Konflikt Rosja-Ukraina

Kolego @Seu-Velho jezeli nie jestes trollem, to jest mi Ciebie, tak po ludzku szkoda. Nawet nie wiesz w co sie wpakowales zaczynajac dyskusje tutaj. Powodzenia i wytrwalosci zycze.
 
I jaki procent z tych 800 tys stanowią pijani rowerzysci? Jeżeli np masz informację że to z 200 tys, czy inna liczba która może zaburzyć ogólny wydźwięk statystyki, to podaj. Jeśli nie wiesz, to na chuj się wypowiadasz, w jakim celu?

Warto też dodać, że wśród tych pijanych Ukraińców też są Ukraińcy pijani na rowerze. Tak, Ukraińcy też jeżdżą na rowerach. Jest ich mniej na wsi, ale jestem pewny, że pijani rowerzysci w skali roku to nie setki tys. Ani pewnie nawet nie dziesiątki. A mniejsza liczba nie wpływa na to co napisał kolega wyżej.
Otwarcie mówią o tym policjanci i byli policjanci. Ile tego jest? Nie wiem, nikt tego nie liczy. Pytani funkcjonariusze twierdzą, że gdyby wyłączyć tych rowerzystów to statystyka pijanych kierowców spadałby na łeb na szyję.



Zaraz przyleci twój guru i zapyta jaki tytuł naukowy ma gość, który ten materiał stworzył, kim jest kanał Bagieta na YouTube i poprosi o listę tych 100 policjantów z imieniem oraz nazwiskiem.
 
Otwarcie mówią o tym policjanci i byli policjanci. Ile tego jest? Nie wiem, nikt tego nie liczy. Pytani funkcjonariusze twierdzą, że gdyby wyłączyć tych rowerzystów to statystyka pijanych kierowców spadałby na łeb na szyję.



Zaraz przyleci twój guru i zapyta jaki tytuł naukowy ma gość, który ten materiał stworzył, kim jest kanał Bagieta na YouTube i poprosi o listę tych 100 policjantów z imieniem oraz nazwiskiem.



Czyli nie wiesz ilu pijanych rowerzystów figuruje jako przestępcy?

To i tak nie może mocno wpływać na to co wrzucił kolega. Samych pijanych kierowców w 2022 zatrzymano mniej niż 100 tys. Niech połowa to będą rowerzysci- zaokrąglijmt do 50 tys. Niech 40 tys z tego to będą Polacy. To od tych 800 tys odejmij 40 tys. Szału nie ma.
0czywiscie z tych 96 tys pijanych 80 tys to mogą być rowerzyści. A może być ich 20 tys. Chyba nie podają statystyk z podziałem.
 
Już obejrzałeś? Szybki jesteś.

Nie oglądałem, nie pisałem tego. Skomentowałem twarde dane ilości pijanych kierowców ogółem. Jeżeli jest tam podane ilu z tych 96 tys to rowerzyści, a ty to widziałeś, to podaj tę liczbę. Jeśli nie ma- to nie muszę oglądać. Ale może wieczorem smigne, bo temat ciekawy
 
Kolego @Seu-Velho jezeli nie jestes trollem, to jest mi Ciebie, tak po ludzku szkoda. Nawet nie wiesz w co sie wpakowales zaczynajac dyskusje tutaj. Powodzenia i wytrwalosci zycze.

Opowiedz mu o koledze, który walczył z tą wymyślona rzeczywistością chłopaków, że skończył jako wariat robiący jakieś ankiety a teraz żyje w lesie.
 
Gość pisze o twardych faktach i wiarygodności, a broniąc swojej kulawej tezy podaje przykład pijanych kierowców, gdzie dla podbicia statystyk wrzuca się patrole policji na wsie i wyłapuje podpitych tubylców wracających do domu rowerem. Ludzie kochani…:DC:

Dostałeś twarde dane z policyjnych statystyk dotyczące wszystkich przestępstw i dalej niezadowolony. Albo przedstaw dane obalające te tezy albo nie odzywaj się wcale. Bo ty i tobie podobni póki co nie napisaliście nic co miałoby jakiekolwiek oparcie w danych a jedynie uzewnętrzniacie swój jad i swoje fobie.

