Konflikt Rosja-Ukraina

Nie rozumiem jak to niby Polska zachęcała ich do wojny, nie przeginasz czasami? To ich wojna, to na nich napadła rosja. Nie myśmy decydowali, jedynie o pomocy dla nich.

Ze stwierdzoną traumą absolutnie nie wpuszczać to nieobliczalni ludzie. Mogą zrobić wszystko.

Z socjalem, niech sobie wpierw na niego zapracują.

Recydywiści zgoda.

To jak mamy sobie odpuścić tę mityczną odbudowę i szansę dla Polski czy nie? Wołyń jest bardzo ważny, ktoś musi się przyznać do winy. Pozwolić na ekshumacje itd. itd.

Tylko raz na pisze, i nie musisz odpisywać bo to po prostu kwestia różnicy w opinii. Uważam że byliśmy w bloku który lobbował za oderwaniem Ukrainy z wpływów Rosji, lobnowalisny za Ukraina w NATO, wspieraliśmy Majdan. A wiemy że to wszystko doprowadziło do wojny, a gdy już wybuchła w 2014 to zachęcaliśmy Ukrainę do walki, lobbowalisny by ją wspierać, i gdy już wiedzieliśmy że Rosja zrobi pełna inwazję to też od lat razem z USA umacnialismy Ukrainę w tym by się stawiała nawet wtedy Rosji i przygotowywaliśmy ich do wojny. A po wybuchu wojny robiliśmy to samo. I dlatego uważam, że po prostu to też nasza wojna, bo byliśmy w obozie który lobbował za tą proxy war.
 
Sami kurwa mędrcy, od pierdolonych tabelek, ale żaden kurwa "mędrzec" srający z najwyższej grzędy nie uwzględnił podstawowego warunku, że narodowość można estymować wyłącznie na przestępstwa wykryte. Chuj tam, jakieś marne 250 tysięcy z 820 :lol:. Kto by się trzydziestoma procentami przejmował :waldeklaugh:
Uwielbiam tych przemądrzałych pajaców :antonio:
 
Sami kurwa mędrcy, od pierdolonych tabelek, ale żaden kurwa "mędrzec" srający z najwyższej grzędy nie uwzględnił podstawowego warunku, że narodowość można estymować wyłącznie na przestępstwa wykryte. Chuj tam, jakieś marne 250 tysięcy z 820 :lol:. Kto by się trzydziestoma procentami przejmował :waldeklaugh:
Uwielbiam tych przemądrzałych pajaców :antonio:


Jakie 250 tys? A , w sensie że ty uważasz że pijany ukraiński kierowca jest cięższy do wykrycia, czy morderca, niż Polski? Uważasz że ukraiński sprawca jest rzadziej wykrywany? Na podstawie czego?
 

W 2021 było 820 tysięcy przestępstw.

Prostować dalej :) ?


Jak się cofniesz kilka stron to zobaczysz obliczenia, że u imigrantów z Ukrainy przestępczość jest wielokrotnie niższa niż u Polaków.
Podaję Ci dane z GUS które znalazłem na 2022 rok a nie 820 na 2021 więc co ty chcesz prostować? GUS?

Odniosłem się do tego artykułu co wrzuciłeś z rp.pl na który się powołujesz.
Jak w ciągu jednego dnia zmieniłeś zdanie co do artykułu który sam wrzuciłeś to nie pomogę.

Ps jak ma być inaczej jak WIELOKROTNIE MNIEJ jak łącznie tych obcokrajowców jest z 10%? A Polaków 90?

Ed.
Czyli zakładając dla ułatwienia że WSZYSTKICH cudzoziemców jest zaokrąglając z 10% (ok 4 mln) to popełniają ok 18% z całości.
Czyli 1/10 ludzi w populacji popełnia PRAWIE 20% wszystkich przestępstw oczywiscie wliczając w liczbę ludności dzieci i małoletnich.

