Konflikt Rosja-Ukraina

Kto nie głosi prawdy objawionej z tvn ten ruska onuca!


Kto wrzuca świadomie fotomontaże i fejki, np film zz ukraińskiej szkoły jako polskiej, albo zdjęcie z autobusu na Ukrainie jako polskiego, czy fejki o mordowanych Polakach przez Ukraińców, albo bajeczki słynne o dwóch Ukrainkach które się oburzyły że muszą płacić za usługę, czy wrzucanie kłamstwa że ta wojna ta ustawka i wojny nie ma- tak, ten jest jawna ruska onuca. Nie wiem co ma do tego TVN, zacytuj gdzie o nim wspomniałem.
 
O, kolejny płatny propagandysta od fejkow. Jeszcze trzeba KapitanaJackaSparrowa wrzucić. Robią prawdopodobnie z jednej firmy trolliwej.
Kto wrzuca świadomie fotomontaże i fejki, np film zz ukraińskiej szkoły jako polskiej, albo zdjęcie z autobusu na Ukrainie jako polskiego, czy fejki o mordowanych Polakach przez Ukraińców, albo bajeczki słynne o dwóch Ukrainkach które się oburzyły że muszą płacić za usługę, czy wrzucanie kłamstwa że ta wojna ta ustawka i wojny nie ma- tak, ten jest jawna ruska onuca. Nie wiem co ma do tego TVN, zacytuj gdzie o nim wspomniałem.
Jesteś bardziej wkurwiający nawet od dicksa.
 
Kto wrzuca świadomie fotomontaże i fejki, np film zz ukraińskiej szkoły jako polskiej, albo zdjęcie z autobusu na Ukrainie jako polskiego, czy fejki o mordowanych Polakach przez Ukraińców, albo bajeczki słynne o dwóch Ukrainkach które się oburzyły że muszą płacić za usługę, czy wrzucanie kłamstwa że ta wojna ta ustawka i wojny nie ma- tak, ten jest jawna ruska onuca. Nie wiem co ma do tego TVN, zacytuj gdzie o nim wspomniałem.
Pizgasz lemingowatą retoryką z kilometra
 
Jesteś bardziej wkurwiający nawet od dicksa.


No ale to jest fakt. Stary, oni tam wrzucali nawet słynne fotomontaże z Duda na tle flagi bandery, albo wycięte ujęcia z parlamentu Ukrainy który był pełny polskich flag...informując, że nie było żadnej polskiej flagi. Albo słynne już historyjki o wstrętnych Ukraińcach. Wszystko w jednym celu: świadomie i na zlecenie siać nienawiść w społeczeństwie. Gardzę tym i zawsze będę gardził takimi kurwami które coś takiego antypolskiego robią za hajs. A ludziom którzy bezrefleksyjnie czerpią z ich tweetów współczuję.
 
No ale to jest fakt. Stary, oni tam wrzucali nawet słynne fotomontaże z Duda na tle flagi bandery, albo wycięte ujęcia z parlamentu Ukrainy który był pełny polskich flag...informując, że nie było żadnej polskiej flagi. Albo słynne już historyjki o wstrętnych Ukraińcach. Wszystko w jednym celu: świadomie i na zlecenie siać nienawiść w społeczeństwie. Gardzę tym i zawsze będę gardził takimi kurwami które coś takiego antypolskiego robią za hajs. A ludziom którzy bezrefleksyjnie czerpią z ich tweetów współczuję.
Gardzę tymi, dla których ukry ważniejsi niż Polacy
 
Gardzę tymi, dla których ukry ważniejsi niż Polacy


No to nie mną, bo dla mnie Polacy są najważniejsi i bezpieczenstwo Polski. A Ukraińcy są dla mnie mniej ważni dlatego chcę by wysyłać im broń by jak najdłużej oni umierali w naszym interesie :)

Dobra, muszę przystopować z tym wątkiem.
 
