, że Ukraina nie jest w UE?
 

Ostatnio była promka 5 zł/szt przy zakupie 2 :robertmakeup:

A my przypadkiem nie mieliśmy od lat głównie oleju z Ukrainy, lub na ukraińskich słonecznikach?
Przecież gdy wybuchła wojna to ceny zboża i oleju poszły do góry, m.in dlatego, że głównym producentem oleju na nasz rynek była Ukraina. Wtedy ludzie nie wiedzieli, że Ukraina nie jest w UE?
 
Back
Top