Co się ma nijak do tego o czym piszecie, że Ukraińcy popełniają WIĘKSZOŚĆ przestępstw.

Ed2. Bajo.
 
Last edited:
Sami kurwa mędrcy, od pierdolonych tabelek, ale żaden kurwa "mędrzec" srający z najwyższej grzędy nie uwzględnił podstawowego warunku, że narodowość można estymować wyłącznie na przestępstwa wykryte. Chuj tam, jakieś marne 250 tysięcy z 820 :lol:. Kto by się trzydziestoma procentami przejmował :waldeklaugh:
Uwielbiam tych przemądrzałych pajaców :antonio:
Ty serio jesteś upośledzony XD

W całej Polsce w 2021 było wykrytych 588 tys. przestępstw z 820 tys. ogółem. I te brakujące to na pewno 100% Ukraińcy, nawet mimo tego że ich udział że wszystkich WYKRYTYCH przestępstwach u obcokrajowców (czyli 13 tysięcy) wychodzi jakieś 50%.
Podaję Ci dane z GUS które znalazłem na 2022 rok a nie 820 na 2021 więc co ty chcesz prostować? GUS?

Odniosłem się do tego artykułu co wrzuciłeś z rp.pl na który się powołujesz.
Jak w ciągu jednego dnia zmieniłeś zdanie co do artykułu który sam wrzuciłeś to nie pomogę.
A wiesz, że GUS może mieć inną definicję przestępstwa niż policja XD nawet mi się nie chce sprawdzać czy przypadkiem nie wziąłeś danych tylko z 1 województwa.

Czyli w ciągu roku liczba przestępstw według ciebie spadła w 820 tysięcy do 85 tysięcy XD XD XD ? Masz tutaj typie DANE POLICYJNE.

I co ci się w tym artykule z RP nie podoba? Przecież nawet jak weźmiesz dane dot. pijanych kierowców z tego artykułu i porównasz to z danymi dot. Polaków to wypadamy źle.

Nic nie zrozumiałeś a próbujesz zgrywać mędrca.

Nawet nie wiesz o co chodzi z "wielokrotnie mniej". Chodzi o to, że na 100 000 Ukraińców w Polsce jest znacznie mniej przestępstw niż na 100 000 Polaków.
 
A z tą trauma wojenna to niestety najsmutniejsza rzecz. Panowie szlachta chcą prowadzić wojny, na ich potrzeby stworzyli patriotyzm, nacjonamizm- by chętniej się wykrwawiali. A potem zużytego bohatera wyrzucić jako niepotrzebnego, niewygodnego, jak w filmie Rambo.
 
Jezu XD XD

12 tysięcy przestępstw popełnianych przez 3 miliony Ukraińców.
Współczynnik przestępczości - 0,004


800 tysięcy przestępstw popełnianych przez 37 milionów Polaków.
Współczynnik przestępczości - 0.22

Statystycznie Polacy w Polsce popełniają zatem WIELOKROTNIE RAZY WIĘCEJ przestępstw niż Ukraińcy.

A to i tak tylko przy założeniu, że wszystkie 12 tys przestępstw popełnionych przez obcokrajowców to działanie Ukraińców, co jest bzdurą.

Powiedz proszę, że trollujesz a nie że nie rozumiesz tak prostych obliczeń.
Ty kurwa debilu, cały czas powoływałeś się na ogólną liczbę przestępstw, nie tych rozwiązanych, przypisujac je Polakom. Obcokrajowcom przypisywałeś tylko te wykryte, bo tylko w tych przypadkach mozna określić narodowość sprawcy. Wykrywalnosć to 71%.
Widzę ogromną umiejętność logicznego myślenia, znajomość statystyki, badań operacyjnych i interpretacji danych. Gratuluję mędrcu. Czego jeszcze nas nauczysz?
 