No to nie mną, bo dla mnie Polacy są najważniejsi i bezpieczenstwo Polski. A Ukraińcy są dla mnie mniej ważni dlatego chcę by wysyłać im broń by jak najdłużej oni umierali w naszym interesie :)

Dobra, muszę przystopować z tym wątkiem.
Broń w sposób racjonalny. Szwaby nawet kasę za to zgarniają.
Ukry mniej ważni, ale ogonkiem merdasz, że natarło ich tu miliony, jakby to jacyś garsarbajterzy byli
 
Broń w sposób racjonalny. Szwaby nawet kasę za to zgarniają.
Ukry mniej ważni, ale ogonkiem merdasz, że natarło ich tu miliony, jakby to jacyś garsarbajterzy byli


Uważam że w interesie Polski i Polaków jest to, by było ich tu miliony, więc ważny jest dla mnie interes Polaków. Fajnie jakbyśmy dostawali więcej hajsu za tę broń, ale czy dostaniemy czy nie, musimy wysyłać, i świat o tym wie. Niemcy czy Francuzi nie muszą bo nie są zagrożeni, dlatego wyciągają więcej hajsu niż my.
 
Uważam że w interesie Polski i Polaków jest to, by było ich tu miliony, więc ważny jest dla mnie interes Polaków. Fajnie jakbyśmy dostawali więcej hajsu za tę broń, ale czy dostaniemy czy nie, musimy wysyłać, i świat o tym wie. Niemcy czy Francuzi nie muszą bo nie są zagrożeni, dlatego wyciągają więcej hajsu niż my.
Na chuj nam tu ukry?
 
Już był podejmowany temat faktu gigantycznego kryzysu demograficznego i tego że potrzeba nam a ciągu kilku lat milionów nowych rąk do pracy. Nie chcesz Ukraińców to sprowadzi się hindusów i pakistanczykow, jeśli ich wolisz.
Nasi politycy też patrzą krótkowzrocznie.
 
No teraz się dowiaduje że Anglia i Francja rozpoczęły II WS tak jak dziś USA rozpoczęły wojnę na Ukrainie. Niezli odklejency
iu
 
Już był podejmowany temat faktu gigantycznego kryzysu demograficznego i tego że potrzeba nam a ciągu kilku lat milionów nowych rąk do pracy. Nie chcesz Ukraińców to sprowadzi się hindusów i pakistanczykow, jeśli ich wolisz.
To jest bardzo optymistyczne podejscie, ale nasi politycy nie takie rzeczy potrafili spierdolic.
 
Raczej to ktoś ze starych użytkowników bo kojarzy moje dawne nadrabianie :lol:
I w pierwszych wypowiedziach już wiedział o HP gdzie ja o jego istnieniu dowiedziałem się przypadkiem po paru miesiącach.
I jeszcze jebaniutki morały prawi, od kuców wyzywa. Postępowa ta młodzież.

:corn:
 
Ostatnio pomyliłem tematy i wrzuciłem moje wypracowanie do "tanio skóry nie sprzedam". Teraz też trochę wychodzę ponad regulamin, ale myślę, że mój dzisiejszy felieton spełnia warunki i zaciekawi kilka osób z tego grona. Jeśli za bardzo off top to przepraszam i proszę adminów o usunięcie.

Planeta abstrakcja. Polska polityka. Długie. Wtorek.

Jako żaden przywódca żadnej zorganizowanej społeczności często muszę się zmierzyć z pytaniami dlaczego tak w Polsce jest? Kiedy to się zmieni? Kiedy pojawi się ktoś kto to zmieni?
I tutaj śpieszę z odpowiedzią, że nie prędko. Po pierwsze przez ostatnie trzydzieści lat jako naród nie wytworzyliśmy sobie żadnego wzorca osobowego, który byłby symbolem zmiany.

Według mnie słusznie takim symbolem był Lech Wałęsa. Na jego sukces zapracował mniej lub bardziej świadomie on sam, oraz różne siły. Siły z Zachodu zobaczyły w nim wzorzec zmian i siły ze Wschodu zobaczyły w nim szansę na gładkie przejście w nowy system, a siłom z Watykanu podobała się Matka Boska w klapie. Od tamtej pory nikt nie potrafił tak namieszać, tak nagmatwać w życiu politycznym, by zainteresować tym każdy komitet partyjny, ambasadę i redakcję Time.

