Konflikt Rosja-Ukraina

Ale przecież masz statystyki za 2022, które podałem - w 2022 nie mieliśmy uchodźców? Właśnie w 2022 się przewinęło duuuuużo więcej Ukraińców niż kiedykolwiek wcześniej, więc jeśli coś to właśnie w tym roku powinno być NAJWIĘCEJ przestępstw.

A może po części dlatego?


Poza tym przeczytaj artykuł, który właśnie sam podlinkowałeś.
Piszą, że odmówiono takiej informacji portalowi kresy.pl, kiedy o taką wystąpił - zobacz, że taka informacje nie pojawia się NIGDZIE INDZIEJ niż na takich portalach jak kresy.pl, magnapolonia.org i innych tego rodzaju stronach rozsiewających fejki. Nie ma w tym artykule nawet NIGDZIE informacji, że jest to oficjalna wytyczna obowiązująca od 2023.
Jak widzisz źródła, które ja podałem nie miały ŻADNEGO problemu z pozyskaniem takich danych.



Teraz on się pewnie(czyli prawdopodobnie, bo byli tacy którzy uznali, że gdy się tak pisze, ma się na myśli "na pewno")) uczepi tego, że przecież nie wiadomo do dziś kto zabił na NS bo sprawcy nie znaleziono xd byle zmienić temat.
 
Ale przecież masz statystyki za 2022, które podałem - w 2022 nie mieliśmy uchodźców? Właśnie w 2022 się przewinęło duuuuużo więcej Ukraińców niż kiedykolwiek wcześniej, więc jeśli coś to właśnie w tym roku powinno być NAJWIĘCEJ przestępstw.
Tylko,że sporo ruszyło dalej będąc w Polsce tymczasowo o czym zresztą już było wspomniane.
I zauważ,że ukry mają taryfę ulgową z jakiegoś powodu.

A przestępczość będzie z rosła z ich powodu,bo w praktyce jest to kraj trzeciego swiata gdzie ogromna korupcja i nazizm jest na porządku dziennym.
 
Tylko,że sporo ruszyło dalej będąc w Polsce tymczasowo o czym zresztą już było wspomniane.
I zauważ,że ukry mają taryfę ulgową z jakiegoś powodu.

A przestępczość będzie z rosła z ich powodu,bo w praktyce jest to kraj trzeciego swiata gdzie ogromna korupcja i nazizm jest na porządku dziennym.


Ale ten Ukrainiec od odwyku dalej figuruje jako sprawca przestępstwa w statystykach.
I znowu- na jakiej podstawie twierdzisz, że wobec ich przestępstw jest taryfa ulgowa? Ten przypadek nie jest na to dowodem. Są Polacy którzy też nie poszli siedzieć za ciężkie przestępstwa, tylko na leczenie, i po takich akcjach czy czasem jak przejechali po pijaku kobietę na pasach. I tak, to jest twardy dowód na to, że ten przypadek nie może być dowodem na te tezę.


I znowu- gadamy o przestępstwach obcokrajowców w Polsce. Okazało się, że w roku w którym było ich najwiecej- nie stwierdzono by statystycznie dokonywali więcej przestępstw. Korupcja na Ukrainie i nazizm tam nie ma żadnego powiązania z tymi faktami b
 
znowu- gadamy o przestępstwach obcokrajowców w Polsce. Okazało się, że w roku w którym było ich najwiecej- nie stwierdzono by statystycznie dokonywali więcej przestępstw. Korupcja na Ukrainie i nazizm tam nie ma żadnego powiązania z tymi faktami b
Owszem ma - pokazuje,że skoro nie potrafią się zachować się u siebie psując własny kraj,to w innych krajach wcale nie będą się zachowywać lepiej.
Ten nowy ukrobot jest ciekawszy od ciebie i nie gwałci języka polskiego,więc czuj się zastąpiony.
 
Owszem ma - pokazuje,że skoro nie potrafią się zachować się u siebie psując własny kraj,to w innych krajach wcale nie będą się zachowywać lepiej.
Ten nowy ukrobot jest ciekawszy od ciebie i nie gwałci języka polskiego,więc czuj się zastąpiony.


No ale właśnie statystyki pokazują, że zachowują się lepiej i nie dokonują tyłu przestępstw.
 
1685785390270.png
 
Opowiedz mu o koledze, który walczył z tą wymyślona rzeczywistością chłopaków, że skończył jako wariat robiący jakieś ankiety a teraz żyje w lesie.
Aż tak się przejąłeś tym, że ktoś nie podzielał twoich poglądów? Poważnie to napisałeś?



