Konflikt Rosja-Ukraina

Podałeś źródło, które nie mówi nic specjalnego.
Od faktu, że jakieś laboratoria istnieją na Ukrainie, do wniosku, że to są supertajne jednostki badawcze USA, które pracują nad bronią biologiczną daleka droga.


A to ciekawe, jakie podziemne miasta? Brzmi jak Indiana Jones :lol: Rozwiń temat, o co chodzi, jakieś źródło.
Przez podziemie miasta to chyba Atlantydy się spodziewacie. Skoro są potwierdzenia o podziemiach Azovstal to czemu wzmianki o licznych tunelach mają być wyjęte z dupy?
A jakiego źródła nie znajdziesz to każde może być fake'owe w zależności od tego kto "weryfikuje treści". Dwa ostatnie lata pokazały jak ładnie rzeczywistość może być zakłamywana.


a tu zaprzeczenie wyżej wymienionych

Więc zdania ekspertów są podzielone. Prawda leży tam gdzie my nie mamy wglądu.
2 lata temu było dokładnie to samo w kwestii dezinformacji, wtedy nie szedłem z nurtem teraz też nie zamierzam.
Nie musisz wierzyć, ja nie wierzę po prostu mam prawo domniemywać pewne rzeczy. Może to faktycznie jest fake pewności nie mamy. Wszystko wyjdzie po czasie, ale jeżeli chociaż % tych informacji jest prawdą to jednak problem jest większy niż nam się wydaje.
 
tumblr_nxcxminled1s3ulybo6_r1_250.gifv


 
BTW @andrzej_t. @Baasteek spędziłem 10 dni w Waszym rejonie (Przemyśl) i o dziwo nic dziwnego się tam nie wydarzyło.
Przemyśl jeszcze stoi? Nie został zrównany z ziemią? Nie rozgrabili miasta? :joe:

To chyba mogę spokojnie jechać do domu na święta :einsteinsmoke:
 
Czy swoiste uświadamianie o ryzyku masowego napływu obcej nacji jest jakąś sprawczością
Jeśli do "uświadamiania ryzyk" zaliczasz pewien - wg mnie niekonstruktywny - obrazek, to mamy odmienne zdanie
Zadepytwanie granic jest jednak troche inne niz morderstwo na pomagajacym
@Dzihados no ale przecież @szplin nie sprecyzował o jakie ryzyko mu chodzi dlaczego więc odgrzebujesz zamknięty temat tego mema? :korwinwhat:

Jeszcze gdyby on go stworzył lub chociaż zapodał tutaj - to jeszcze można by takie wałkowanie obrazka zrozumieć, ale on podał jedynie odmienną od bezpośredniej interpretację symboliki, temat został zamknięty, nikomu krzywda się nie stała i nagle ponowna napierdalanka obrazkiem :lol:, bo ktoś mówi o ryzyku masowej migracji.
 
Ukraińcy rozjebali okręt flagowy Floty Czarnomorskiej oraz po raz enty zaatakowali skutecznie chyba lotnisko w Chersoniu...

Ptaszki na Twitterze ćwierkają, że kilkaset trupów po wybuchu + tureckie jednostki pomagały w ewakuacji. Erdogan to śmieć, ale to jak sprawnie porusza się w obecnych realiach geopolitycznych zasługuje na najwyższe uznanie. Tak się robi politykę w XXI wieku.
Co do tego lotniska pod Chersoniem - :beczka: To nie może być prawda, że kacapy mimo 5(?)-krotnego bombardowania dalej tam trzymają jakiś sprzęt, no kurde, nie chce mi się w to wierzyć, bo jeśli tak to :waldeklaugh:
A ponadto ponoć jakieś części tych marines (wg niekoniecznie obiektywnych źródeł większej części) z Mariupola udało się połączyć z Azovem i napierdalają się dalej na wyniszczenie. Któryś ekspert się wypowiadał, że te pozostałości ukraińskich zgrupowań tam mogą wiązać nawet 35-40k rosyjskich sołdatów. Na cud raczej nie ma co liczyć, korytarz na Krym pewnie niedługo zostanie całkowicie domknięty, ale co by o rezunach nie mówić to bitne skurwysyny, że tyle czasu wytrzymują w całkowitym okrążeniu
 