Każdy bohater narodowy, który się pojawia jest albo zbyt miałki, albo zbyt skrajny (już o tym kiedyś pisałem). Każdy pojawiający się przez ostatnie lata bohater narodowy więcej osób przeciwstawia sobie niż zdobywa. Ale dzisiaj tematem przewodnim są radykalne zmiany u władzy i to dlaczego do nich nie dojdzie.

Najprostszym sposobem monitorowania rzeczywistości jest przepływ pieniądza. Jeśli kasa płynie z punktu A do B, to nikt zarządzający tymi punktami nie będzie szukał rozwiązania problemu, którego nie ma. I tak właśnie jest teraz w Polsce. Być może poglądy jedynie słusznej partii nie podobają się na świecie, ale kasa płynie. Myślę, że minister Błaszczak ma specjalny VIP pakiet powitalny w siedzibie koncernu Lockheed Martin z Maryland. Cały czas także płynie strumień złotówek do Moskwy więc równowaga jest zachowana. Dlatego siłom z Zachodu i ze Wschodu nie zależy (myślę, że nawet w Moskwie nie wierzą w więcej niż 10% dla Konfy, a trzymają ją tylko dla Brauna) na zmianie. Nie ma takiego międzynarodowego ciśnienia jak w latach 80tych, gdzie pojawił się człowiek z wąsem i wpasował się w scenariusz za którym poszły miliony dolarów. Owszem, to mogą być moje urojenia, ale ten sam schemat (i słusznie) powtarzany jest z Zelenskim. Nagle pojawia się prezydent, który idealnie odpowiada potrzebom społeczności międzynarodowej i umie zbudować koalicję na rzecz pomocy Ukrainie.

Czy już daleko popłynąłem? Być może, ale skoro rolnicy, przedsiębiorcy, góral, ksiądz z Torunia, kobieta i ułan nie potrafili zbudować zaplecza by porwać Polaków ku zmianom, to świadczy o tym, że lidera musi popierać też mocna opcja zagraniczna. A to w obecnej konfiguracji i przy tak hojnych zamówieniach ministerstwa obrony się nie wydarzy, bo taką opcją, jedyną - jest USA.

Dlatego moi drodzy pozostaje nam wybór między partią „być może” podpitych rowerzystów, lub partią „żonatych po rozwodzie”.

Wojna na Ukrainie zmieni u nas to, że teraz każdego kto się wyrwie przed szereg będzie określać się mianem zdrajcy, onucy etc. Tak więc przez najbliższe dwa, trzy lata ustanowienie jakiegokolwiek ogólnopolskiego lidera wiązało się będzie z pełnoprawną walką z aparatem państwa. Na każdej płaszczyźnie. Na to nie ma odważnych i gotowych.

Podwyżki, być może kryzys gospodarczy wykreują znowu jednosezonowych liderów. Tacy byli, są i będą. Oni są potrzebni by odkręcić wentyl i spuścić atmosferę buntu. Jak skończył Strajk Kobiet? Jak skończył Pitoń? Gdzie jest Strajk Przedsiębiorców, Agrounia i koń Olszańskiego? Oni wszyscy odegrywają swoją rolę. Razem z Rolą rolę którą dał im system. To jest siła społeczności rzędu kilkudziesięciu tysięcy osób w skali kraju. And that's it. Każdy z nich nie miał na tyle wyobraźni, żeby zbudować coś wielkiego i na tyle odwagi, żeby zbudować to z siłami z zagranicy. Brzmi jak zdrada narodowa? Przy wszystkich Ostrołękach, stępkach i innych przetargach powinno brzmieć jak pożądana prawda.

Tak więc wobec braku kogokolwiek, kto może być twarzą nowej Polski pozostanie nam wybór pomiędzy dwoma partiami. I tu się kończy moja odpowiedź na pytanie z pierwszego akapitu. Być może ona nie jest zadawalająca, ale według mnie jest jedyną możliwą, a brzmi „nigdy”. I obym się mylił.
 


No aż tak bym nie nazwał. Takimi inwektywami.
Ot, po prostu jest to nielogiczne, bo w interesie Polski jest wspieranie Ukrainy. Więc działanie na szkodę Ukrainy w tej wojnie jest działaniem na szkodę Polski. Najpierw Polacy, potem Rosja xd
 
Back
Top