To już teraz zupełnie na serio, szkoda mi Ciebie, nie piszę tego złośliwie, coś jest tam nie tak z pewnością siebie a może z tolerancją wobec zdania innych.

Nie znam tego przypadku.
Elfik Cię wyjaśnił, koła ratunkowego nie będzie.
:roberteyeblinking:
 
Aż tak się przejąłeś tym, że ktoś nie podzielał twoich poglądów? Poważnie to napisałeś?



To już teraz zupełnie na serio, szkoda mi Ciebie, nie piszę tego złośliwie, coś jest tam nie tak z pewnością siebie a może z tolerancją wobec zdania innych.


Elfik Cię wyjaśnił, koła ratunkowego nie będzie.
:roberteyeblinking:


Zgadnij czy napisałem to ironicznie i żartobliwie o sobie czy nie. Masz jeszcze jedną próbę :)
 
I wydało się, Michaił Kałasznikow ty ruska onuco!

Reaktywność level hard, dobrze, że są tu lepsi programiści ode mnie, a jeden ma 40tu pod sobą, może poprawią mój słaby kod.
1685786184421.png


1685786218159.png


1685786295930.png


1685786351360.png
 
Nie jestem ukrofilem. Nacja jak każda inna.
Jak jednak zobaczyłem ile tu jest prymitywnych uprzedzeń to postanowiłem zareagować. Zobacz jak nikt tutaj się nawet nie odniósł do danych o przestępczości wśród Ukraińców. Przez kilkanaście stron tego wątku ludzie próbowali (nie podając żadnych danych) przekonać mnie jak to Ukraińcy popełniają więcej przestępstw, a jak im udowodniłem że to nieprawda i przestępstw popełniają znacznie mniej niż Polacy to nawet wstydzą się odezwać i jedynie lajkują wpisy podobnych sobie odklejeńców, które pasują ich wizji świata.

Jest i on, wjechał na białym koniu i krzyknął do pospólstwa.
Veni vidi vici!!!

Zobaczył jaka tu jest narracja na temat szczypawek postanowił zareagować.
Zobaczył jaka tu jest narracja na temat upadlińców postanowił zareagować.
Zobaczył jaka tu jest narracja na temat dostaw ropy pod skrzydłami Donalda postanowił zareagować.

giphy.gif


W sumie fajnie, że jesteś, można w końcu poznać myślenie tego szczytu łańcucha pokarmowego progresywnych Polaków europejczyków.
Bo nie obracam się w tym kręgu stąd to taka ciekawostka dla mnie.


Wszedłeś tu by napisać kilka postów niezwiązanych z tematem. Nasz coś merytorycznego do powiedzenia, czy tradycyjne wysrywy nie na temat?
Oczywiście, że skomentuję twoje krewkie zachowanie jak 5 letniego małolata, któremu nie podoba się, że mała juleczka dostała lizaczka a piotruś już nie, bo wcześniej zaraz po śniadaniu podkradł z kuchni 3 i od razu wcisnął. Nie jest ci choć trochę głupio? A po co ja pytam, przecież to przez nas uciekłeś do lasu.
:roberteyeblinking:
Bo nie chcemy zgodzić się z twoją "prawdą".


Udanego weekendu chłopaki, ja idę pograć w tenisa a potem do znajomych na grila, wieczorem może na ryby.
 
Jest i on, wjechał na białym koniu i krzyknął do pospólstwa.
Veni vidi vici!!!

Zobaczył jaka tu jest narracja na temat szczypawek postanowił zareagować.
Zobaczył jaka tu jest narracja na temat upadlińców postanowił zareagować.
Zobaczył jaka tu jest narracja na temat dostaw ropy pod skrzydłami Donalda postanowił zareagować.

giphy.gif


W sumie fajnie, że jesteś, można w końcu poznać myślenie tego szczytu łańcucha pokarmowego progresywnych Polaków europejczyków.
Bo nie obracam się w tym kręgu stąd to taka ciekawostka dla mnie.



Oczywiście, że skomentuję twoje krewkie zachowanie jak 5 letniego małolata, któremu nie podoba się, że mała juleczka dostała lizaczka a piotruś już nie, bo wcześniej zaraz po śniadaniu podkradł z kuchni 3 i od razu wcisnął. Nie jest ci choć trochę głupio? A po co ja pytam, przecież to przez nas uciekłeś do lasu.
:roberteyeblinking:
Bo nie chcemy zgodzić się z twoją "prawdą".


Udanego weekendu chłopaki, ja idę pograć w tenisa a potem do znajomych na grila, wieczorem może na ryby.


