Konflikt Rosja-Ukraina

I nie uważasz, że to jest właśnie kwestia ksenofobów, którzy rozdmuchują każde pierdnięcie?
Podałem wyżej przykład jak obrzydliwie zachowywała się Konfederacja i środowiska z nimi związane w czasie zabójstwa na Nowym Świecie.
Tu akurat powinni zwrócić honor.
 
Jakie te wasze wypowiedzi są niskie i małostkowe XD

Kilka stron wątku raczycie mnie informacjami jak to Ukraińcy popełniają więcej przestępstw a jak macie podane statystyki policyjne to i tak wolicie tkwić w swoim spierdoleniu XD tak się nie zachowują nawet najbardziej twardogłowi talibowie.
No i oczywiście do danych się nie odniosłeś bo nie masz szans obronić swoich poglądów w starciu z nimi.

Dalej będę prostował wasze fejki i z rozbawieniem będę patrzył jak kruche ściany waszego prymitywnego światopoglądy się walą a wy w panice sklejacie je na ślinę XD
Dziękujemy Tacie karateki za to, że po prostu jest i nas ciemnogród uświadamia.
 
Przecież od kilku godzin piszemy, że chodzi o to, że dokonują ich mniej w stosunku do swojej populacji. I fakt, nie kilkukrotnie mniej, bo Polacy wychodzi, że 0,3 procenta, Ukraińcy 0,2 czy coś takiego, spośród swojej populacji. Więc też to nie jest kilkukrotna różnica ale o 1/3 mniej, o ponad 30% mniej, opierając się na samych Tucznika.
Jezu XD XD

12 tysięcy przestępstw popełnianych przez 3 miliony Ukraińców.
Współczynnik przestępczości - 0,004


800 tysięcy przestępstw popełnianych przez 37 milionów Polaków.
Współczynnik przestępczości - 0.22

Statystycznie Polacy w Polsce popełniają zatem WIELOKROTNIE RAZY WIĘCEJ przestępstw niż Ukraińcy.

A to i tak tylko przy założeniu, że wszystkie 12 tys przestępstw popełnionych przez obcokrajowców to działanie Ukraińców, co jest bzdurą.

Powiedz proszę, że trollujesz a nie że nie rozumiesz tak prostych obliczeń.
Hej ukrofile narracja wam siada,
przecież 95% ukrów u nas to biedne matki z dziećmi.
To co to te dzieci tak piją i jeżdżą czy te matki?
To co będzie jak pojawią się ich chłopy?
Powiedzcie, ze trolujecie albo jesteście ameby z matmy.
Miłego weekendu po raz drugi.
Peace and love
:roberteyeblinking:
 
Hej ukrofile narracja wam siada,
przecież 95% ukrów u nas to biedne matki z dziećmi.
To co to te dzieci tak piją i jeżdżą czy te matki?
To co będzie jak pojawią się ich chłopy?

Miłego weekendu po raz drugi.
Peace and love
:roberteyeblinking:


Nikt nie twierdzi, że 95.

I doczytaj moje komentarze uważnie. Napisałem o kwestii która poruszyłeś kilka godzin temu, nic nie odkryłes.

Ale teraz na rękę ukrofobow będzie twierdzić, że tutaj prawie nie ma Ukraińców mężczyzn xd
 
Hej ukrofile narracja wam siada,
przecież 95% ukrów u nas to biedne matki z dziećmi.
To co to te dzieci tak piją i jeżdżą czy te matki?
To co będzie jak pojawią się ich chłopy?

Miłego weekendu po raz drugi.
Peace and love
:roberteyeblinking:

Ale głupi i prymitywny zabieg XD

Gdzie niby w moich postach taka informacja padła, że 95% to kobiety z dziećmi? Pokaż, pokaż.

Może po prostu twórz sobie w głowie argumenty drugiej strony i potem sobie sam odpowiadaj. W ten sposób łatwiej Ci będzie zaakceptować otaczającą rzeczywistość XD
 
Ale głupi i prymitywny zabieg XD

Gdzie niby w moich postach taka informacja padła, że 95% to kobiety z dziećmi? Pokaż, pokaż.

Może po prostu twórz sobie w głowie argumenty drugiej strony i potem sobie sam odpowiadaj. W ten sposób łatwiej Ci będzie zaakceptować otaczającą rzeczywistość XD
Taki na twoim poziomie jak znalazł.
Zapytaj swojego poklepywacza ukrobota, to jego narracja, że same matki i dzieci prawie.
Nie do mnie to pytanie kompletnie.
 
