Konflikt Rosja-Ukraina

Bracia i Siostry! Zaprawdę powiadam Wam!
Czy to ruskie czy białoruskie czy ukry to wszystko jedna swołocz!
Amen!

Ile czasu żyłeś z jaką ilością Białorusinów, Ukraińców, Rosjan?
Bialorusinki polecam, jakieś strasznie wyuzdane do Polski trafiają(mała grupa badawcza)
 
Skąd wiesz jakie to uczucie znęcać się nad dzieckiem? :mamedwhat:


Każdy czasem znęcał się w jakiś sposób nad jakimś dzieckiem.

Ja, z rok temu, stałem w kolejce po lody. Przed lodziarnia był wielki, na 1,5 metra plastikowy lodzik. Obok mnie mały chłopiec z ojcem. I zaczynam udawać, że liże tego loda i jak mi smakuje. On wola do ojca, że też chce, ja mówię że to tylko dla dorosłych, on nie dosięga. Chłopiec się rozpłakał, aż tak grubo nie chciałem by było, ale ważne że ojciec się śmiał a nie dał mi w ryj.

Kto nigdy dzieciaka nie zrobił w konia niech pierwszy rzuci kamieniem
 
Pikna dyskusja o danych z dupy
jak sie siedzi w ciepłym kurwidołku
a ukraine to sie widziało po pijaku albo w tv :tellmemore:
do jebanych statystyk kurwa prosze dodac to ze słuzby karaja ukrów jak juz musza a nas jebia odrazu
Acha no tak bo nie wy piszecie tyko o jezdzacych po pijaku innych wykroczen nie ma
:awesome: :lol:

W moich postach powyżej masz statystyki WSZYSTKICH przestępstw. Nadmienię, że są to oficjalne DANE POLICYJNE, których nikt tutaj nie był w stanie w żaden sposób podważyć.
Więc pytam - czy potrafisz je obalić używając racjonalnych argumentów czy pójdziesz drogą irracjonalnych fantazji, jak reszta tutaj, tłumacząc, że jak policjant łapie pijanego/kradnącego/bijącego Ukraińca to go nie zatrzymuje tylko odwraca się na pięcie i odchodzi?

Skąd wiesz jakie to uczucie znęcać się nad dzieckiem? :mamedwhat:

Nigdy nie grałeś w gry online nabijając statsy na nierozumiejących zasad gry ;) ?
 
W moich postach powyżej masz statystyki WSZYSTKICH przestępstw. Nadmienię, że są to oficjalne DANE POLICYJNE, których nikt tutaj nie był w stanie w żaden sposób podważyć.
Więc pytam - czy potrafisz je obalić używając racjonalnych argumentów czy pójdziesz drogą irracjonalnych fantazji, jak reszta tutaj, tłumacząc, że jak policjant łapie pijanego/kradnącego/bijącego Ukraińca to go nie zatrzymuje tylko odwraca się na pięcie i odchodzi?



Nigdy nie grałeś w gry online nabijając statsy na nierozumiejących zasad gry ;) ?
Tak
 
Ciekawe ilu frajerów tutaj wrzucało do puszeczki żeby poczuć się dumnymi i szlachetnymi... myślę, że ze dwóch mógłbym wskazać palcem bez obaw o pomyłkę :jarolaugh:



No i? Jeżeli to prawda to zamknąć w celi i wyrzucić klucz. Proste.
 
Ciekawe ilu frajerów tutaj wrzucało do puszeczki żeby poczuć się dumnymi i szlachetnymi... myślę, że ze dwóch mógłbym wskazać palcem bez obaw o pomyłkę :jarolaugh:




Wątpię by za wielu ich było.
Zresztą - jeżeli na początku ktoś wrzucał - to nie widzę nic w tym strasznego. Śmiać się można gdy już zaczęły się pojawiac wątpliwości a nadal wrzucano. Lecz wcześniej
- czemu mieliby się wstydzić
?
 
Jeszcze na nasz koszt trzymac i karmic...


Lepiej wyrzucić na Ukrainę by żyli wolno.
Jeżeli nie będziemy zamykać ukraińskich przestępców to będą częściej popełniać przestępstwa jeżeli grozi im tylko odesłanie na Ukrainę. Chyba że tam mają odbebnic wyrok
 
Lepiej wyrzucić na Ukrainę by żyli wolno.
Jeżeli nie będziemy zamykać ukraińskich przestępców to będą częściej popełniać przestępstwa jeżeli grozi im tylko odesłanie na Ukrainę. Chyba że tam mają odbebnic wyrok
Najlepiej by bylo jak by go wolno puścili po wczesniejszym ujebaniu reki toporem
 
Kurde. Dopiero dziś dobie uświadomiłem że cały czas porównanujecie Ukraińców do Polaków i jakie to jest debilne gdy oburzacie się, gdy ja to robię xd
 
Kurde. Dopiero dziś dobie uświadomiłem że cały czas porównanujecie Ukraińców do Polaków i jakie to jest debilne gdy oburzacie się, gdy ja to robię xd
To jeszcze pol roku i uswiadomisz sobie w jakim kontekście porownuje to wiekszosc forum a w jakim robisz to Ty i dlaczego wywoluje to oburzenie.

Nic tylko czekac :gabi_much_love:
 
To jeszcze pol roku i uswiadomisz sobie w jakim kontekście porownuje to wiekszosc forum a w jakim robisz to Ty i dlaczego wywoluje to oburzenie.

Nic tylko czekac :gabi_much_love:


No w jakim?

Inni userzy robią to po to by pokazać że Ukraińcy są gorsi, bardziej przestępczy od Polaków, a ja w takim, że nie można na podstawie tego robić z całego narodu dzikusów i przestępców, bo idąc ich logika trzeba by też tak nazywać Polaków.

Oni kłamią, że robie to w celu usprawiedliwiania ukraińskich przestępstw. Co nie zmienia faktu iż kłamią że ich usprawiedliwiam i od pół roku nie potrafią znaleźć na to przykładów.
 
Back
Top