Nie widzę w żadnym zdaniu żadnej merytorycznej treści związanej z omawianym tematem statystyk przestępczości wśród Ukrainciw. Możesz je zaznaczyć?

Naprodukowales wiele zdań na temat innego usera, i znowu, same personalne uderzanie a nic o omawianych tematach. Masz 5 lat że robisz taka kupę?

Jeżeli chcesz się skupić na rozmowie o mnie, to możesz to zrobić w innym temacie lub napisać do mnie na maila. To nie jest temat o mnie czy o twoich subiektywnych opiniach na mój temat. Chyba, że ma to wpływ na omawiany temat. A nie ma.
 
Seu-Velho,


Jeżeli cytat to mataczenie to spoko, całość akapitu wygląda tak:

"Z raportu UMP wynika, że w maju br. Ukraińcy stanowili 8 proc. ludności Polski. Co jeszcze wiemy? W kwietniu w Polsce przebywało 3,85 mln Ukraińców. Na koniec maja oszacowaliśmy 3,37 mln osób, a w samych 12 największych polskich miastach 1,43 mln. Wśród Ukraińców przebywających w naszym kraju siedmiu na dziesięciu mieszkało w obszarach metropolitalnych UMP (69 proc)"

Możesz ich korygować. Ja wysnułem hipotezę, że to pewnie i tak zaniżone dane.


Z Rodneyem Kingiem niewątpliwie policja zjebała w swojej niepohamowanej brutalności. Ale też zupełnie pominięty był tzw. big picture. Facet uciekał przed policją przez 8 mil, nie chciał zatrzymać się do kontroli policyjnej, bo był recydywistą pod wpływem środków odurzających. W 1989 roku napadł na sklep Koreańczyka zabrał mu kasę i na do widzenia zdzielił w łeb metalowym prętem. Za to garował. Potem W pościgu, gdy uciekał autem przed psami w 1992, uczestniczył również helikopter policyjny.

Ciekawa jaka narracja byłaby, gdyby podczas swojego rajdu staranował auto z rodziną z małymi dziećmi i ich zabił lub okaleczył. Ludzie sami by go zlinczowali. A tak został bohaterem. I jednym z mitów założycielskich BLM i saint Floyda. Ostra reakcja gwardii i policji na zamieszki również przez lata była podgrzewana przez czarną społeczność jako przykład systemowego rasizmu i wykorzystywana jako paliwo wielu afroamerykańskich ruchów.

Co do danych odnośnie przestępstw popełnianych przez obcokrajowców w PL wystarczy oddać mikrofon przedstawicielom KGP. To mówi dla mnie wszystko. Ty to intepretujesz inaczej, spoko, Twoja sprawa. Tylko daj sobie na wstrzymanie o buńczucznej pewności supremacji twojeszej prawdy nad mojszą.

"Komenda Główna Policji przekazała w odpowiedzi, że „w 2022 roku na terenie Polski doszło do 138 789 zatrzymań procesowych na podstawie przepisów kodeksu postępowania karnego, w tym ponad 11 200 obcokrajowców kilkudziesięciu różnych narodowości”. Nie wskazano jednak, ilu przedstawicieli poszczególnych narodowości znajdowało się w tej grupie. Policja informowała, że „nie posiada takich danych".

"Nie dokonujemy w przekazywanych danych wyszczególnienia na obywatelstwo osób poszukiwanych listami gończymi, z uwagi na stanowisko, prośby i skargi wielu ambasad i urzędów konsularnych, aby nie powodować piętnowania obywateli konkretnego kraju. Jednocześnie zgodnie z ustawą o sprawozdawczości nie ma obowiązku prawnego gromadzenia takich danych” – napisała KGP w odpowiedzi."

 
Jest i on, wjechał na białym koniu i krzyknął do pospólstwa.
Veni vidi vici!!!

Zobaczył jaka tu jest narracja na temat szczypawek postanowił zareagować.
Zobaczył jaka tu jest narracja na temat upadlińców postanowił zareagować.
Zobaczył jaka tu jest narracja na temat dostaw ropy pod skrzydłami Donalda postanowił zareagować.

giphy.gif


W sumie fajnie, że jesteś, można w końcu poznać myślenie tego szczytu łańcucha pokarmowego progresywnych Polaków europejczyków.
Bo nie obracam się w tym kręgu stąd to taka ciekawostka dla mnie.



