Konflikt Rosja-Ukraina

Za bystry to ty nie jesteś. Ani jeden z twoich wniosków się nie zgadza.


Jak to nie? W 39 roku , jest to fakt historyczny, Hitler planował wojnę. Wiemy to że źródeł. Planował ja od kilku lat, głównym celem miało być ZSRR i zapewnienie ziem na wschodzie dla Niemiec. Ewentualnie celem mogła byc Francja, ale do tego nie doszło , przez odmowę paktu Polski z Niemcami, która wynikła z ingerencji Anglii i Francji.

Czyli albo udowodnisz , że Hitler nie planował wojny a źródła są sfałszowane, albo wynika z Twojej wypowiedzi, że dziś Putin i tak planował wojnę(a wiemy że planował od lat, i pierwsze zaczął robić jeszcze przed ingerencja USA na Ukrainie).


Jeszcze raz , niech ktoś mi jasno wytłumaczy: w jaki sposób USA rozpoczęło wojnę. Nawet jeżeli przyjąć wszystko co piszecie, o działalności USA na Ukrainie- nadal nie równa się to rozpoczęciu wojny, tylko co najwyżej można to nazwać powodem dla Rosji do rozpoczęcia wojny.
 
Jak to nie? W 39 roku , jest to fakt historyczny, Hitler planował wojnę. Wiemy to że źródeł. Planował ja od kilku lat, głównym celem miało być ZSRR i zapewnienie ziem na wschodzie dla Niemiec. Ewentualnie celem mogła byc Francja, ale do tego nie doszło , przez odmowę paktu Polski z Niemcami, która wynikła z ingerencji Anglii i Francji.

Czyli albo udowodnisz , że Hitler nie planował wojny a źródła są sfałszowane, albo wynika z Twojej wypowiedzi, że dziś Putin i tak planował wojnę(a wiemy że planował od lat, i pierwsze zaczął robić jeszcze przed ingerencja USA na Ukrainie).


Jeszcze raz , niech ktoś mi jasno wytłumaczy: w jaki sposób USA rozpoczęło wojnę. Nawet jeżeli przyjąć wszystko co piszecie, o działalności USA na Ukrainie- nadal nie równa się to rozpoczęciu wojny, tylko co najwyżej można to nazwać powodem dla Rosji do rozpoczęcia wojny.
To ty głąbie sprawdź kto miał być celem pierwszego ataku adolfa i jaki pakt mieliśmy zawrzeć z tym celem i kto jeszcze miał być w tym pakcie. Próbujesz zgrywać mądrego a wychodzisz tylko na mądralę.
 
To ty głąbie sprawdź kto miał być celem pierwszego ataku adolfa i jaki pakt mieliśmy zawrzeć z tym celem i kto jeszcze miał być w tym pakcie. Próbujesz zgrywać mądrego a wychodzisz tylko na mądralę.


Czyli przyznajesz, że Hitler planował wojnę, niezależnie od działania Francji czy Anglii, która Hitler chciał mieć w pakcie?
Dziękuję, pozamiatane :)
 
Z każdą wypowiedzią pogłębiasz dowód swojej głupoty


Napisałeś post. Ja stwierdziłem, że Hitler planował wojnę. Ty potwierdzasz , że planował wojnę. I wyzywasz mnie, że nie mam racji, że w czymś się mylę, mimo, że stwierdzam to co Ty stwierdziłeś. Nawet w ostatnim poście w którym mnie wyzywasz napisałeś że Hitler planował wojnę. Więc..sam siebie nazywasz głąbem?
 
Przestańcie w końcu szkalować tego hitlera!
images (1).jpeg
 
boje się przeglądać poprzednie strony
lewacki ruski pożyteczny idiota.
Wysłać tego Biedronia i Śmiszka na Kaukaz i płacić im aby nie wracali, tak samo szkodliwi jak nacjonaliści...

pytanie
od 38
hej wasza homoseksualność: masz odwagę skrytykować swojego chłopaka, że bardziej potrzebujemy od F-35 bo samoloty bojowe pożaru nie ugaszą?