Last edited:
Ptaszki na Twitterze ćwierkają, że kilkaset trupów po wybuchu + tureckie jednostki pomagały w ewakuacji. Erdogan to śmieć, ale to jak sprawnie porusza się w obecnych realiach geopolitycznych zasługuje na najwyższe uznanie. Tak się robi politykę w XXI wieku.
Co do tego lotniska pod Chersoniem - :beczka: To nie może być prawda, że kacapy mimo 5(?)-krotnego bombardowania dalej tam trzymają jakiś sprzęt, no kurde, nie chce mi się w to wierzyć, bo jeśli tak to :waldeklaugh:
A ponadto ponoć jakieś części tych marines (wg niekoniecznie obiektywnych źródeł większej części) z Mariupola udało się połączyć z Azovem i napierdalają się dalej na wyniszczenie. Któryś ekspert się wypowiadał, że te pozostałości ukraińskich zgrupowań tam mogą wiązać nawet 35-40k rosyjskich sołdatów. Na cud raczej nie ma co liczyć, korytarz na Krym pewnie niedługo zostanie całkowicie domknięty, ale co by o rezunach nie mówić to bitne skurwysyny, że tyle czasu wytrzymują w całkowitym okrążeniu
Skąd tam niby tureckie jednostki miały się wziąć? Przecież to musiało być stosunkowo blisko Krymu. SOS poszło o 1 w nocy, zanim by dopłynęli to kilka ładnych godzin minęło, a Ruscy mieli flotę pod ręką.
 
Skąd tam niby tureckie jednostki miały się wziąć? Przecież to musiało być stosunkowo blisko Krymu. SOS poszło o 1 w nocy, zanim by dopłynęli to kilka ładnych godzin minęło, a Ruscy mieli flotę pod ręką.
Tak jak pisałem, niepotwierdzone, ale trafiłem na taki wpis:
 
Jako że lubię wkładać kij w mrowisko to czy ktoś widział w swoim życiu wojnę gdzie do okupowanego i bombardowanego kraju na wycieczki latają sobie "głowy państw"?

Ruska onuca za 3,2,1...
 
Bush też był w Afganie
Dopilnować interesów .

Ja wiem że nasz Andrzej ma jaja że stali, ale skoro my mamy się bać atomówek u nas na podwórku, a dzielni przywódcy latają na zmianę na tereny działań wojennych zdjęcia porobić to mi się to na logikę nie spina.
 
To jest stara zasada propagandy. 40% prawdy reszta kłamstwo. Wymieszaj największe absurdy z tym co chcesz ośmieszyć
 
Dopilnować interesów .

Ja wiem że nasz Andrzej ma jaja że stali, ale skoro my mamy się bać atomówek u nas na podwórku, a dzielni przywódcy latają na zmianę na tereny działań wojennych zdjęcia porobić to mi się to na logikę nie spina.
W teorii front pod Kijowem został zamknięty, wszystko przesunęło się na wschód. Ktoś tą Ukrainę odbudować będzie musiał, jeśli Dudolf w międzyczasie pobawi się w ubijanie interesów to ja w tym nic złego nie widzę. Poza tym w dobie obecnej cyfryzacji FSB/GRU raczej wie kto i gdzie jedzie, więc nie zaryzykują pierdolnięcia jakiejś toczki w pociąg z głowami państw NATO. ;)
 
W teorii front pod Kijowem został zamknięty, wszystko przesunęło się na wschód. Ktoś tą Ukrainę odbudować będzie musiał, jeśli Dudolf w międzyczasie pobawi się w ubijanie interesów to ja w tym nic złego nie widzę. Poza tym w dobie obecnej cyfryzacji FSB/GRU raczej wie kto i gdzie jedzie, więc nie zaryzykują pierdolnięcia jakiejś toczki w pociąg z głowami państw NATO. ;)
Niech to będzie prorocze i Andrzej Duda zrobi cuda.
 
No jak o co? O kontrakty opiewające na biliony dolarów :cool:
Ta, wschodnią część Ukrainy (czyli de fuckto, tę zniszczoną) to sobie ruscy już po swojemu odbudują. Jakieś wioski i miasteczka w okół Kijowa to sobie Ukraińcy odbudują. Co jeszcze jest tam wielce zniszczone? Zachodnia jest cała i zdrowa no chyba, że lotniska itp., ale to już widzę jak Polska buduje za miliardy z Ukrainy.

Znowu jakiś amok. Ukraina w gruzach! Olaboga!

Kupą gówna ta Ukraina była już przed wojną. Jakoś zamiast wtedy czerpać te mityczne profity to od lat pompujemy tam kasę za nic w zamian a ludzie dalej bajki dla dzieci będą opowiadać o Polsce odbudowującej Ukrainę :facepalm:

Dramat.
 
Back
Top