Oczywiście, że skomentuję twoje krewkie zachowanie jak 5 letniego małolata, któremu nie podoba się, że mała juleczka dostała lizaczka a piotruś już nie, bo wcześniej zaraz po śniadaniu podkradł z kuchni 3 i od razu wcisnął. Nie jest ci choć trochę głupio? A po co ja pytam, przecież to przez nas uciekłeś do lasu.
:roberteyeblinking:
Bo nie chcemy zgodzić się z twoją "prawdą".


Udanego weekendu chłopaki, ja idę pograć w tenisa a potem do znajomych na grila, wieczorem może na ryby.

Jakie te wasze wypowiedzi są niskie i małostkowe XD

Kilka stron wątku raczycie mnie informacjami jak to Ukraińcy popełniają więcej przestępstw a jak macie podane statystyki policyjne to i tak wolicie tkwić w swoim spierdoleniu XD tak się nie zachowują nawet najbardziej twardogłowi talibowie.
No i oczywiście do danych się nie odniosłeś bo nie masz szans obronić swoich poglądów w starciu z nimi.

Dalej będę prostował wasze fejki i z rozbawieniem będę patrzył jak kruche ściany waszego prymitywnego światopoglądy się walą a wy w panice sklejacie je na ślinę XD
 
Seu-Velho,


Jeżeli cytat to mataczenie to spoko, całość akapitu wygląda tak:

"Z raportu UMP wynika, że w maju br. Ukraińcy stanowili 8 proc. ludności Polski. Co jeszcze wiemy? W kwietniu w Polsce przebywało 3,85 mln Ukraińców. Na koniec maja oszacowaliśmy 3,37 mln osób, a w samych 12 największych polskich miastach 1,43 mln. Wśród Ukraińców przebywających w naszym kraju siedmiu na dziesięciu mieszkało w obszarach metropolitalnych UMP (69 proc)"

Możesz ich korygować. Ja wysnułem hipotezę, że to pewnie i tak zaniżone dane.


Z Rodneyem Kingiem niewątpliwie policja zjebała w swojej niepohamowanej brutalności. Ale też zupełnie pominięty był tzw. big picture. Facet uciekał przed policją przez 8 mil, nie chciał zatrzymać się do kontroli policyjnej, bo był recydywistą pod wpływem środków odurzających. W 1989 roku napadł na sklep Koreańczyka zabrał mu kasę i na do widzenia zdzielił w łeb metalowym prętem. Za to garował. Potem W pościgu, gdy uciekał autem przed psami w 1992, uczestniczył również helikopter policyjny.

Ciekawa jaka narracja byłaby, gdyby podczas swojego rajdu staranował auto z rodziną z małymi dziećmi i ich zabił lub okaleczył. Ludzie sami by go zlinczowali. A tak został bohaterem. I jednym z mitów założycielskich BLM i saint Floyda. Ostra reakcja gwardii i policji na zamieszki również przez lata była podgrzewana przez czarną społeczność jako przykład systemowego rasizmu i wykorzystywana jako paliwo wielu afroamerykańskich ruchów.

Co do danych odnośnie przestępstw popełnianych przez obcokrajowców w PL wystarczy oddać mikrofon przedstawicielom KGP. To mówi dla mnie wszystko. Ty to intepretujesz inaczej, spoko, Twoja sprawa. Tylko daj sobie na wstrzymanie o buńczucznej pewności supremacji twojeszej prawdy nad mojszą.

"Komenda Główna Policji przekazała w odpowiedzi, że „w 2022 roku na terenie Polski doszło do 138 789 zatrzymań procesowych na podstawie przepisów kodeksu postępowania karnego, w tym ponad 11 200 obcokrajowców kilkudziesięciu różnych narodowości”. Nie wskazano jednak, ilu przedstawicieli poszczególnych narodowości znajdowało się w tej grupie. Policja informowała, że „nie posiada takich danych".

"Nie dokonujemy w przekazywanych danych wyszczególnienia na obywatelstwo osób poszukiwanych listami gończymi, z uwagi na stanowisko, prośby i skargi wielu ambasad i urzędów konsularnych, aby nie powodować piętnowania obywateli konkretnego kraju. Jednocześnie zgodnie z ustawą o sprawozdawczości nie ma obowiązku prawnego gromadzenia takich danych” – napisała KGP w odpowiedzi."

Jeżeli nawet założymy,że z tych 11 tys zatrzymanych 10 tys to Ukraińcy to nadal procentowo dokonują mniej rzestępstw przy założeniu, że było ich 3,5 mln. A jeżeli serio dane są zaniżone i było z 4,5 mln to jeszcze bardziej Ukraińcy wychodzą na mniej przestępczych od Polaków. Więc kwestia ukrywania narodowości nie ma znaczenia. To co wrzuciłeś procentowo dość pokrywa się z danymi z Rzepy.



