Konflikt Rosja-Ukraina

Nie ma na to dowodów że wiedziałem ;)
Grzecznie wtrącę że 2 lata minęły i jakoś tych 30 koła kary nie widziałem, ba nawet 20 zł mandatu nie widziałem, a nie zliczę ile razy mi panowie proponowali mandacik za brak szmaty.
I dalej podtrzymuje swoje zdanie o poziomie wyszkolenia policji, a patrząc po naborach to wy nie macie się co śmiać z ruskiego wojska jak u nas w policji 50 kg szczur
Super, że kary nie widziałeś. Bardzo dobrze i ciesze się z tego. Poziom wyszkolenia policji to jedno, ale przypomnij swoje poprzednie posty, jak to mówiłeś, że byś napierdalał i wyjaśniał tych milicjantów. To pytam ilu już powyjaśniałeś? Bo wiesz internetowy Rambo to każdy może być. I dawaj jeszcze te dowody na tajne labolatoria, bo to ciekawe.
 
marcin-ten-bimber-pierdolnie_2020-04-02_11-20-31.jpg
 
Aż szukając czegoś innego na YouTube natrafiłem na to mistrzostwo: wyobraźcie sobie rosyjskiego JKM przypominającego amiszów :muttley:
Ten początek jak podsumowuje Rosjan :tellmemore:
Rosjanie to nie naród tylko bezmyślne, bezbożne stado telewidzów, a od kiedy przestałem mieszkać w Moskwie to kompletnie nie obchodzi mnie w końcu ten kurs dolara

 
To jest właśnie dowód na to jak bardzo efektywna jest propaganda, głównie za pomocą mediów ale pewnie i edukacja ma tam bardzo duży wpływ oraz niszczenie w zalążku jakichkolwiek "wywrotowych" poglądów. Ponoć ponad 80% ruskich popiera wojnę, oczywiście nie nazywając jej tak. To jest majstersztyk pobijający goebbelsa na tym polu
 
To jest właśnie dowód na to jak bardzo efektywna jest propaganda, głównie za pomocą mediów ale pewnie i edukacja ma tam bardzo duży wpływ oraz niszczenie w zalążku jakichkolwiek "wywrotowych" poglądów. Ponoć ponad 80% ruskich popiera wojnę, oczywiście nie nazywając jej tak. To jest majstersztyk pobijający goebbelsa na tym polu
No to jest dramat jak tępą propagandę można ludziom wbijać jeżeli będzie się to robiło odpowiednio dużym młotkiem odpowiednio długo. Zwłaszcza, że wśród ruskich niegłupich ludzi nie brakuje - mnóstwo wybitnych umysłów w historii mają.
 
No to jest dramat jak tępą propagandę można ludziom wbijać jeżeli będzie się to robiło odpowiednio dużym młotkiem odpowiednio długo. Zwłaszcza, że wśród ruskich niegłupich ludzi nie brakuje - mnóstwo wybitnych umysłów w historii mają.
Były doniesienia, że wielu z tych inteligentnych, którzy są przeciwni tej wojnie, putinowi, itd. - wyjeżdża stamtąd, oby. Należy żywić nadzieję, że znajdą swoje miejsce i w Polsce ale na obecny czas to nie chciałbym być w ich skórze - łatwo trafić na januszy kierujących się maksymą "jebać wszystko co ruskie".

Czytałem dzisiaj, że ruscy mówią o zabiciu 30 polskich najemników w okolicach Charkowa ale już nie kojarzę gdzie. Ktoś, coś? Tutaj ten koleś o tym wspomina:



---
Edit:
A tutaj taki kwiatek ze strony ukraińskiej. Ciekawe na ile ci żołnierze świadomi są znaczenia tego typu emblematów, mam nadzieję, że większość z nich nic o tym nie wie:
 
Last edited:
Były doniesienia, że wielu z tych inteligentnych, którzy są przeciwni tej wojnie, putinowi, itd. - wyjeżdża stamtąd, oby. Należy żywić nadzieję, że znajdą swoje miejsce i w Polsce ale na obecny czas to nie chciałbym być w ich skórze - łatwo trafić na januszy kierujących się maksymą "jebać wszystko co ruskie".