Nie mogę już edytować, więc dopiszę tutaj dalej o domniemanej, wyższej przestępczości u Ukraińców.




Załóżmy wielkodusznie, że wszystkie 15 tysięcy przestępstw popełnili Ukraińcy, co jest bzdurą - ale przyjmijmy takie dane.

15 tysięcy przestępstw na 3 miliony ludzi.

W samym 2021 w Polsce popełniono 820 tysięcy przestępstw. Żeby nie było, że lewackie dane to proszę:


Czyli odejmując od tych 820 tysięcy nawet 20 tysięcy to daje nam to 800 tysięcy.

15 tysięcy przestępstw (a to i tak o połowę za dużo) na 3 miliony ludzi
vs.
800 tysięcy przestępstw na 37 milionów obywateli


No i teraz czekam na wpisy jak to policja ukrywa przestępstwa, jak to dane są zmanipulowane albo co tam jeszcze wymyślicie :korwinlaugh:


No to dalej czekam XD W jaki sposób jest to zmanipulowane XD


Kolego @Seu-Velho jezeli nie jestes trollem, to jest mi Ciebie, tak po ludzku szkoda. Nawet nie wiesz w co sie wpakowales zaczynajac dyskusje tutaj. Powodzenia i wytrwalosci zycze.

Dlaczego? Ludzie tacy jak moi adwersarze są jak ugryzienie komora. Wku*iają, ale ich drapanie sprawia przyjemność :D Zabawnie się patrzy jak dostają dane obalające ich tezy a pomimo tego dalej próbują ich śmiesznie bronić :D
 
Dostałeś twarde dane z policyjnych statystyk dotyczące wszystkich przestępstw i dalej niezadowolony. Albo przedstaw dane obalające te tezy albo nie odzywaj się wcale. Bo ty i tobie podobni póki co nie napisaliście nic co miałoby jakiekolwiek oparcie w danych a jedynie uzewnętrzniacie swój jad i swoje fobie.




No to dalej czekam XD W jaki sposób jest to zmanipulowane XD




Dlaczego? Ludzie tacy jak moi adwersarze są jak ugryzienie komora. Wku*iają, ale ich drapanie sprawia przyjemność :D Zabawnie się patrzy jak dostają dane obalające ich tezy a pomimo tego dalej próbują ich śmiesznie bronić :D


Poczekaj jeszcze. Dopiero zobaczysz mistrzostwo fikołków. Byli tu tacy którzy jak zobaczyli, że coś było fejkiem, to i tak go bronili, że nie fejk, mimo, że udowodnione iż fejk(pokazałem materiał sprzed pół roku, z twardą data, by udowodnić że to nie z wczoraj) to "tak naprawdę nie jest to fejk bo liczy się sens).
Albo ci powiedzą, że uważasz iż Ukraińcy nie dokonują ZADNEGO przestępstwa. Serio, takie ananasy.
 
Nie ma to jak być debilem, który cieszy się, że statystycznie najebane ukry tak samo często zasiadają najebani za kółkiem co Polacy :lol:
Bo wiecie,to jest to samo jak sobie naplujecie przez okno i jak ktoś wam napluje przez okno. A, no i przecież tu są tylko szoszońskie matki z dziećmi
To kto tu kurwa pije i siada za kierownicą? Ci co przyjechali tu tylko po to by pracować czy ci co spakowali się w biegu w jedną walizkę i uciekli przed bombami? Wśród tych ratujących naszą gospodarkę jest taki sam odsetek pijących kierowców co w polskim narodzie u siebie, gdzie pewnie z połowa to najebany Józio co ze sklepiku w wiosce obok jakoś kątem chciał flaszkę do domu dowieźć albo Seba nafurany po imprezie popisujący się przed Karyną?
Zaraz kolo zarzuci danymi pod swoją tezę, jak tymi z kowidu, gdzie wzrost śmiertelności na uam o 20% był według niego błędem statystycznym (chuj z tym, że tu bardziej to była ciekawostka i śmiechówa , covida niż coś śmiertelnie poważnie traktowanego przez forumowiczów koronasceptycznych) zaś spadek udziału ruskowj ropy w polskiej gospodarce o 2 pp. już dowodził cudownego odchodzenia platfusów od ruskiej ropy.
Wiecie, szef wielu firm, który da wam kazanie o tym jak trzeba szanować każdego przy okazji okazując swoją wyższość wobac was, pastuchy.
 