Ja bym, jeżeli chodzi o to by przekuć te dane przeciw Ukraińcom, próbował iść w tę stronę: załóżmy że przestępstw dokonują głównie mężczyźni, to wtedy te 10 tys już będą wyższym odsetkiem spośród Ukraińców, bo jednak większość to są kobiety i dzieci. I by mieć prawdziwy obraz należałoby wyliczyć populację męska Polaków, Ukraińców, sprawdzić podział przestępstw na płeć przestępców, ale raczej bedzie podobna u obu nacji.

No ale jest narracja że mężczyzn Ukraińców jest w Polsce w chuj a nie mało.
 
Last edited:
Seu-Velho,


Jeżeli cytat to mataczenie to spoko, całość akapitu wygląda tak:

"Z raportu UMP wynika, że w maju br. Ukraińcy stanowili 8 proc. ludności Polski. Co jeszcze wiemy? W kwietniu w Polsce przebywało 3,85 mln Ukraińców. Na koniec maja oszacowaliśmy 3,37 mln osób, a w samych 12 największych polskich miastach 1,43 mln. Wśród Ukraińców przebywających w naszym kraju siedmiu na dziesięciu mieszkało w obszarach metropolitalnych UMP (69 proc)"

Możesz ich korygować. Ja wysnułem hipotezę, że to pewnie i tak zaniżone dane.


Z Rodneyem Kingiem niewątpliwie policja zjebała w swojej niepohamowanej brutalności. Ale też zupełnie pominięty był tzw. big picture. Facet uciekał przed policją przez 8 mil, nie chciał zatrzymać się do kontroli policyjnej, bo był recydywistą pod wpływem środków odurzających. W 1989 roku napadł na sklep Koreańczyka zabrał mu kasę i na do widzenia zdzielił w łeb metalowym prętem. Za to garował. Potem W pościgu, gdy uciekał autem przed psami w 1992, uczestniczył również helikopter policyjny.

Ciekawa jaka narracja byłaby, gdyby podczas swojego rajdu staranował auto z rodziną z małymi dziećmi i ich zabił lub okaleczył. Ludzie sami by go zlinczowali. A tak został bohaterem. I jednym z mitów założycielskich BLM i saint Floyda. Ostra reakcja gwardii i policji na zamieszki również przez lata była podgrzewana przez czarną społeczność jako przykład systemowego rasizmu i wykorzystywana jako paliwo wielu afroamerykańskich ruchów.

Co do danych odnośnie przestępstw popełnianych przez obcokrajowców w PL wystarczy oddać mikrofon przedstawicielom KGP. To mówi dla mnie wszystko. Ty to intepretujesz inaczej, spoko, Twoja sprawa. Tylko daj sobie na wstrzymanie o buńczucznej pewności supremacji twojeszej prawdy nad mojszą.

"Komenda Główna Policji przekazała w odpowiedzi, że „w 2022 roku na terenie Polski doszło do 138 789 zatrzymań procesowych na podstawie przepisów kodeksu postępowania karnego, w tym ponad 11 200 obcokrajowców kilkudziesięciu różnych narodowości”. Nie wskazano jednak, ilu przedstawicieli poszczególnych narodowości znajdowało się w tej grupie. Policja informowała, że „nie posiada takich danych".

"Nie dokonujemy w przekazywanych danych wyszczególnienia na obywatelstwo osób poszukiwanych listami gończymi, z uwagi na stanowisko, prośby i skargi wielu ambasad i urzędów konsularnych, aby nie powodować piętnowania obywateli konkretnego kraju. Jednocześnie zgodnie z ustawą o sprawozdawczości nie ma obowiązku prawnego gromadzenia takich danych” – napisała KGP w odpowiedzi."

Ziomuś - sprawdź kilka stron wcześniej. Wrzuciłem bardzo podobne dane.
Jeżeli przyjmiemy, że wszystkie te przestępstwa popełnili Ukraińcy (co nie jest prawdą) to i tak ich ogólna przestępczość jest dużo, a nawet wielokrotnie niższa niż przestępczość Polaków.
W 2021 ponad 800 tysięcy przestepst przy populacji 37 milionów.

@vitas , masz jak byk statystyki, że Ukraińcy popełniają w Polsce wielokrotnie mniej przestępstw niż Polacy. Co pozwala Ci trwać w przekonaniu, że jest inaczej?
 