Czytałem dzisiaj, że ruscy mówią o zabiciu 30 polskich najemników w okolicach Charkowa ale już nie kojarzę gdzie. Ktoś, coś? Tutaj ten koleś o tym wspomina:


Tutaj ten koleś ? co to za źródło ?
 
Tutaj ten koleś ? co to za źródło ?
No żadne, zaraz poszukam gdzie o tym czytałem, wrzuciłem jedynie tę wypowiedź, bo niby o tym ruscy gadają, dodatkowo chodzi mi o ich putinowską propagandę, nie zdziwiłoby mnie to, jeśli się okaże, że oficjalnie kolportują ten "news"
---
@Kung Fu Panda okazuje się, że nawet nasz MSZ wypowiedział się w związku z tym:

 
Ktoś wie co z tymi syryjskimi wojakami na Ukrainie...Zaginęli w akcji, czy nie dotarli? W prorosyjskich socjalach coś podają na ten temat?
 
Należy przyjąć zasadę, że jak coś mowią oficjalne rosyjskie źródła to jest dokładnie odwrotnie. Jak w CCCP, w radio erewań, polecam poszukać historii o tym jak na Placu Czerwonym rozdawano rowery.
Ale że jak ? Że to Polacy rozjebali 30 rosyjskich najemników w Charkowie ? :mamed:
 
Ktoś wie co z tymi syryjskimi wojakami na Ukrainie...Zaginęli w akcji, czy nie dotarli? W prorosyjskich socjalach coś podają na ten temat?

Czytalem ze Syryjczycy chcieli miec placone z gory i dlatego ich tam nie ma, dodatkowo wcale sie nie pala zeby umierac za Rosje, o ktorej tyle wiedza, ze jest tam zimno i duzo wodki sie pije
 
Super, że kary nie widziałeś. Bardzo dobrze i ciesze się z tego. Poziom wyszkolenia policji to jedno, ale przypomnij swoje poprzednie posty, jak to mówiłeś, że byś napierdalał i wyjaśniał tych milicjantów. To pytam ilu już powyjaśniałeś? Bo wiesz internetowy Rambo to każdy może być.
Super tylko wiesz że chodziło o sytuację w której policja czy to u nas czy nie u nas łamie kurwa prawo?
Nie kojarzę przepisów gdzie mają napisane napierdalać ludzi za brak szmaty, albo spacer po dworze.
Jak wytłumaczyć co się działo w Kanadzie, Austrii czy Australii?
Tym bardziej, że po tym co się działo jeszcze tylko idioci i skrajni ignoranci wierzą w słuszność i sensowność działań rządów w walce z pandemią ludźmi.
Tu o żadne zdrowie nie chodziło, Teraz jak na dłoni widać w skali miesiąca jak zajebali szpagat z tematu odbierania wolności ludziom przez jebane certyfikaty z numerkiem na temat wojenny.

W sytuacji gdzie policjant próbowałby użyć na mnie siły za brak szmaty nie stał bym jak pizda. O TO MI CHODZIŁO!
Jakbym opierdolił batonika z półki to rozumiem, bo na to jest paragraf, ale straszenie 161 KK to nam każdy aplikant po prawie wyśmieje.

Możemy tu się kłócić, to nic nie da. :pudziaonicbyniedao:
Jeżeli sami o swoją wolność nie zawalczymy to nikt za nas tego nie zrobi. To jest temat rzeka poruszany wiele razy, a i tak nikt odpowiedzialny za ten burdel nie poniesie żadnej odpowiedzialności.
 


Cudowna ruska mentalność. Zniszczyli nam okręt wojenny, więc teraz zrzucajmy jak najbardziej śmiercionośne bomby na cywili w miastach.

Wjebali się do innego kraju z tysiącami żołnierzy, czołgów, sprzętu, ale jak na terytorium Rosji spadły kilka razy jakieś rakiety to skandal. I jak tak można.

I jak ich bolą te niemiaszki:lol:

Ogólnie propaganda na trytytkach. Z tym wypowiedzeniem wojny, okrętem sami nie wiedzą, co mają kłaść ludziom do głowy
 
Super tylko wiesz że chodziło o sytuację w której policja czy to u nas czy nie u nas łamie kurwa prawo?
Nie kojarzę przepisów gdzie mają napisane napierdalać ludzi za brak szmaty, albo spacer po dworze.
Jak wytłumaczyć co się działo w Kanadzie, Austrii czy Australii?
Tym bardziej, że po tym co się działo jeszcze tylko idioci i skrajni ignoranci wierzą w słuszność i sensowność działań rządów w walce z pandemią ludźmi.
Tu o żadne zdrowie nie chodziło, Teraz jak na dłoni widać w skali miesiąca jak zajebali szpagat z tematu odbierania wolności ludziom przez jebane certyfikaty z numerkiem na temat wojenny.