Nikt nie twierdzi, że 95.

I doczytaj moje komentarze uważnie. Napisałem o kwestii która poruszyłeś kilka godzin temu, nic nie odkryłes.

Ale teraz na rękę ukrofobow będzie twierdzić, że tutaj prawie nie ma Ukraińców mężczyzn xd
Nie śledzę na bieżąco za to pamiętam co wrzucałeś ukrobociku.
 
Taki na twoim poziomie jak znalazł.
Zapytaj swojego poklepywacza ukrobota, to jego narracja, że same matki i dzieci prawie.
Nie do mnie to pytanie kompletnie.

Typie, to twoje słowa XD
Nadal produkujesz głupie posty a odniesień do danych i próby ich krytyki jak nie było tak nie ma XD

Jedyne co ci zostało to tworzenie fałszywych projekcji w głowie i wkładanie w usta adwersarzom zmyślonych przez siebie argumentów, żeby tylko obronić resztki prymitywnego, kruchego ego XD

Dyskutując z tobą w ten sposób czuję się jakbym znęcał się nad dzieckiem.
 
Taki na twoim poziomie jak znalazł.
Zapytaj swojego poklepywacza ukrobota, to jego narracja, że same matki i dzieci prawie.
Nie do mnie to pytanie kompletnie.
Nie śledzę na bieżąco za to pamiętam co wrzucałeś ukrobociku.


Pisałem, że miażdżąca większość uchodźców zarejestrowanych, pobierających socjal to kobiety i dzieci. Bo to akurat prawda, chyba z 90% było. Ale jak to się ma do tego, że z 3,5 Ukraińców w Polsce to kobiety i dzieci?

No i sam napisałem, że biorąc pod uwagę, że większość przestępstw, miażdżąca, popełniają mężczyźni to ta statystyka już tak różowa dla Ukraińców nie jest. Więc nie wiem o co się srasz.
Pisalem że trzeba by było odliczyć grupy statystycznie nieprzestepczze w Polsce(emeryci, nieletni, kobiety) i u Ukraińców i wtedy pewnie statystyka się wyrówna lub będzie nieznacznie lub być może znacznie niekorzystna dla Ukraińców.

Tak czy siak wychodzi na to, że z grupy Ukraińców która tu mamy katastrofy przestępczości dla nas nie będzie.
 
Pisałem, że miażdżąca większość uchodźców zarejestrowanych, pobierających socjal to kobiety i dzieci. Bo to akurat prawda, chyba z 90% było. Ale jak to się ma do tego, że z 3,5 Ukraińców w Polsce to kobiety i dzieci?

No i sam napisałem, że biorąc pod uwagę, że większość przestępstw, miażdżąca, popełniają mężczyźni to ta statystyka już tak różowa dla Ukraińców nie jest. Więc nie wiem o co się srasz.
Pisalem że trzeba by było odliczyć grupy statystycznie nieprzestepczze w Polsce(emeryci, nieletni, kobiety) i u Ukraińców i wtedy pewnie statystyka się wyrówna lub będzie nieznacznie lub być może znacznie niekorzystna dla Ukraińców.
O i tu w końcu napisałeś coś co ma sens. Ale nie może a na pewno będzie niekorzystna na poczet ukraińców, o czym ja i wielu innych tutaj pisze.
Także sram się o uczciwą ocenę, która tobie nie może przejść przez klawiaturę, bo historia wpisów pójdzie jak krew w piach. Cieszy mnie, że narracja dopuszcza chociaż taką ewentualność.
 
Typie, to twoje słowa XD
Nadal produkujesz głupie posty a odniesień do danych i próby ich krytyki jak nie było tak nie ma XD

Jedyne co ci zostało to tworzenie fałszywych projekcji w głowie i wkładanie w usta adwersarzom zmyślonych przez siebie argumentów, żeby tylko obronić resztki prymitywnego, kruchego ego XD

Dyskutując z tobą w ten sposób czuję się jakbym znęcał się nad dzieckiem.
A ja się czuję jakbym rozmawiał z osobą umysłowo niepełnosprawną i jest mi przykro po prostu. Typ który co post się chwali kim to nie jest pisze o czyimś kruchym ego, ale błazen.
 