Last edited by a moderator:
Dalej będę prostował wasze fejki i z rozbawieniem będę patrzył jak kruche ściany waszego prymitywnego światopoglądy się walą a wy w panice sklejacie je na ślinę XD
I obyś za 10 lat reagował gromkim śmiechem na samo wspomnienie niegdysiejszych zawistnych i ksenofobicznych wynurzeń zebranej tu bandy. I żeby nas za 10 lat zalewała żółć na widok tego jak świetnie sobie ukraińcy u nas radzą, jak się zintegrowali z naszym społeczeństwem. Jak też, po części dzięki ich wkładowi, państwo się rozwija

Możesz to mylnie potraktować jako szyderstwo i ironię, ale ja jednak wyżej stawiam dobro tego państwa niż własne ego w internetowej piaskownicy. Poradzę sobie z tym, że nie miałem racji i mój ogląd na otaczającą rzeczywistość był od niej tak strasznie oderwany w kontekście zderzenia z późniejszymi, twardymi, faktami. A wręcz ucieszę z tego wszystkiego, bo nie jestem totalnym nihilistą. A na pewno nie ojkofobem.

Tymczasem życzę panom udanego weekendu u boku możliwie najatrakcyjniejszych pań.
 
I obyś za 10 lat reagował gromkim śmiechem na samo wspomnienie niegdysiejszych zawistnych i ksenofobicznych wynurzeń zebranej tu bandy. I żeby nas za 10 lat zalewała żółć na widok tego jak świetnie sobie ukraińcy u nas radzą, jak się zintegrowali z naszym społeczeństwem. Jak też, po części dzięki ich wkładowi, państwo się rozwija

Możesz to mylnie potraktować jako szyderstwo i ironię, ale ja jednak wyżej stawiam dobro tego państwa niż własne ego w internetowej piaskownicy. Poradzę sobie z tym, że nie miałem racji i mój ogląd na otaczającą rzeczywistość był od niej tak strasznie oderwany w kontekście zderzenia z późniejszymi, twardymi, faktami. A wręcz ucieszę z tego wszystkiego, bo nie jestem totalnym nihilistą. A na pewno nie ojkofobem.

Tymczasem życzę panom udanego weekendu u boku możliwie najatrakcyjniejszych pań.

No i widzisz, Twoje podejście jestem w stanie szanować. Większość uczestniczących w tej dyskusji na dane kolidujące z ich wizją świata reaguje jedynie internetowym zesraniem się i rozrzucaniem ekskrementów dookoła.

Pozdro i dobrego weekendu!
 
@vitas , masz jak byk statystyki, że Ukraińcy popełniają w Polsce wielokrotnie mniej przestępstw niż Polacy. Co pozwala Ci trwać w przekonaniu, że jest inaczej?
Może dlatego,że jest ich znacznie mniej od Polaków? :wow:
Czeczenów też statystycznie będzie mniej,a wiemy,że sporo mają tu nielegalnych biznesów.
I jest to fajna analogia do Ukrów tzn kraj 3 świata i uchodzcy wojenni.
 
Może dlatego,że jest ich znacznie mniej od Polaków? :wow:
Czeczenów też statystycznie będzie mniej,a wiemy,że sporo mają tu nielegalnych biznesów.
I jest to fajna analogia do Ukrów tzn kraj 3 świata i uchodzcy wojenni.


Przecież od kilku godzin piszemy, że chodzi o to, że dokonują ich mniej w stosunku do swojej populacji. I fakt, nie kilkukrotnie mniej, bo Polacy wychodzi, że 0,3 procenta, Ukraińcy 0,2 czy coś takiego, spośród swojej populacji. Więc też to nie jest kilkukrotna różnica ale o 1/3 mniej, o ponad 30% mniej, opierając się na samych Tucznika.
 
Last edited:
Może dlatego,że jest ich znacznie mniej od Polaków? :wow:
Czeczenów też statystycznie będzie mniej,a wiemy,że sporo mają tu nielegalnych biznesów.
I jest to fajna analogia do Ukrów tzn kraj 3 świata i uchodzcy wojenni.

Jezu XD XD

12 tysięcy przestępstw popełnianych przez 3 miliony Ukraińców.
Współczynnik przestępczości - 0,004


800 tysięcy przestępstw popełnianych przez 37 milionów Polaków.
Współczynnik przestępczości - 0.22

Statystycznie Polacy w Polsce popełniają zatem WIELOKROTNIE RAZY WIĘCEJ przestępstw niż Ukraińcy.

A to i tak tylko przy założeniu, że wszystkie 12 tys przestępstw popełnionych przez obcokrajowców to działanie Ukraińców, co jest bzdurą.