Dlaczego?
Bo latwiej sie broni tego co sie dzieje teraz, niz tego co moze sie wydarzyc w przyszlosci.

Zwyklych ludzi nie interesuje to, co sie stanie za 5, 10 czy 15 lat, ale, na przyklad, aktualna cena benzyny, rozrabiajace ukry, kolejki na granicy, zwiekszajace sie koszty zycia, odpowiedz na pytanie czy juz przeprosili za Wolyn.
 
Nie ma to jak być debilem, który cieszy się, że statystycznie najebane ukry tak samo często zasiadają najebani za kółkiem co Polacy :lol:
Bo wiecie,to jest to samo jak sobie naplujecie przez okno i jak ktoś wam napluje przez okno. A, no i przecież tu są tylko szoszońskie matki z dziećmi
To kto tu kurwa pije i siada za kierownicą? Ci co przyjechali tu tylko po to by pracować czy ci co spakowali się w biegu w jedną walizkę i uciekli przed bombami? Wśród tych ratujących naszą gospodarkę jest taki sam odsetek pijących kierowców co w polskim narodzie u siebie, gdzie pewnie z połowa to najebany Józio co ze sklepiku w wiosce obok jakoś kątem chciał flaszkę do domu dowieźć albo Seba nafurany po imprezie popisujący się przed Karyną?
Zaraz kolo zarzuci danymi pod swoją tezę, jak tymi z kowidu, gdzie wzrost śmiertelności na uam o 20% był według niego błędem statystycznym (chuj z tym, że tu bardziej to była ciekawostka i śmiechówa , covida niż coś śmiertelnie poważnie traktowanego przez forumowiczów koronasceptycznych) zaś spadek udziału ruskowj ropy w polskiej gospodarce o 2 pp. już dowodził cudownego odchodzenia platfusów od ruskiej ropy.
Wiecie, szef wielu firm, który da wam kazanie o tym jak trzeba szanować każdego przy okazji okazując swoją wyższość wobac was, pastuchy.



O, widzisz jaki piękny fikołek. Dane udowodniły, że nie mają racji w tym, że Ukraińcy dokonują kilka razy więcej przestępstw niż Polacy, to teraz budują narrację, że Ukraińcy jako naród, będą dobrzy dopiero jak 100% z nich nie będzie popełniało przestępstw, bo nie są u siebie.
Wiedza, że to jest nierealne, zupełnie nie przeszkadza im że w ten sposób Polaków tak samo krytykują jak Ukraińców i robią z nich dzicz przed którą należy zamknąć granicę.

Plus jakiś wysryw w dalszej części naszego banderowca(sorry, wiem że po polsku ONRowca).


Cały wpis to jeden wielki wysryw bez ani jednej merytorycznej treści. Żadnych danych przeczących temu co wrzucił @Seu-Velho . Nic. Tylko jakiś strumień świadomości bez związku z tematem. I to bez ładu i składu. Pewnie nawet nie wytłumaczy w jaki sposób temat covudu łączy się z tymi danymi z Rzeczpospolitej. Nie potrafi tego zrobić.


Jego komentarz to zwykle przyznanie ci racji. Typowa reakcja "nie zesraj się" gdy odkrył, że przeciwnik w dyskusji ma rację.
 