O i tu w końcu napisałeś coś co ma sens. Ale nie może a na pewno będzie niekorzystna na poczet ukraińców, o czym ja i wielu innych tutaj pisze.
Także sram się o uczciwą ocenę, która tobie nie może przejść przez klawiaturę, bo historia wpisów pójdzie jak krew w piach. Cieszy mnie, że narracja dopuszcza chociaż taką ewentualność.


Przecież od początku jestem tego świadomy, odkąd tu jestem pisze że według mnie Ukraińcy dokonują więcej przestępstw. Czyli moja narracja od ponad pół roku jest zgodna z Twoją, ale wymyśliłeś sobie że mam inną xd
Pisałem że gdzieś tu jest haczyk z tymi statystykami i pierwszy na forum doszedłem jaki. Ja, ukrofil musiałem wytłumaczyć nieukrofilom.

Jak napisalem- tak czy siak krew w piach wasza narracja o tym, że Ukraińcy tyłu przestępstw wokoło dokonują. Okazało się, że to było wyolbrzymianie pojedynczych przypadków, a przedstawianych jakby to było powszechne.
 
Przecież od początku jestem tego świadomy, odkąd tu jestem pisze że według mnie Ukraińcy dokonują więcej przestępstw. Czyli moja narracja od ponad pół roku jest zgodna z Twoją, ale wymyśliłeś sobie że mam inną xd
Pisałem że gdzieś tu jest haczyk z tymi statystykami i pierwszy na forum doszedłem jaki. Ja, ukrofil musiałem wytłumaczyć nieukrofilom.

Jak napisalem- tak czy siak krew w piach wasza narracja o tym, że Ukraińcy tyłu przestępstw wokoło dokonują. Okazało się, że to było wyolbrzymianie pojedynczych przypadków, a przedstawianych jakby to było powszechne.
I nie masz po ludzku obaw, że polska nieudolna policja nie poradzi sobie z tą hołotą co wróci? To nie będą grzeczni chłopcy, część z powojenną traumą, możesz krzywo spojrzeć i będziesz miał gorszą przygodę niż z kibolami.
Nie bierzesz tego pod uwagę? Nie lepiej zabezpieczać niż leczyć?
 
A ja się czuję jakbym rozmawiał z osobą umysłowo niepełnosprawną i jest mi przykro po prostu. Typ który co post się chwali kim to nie jest pisze o czyimś kruchym ego, ale błazen.

Ja jak coś mówię, to popieram to danymi.
A ty co przykładasz palce do klawiatury to roznosisz zapach ekskrementów.

Do danych dalej się nie ustosunkowałeś XD

Jak nie masz sposobu na krytykę danych to po prostu nie brnij dalej. Odpuść bo się ośmieszasz.
 
Ja jak coś mówię, to popieram to danymi.
A ty co przykładasz palce do klawiatury to roznosisz zapach ekskrementów.

Do danych dalej się nie ustosunkowałeś XD

Jak nie masz sposobu na krytykę danych to po prostu nie brnij dalej. Odpuść bo się ośmieszasz.
Faktycznie główka nie daje rady, mylisz już tematy odnośnie danych. Chyba siedzę w twojej małej główce. Tu o ukrach, halo!
 
Przecież od początku jestem tego świadomy, odkąd tu jestem pisze że według mnie Ukraińcy dokonują więcej przestępstw. Czyli moja narracja od ponad pół roku jest zgodna z Twoją, ale wymyśliłeś sobie że mam inną xd
Pisałem że gdzieś tu jest haczyk z tymi statystykami i pierwszy na forum doszedłem jaki. Ja, ukrofil musiałem wytłumaczyć nieukrofilom.

Jak napisalem- tak czy siak krew w piach wasza narracja o tym, że Ukraińcy tyłu przestępstw wokoło dokonują. Okazało się, że to było wyolbrzymianie pojedynczych przypadków, a przedstawianych jakby to było powszechne.

Przecież nawet jak przyjmiemy, że tylko ukraińscy mężczyźni popełniają przestępstwa a ukraińskich mężczyzn w ich 3 milionowej populacji jest 30% to i tak mamy wskaźnik przestępczości o wiele niższy niż u Polaków XD
Faktycznie główka nie daje rady, mylisz już tematy odnośnie danych. Chyba siedzę w twojej małej główce. Tu o ukrach, halo!
I jak tu z tobą typie dyskutować XD 2 strony wcześniej, a nawet kilka postów wcześniej wrzucałem policyjne dane udowadniające, bez żadnych wątpliwości, że przestępczość Ukraińców w Polsce jest o wiele niższa niż Polaków XD
 
I nie masz po ludzku obaw, że polska nieudolna policja nie poradzi sobie z tą hołotą co wróci? To nie będą grzeczni chłopcy, część z powojenną traumą, możesz krzywo spojrzeć i będziesz miał gorszą przygodę niż z kibolami.
Nie bierzesz tego pod uwagę? Nie lepiej zabezpieczać niż leczyć?