Powiedz proszę, że trollujesz a nie że nie rozumiesz tak prostych obliczeń.
 
Last edited by a moderator:
Dalej będę prostował wasze fejki i z rozbawieniem będę patrzył jak kruche ściany waszego prymitywnego światopoglądy się walą a wy w panice sklejacie je na ślinę XD
To o czym tu dyskutujecie to 'lajcik' (zresztą obawy przed zwiększeniem przestępczości w przypadku takiego napływu ludności z jakby nie było, bardziej zacofanego kraju, czy np. możliwości przemytu broni, nie uważam za jakieś pozbawione racjonalności) prawdziwe działa były odpalane dużo wcześniej :lol:

Tajne laboratoria USA, podziemia azowstali, mord w Odessie - w artykule poklejonym prymitywną ruską propagandą na trytytki, gdzie z 50 ofiar zrobiło 200, czy tam 300, jakiś klub/ pub działający w Kijowie dowodem, że wojny na Ukrainie prawie nie ma. I takie tam, trochę tego tu latało:lol:
 
To o czym tu dyskutujecie to 'lajcik' (zresztą obawy przed zwiększeniem przestępczości w przypadku takiego napływu ludności z jakby nie było, bardziej zacofanego kraju, czy np. możliwości przemytu broni, nie uważam za jakieś pozbawione racjonalności) prawdziwe działa były odpalane dużo wcześniej :lol:

Tajne laboratoria USA, podziemia azowstali, mord w Odessie - w artykule poklejonym prymitywną ruską propagandą na trytytki, gdzie z 50 ofiar zrobiło 200, czy tam 300, jakiś klub/ pub działający w Kijowie dowodem, że wojny na Ukrainie prawie nie ma. I takie tam, trochę tego tu latało:lol:


O kurwa. To było najlepsze. Ukraińcy na całej Ukrainie nie siedzą 24 h w bunkrach, tzn że to chuj nie wojna i pomocy nie trzeba. Na pytanie w trakcie której wojny przez cały czas 100% terenów państwa było objęte działaniami wojennymi- nikt nie odpowiedział. W ogóle zapomnieli o czymś takim jak front.
 
Jezu XD XD

12 tysięcy przestępstw popełnianych przez 3 miliony Ukraińców.
Współczynnik przestępczości - 0,004


800 tysięcy przestępstw popełnianych przez 37 milionów Polaków.
Współczynnik przestępczości - 0.22

Statystycznie Polacy w Polsce popełniają zatem 5 RAZY WIĘCEJ przestępstw niż Ukraińcy.

A to i tak tylko przy założeniu, że wszystkie 12 tys przestępstw popełnionych przez obcokrajowców to działanie Ukraińców, co jest bzdurą.

Powiedz proszę, że trollujesz a nie że nie rozumiesz tak prostych obliczeń.
Jak sam parę postów wyżej stwierdziłeś,że w 2022 było mniej przestępstw,więc jest tendencja wzrostowa.
Poczekaj aż dojadą sfrustrowani wojną gieroje dopiero może być ciekawie.

Ogólne podpisuje się pod tym co powiedział @tucznik.Mam nadzieje,że będę mógł usiąść i z czystym sumieniem przyznać,że byłem nienawistnym chujkiem,a ukry się tu wpasowały.
Ale póki co moim zdaniem się na to nie zanosi,bo wbrew temu co jakiś czas temu głosiłeś nie są nam bliscy kulturowo - chyba,że faktycznie chcesz ich porównywać do Pakistanczyków to ok :neildegrassewhoa:
 
Jak sam parę postów wyżej stwierdziłeś,że w 2022 było mniej przestępstw,więc jest tendencja wzrostowa.
Poczekaj aż dojadą sfrustrowani wojną gieroje dopiero może być ciekawie.

Ogólne podpisuje się pod tym co powiedział @tucznik.Mam nadzieje,że będę mógł usiąść i z czystym sumieniem przyznać,że byłem nienawistnym chujkiem,a ukry się tu wpasowały.
Ale póki co moim zdaniem się na to nie zanosi,bo wbrew temu co jakiś czas temu głosiłeś nie są nam bliscy kulturowo - chyba,że faktycznie chcesz ich porównywać do Pakistanczyków to ok :neildegrassewhoa:


No widzisz. Taki szpagacik. Dane przeczą tezie więc pogdybamy o przyszłości.