Ty kurwa debilu, cały czas powoływałeś się na ogólną liczbę przestępstw, nie tych rozwiązanych, przypisujac je Polakom. Obcokrajowcom przypisywałeś tylko te wykryte, bo tylko w tych przypadkach mozna określić narodowość sprawcy. Wykrywalnosć to 71%.
Widzę ogromną umiejętność logicznego myślenia, znajomość statystyki, badań operacyjnych i interpretacji danych. Gratuluję mędrcu. Czego jeszcze nas nauczysz?


Ok. Strzelił gafę. Ale nawet jeśli weźmiemy tylko te wykryte to wychodzi na niekorzyść dla Polaków. I czemu nazywasz i Tucznika, i innych którzy nie zauważyli tego i tak samo myśleli jak Seu, od debili? Tak się niegodzi.
 
Ty kurwa debilu, cały czas powoływałeś się na ogólną liczbę przestępstw, nie tych rozwiązanych, przypisujac je Polakom. Obcokrajowcom przypisywałeś tylko te wykryte, bo tylko w tych przypadkach mozna określić narodowość sprawcy. Wykrywalnosć to 71%.
Widzę ogromną umiejętność logicznego myślenia, znajomość statystyki, badań operacyjnych i interpretacji danych. Gratuluję mędrcu. Czego jeszcze nas nauczysz?

Byś się już dalej chociaż nie wydurniał XD
Brniesz, brniesz i ośmieszasz się dalej.

Już w pierwszych obliczeniach podwyższyłem, na Wasze potrzeby, ukraińską przestępczość o 100% XD

Dobra, zapomnijmy o niewykrytych.

Ukrainofobicznie załóżmy, że wszystkie przestępstwa obcokrajowców są ukraińskie.

Mamy 13 tysięcy przestepstw na 3 miliony ludzi.
Współczynnik przestępczości - 0,0043

Weźmy 560 tysięcy przestępstw Polaków na 37 milionów ludzi.
Współczynnik przestępczości - 0,15

Ponad 3 razy więcej XD a jestem w obliczeniach SUPER wyrozumiały dla Polaków.

A jak nałożymy na to dane według płci to statystyki dla polskich mężczyzn będą wręcz UPOKARZAJĄCE.
 
Byś się już dalej chociaż nie wydurniał XD
Brniesz, brniesz i ośmieszasz się dalej.

Już w pierwszych obliczeniach podwyższyłem, na Wasze potrzeby, ukraińską przestępczość o 100% XD

Dobra, zapomnijmy o niewykrytych.

Ukrainofobicznie załóżmy, że wszystkie przestępstwa obcokrajowców są ukraińskie.

Mamy 13 tysięcy przestepstw na 3 miliony ludzi.
Współczynnik przestępczości - 0,0043

Weźmy 560 tysięcy przestępstw Polaków na 37 milionów ludzi.
Współczynnik przestępczości - 0,15

Ponad 3 razy więcej XD a jestem w obliczeniach SUPER wyrozumiały dla Polaków.

A jak nałożymy na to dane według płci to statystyki dla polskich mężczyzn będą wręcz UPOKARZAJĄCE.
Pomyłki rzędu 30% przy próbie kilkusettysięcznej to wydurnianie :waldeklaugh:
Nie no, co ja tam mogę wiedzieć o statystyce i czytaniu tabelek, jestem tylko prostym robolem...
 
Pomyłki rzędu 30% przy próbie kilkusettysięcznej to wydurnianie :waldeklaugh:
Nie no, co ja tam mogę wiedzieć o statystyce i czytaniu tabelek, jestem tylko prostym robolem...


Ok. Pomylił się w statystyce, jak całe forum.


A teraz weźmy pod uwagę nowe wyniki.


I możesz powiedzieć w jaki sposób teraz wychodzi że Ukraińcy jednak popełniają masę przestępstw więcej.


Czy się nic nie zmienia i dalej twoje pierdolenie od pół roku jest obalone?

