Konflikt Rosja-Ukraina

Polska mistrzem Polski!!! ::snoopd::

Zrzut ekranu z 2022-04-15 07-42-53.png
 




Czyli cieszymy się, że tak samo jak Ukraińcy uzależniamy się w większości od importu broni, jednocześnie patrząc jak biedapaństwo Turcja produkuje sprzet który niszczy Ruskich na Ukrainie? :korwinlaugh:

Chociaż w sumie może lepiej że nie mamy większego przemysłu zbrojeniowego:

Ale za to mamy 500+ dla swoich I obcych, trzynaste emerytury, najlepsza służbę zdrowia i niedługo będziemy mieć 300tys armię która wywalczy nam zaszczytne miejsce dla naszego Wielkiego Lechickiego Imperium!:gabi_much_love:
 
Ale za to mamy 500+ dla swoich I obcych, trzynaste emerytury, najlepsza służbę zdrowia i niedługo będziemy mieć 300tys armię która wywalczy nam zaszczytne miejsce dla naszego Wielkiego Lechickiego Imperium!:gabi_much_love:
kurcze widziałem te statystyki 500 plus dla obcokrajowców jeszcze sprzed wojny (Rafał Mundry to wstawiał na twitterze): Polska płaciła nawet na dzieci będace obywatelami Korei Półn. i Watykanu -to dziecko z Watykanu mnie zaciekawiło :muttley:
 
:corn:
i
:devil smile:
 
W tym "zawale", to mu tam ładnie pomogli...
Jak Szojgu usłyszał "gdzie są pieniądze za las?" to nie tylko pikawa nie wytrzymała ale i zwieracze. Teraz już wiem, dlaczego nawet generałowie chodzą w spodniach w tę brązowo-zielone ciapki. Putin wkurwiony, bo nie dość że ukradli, to się nie podzielili.
 
Jak Szojgu usłyszał "gdzie są pieniądze za las?" to nie tylko pikawa nie wytrzymała ale i zwieracze. Teraz już wiem, dlaczego nawet generałowie chodzą w spodniach w tę brązowo-zielone ciapki. Putin wkurwiony, bo nie dość że ukradli, to się nie podzielili.
-Szojgu?
A stachu?
- A kto przy telefonie?
-Słuchaj jest Szojgu w domu?
kurwa jego mac po co on tam pojechal do Kijowa mój pułk wyciol po mojem chodzil moje piniodze zabral kto mu dal takie pozwolenie ty mu powiedz temu skurwysynowi gdzie on pojechal bo go szlag jasny trafi krew nagla zaleje
 
Ciekawe na ile ustawka służb, a na ile własna głupota tych ludzi. I to jest Kursk a nie jakaś wioska na Sachalinie.

 
Zapytaj naszego Johna Rambo cohonesowego, co by policjantów gasił i znalazł tajne laboratoria w googlach Siwego :D
Nie ma na to dowodów że wiedziałem ;)
Grzecznie wtrącę że 2 lata minęły i jakoś tych 30 koła kary nie widziałem, ba nawet 20 zł mandatu nie widziałem, a nie zliczę ile razy mi panowie proponowali mandacik za brak szmaty.
I dalej podtrzymuje swoje zdanie o poziomie wyszkolenia policji, a patrząc po naborach to wy nie macie się co śmiać z ruskiego wojska jak u nas w policji 50 kg szczury.
:kis:
 
Rosja i metody przez nią stosowane nigdy się nie zmienią. Niedawno wróciłem do ponownej lektury Archipelagu GUŁag i jeśli ktoś z szanownego grona Cohonesiaków ma trochę wolnego czasu, to polecam z całego serca tę genialną pozycję. Od wydarzeń opisanych w książce minęło +- 100 lat, a mentalność Rosjan zatrzymała się w czasie.
Druga osoba w tym tygodniu kusi Sołżenicynem. Coś czuję, że spierdoliliście mi kilka wieczorów.
 
Druga osoba w tym tygodniu kusi Sołżenicynem. Coś czuję, że spierdoliliście mi kilka wieczorów.
Można się wspomóc audiobookiem:

Ten jest świetny, bo lektor trochę że wschodnim akcentem i pasuje jak ulał. Generalnie jak ktoś jest nieprzekonany, to polecam choćby sam początek zobaczyć ("od autora"). Tam jest może strona czy dwie, a daje obraz z jakim dziełem mamy do czynienia.
 
Oj, szykuj się na długie wieczory.
"Nasza Szkapa" to nie jest :fjedzia:
Dlatego jakoś od 20 lat coś mnie powstrzymuje przed startem.
A później będzie jak z "Nędznikami", że nie mogłem się doczekac aż z roboty wrócę żeby czytać dalej. W tydzień ojebałem. Tylko książka Hugo jest nieco cieńsza i by to czasy gdy nie miałem internetu w domu
 
Back
Top