Konflikt Rosja-Ukraina

ja nawet play nie potrafię kliknąć jak widzę ten ryj
:jimcarreyvomit:
A ten?
1645911010160.jpeg
 
"Siły rosyjskie zbliżają się do zaporoskiej elektrowni w mieście Enerhodar rakiety i rozmieszczać Grad – poinformował osobiście ukraińskiego MSW Wadym Denysenko. ."
 
Kadyrov się osrał. Czeczenii jednak nie chcą walczyć z Ukrainą. Mocarstwo rosyjskie dało się ośmieszyć.
drugi tt z poniższych dwóch:


Tutaj to samo, drugi tt:


Dajcie jakieś video pinokia cisnącego po niemiaszkach, chciałbym to zobaczyć a od czasu covida brzydzę się telewizją (i stronkami typu onet) prawie jak @andrzej_t. alkoholem.
54 minuty temu:
 
Sytuacja dość dobrze ukazuje, że ta nasza gówno-prawica od JKM i "szczęść boże" to nie są ani żadni politycy, ani żadni działacze czy aktywiści. To są zwykle chłopki, które zakładają, że wystarczy mówić prawdę i się uda (zakładając optymistycznie dla potrzeb przykładu, że ową rację mają). Tymczasem żeby być jednym z ww., trzeba mieć na uwadze nie prawdę, a skuteczność. Nawet jeśli ma się w czymś rację, to po prostu w pewnych okolicznościach należy gryźć się w język... przynajmniej jeśli chce się coś załatwić, a nie bawić się w publicystykę i happening.

Generalnie od jakiegoś czasu zastanawiam się nad sukcesem Jacka Bartosiaka, którego wiele twierdzeń w przypadku tej wojny się potwierdza - nie tylko strategicznych ale o dziwo wiele taktycznych. I tak wydaje mi się, że jedną rzeczą, która go wybitnie wyróżnia jest profesjonalizm - a mówiąc dokładnie to, że mówi dokładnie tyle, ile potrzeba. Nie wdaje się w prywatne wycieczki i personalne przekonania, które ze sprawą o którą walczy nie mają nic wspólnego. I to chwyciło, tak naprawdę to on w Polsce rozpoczął dyskusję o potrzebie zmian w armii. W zasadzie jest już prawie w mainstreamie.

Tymczasem dziś np. słuchałem Hogi z AdArma i w materiale o dostępności do broni nie potrafił powstrzymać się od komentarza nt. tego, że demokracja jest tyranią... No nawet jeśli ma rację, to co to ma do rzeczy? Na jedną osobę zachęconą, 8 zniechęci. To jest dokładny casus JKMów i Braunów, którzy jak nie wyjebią z Intronizacja Chrystusa, to teraz robią za ruskich agentów. I powtarzam! Mało ważne, jeśli nawet będą mieć prawdę. To, że swoim ochoczym paplaniem produkują taką narrację wokół ich osób jasno ukazuje amatorszczyznę.
 
Jak dla mnie - dobrze. Niech wiedzą co o nich sądzimy. Rząd, władza może nawet potępić takie czyny, byle by nie ścigali sprawców, a społeczeństwo samo wyrazi zdanie.
Zaczynam wbijać dzieciom, że mają sobie szukać nowej ojczyzny, bo ta jest stracona
Tytus czasem trollujesz bardziej, czasem mniej ale jak chcesz sobie i dzieciom szukać nowej ojczyzny to kurwa droga wolna. Szukaj, nie jest trudno coś znaleźć, a jak znajdziesz to wyjeżdżaj, a nie pierdol na cohones. Nikt cię tu nie trzyma, nawet pewnie nikt nie chce tu takich ludzi. Na pewno nie ja.

Z innej beczki - polskie służby mają rozkaz sprawdzania ludzi wjeżdżających z Ukrainy, żeby nie wpuścić czasem zielonych ludzików. Inna sprawa czy są w stanie sprawdzać rzetelnie ludzi przy tylu wjeżdżających.
 
Z innej beczki - polskie służby mają rozkaz sprawdzania ludzi wjeżdżających z Ukrainy, żeby nie wpuścić czasem zielonych ludzików. Inna sprawa czy są w stanie sprawdzać rzetelnie ludzi przy tylu wjeżdżających.
tempo i ilości niezłe. Już 120 tysięcy ludzi do nas weszło w ciągu tych 3 dni. Miejmy nadzieje, że weryfikacja jest na odpowiednim poziomie:







 
Back
Top