Jeżeli on jest debilem, bo się pomylił, a Ty dalej brniesz w zaparte, to kim ty jesteś? Jeżeli ty wrzucasz notorycznie fejki z rosyjskich kont- to kim większym od debila jesteś?
 
W całej Polsce w 2021 było wykrytych 588 tys. przestępstw z 820 tys. ogółem. I te brakujące to na pewno 100% Ukraińcy, nawet mimo tego że ich udział że wszystkich WYKRYTYCH przestępstwach u obcokrajowców (czyli 13 tysięcy) wychodzi jakieś 50%.

A wiesz, że GUS może mieć inną definicję przestępstwa niż policja XD nawet mi się nie chce sprawdzać czy przypadkiem nie wziąłeś danych tylko z 1 województwa.
Wjebało mi 0 przy tym 85. Mój błąd.
:iamdone:
Teraz doczytałem ten komentarz.

Jeżeli przyjmiemy, że jest ich milion to zakładając że wszystkie przestępstwa obcokrajowców są ich - czyli 13 tysięcy ( to bzdura, ale na potrzeby ukrainofobii przyjmijmy.

Daje to nam współczynnik 0.13
U Polaków ten współczynnik wynosi 0.22 (800 tysięcy przestepstw na 37 milionów ludzi).
Za rp.pl
W ubiegłym roku zarzuty usłyszało 12 437 obcokrajowców (ponad połowa to obywatele Ukrainy). W niecały miesiąc tego roku (do 23 stycznia) już 1648, co wskazuje na rosnący trend. Statystycznie dziennie w ub.r. zarzuty ogłaszano 34 przybyszom, w tym już 71.
Problemem cudzoziemców – zwłaszcza obywateli Ukrainy – jest jazda z promilami, i to nierzadko z ilością podpadającą pod przestępstwo – w 2022 złapano na tym blisko 4,7 tys. osób, z tego 70 proc. (3,3 tys.) z Ukrainy. W ciągu dwóch lat cudzoziemskich kierowców odurzonych alkoholem przybyło o jedną trzecią.

Tutaj nie możesz nie zauważyć co pisało rp, bo to logiczne, że wraz ze wzrostem liczby osób wzrośnie przestępczość i myślę, że głównie o to chodzi chłopakom w tej kwestii.
Wiemy, że nie lubisz przykładów z życia, ale już było wspomniane o tym, żeby zapytać znajomego w policji do jakich przypadków zaczęli częściej jeździć.

Ja nikogo w tej kwestii nie bronie każdy powinien być ciągany niezależnie od narodowości za przestępstwa.
Możesz nie wierzyć wiem co to znaczy wielokrotnie więcej. Nie wiem skąd się wzięło w całym sporze to "wielokrotnie więcej" jak to jest matematycznie niemożliwe.
 
Pomyłki rzędu 30% przy próbie kilkusettysięcznej to wydurnianie :waldeklaugh:
Nie no, co ja tam mogę wiedzieć o statystyce i czytaniu tabelek, jestem tylko prostym robolem...
I z każdym kolejnym postem utrwalasz stereotyp XD

Jakie pomyłki? Specjalnie na wasze potrzeby przypisałem wszystkie przestępstwa obcokrajowców Ukraińcom zeby nie było Wam smutno.
A ilość wszystkich przestępstw wziąłem celowo, bo nie ma żadnych przesłanek żeby niewykryte przypisywać UA. Co najwyżej możemy obliczyć proporcję 13tys/588tys i ten współczynnik przemnożyć przez niewykryte żeby wyliczyć proporcje. Ale to... w żaden sposób nie zmieni proporcji XD


Czyli winisz mnie za to, że dla waszych potrzeb Ukraińcom podwyższyłem przestepczosc o 100% a Polakom przypisałem niewykryte... co i tak w łącznym obrazie było na niekorzyść Ukraińców XD
Wjebało mi 0 przy tym 85. Mój błąd.
:iamdone:
Teraz doczytałem ten komentarz.


Za rp.pl

Spoko, zdarza się.