Owszem, mam. Ale po prostu nie dramatyzuje. Po 1- serio część kobiet i dzieci do nich wróci. Sporo nie wróci tu do kobiet i dzieci bo już nie żyje albo kobiety układają tu już sobie życie z Polakami i lokalnymi Ukraińcami.
No i jak chcesz leczyć? Wyrzucić stąd już tych Ukraińców, którzy tu są czy zakazać wjeżdżać mężczyznom? Ja widzę jeden sposób. Normalnie, na starych zasadach, wpuszczać jak okaże papiery że ma tu ogarnięta pracę. I tyle. Bo akurat nam na rękę bardziej są potrzebni mężczyźni do pracy od kobiet.
Więc niech jak najwięcej, tych chcących pracowac, przyjeżdża by też zostawić tu swoje dzieci. Bo dzieci też są ważne, co by nie pierdolily ukrofoby że wyrosną na nieznających polskiego przestępców w gettach na wzór muzułmański.
Tu się różnimy w pogladach. Ja uważam, że tyle zainwestowaliśmy, że wypada mieć z tego korzyść w dzieciach i Ukraińcach. By tu zostali. Ty jaki masz pomysl? Wyrzucać ich?
 
Przecież nawet jak przyjmiemy, że tylko ukraińscy mężczyźni popełniają przestępstwa a ukraińskich mężczyzn w ich 3 milionowej populacji jest 30% to i tak mamy wskaźnik przestępczości o wiele niższy niż u Polaków XD

I jak tu z tobą typie dyskutować XD 2 strony wcześniej, a nawet kilka postów wcześniej wrzucałem policyjne dane udowadniające, bez żadnych wątpliwości, że przestępczość Ukraińców w Polsce jest o wiele niższa niż Polaków XD
Wyjaśniłem, kobiety i dzieci mają te przestępstwa popełniać?
 
Przecież nawet jak przyjmiemy, że tylko ukraińscy mężczyźni popełniają przestępstwa a ukraińskich mężczyzn w ich 3 milionowej populacji jest 30% to i tak mamy wskaźnik przestępczości o wiele niższy niż u Polaków XD

I jak tu z tobą typie dyskutować XD 2 strony wcześniej, a nawet kilka postów wcześniej wrzucałem policyjne dane udowadniające, bez żadnych wątpliwości, że przestępczość Ukraińców w Polsce jest o wiele niższa niż Polaków XD


No właśnie jeśli tych mężczyzn byłby 1 mln, to według statystyk Tucznika wskaźnik byłby na niekorzyść Ukrainy. Ale może coś pojebalem.
 
Owszem, mam. Ale po prostu nie dramatyzuje. Po 1- serio część kobiet i dzieci do nich wróci. Sporo nie wróci tu do kobiet i dzieci bo już nie żyje albo kobiety układają tu już sobie życie z Polakami i lokalnymi Ukraińcami.
No i jak chcesz leczyć? Wyrzucić stąd już tych Ukraińców, którzy tu są czy zakazać wjeżdżać mężczyznom? Ja widzę jeden sposób. Normalnie, na starych zasadach, wpuszczać jak okaże papiery że ma tu ogarnięta pracę. I tyle. Bo akurat nam na rękę bardziej są potrzebni mężczyźni do pracy od kobiet.
Więc niech jak najwięcej, tych chcących pracowac, przyjeżdża by też zostawić tu swoje dzieci. Bo dzieci też są ważne, co by nie pierdolily ukrofoby że wyrosną na nieznających polskiego przestępców w gettach na wzór muzułmański.
Tu się różnimy w pogladach. Ja uważam, że tyle zainwestowaliśmy, że wypada mieć z tego korzyść w dzieciach i Ukraińcach. By tu zostali. Ty jaki masz pomysl? Wyrzucać ich?
Bardzo mocno sprawdzać przeszłość (tych powojennych od razu adios).
Koniec z ustępstwami, odebrać przywileje socjalne, to nie są Polacy. Dopiero po kilku latach pracy w Polsce ewentualnie.
Karać bezwzględnie tych co jeżdżą sobie na święta na ukrainę rodzinkę odwiedzać, karać socjalnych pasożytów co naciągają system socjalny.
Bezwzględnie wymagać ustępstw na tle gospodarczym i innym (odbudowa, Wołyń).
Nie wprowadzać głupot typu ukraiński w szkole czy napisy po ukraińsku w tv.
 