Ale przynajmniej jest jasne, że ta cała nagonka na Ukraińców, eksponowanie każdego przestępstwa plus posiłkowanie się fejkami to zwykła propaganda by wzbudzić nienawiść i agresję w społeczeństwie.
Dla mnie to jest bycie szkodnikiem, działaniem na niekorzyść swojego kraju, używanie takich nacjonalistycznych metod rodem z propagandy nazistów o Polakach i Żydach.
I pod jakim względem można ich porownywac bardziej do Palistanczykow niż Polaków? Ukraińcy są zamordystami religijnymi kierujący się w całym życiu, od gospodarki po rodzinę, kwestiami chorych zasad religijnych? Pod tym względem im bliżej do Palistanczykow niż Polaków?
 
Jak sam parę postów wyżej stwierdziłeś,że w 2022 było mniej przestępstw,więc jest tendencja wzrostowa.
Poczekaj aż dojadą sfrustrowani wojną gieroje dopiero może być ciekawie.

Co?
W 2022 było mniej przestepstw, więc tendencja jest wzrostową? Przecież to nie ma sensu.

Też nie przypominam sobie, żebym coś takiego pisał. Porównałem liczbę przestępstw obcokrajowców w 2022 do liczby przestępstw popełnionych przez Polaków w 2021.
Ogólne podpisuje się pod tym co powiedział @tucznik.Mam nadzieje,że będę mógł usiąść i z czystym sumieniem przyznać,że byłem nienawistnym chujkiem,a ukry się tu wpasowały.
Ale póki co moim zdaniem się na to nie zanosi,bo wbrew temu co jakiś czas temu głosiłeś nie są nam bliscy kulturowo - chyba,że faktycznie chcesz ich porównywać do Pakistanczyków to ok

No i brawo. Ja nie mam w zwyczaju bać się przyszłości. Będzie jak piszesz - będą pacyfikowani i zamykani w więzieniach. Nie wykluczam takiej możliwości.

Pisanie jednak, że już teraz popełniają statystycznie więcej przestępstw niż Polacy to po prostu ordynarne kłamstwo.
 
O kurwa. To było najlepsze. Ukraińcy na całej Ukrainie nie siedzą 24 h w bunkrach, tzn że to chuj nie wojna i pomocy nie trzeba. Na pytanie w trakcie której wojny przez cały czas 100% terenów państwa było objęte działaniami wojennymi- nikt nie odpowiedział. W ogóle zapomnieli o czymś takim jak front.
Można się pośmiać, ale poważne batalie się o to toczyły swego czasu :lol:
 
W 2022 było mniej przestepstw, więc tendencja jest wzrostową? Przecież to nie ma sensu.
Chodziło mi o to,że teraz w 2023 częściej się słyszy o przestępstwach ukrainskich,niż na początku 2022 kiedy to wszystko się zaczęło.
No i brawo. Ja nie mam w zwyczaju bać się przyszłości. Będzie jak piszesz - będą pacyfikowani i zamykani w więzieniach. Nie wykluczam takiej możliwości.
Jeżeli faktycznie by tak było to ok.Martwią mnie tylko takie przypadki takie jak ten:

Umówmy się,że takie coś powinno być rozwiązywane w dużo bardziej zdecydowany sposób,chociażby żeby służyć za przykład.
 
Chodziło mi o to,że teraz w 2023 częściej się słyszy o przestępstwach ukrainskich,niż na początku 2022 kiedy to wszystko się zaczęło.

Jeżeli faktycznie by tak było to ok.Martwią mnie tylko takie przypadki takie jak ten:

Umówmy się,że takie coś powinno być rozwiązywane w dużo bardziej zdecydowany sposób,chociażby żeby służyć za przykład.


Ile jest takich przypadków, że aż Cię martwią?
 
Chodziło mi o to,że teraz w 2023 częściej się słyszy o przestępstwach ukrainskich,niż na początku 2022 kiedy to wszystko się zaczęło.
I nie uważasz, że to jest właśnie kwestia ksenofobów, którzy rozdmuchują każde pierdnięcie?
Podałem wyżej przykład jak obrzydliwie zachowywała się Konfederacja i środowiska z nimi związane w czasie zabójstwa na Nowym Świecie.

Nie przeszkadzało im ordynarnie kłamać wtedy (i do tej pory nie przeprosić!) więc nie przeszkadza im również kolportowanie każdego przypadku pijanego Ukraińca, tworząc złudne wrażenie masowości.
Masz zresztą tutaj czysty przykład bańki informacyjnej. Siedzisz na Cohones i śledzisz określone profile na social mediach i masz dostęp tylko do jednej narracji.
Bez problemu mógłbym Ci na tej zasadzie dowolną tezę.
 
Back
Top