Za rp.pl



Tutaj nie możesz nie zauważyć co pisało rp, bo to logiczne, że wraz ze wzrostem liczby osób wzrośnie przestępczość i myślę, że głównie o to chodzi chłopakom w tej kwestii.
Wiemy, że nie lubisz przykładów z życia, ale już było wspomniane o tym, żeby zapytać znajomego w policji do jakich przypadków zaczęli częściej jeździć.
No właśnie czyli wszystkich obcokrajowcow było ponad 12 tysięcy czego połowa to Ukraińcy - jest to w artykule, który właśnie cytujesz.

A ja dla potrzeb forumowych ukrainofobów, założyłem ze każdy był Ukraińcem. A pomimo tego i tak to my wypadamy słabo, a nie Ukraińcy.
 
I z każdym kolejnym postem utrwalasz stereotyp XD

Jakie pomyłki? Specjalnie na wasze potrzeby przypisałem wszystkie przestępstwa obcokrajowców Ukraińcom zeby nie było Wam smutno.
A ilość wszystkich przestępstw wziąłem celowo, bo nie ma żadnych przesłanek żeby niewykryte przypisywać UA. Co najwyżej możemy obliczyć proporcję 13tys/588tys i ten współczynnik przemnożyć przez niewykryte żeby wyliczyć proporcje. Ale to... w żaden sposób nie zmieni proporcji XD


Czyli winisz mnie za to, że dla waszych potrzeb Ukraińcom podwyższyłem przestepczosc o 100% a Polakom przypisałem niewykryte... co i tak w łącznym obrazie było na niekorzyść Ukraińców XD


Spoko, zdarza się.


No właśnie czyli wszystkich obcokrajowcow było ponad 12 tysięcy czego połowa to Ukraińcy - jest to w artykule, który właśnie cytujesz.

A ja dla potrzeb forumowych ukrainofobów, założyłem ze każdy był Ukraińcem. A pomimo tego i tak to my wypadamy słabo, a nie Ukraińcy.


Kurde, czyli Ukraińcy są nadludzki, my stoliki pod nimi i pewnie od nich się wywodzimy
 
I z każdym kolejnym postem utrwalasz stereotyp XD

Jakie pomyłki? Specjalnie na wasze potrzeby przypisałem wszystkie przestępstwa obcokrajowców Ukraińcom zeby nie było Wam smutno.
A ilość wszystkich przestępstw wziąłem celowo, bo nie ma żadnych przesłanek żeby niewykryte przypisywać UA. Co najwyżej możemy obliczyć proporcję 13tys/588tys i ten współczynnik przemnożyć przez niewykryte żeby wyliczyć proporcje. Ale to... w żaden sposób nie zmieni proporcji XD


Czyli winisz mnie za to, że dla waszych potrzeb Ukraińcom podwyższyłem przestepczosc o 100% a Polakom przypisałem niewykryte... co i tak w łącznym obrazie było na niekorzyść Ukraińców XD


Spoko, zdarza się.


No właśnie czyli wszystkich obcokrajowcow było ponad 12 tysięcy czego połowa to Ukraińcy - jest to w artykule, który właśnie cytujesz.

A ja dla potrzeb forumowych ukrainofobów, założyłem ze każdy był Ukraińcem. A pomimo tego i tak to my wypadamy słabo, a nie Ukraińcy.
Zrobiłeś błąd, który uwaliłby cię na pierwszym semestrze statystyki a zgrywasz największego eksperta od tabelek i analizy danych. Brnij dalej w inwektywy z tym swoim poczuciem wyższości.
Bo już nie będę się nad tobą znęcał z umiejętności interpretacji danych, bo i tak nie wpadłbyś na to, że statystyki są zaburzane przez choćby alimenciarzy (jako przestępstwo przy relacjach Polacy-obcokrajowcy należy wykluczyć gdyż w przypadku tych drugich jest zazwyczaj poza polską jurysdykcją czyli odejmujemy około 5-10 tysięcy przestępstw), przestępstwa karno-skarbowe gdyż istnieje ogromna dysproporcja pomiędzy sposobem rozliczania z fiskusem (tu by trzeba to porozdzielać na kategorie i dopiero tam porównywać) i jeszcze sporo innych jak choćby coś tak banalnego jak sąsiad po pijaku nazwał drugiego głupim chujem i sprzedał mu liścia.
 