No właśnie jeśli tych mężczyzn byłby 1 mln, to według statystyk Tucznika wskaźnik byłby na niekorzyść Ukrainy. Ale może coś pojebalem.

Jeżeli przyjmiemy, że jest ich milion to zakładając że wszystkie przestępstwa obcokrajowców są ich - czyli 13 tysięcy ( to bzdura, ale na potrzeby ukrainofobii przyjmijmy.

Daje to nam współczynnik 0.13
U Polaków ten współczynnik wynosi 0.22 (800 tysięcy przestepstw na 37 milionów ludzi).

Więc jakkolwiek niekorzystnych danych bysmy nie wybrali to i tak Ukraińcy pod tym względem prezentują się lepiej od Polaków.



No czyli kolega potwierdził właśnie dane, które wykorzystałem do obliczeń.
 
Jeżeli przyjmiemy, że jest ich milion to zakładając że wszystkie przestępstwa obcokrajowców są ich - czyli 12 tysięcy ( to nie prawda, ale na potrzeby ukrainofobii przyjmijmy.

Daje to nam współczynnik 0.13
U Polaków ten współczynnik wynosi 0.22 (800 tysięcy przestepstw na 37 milionów ludzi).

Więc jakkolwiek niekorzystnych danych bysmy nie wybrali to i tak Ukraińcy pod tym względem prezentują się lepiej od Polaków.




No czyli kolega potwierdził właśnie dane, które wykorzystałem do obliczeń.
pojebałem wszczęte a wykryte
Przestępstwa ogółem wg jednostek podziału administracyjnego kraju - przestępstwa stwierdzone, przestępstwa wykryte, % wykrycia
Polska
2021​
820 846​
588 210​
71,20​
Polska
2020​
765 408​
564 020​
73,30​

 
Bardzo mocno sprawdzać przeszłość (tych powojennych od razu adios).
Koniec z ustępstwami, odebrać przywileje socjalne, to nie są Polacy. Dopiero po kilku latach pracy w Polsce ewentualnie.
Karać bezwzględnie tych co jeżdżą sobie na święta na ukrainę rodzinkę odwiedzać, kazać socjalnych pasożytów co naciągają system socjalny.
Bezwzględnie wymagać ustępstw na tle gospodarczym i innym (odbudowa, Wołyń).
Nie wprowadzać głupot typu ukraiński w szkole czy napisy po ukraińsku w tv.


Nie zgadzam się. Myśmy ich też zachęcali do tej wojny, do obrony więc byłoby to chore gdyby walczących nie wpuszczać.
Chyba że masz na myśli tych z stwierdzona trauma. To też skomplikowane moralnie.

Z socjalem..cóż, uzależnialbym od pracy część. 500 plus dla pracujących rodziców.

Recydywistów bym odrzucał.
Ustepstwa gospodarcze i wolyn to już dla mnie kwestia polityki na poziomie rządu, i niezależna, zwłaszcza że serio naszym firmom, gospodarce, zusowi zależy by mieć pracowników z Ukrainy.
 
pojebałem wszczęte a wykryte
Przestępstwa ogółem wg jednostek podziału administracyjnego kraju - przestępstwa stwierdzone, przestępstwa wykryte, % wykrycia
Polska
2021​
820 846​
588 210​
71,20​
Polska
2020​
765 408​
564 020​
73,30​


No tak - czyli masz 820 tysięcy przestępstw - dokładnie jak w artykule, który cytowałem i wykorzystałem do obliczeń Ja dobrodusznie odjąłem od tego 20 tysięcy.
 
Nie zgadzam się. Myśmy ich też zachęcali do tej wojny, do obrony więc byłoby to chore gdyby walczących nie wpuszczać.
Chyba że masz na myśli tych z stwierdzona trauma. To też skomplikowane moralnie.

Z socjalem..cóż, uzależnialbym od pracy część. 500 plus dla pracujących rodziców.