Nie ma to jak być debilem, który cieszy się, że statystycznie najebane ukry tak samo często zasiadają najebani za kółkiem co Polacy :lol:
Bo wiecie,to jest to samo jak sobie naplujecie przez okno i jak ktoś wam napluje przez okno. A, no i przecież tu są tylko szoszońskie matki z dziećmi
To kto tu kurwa pije i siada za kierownicą? Ci co przyjechali tu tylko po to by pracować czy ci co spakowali się w biegu w jedną walizkę i uciekli przed bombami? Wśród tych ratujących naszą gospodarkę jest taki sam odsetek pijących kierowców co w polskim narodzie u siebie, gdzie pewnie z połowa to najebany Józio co ze sklepiku w wiosce obok jakoś kątem chciał flaszkę do domu dowieźć albo Seba nafurany po imprezie popisujący się przed Karyną?
Zaraz kolo zarzuci danymi pod swoją tezę, jak tymi z kowidu, gdzie wzrost śmiertelności na uam o 20% był według niego błędem statystycznym (chuj z tym, że tu bardziej to była ciekawostka i śmiechówa , covida niż coś śmiertelnie poważnie traktowanego przez forumowiczów koronasceptycznych) zaś spadek udziału ruskowj ropy w polskiej gospodarce o 2 pp. już dowodził cudownego odchodzenia platfusów od ruskiej ropy.
Wiecie, szef wielu firm, który da wam kazanie o tym jak trzeba szanować każdego przy okazji okazując swoją wyższość wobac was, pastuchy.

Typie, jaki ty jesteś daremny XD
Dostałeś dane a pomimo tego tkwisz w swoich urojeniach dalej. Jesteś po prostu przypadkiem klinicznym.

Póki co dostałeś OFICJALNE dane, że wśród Ukraińców jest MNIEJ pijanych kierowców niż wśród Polaków. A tu nagle w twoim poście już jest tyle samo XD
Oooo, czyli nie ma u nich większej przestępczości niż u Polaków? Bo do postu o przestępstwach nawet się nie odniosłeś.
I gdzie tu są dane pod tezę? Skoro tak to przecież nie będzie ŻADNEGO wysiłku żeby ich obalić. Obal je - ja czekam.

A w pozostałych wątkach też zostałeś wyjaśniony, ale widzę że w twojej głowie wygląda to inaczej XD
Wzrost śmiertelności na UAM był w czasie COVIDu kiedy nawet jeszcze nie było szczepionek co ci pokazałem, a ty dalej brnąłeś w swoje że to przez szczepionki XD

Pokazałem ci też, że import ropy zaczął spadać od aneksji Krymu i nawet UE nałożyła sankcje, więc udział by spadał bez względu na ekipę a ty dalej swoje XD
 
Bo latwiej sie broni tego co sie dzieje teraz, niz tego co moze sie wydarzyc w przyszlosci.

Zwyklych ludzi nie interesuje to, co sie stanie za 5, 10 czy 15 lat, ale, na przyklad, aktualna cena benzyny, rozrabiajace ukry, kolejki na granicy, zwiekszajace sie koszty zycia, odpowiedz na pytanie czy juz przeprosili za Wolyn.
Sprawdź sobie historię mniejszości (choćby żydowskiej) w Polsce i jej zachowanie w próbach histotycznych dziejów istotnych dla Polski. To jak zachowała się większość może pokaże Ci jak powinno wyglądać myślenie przyszłościowe.
Zresztą, ta antypolska nienawiść zlaicyzowanych pod niemieckim butem żydów w sprzeciwie wobec państwa, które prawie 1000 lat dawało im schronienie jest wciąż żywa. Z dużą dozą masz to u żony sikorskiego - jej nazwisko to podręcznikowy przykład nazwiska przyjętego przez 19 wiecznych żydów w pruskim zaborze. Ta nienawiść wobec patriotyzmu polskiego wciąż kipi w tej krwi
 
Typie, jaki ty jesteś daremny XD
Dostałeś dane a pomimo tego tkwisz w swoich urojeniach dalej. Jesteś po prostu przypadkiem klinicznym.

Póki co dostałeś OFICJALNE dane, że wśród Ukraińców jest MNIEJ pijanych kierowców niż wśród Polaków. A tu nagle w twoim poście już jest tyle samo XD
Oooo, czyli nie ma u nich większej przestępczości niż u Polaków? Bo do postu o przestępstwach nawet się nie odniosłeś.
I gdzie tu są dane pod tezę? Skoro tak to przecież nie będzie ŻADNEGO wysiłku żeby ich obalić. Obal je - ja czekam.