Zrobiłeś błąd, który uwaliłby cię na pierwszym semestrze statystyki a zgrywasz największego eksperta od tabelek i analizy danych. Brnij dalej w inwektywy z tym swoim poczuciem wyższości.
Bo już nie będę się nad tobą znęcał z umiejętności interpretacji danych, bo i tak nie wpadłbyś na to, że statystyki są zaburzane przez choćby alimenciarzy (jako przestępstwo przy relacjach Polacy-obcokrajowcy należy wykluczyć gdyż w przypadku tych drugich jest zazwyczaj poza polską jurysdykcją czyli odejmujemy około 5-10 tysięcy przestępstw), przestępstwa karno-skarbowe gdyż istnieje ogromna dysproporcja pomiędzy sposobem rozliczania z fiskusem (tu by trzeba to porozdzielać na kategorie i dopiero tam porównywać) i jeszcze sporo innych jak choćby coś tak banalnego jak sąsiad po pijaku nazwał drugiego głupim chujem i sprzedał mu liścia.

XD XD XD

Napisałem Ci, że to było celowe i jaka logika za tym stała. Dałem wam też fory przypisując wszystkie przestępstwa obcokrajowców Ukraińcom.

Czyli Ukraińcy nie mogą mieć spraw skarbowych ani wypłacać sąsiadom liści i to nie może się wliczać do statystyki ich przestępstw XD ?
 
Zrobiłeś błąd, który uwaliłby cię na pierwszym semestrze statystyki a zgrywasz największego eksperta od tabelek i analizy danych. Brnij dalej w inwektywy z tym swoim poczuciem wyższości.
Bo już nie będę się nad tobą znęcał z umiejętności interpretacji danych, bo i tak nie wpadłbyś na to, że statystyki są zaburzane przez choćby alimenciarzy (jako przestępstwo przy relacjach Polacy-obcokrajowcy należy wykluczyć gdyż w przypadku tych drugich jest zazwyczaj poza polską jurysdykcją czyli odejmujemy około 5-10 tysięcy przestępstw), przestępstwa karno-skarbowe gdyż istnieje ogromna dysproporcja pomiędzy sposobem rozliczania z fiskusem (tu by trzeba to porozdzielać na kategorie i dopiero tam porównywać) i jeszcze sporo innych jak choćby coś tak banalnego jak sąsiad po pijaku nazwał drugiego głupim chujem i sprzedał mu liścia.


Co jeszcze wyszukasz by odliczyć?

I myślisz że obcokrajowcy przestępstw podatkowych nie popełniają? Zwłaszcza Wietnamczycy? Odejmijmy od statystyki obcokrajowców przestępców podatkowych, a też je popełniają, alimenciarzy, mało ale też wśród nich są(serio, Ukrainiec który zrobi dziecko polce i nie płaci alimentów tak samo odpowiada), i myślisz że Ukrainiec po pijaku nigdy nie sprzedał komus liścia? Tylko Polacy to robią? Czyli Polacy to jakieś pijane zwierzęta które po pijaku masowo biją innych? A Ukraińcy to kulturka, nigdy po pijaku nikogo nie uderzyli?

O kurwa. Ale fikol.

Ty serio stoisz na poziomie Karateki. Tylko niżej bo Ty jesteś niebezpieczny w tym co robisz.
 
XD XD XD

Napisałem Ci, że to było celowe i jaka logika za tym stała. Dałem wam też fory przypisując wszystkie przestępstwa obcokrajowców Ukraińcom.