W sytuacji gdzie policjant próbowałby użyć na mnie siły za brak szmaty nie stał bym jak pizda. O TO MI CHODZIŁO!
Jakbym opierdolił batonika z półki to rozumiem, bo na to jest paragraf, ale straszenie 161 KK to nam każdy aplikant po prawie wyśmieje.

Możemy tu się kłócić, to nic nie da. :pudziaonicbyniedao:
Jeżeli sami o swoją wolność nie zawalczymy to nikt za nas tego nie zrobi. To jest temat rzeka poruszany wiele razy, a i tak nikt odpowiedzialny za ten burdel nie poniesie żadnej odpowiedzialności.

I teraz dokładnie rozumiem o co Ci chodzi. I masz rację. pozdro mordeczko!
 
Wreszcie ktoś to na przykładach dokładnie wyłożył. Jak zwykle i najczęściej na tego typu wojnach bywa - agresorzy z reguły, upraszczając - są bardziej źli od obrońców, jednakże postrzeganie tego tylko i wyłącznie zero-jedynkowo, czyli jedni są źli, drudzy dobrzy - jest propagandowym, zbyt daleko idącym uproszczeniem. Mam nadzieję, że w naszym zacnym gronie cohoens nie ma osób, które na takie upraszczanie się godzą. Polecam ten odcinek, bo Szymon zawarł w nim argumenty odpowiedniego kalibru wskazujące niemal jednoznacznie, że sytuacja nie jest taka jak wielu ją postrzega lub fałszywie przedstawia (całość to 13 minut):

 
Wreszcie ktoś to na przykładach dokładnie wyłożył. Jak zwykle i najczęściej na tego typu wojnach bywa - agresorzy z reguły, upraszczając - są bardziej źli od obrońców, jednakże postrzeganie tego tylko i wyłącznie zero-jedynkowo, czyli jedni są źli, drudzy dobrzy - jest propagandowym, zbyt daleko idącym uproszczeniem. Mam nadzieję, że w naszym zacnym gronie cohoens nie ma osób, które na takie upraszczanie się godzą. Polecam ten odcinek, bo Szymon zawarł w nim argumenty odpowiedniego kalibru wskazujące niemal jednoznacznie, że sytuacja nie jest taka jak wielu ją postrzega lub fałszywie przedstawia (całość to 13 minut):


Nie dobra o tym mówić. Jest tylko jedna słuszna narracja. Jedna!
 


Cudowna ruska mentalność. Zniszczyli nam okręt wojenny, więc teraz zrzucajmy jak najbardziej śmiercionośne bomby na cywili w miastach.

Wjebali się do innego kraju z tysiącami żołnierzy, czołgów, sprzętu, ale jak na terytorium Rosji spadły kilka razy jakieś rakiety to skandal. I jak tak można.

I jak ich bolą te niemiaszki:lol:

Ogólnie propaganda na trytytkach. Z tym wypowiedzeniem wojny, okrętem sami nie wiedzą, co mają kłaść ludziom do głowy

I tak się w tej propagandzie zakręcili, że chcą wypowiedzieć wojnę za to, że na okręcie doszło do pożaru, z nieznanej przyczyny.
 

Trzeba wybrać: albo tańsze paliwo, albo życie walczących na wojnie – powiedział Andrij Deszczyca w rozmowie z TOK FM.

Tłumacząc na ludzki:

No poljaczki, nu nu nu :nono: macie być grzecznymi sługami narodu ukraińskiego a nie myśleć o interesie swoich obywateli. Następnym razem grzeczniej proszę!
 



Tłumacząc na ludzki:

No poljaczki, nu nu nu :nono: macie być grzecznymi sługami narodu ukraińskiego a nie myśleć o interesie swoich obywateli. Następnym razem grzeczniej proszę!
Panie Andrij jak się nie podoba to zapraszam wypierdalać do siebie tam ponoć wojna każdy karabin się liczy.
:kis:
 
Back
Top