A w pozostałych wątkach też zostałeś wyjaśniony, ale widzę że w twojej głowie wygląda to inaczej XD
Wzrost śmiertelności na UAM był w czasie COVIDu kiedy nawet jeszcze nie było szczepionek co ci pokazałem, a ty dalej brnąłeś w swoje że to przez szczepionki XD

Pokazałem ci też, że import ropy zaczął spadać od aneksji Krymu i nawet UE nałożyła sankcje, więc udział by spadał bez względu na ekipę a ty dalej swoje XD


Nie komentuj tego z ropa. Te debile to robią zawsze gdy przegrają dyskusje. Zaczynają inny wątek by zmienić tor dyskusji z tej w której przegrali, by przykryć swoją przegrana.
 
Sprawdź sobie historię mniejszości (choćby żydowskiej) w Polsce i jej zachowanie w próbach histotycznych dziejów istotnych dla Polski. To jak zachowała się większość może pokaże Ci jak powinno wyglądać myślenie przyszłościowe.
Zresztą, ta antypolska nienawiść zlaicyzowanych pod niemieckim butem żydów w sprzeciwie wobec państwa, które prawie 1000 lat dawało im schronienie jest wciąż żywa. Z dużą dozą masz to u żony sikorskiego - jej nazwisko to podręcznikowy przykład nazwiska przyjętego przez 19 wiecznych żydów w pruskim zaborze. Ta nienawiść wobec patriotyzmu polskiego wciąż kipi w tej krwi


No sporo Żydów walczyło razem z Polakami w powstaniach, mimo częstej dyskryminacji ich przez Polaków. To prawda. Mimo, że polscy władcy dla korzyści, rozwoju kraju ich ściągali i zachęcali do przyjazdu. Nie robili tego by po prostu dać im schronienie, bo żal im ich bylo
 
Last edited:
Może Szplin ma na myśli, że Ukraińcy przyczynia się do rozwoju intelektualnego i gospodarczego kraju jak Żydzi? Byłoby spoko, same korzyści bez takich wad jakie łączyły się z obecnością Żydów.

Szplin też zapomina, że Rzeczpospolite nie były państwami narodowymi. Żydzi, Litwini, Rusini, Ukraińcy, byli tu tak u siebie jak i Polacy. I tak jak Żydzi, tak i Polacy czasem działali w interesie Polski, czasami nie. Nie chodzi mi tu tylko o Radziwiłła co z Szwedami poszedł(na pewno tacy jak on to byli Żydzi!). Więc przykład z przeszłości jest dość chybiony. W latach 30 też Ukraińcy byli u siebie. Dziś możemy mówić, że są gośćmi, u kogoś. Wtedy nie.
 
Last edited:
Może Szplin ma na myśli, że Ukraińcy przyczynia się do rozwoju intelektualnego i gospodarczego kraju jak Żydzi? Byłoby spoko, same korzyści bez takich wad jakie łączyły się z obecnością Żydów.

Szplin też zapomina, że Rzeczpospolite nie były państwami narodowymi. Żydzi, Litwini, Rusini, Ukraińcy, byli tu tak u siebie jak i Polacy. I tak jak Żydzi, tak i Polacy czasem działali w interesie Polski, czasami nie. Nie chodzi mi tu tylko o Radziwiłła co z Szwedami poszedł(na pewno tacy jak on to byli Żydzi!). Więc przykład z przeszłości jest dość chybiony. W latach 30 też Ukraińcy byli u siebie. Dziś możemy mówić, że są gośćmi, u kogoś. Wtedy nie.

Udowodnił on już wielokrotnie, że nad tym co on ma na myśli to powinni się zastanawiać specjalistyczni lekarze, a nie my.
Głupoty jakie tu wypisuje, sposób w jaki się wypowiada i tworzenie chorej rzeczywistości w głowie sprawiają, że nie jestem dłużej w stanie go traktować w kategoriach osoby całkowicie zdrowej.
 