Czyli Ukraińcy nie mogą mieć spraw skarbowych ani wypłacać sąsiadom liści i to nie może się wliczać do statystyki ich przestępstw XD ?
Z Twoją logiką to by wyszło, że heteroseksualni są zdecydowanie bardziej rozrzutni, bo wydają zdecydowanie więcej na środki antykoncepcyjne niż pedały.
Jeśli nie dostrzegasz absurdu bezpośredniego porównywania choćby liczby przestępstw związanych z targaniem prądu na lewo przez Polaków a przez ukrów w Polsce to gratuluję. Podpowiem Ci, póki co, będzie zdecydowana (liczona w procentach, żeby nie było) nadreprezentacja rodaków nad szoszonami. Może kiedyś zrozumiesz dlaczego.
 
No ale przy
Z Twoją logiką to by wyszło, że heteroseksualni są zdecydowanie bardziej rozrzutni, bo wydają zdecydowanie więcej na środki antykoncepcyjne niż pedały.
Jeśli nie dostrzegasz absurdu bezpośredniego porównywania choćby liczby przestępstw związanych z targaniem prądu na lewo przez Polaków a przez ukrów w Polsce to gratuluję. Podpowiem Ci, póki co, będzie zdecydowana (liczona w procentach, żeby nie było) nadreprezentacja rodaków nad szoszonami. Może kiedyś zrozumiesz dlaczego.

Czemu targanie prądu na lewo to według ciebie nie przestępstwo? Czyli Ukrainiec kradnący w sklepie, samochody- też ich możemy odliczyć ze statystyk? To tylko kradzież. I ilu tych Polaków kradnie prąd złapanych na tym?
 
Z Twoją logiką to by wyszło, że heteroseksualni są zdecydowanie bardziej rozrzutni, bo wydają zdecydowanie więcej na środki antykoncepcyjne niż pedały.
Jeśli nie dostrzegasz absurdu bezpośredniego porównywania choćby liczby przestępstw związanych z targaniem prądu na lewo przez Polaków a przez ukrów w Polsce to gratuluję. Podpowiem Ci, póki co, będzie zdecydowana (liczona w procentach, żeby nie było) nadreprezentacja rodaków nad szoszonami. Może kiedyś zrozumiesz dlaczego.

Próbujesz mnie przekonać, że w kronikach policyjnych u Ukraińców dominują same zabójstwa, porwania itp a Polacy nie mają tam żadnych poważnych przestępstw, tylko liście i kradzież prądu XD

Masz na to dane czy cytujesz chochoła z głowy XD ?

Widzę, że mamy tu specjalistę od stosunków homoseksualnych. Mi nigdy snu z powiek nie spędzała kwestią wydatków homoseksualistów na antykoncepcję. Podzielisz się swoimi doświadczeniami? Bo widać, że pewne rozeznanie masz skoro ukułeś taką tezę.

Nie masz pojęcia czym jest chociażby błąd ekologiczny w statystyce, ale próbujesz się mądrzyć XD
 
Ty serio stoisz na poziomie Karateki. Tylko niżej bo Ty jesteś niebezpieczny w tym co robisz.
@Karateka@ jest jaki jest,ale przy tobie ma bardzo wysoki poziom logiki i nie wymyśla jakiś pierdół pod teze(obrona kiboli,nazizm na cohones).
Więc stoi wyżej od ciebie co jakimś wyczynem nie jest.
 
@Karateka@ jest jaki jest,ale przy tobie ma bardzo wysoki poziom logiki i nie wymyśla jakiś pierdół pod teze(obrona kiboli,nazizm na cohones).
Więc stoi wyżej od ciebie co jakimś wyczynem nie jest.
Karateka jest całkiem bystrym gościem, któremu wyprano głowę. Obstawiam, że to wpływ środowiska, aspiracje zawodowe i związane z tym reguły panujące w tamtym swiatku, poglądy bliskiej osoby itp.
 