Zauważyłem i nie wiem czy to wojna jest tego skutkiem: coraz więcej takich spokojniejszych dziennikarzy zaczyna być bardziej bezpośrednim wobec polityków. Rymanowski (Budkę i Hołownie nieźle wyśmiał), Lubecka teraz mówiący o głupocie Biedronia

Widać, że to stereotypy o prawnikach to jednak prawda...

Ukraina


 
Tylko pozazdrościć rozsądku temu niewielkiemu narodowi.
Szwajcaria to ciekawy kraj pokazujacy, że ten podział lewica i prawica jest przestarzały: niby tajemnica bankowa, wydatki na zbrojenie, schrony, inwestycje...
... i z drugiej strony mobilna eutanazja, i mocna polityka imigracyjna. Nawet prawa wyborcze dla kobiet dość późno dali.

Autostrady i tunele w kraju górzystym coś dziwnie tanie w porównaniu z polskimi :korwinlaugh:
A co do Ukrainy i Polski po wojnie: nie mogę sobie przypomnieć tego filmiku z kanału Globalista albo bez sensu.Polska wbrew pozorom może zyskać na wojnie. Już wielkie korporacje przenoszą swoje siedziby operacyjne na rynek wschodni do Polski, Amerykanie za obecność swoich wojsk też mogą wymusić na PiS przyśpieszenie inwestycji w lotnictwo itp.
I jeden z najważniejszych plusów: w końcu temat wojska przestał być tematem populistycznych kpin Hołowni, Biedronia i reszty tego typu demagogów ,,po co F-35 skoro nie mamy wiatraków, to ważniejsze", ,,po co czołgi, lepiej szpitale oddłużać" itp. Niestety to są cytaty jeszcze z tamtego roku...

Prawda to czy nie? Proszę o opinie.


przecież to konto trolowskie :muttley:
 
Prawda to czy nie? Proszę o opinie.




Matko, typ jest oficjalnym, płatnym ruskim kontem. Co chwilę świadomie wrzuca fejk newsy i kłamstwa, ma wykupionych tysiące botów obserwujących. Skoro ktoś wydaje kilka tys zł na polityczne konto wrzucajace fejki, to jest to przykład płatnego propagandysty.
 
Matko, typ jest oficjalnym, płatnym ruskim kontem. Co chwilę świadomie wrzuca fejk newsy i kłamstwa, ma wykupionych tysiące botów obserwujących. Skoro ktoś wydaje kilka tys zł na polityczne konto wrzucajace fejki, to jest to przykład płatnego propagandysty.
Czyli co? :travolta:
 
Oczywiście. Już Koneczny pisał, że nie można być cywilizowanym na dwa sposoby.


Dlatego powinniśmy ściągać Ukraińców, z naszej cywilizacji, a nie cywilizacje muzułmańska, co już zaczęło się dziać bo z racji braku rąk do pracy coraz więcej różnej maści pakistancow Pis zaczął ściągać.
 
Dlatego powinniśmy ściągać Ukraińców, z naszej cywilizacji, a nie cywilizacje muzułmańska, co już zaczęło się dziać bo z racji braku rąk do pracy coraz więcej różnej maści pakistancow Pis zaczął ściągać.
Z naszej cywilizacji? Hmm... Przecież oni i ruscy to jedno i to samo. Koneczny to by ich sklasyfikował jako cywilizację bizantyńską. Ukraińska oligarchia i ich złote kible tylko to potwierdzają
 
Aha, ja nie wiem kim są ci wszyscy ludzie, nie znam się na tych tłiterach.

:jarolaugh:


Ja się znam :p swego czasu nawet zorganizowałem ciekawa akcje która rozprzestrzeniła się na cały świat, nawet w tv o niej było. Wiesz, wpisywanie w ręce zjach google mapa w lokalach w Rosji informacji o wojnie. Po 2 h podchwycili to anynomusi
 
Z naszej cywilizacji? Hmm... Przecież oni i ruscy to jedno i to samo. Koneczny to by ich sklasyfikował jako cywilizację bizantyńską. Ukraińska oligarchia i ich złote kible tylko to potwierdzają


No właśnie nie to samo, a fakt, że od lat tutaj żyją i się od razu adaptują wśród Polaków jest na to dowodem. Chyba , że...Polacy , ruscy i Ukraińcy to to samo. Ale wtedy...i tak wychodzi że to ta sama cywilizacja :p
 
Back
Top