Zajebiście
Przybył jeden ukrofil i mogą sobie robić kółko adoracji w kontrataku ukrofobów :antonio:
Zajebiście się czyta kłótnię ludzi którzy mają dwa skrajne poglądy



Przynajmniej jest już z 10 osób która nie jest ślepa na fikołki tych skrajnych ukrofobow.


A jakie to są skrajne poglądy ukrofilskie? Poważnie pytam :p
 
Nastąpiła kumulacja kombo lemingozy, przemądrzałości i poczucia wyższości na forum. Liczniki wyjebalo w kosmos :antonio:


Jak zawsze Szplin merytorycznie. Jak dane, statystyki przeczą jego teza- to lemignoza. Czyli ten kto nie jest debilem i nie zakrzywia rzeczywistości, to leming? Więc wolę być lemingiem niż debilem.

Już abstrahuje od tego, że od początku wojny tworzysz z swoich poglądów poczucie wyższości. Z kolegami, kto ma inne poglądy, z tego robi się wulgarnie dno bez merytoryki. Jak teraz. Samo "nie zesraj się". Tyle się naprodukowales a ani razu nie napisałeś nic merytorycznie.
Ale jesteś najlepszy, inni to lemingi, ukrofile, lizodupy, itd.

A jak Ci pokazano, że Ty walczysz z rzeczywistością opanowany przez propagande- dostajesz drgawek.


Jaka jeszcze taktyka ci została? Były próby zmiany tematu, inwektywy. Co jeszcze zostało w arsenale by przykryć przegrana dyskusje? No "nie zesraj się" piszesz już w kolejnym komentarzu. O covid już było. Więc?


Poza tym wy, ukrofoby, walicie sobie konia od miesięcy. Dajcie nam teraz powalić sobie, ukrofilom!
 
Zajebiście
Przybył jeden ukrofil i mogą sobie robić kółko adoracji w kontrataku ukrofobów :antonio:
Zajebiście się czyta kłótnię ludzi którzy mają dwa skrajne poglądy

Nie jestem ukrofilem. Nacja jak każda inna.
Jak jednak zobaczyłem ile tu jest prymitywnych uprzedzeń to postanowiłem zareagować. Zobacz jak nikt tutaj się nawet nie odniósł do danych o przestępczości wśród Ukraińców. Przez kilkanaście stron tego wątku ludzie próbowali (nie podając żadnych danych) przekonać mnie jak to Ukraińcy popełniają więcej przestępstw, a jak im udowodniłem że to nieprawda i przestępstw popełniają znacznie mniej niż Polacy to nawet wstydzą się odezwać i jedynie lajkują wpisy podobnych sobie odklejeńców, które pasują ich wizji świata.
 
Nie jestem ukrofilem. Nacja jak każda inna.
To żart :fjedzia:
Jak jednak zobaczyłem ile tu jest prymitywnych uprzedzeń to postanowiłem zareagować. Zobacz jak nikt tutaj się nawet nie odniósł do danych o przestępczości wśród Ukraińców. Przez kilkanaście stron tego wątku ludzie próbowali (nie podając żadnych danych) przekonać mnie jak to Ukraińcy popełniają więcej przestępstw, a jak im udowodniłem że to nieprawda i przestępstw popełniają znacznie mniej niż Polacy to nawet wstydzą się odezwać i jedynie lajkują wpisy podobnych sobie odklejeńców, które pasują ich wizji świata.
Sam uważam że chłopy mają trochę za ostre poglądy ale nic z tym nie zrobię
Co do przestępczości to w takich sprawach wolę info z pierwszej ręki niż ze stron
 
Bo latwiej sie broni tego co sie dzieje teraz, niz tego co moze sie wydarzyc w przyszlosci.