Karateka jest całkiem bystrym gościem, któremu wyprano głowę. Obstawiam, że to wpływ środowiska, aspiracje zawodowe i związane z tym reguły panujące w tamtym swiatku, poglądy bliskiej osoby itp.


A co np powoduje, że wy wymyślacie nieistniejąca rzeczywistość, kłamiecie na mój temat o moich nieistniejących poglądach itd? Karatekę można wytłumaczyć środowiskiem. A Was?
 
W fajnych barwach przedsiebiorczy polaczek przykuwa uwagę upainca do kupna starteru, dopiero to dzisiaj w biedrze zobaczyłem :juanlaugh:
1685811164175.png


Bo nie można kurwa po prostu w barwach narodowych, tylko stepanka
 
Kurwa znowu porownanie z pizdy ze Kanada stawia na imigrantow to my tez powinnismy.


Tlumaczac jak krowie na rowie.

Polska jest jak ten bar, a kanada niemcy i inne kraje cywilizowane sa domem, kiedy wybije godzina "0" normalni kulturalni ludzie wychodza z baru i ida do domu. W barze zostaja same kurwy i zlodzieje plus kilku alkoholikow i lumpow, a my obywatele tego kraju jak Ci barmani musimy sie uzerac sie z nimi az do zgaszenia swiatla.



To ze kraj na drugim koncu swiata stawia na imigrantow to jest o kant chuja porownanie bo do tego kraju jada ludzie ktorzy maja raz ze dolce dwa ze jezyk jakikolwiek trzy ze jakies umiejętności bo rzadko dolce biora sie z niczego. U nas zostaje odpad, syf i najgorszy sort ktory w kraju nie lizacym im dupy sobie nie poradzi, nie wiele umie by sie wybic na zachodzie, nie ma za szerokich perspektyw.

Kazdy normalnie rozwiniety imigrant nie wybierze polski na rzecz kanady/szwajcarii/niemiec. Nawet murzyni sprowadzeni tu jako uchodzcy chcieli spierdalac z tego kraju na zachod. Ciekawym jest dlaczego co nie? Tu zostaje najmniej przydatny sort, slaby material na latanie dziury demograficznej.


To jak z porównaniem, że jak zachód ma problemy z muzułmanami, to my będziemy takie same mieli z Ukraińcami. Porównania są takie, mimo że Ci ludzie porownujacy wiedzą iż Ukraińcy nie mają żadnych cech, systemu religijnego który jest powodem takich problemów z imigracja muzułmańska. Dwa zupełnie różne światy i realia.


I takie tam zgaszenie to pierdoła. Ot, wyjaśniłes czemu czyjeś porównanie jest nie na miejscu , argumentami. I fajno :)
 
Pikna dyskusja o danych z dupy
jak sie siedzi w ciepłym kurwidołku
a ukraine to sie widziało po pijaku albo w tv :tellmemore:
do jebanych statystyk kurwa prosze dodac to ze słuzby karaja ukrów jak juz musza a nas jebia odrazu
 
Pikna dyskusja o danych z dupy
jak sie siedzi w ciepłym kurwidołku
a ukraine to sie widziało po pijaku albo w tv :tellmemore:
do jebanych statystyk kurwa prosze dodac to ze słuzby karaja ukrów jak juz musza a nas jebia odrazu


Serio jak Ukrainciw złapią np po pijaku, to im nic nie robią?
 
Acha no tak bo nie wy piszecie tyko o jezdzacych po pijaku innych wykroczen nie ma
:awesome: :lol:


Po pijaku, morderstwach, pobiciach, kradzieżach, przestępstwach podatkowych. Myślałem że nie muszę wymieniać wszystkich przestępstw. No i miałem na myśli przestępstwa, bo do tematu przestępstw się odnosiles, dlatego nie pisałem o wykroczeniach :)

Podejrzewam, że masz na myśli branże transportowa. Więc pewnie wiesz co mówisz.
 
Back
Top