Recydywistów bym odrzucał.
Ustepstwa gospodarcze i wolyn to już dla mnie kwestia polityki na poziomie rządu, i niezależna, zwłaszcza że serio naszym firmom, gospodarce, zusowi zależy by mieć pracowników z Ukrainy.
Nie rozumiem jak to niby Polska zachęcała ich do wojny, nie przeginasz czasami? To ich wojna, to na nich napadła rosja. Nie myśmy decydowali, jedynie o pomocy dla nich.

Ze stwierdzoną traumą absolutnie nie wpuszczać to nieobliczalni ludzie. Mogą zrobić wszystko.

Z socjalem, niech sobie wpierw na niego zapracują.

Recydywiści zgoda.

To jak mamy sobie odpuścić tę mityczną odbudowę i szansę dla Polski czy nie? Wołyń jest bardzo ważny, ktoś musi się przyznać do winy. Pozwolić na ekshumacje itd. itd.
 
@Seu-Velho a, zapomniałem, że w polskiej statystyce też trzeba odliczyć z 60% Polaków wtedy xd

No aż tak głęboko nie chciałem wchodzić, bo gdybyśmy na to jeszcze nałożyli liczbę przestępstw popełnianych przez polskich mężczyzn, względem ich udziału w polskiej populacji i porównali to do przestępczości wśrod Ukrainców w Polsce, to ten współczynnik byłby wręcz upokarzająco niekorzystny dla strony polskiej.

Ale mogę to zrobić jak komuś nadal w głowie nie zaklikało (nie mam na myśli Ciebie) i potrzebuje jeszcze więcej :)
 
Dostałeś twarde dane z policyjnych statystyk dotyczące wszystkich przestępstw i dalej niezadowolony. Albo przedstaw dane obalające te tezy albo nie odzywaj się wcale. Bo ty i tobie podobni póki co nie napisaliście nic co miałoby jakiekolwiek oparcie w danych a jedynie uzewnętrzniacie swój jad i swoje fobie.

No to dalej czekam XD W jaki sposób jest to zmanipulowane XD
Do tego co wrzuciłeś z RP.pl

Przybysze z różnych krajów popełnili u nas w ubiegłym roku niemal 15 tys. przestępstw – wynika z danych Komendy Głównej Policji,
Za GUS. Łączna liczba przestępstw wzrosła w 2022 r. do 85 tysięcy.

Czyli zakładając dla ułatwienia że WSZYSTKICH cudzoziemców jest zaokrąglając z 10% (ok 4 mln) to popełniają ok 18% z całości.
Czyli 1/10 ludzi w populacji popełnia PRAWIE 20% wszystkich przestępstw oczywiscie wliczając w liczbę ludności dzieci i małoletnich.

:roberteyeblinking:
Co się ma nijak do tego o czym piszecie
@szplin @Halibut 2.0
, że Ukraińcy popełniają WIĘKSZOŚĆ przestępstw, bo to jest matematycznie niemożliwe, aczkolwiek trend jest widocznie wzrostowy rok do roku i moim zdaniem to powinno być najważniejsze w tej kwestii.

Dalej by rp.pl
W ubiegłym roku zarzuty usłyszało 12 437 obcokrajowców (ponad połowa to obywatele Ukrainy). W niecały miesiąc tego roku (do 23 stycznia) już 1648, co wskazuje na rosnący trend. Statystycznie dziennie w ub.r. zarzuty ogłaszano 34 przybyszom, w tym już 71.

Problemem cudzoziemców – zwłaszcza obywateli Ukrainy – jest jazda z promilami, i to nierzadko z ilością podpadającą pod przestępstwo – w 2022 złapano na tym blisko 4,7 tys. osób, z tego 70 proc. (3,3 tys.) z Ukrainy. W ciągu dwóch lat cudzoziemskich kierowców odurzonych alkoholem przybyło o jedną trzecią.
Tutaj nie ma co komentować.

Dalej mi się zwyczajnie nie chce pisać, bo jest ładna pogoda za oknem niech każdy wyciągnie z tego co mu pasuje.

Także wszyscy Panowie czytajmy ze zrozumieniem, bo te wyżej wymienione trendy będą wzrostowe i będziecie mogli za parę lat się dalej kłócić.
:gabi_much_love:
 
Za GUS. Łączna liczba przestępstw wzrosła w 2022 r. do 85 tysięcy.


W 2021 było 820 tysięcy przestępstw.

Prostować dalej :) ?


Jak się cofniesz kilka stron to zobaczysz obliczenia, że u imigrantów z Ukrainy przestępczość jest wielokrotnie niższa niż u Polaków.
 
Back
Top