Zwyklych ludzi nie interesuje to, co sie stanie za 5, 10 czy 15 lat, ale, na przyklad, aktualna cena benzyny, rozrabiajace ukry, kolejki na granicy, zwiekszajace sie koszty zycia, odpowiedz na pytanie czy juz przeprosili za Wolyn.
W wyliczance zabrakło skutków przyjęcia np. 3 różnych preparatów dopuszczonych warunkowo od trzech różnych producentów w imię walki z pandemią. :jjsmile:
 
Co do przestępczości to w takich sprawach wolę info z pierwszej ręki niż ze stron
No co Ty!? Tylko dane,wykresy i tabelki.
Zobacz jak nikt tutaj się nawet nie odniósł do danych o przestępczości wśród Ukraińców.
Ciekawe,że odkąd mamy powojennych ukrów stało się coś takiego:
Już swego czasu zresztą było to wrzucane.
 
Nie komentuj tego z ropa. Te debile to robią zawsze gdy przegrają dyskusje. Zaczynają inny wątek by zmienić tor dyskusji z tej w której przegrali, by przykryć swoją przegrana.
hbk-suck.gif


Weź sobie coś podłóż pod kolana młody padawanie.
 
No co Ty!? Tylko dane,wykresy i tabelki.

Ciekawe,że odkąd mamy powojennych ukrów stało się coś takiego:
Już swego czasu zresztą było to wrzucane.


I w jaki sposób ten artykuł deprecjonuje dane z 2022 roku? Chcesz powiedzieć, że te dane o 16 tys są zaniżone, bo część przestępstw dokonanych przez Ukraińców przypisali Polakom, czy jakie to ma znaczenie?

Edit. Sprawdziłem ten artykuł. W niczym nie przeczy temu co wrzucił @Seu-Velho . Wynika z niego, że nie dzieła cudzoziemców na poszczególne narodowości. W artykule Rzeczpospolita też tego nie robiła. Dane dalej się nie zmieniają. Nadal jest to 16 tys. Niezależnie ilu z nich dokonali Ukraińcy.


A może przestawili podawać narodowości przez takich nacjonalistycznych zjebow, którzy każdy przypadek Ukraińca który zrobił coś złego wykorzystują by siać agresję wobec tej mniejszości? A nie dlatego by ukryć "niewygodna prawdę", która, jak się okazuje, czego sam jestem w szoku, niewygodna nie jest.

Ale gdzieś musi być haczyk. Nawet dla mnie te dane z ilością przestępstw są zadziwiająco niskie. No ale ja nie należę do ludzi którzy powiedzą "jebać statystyki i fakty, gdy nie zgadzają się z mogą wizja" jak jakiś debil który wyśmiewa tabelki, dane gdy są niewygodne z jego ideami
 
Last edited:
No co Ty!? Tylko dane,wykresy i tabelki.

Ciekawe,że odkąd mamy powojennych ukrów stało się coś takiego:
Już swego czasu zresztą było to wrzucane.

Ale przecież masz statystyki za 2022, które podałem - w 2022 nie mieliśmy uchodźców? Właśnie w 2022 się przewinęło duuuuużo więcej Ukraińców niż kiedykolwiek wcześniej, więc jeśli coś to właśnie w tym roku powinno być NAJWIĘCEJ przestępstw.

A może po części dlatego?
No i zapewne mają rację, patrząc na fakt że jakiekolwiek wykroczenie Ukraińca jest rozdmuchiwane do granic możliwości.
A pamiętasz zabójstwo na Nowym Świecie? Takie szuje jak Konfederaci i inni ogłosili od razu, że zabili Ukraińcy a kiedy się okazało, że Ukraińcy przyszli z pomocą a zabił Polak narodowiec z Maryją na klacie to skleili japska i nawet nie przyszło im do głowy przeprosić.

Poza tym przeczytaj artykuł, który właśnie sam podlinkowałeś.
Piszą, że odmówiono takiej informacji portalowi kresy.pl, kiedy o taką wystąpił - zobacz, że taka informacje nie pojawia się NIGDZIE INDZIEJ niż na takich portalach jak kresy.pl, magnapolonia.org i innych tego rodzaju stronach rozsiewających fejki. Nie ma w tym artykule nawet NIGDZIE informacji, że jest to oficjalna wytyczna obowiązująca od 2023.
Jak widzisz źródła, które ja podałem nie miały ŻADNEGO problemu z pozyskaniem takich danych.
 
Back
Top