Konflikt Rosja-Ukraina

Korporacja Allegro już zbiera
3547774f48bab26bd29fbbc6eccb

Przekaż 10 zł i pomóż Ukrainie​

Wesprzyj PCPM i pomóż ofiarom wojny w Ukrainie. Środki zostaną przeznaczone na pomoc humanitarną, ewakuację ludności oraz wsparcie psychologiczne dla dzieci.
 
Jeszcze jedno, dom, biznes, ziemie.
Nasze bezpieczeństwo jest tylko na łasce USrAela gdy oni dadzą zielone swiatło Ruskim to nie ma nas w 24h bo pierdalną bez wahania w nas balistyką
Każdy coś ma. Ja też mam biznes ziemię, dom i inne duperele ale potrafię zadecydować co w danej chwili jest ważniejsze, dla nas Polaków ważna jest wolna ukraina choć nie pałam do niej miłością (to lekkie słowa, bo pamiętam co nam zgotowali i za nimi nie przepadam, ba nienawidzę historycznie), ale czy tego chcesz czy nie tworzy nam bufor pomiędzy pojebaną rosją. Jak rosja przejmie ukrainę to my, mołdawia i inne państwa dawnego wpływu sowietów będziemy następni, game over, wyślą nam, kurwa 5000 kasków na pocieszenie i wsparcie z francji i anglii na insta.
 
Kurwa nie wiem co o tym wszystkim myśleć. Zamykają przestrzeń powietrzą (gdzie teraz ci Ruscy mają latać? Do Afryki, Azji i Stanów?), blokują SWIFT, Urszula właśnie wprowadza szereg nowych sankcji (mrożenie ruskiego banku centralnego), a ja w tym wszystkim nie mogę sobie wyobrazić Putina mówiącego "no dobra, trochę przesadziłem, usiądźmy pogadajmy". Jedyna nadzieja, to że go faktycznie ktoś tam odjebie, co w gruncie rzeczy nie wydaje się takie nieprawdopodobne, znając historię Rosji i władców absolutnych.
 
Każdy coś ma. Ja też mam biznes ziemię, dom i inne duperele ale potrafię zadecydować co w danej chwili jest ważniejsze, dla nas Polaków ważna jest wolna ukraina choć nie pałam do niej miłością (to lekkie słowa, bo pamiętam co nam zgotowali i za nimi nie przepadam, ba nienawidzę historycznie), ale czy tego chcesz czy nie tworzy nam bufor pomiędzy pojebaną rosją. Jak rosja przejmie ukrainę to my, mołdawia i inne państwa dawnego wpływu sowietów będziemy następni, game over, wyślą nam, kurwa 5000 kasków na pocieszenie i wsparcie z francji i anglii na insta.
Podpisuję się pod tym
Po pierwsze, podziw wobec ludzi. Sam nie pałam sympatią do ukrów, ale z całej epy trzymam za nich kciuki. Państwo bez tradycji pisze swoją i naszą historię.
Po drugie, nawet onet i tamta strona narracji zaczyna mówić ludzkim głosem. Tak jak @JB_ napisał, teraz albo nigdy. Koniec z wazeliną i wasalstwem. Szkopy to kurwy i niech się pierdolą. Trzeba przestac się gryźć w język. Inni zrzucają klapki z oczu.
Po trzecie, oby te ostatnie twitty były prawdą. Rozjebać tę oligarchiczną Rosję w pizdu.
 
Kurwa nie wiem co o tym wszystkim myśleć. Zamykają przestrzeń powietrzą (gdzie teraz ci Ruscy mają latać? Do Afryki, Azji i Stanów?), blokują SWIFT, Urszula właśnie wprowadza szereg nowych sankcji (mrożenie ruskiego banku centralnego), a ja w tym wszystkim nie mogę sobie wyobrazić Putina mówiącego "no dobra, trochę przesadziłem, usiądźmy pogadajmy". Jedyna nadzieja, to że go faktycznie ktoś tam odjebie, co w gruncie rzeczy nie wydaje się takie nieprawdopodobne, znając historię Rosji i władców absolutnych.
Oby któryś współtowarzysz nie wytrzymał
 
Macie jeden z odcinków tego serialu Sługa narodu: koleś ma koszmar w którym śni mu się, że wszyscy wyjechali i cała stolica jest pusta :korwinlaugh:
 
Każdy coś ma. Ja też mam biznes ziemię, dom i inne duperele ale potrafię zadecydować co w danej chwili jest ważniejsze, dla nas Polaków ważna jest wolna ukraina choć nie pałam do niej miłością (to lekkie słowa, bo pamiętam co nam zgotowali i za nimi nie przepadam, ba nienawidzę historycznie), ale czy tego chcesz czy nie tworzy nam bufor pomiędzy pojebaną rosją. Jak rosja przejmie ukrainę to my, mołdawia i inne państwa dawnego wpływu sowietów będziemy następni, game over, wyślą nam, kurwa 5000 kasków na pocieszenie i wsparcie z francji i anglii na insta.
No i tu się zgadzam w całości, mam identyczne podejście ale co teraz ? Mamy wpuścić do Polski 20 milionów ludzi bez żadnej kontroli i ich utrzymywać ? Przecież za chwilę wszystko runie. Co 100 000 ludzi dziennie ma wejść i tu zostać? Za chwilę będzie taki chaos, że wszystko padnie. Nawet bez ataku ruskich już nigdy się z tego nie ogarniemy.
 
Kurwa nie wiem co o tym wszystkim myśleć. Zamykają przestrzeń powietrzą (gdzie teraz ci Ruscy mają latać? Do Afryki, Azji i Stanów?), blokują SWIFT, Urszula właśnie wprowadza szereg nowych sankcji (mrożenie ruskiego banku centralnego), a ja w tym wszystkim nie mogę sobie wyobrazić Putina mówiącego "no dobra, trochę przesadziłem, usiądźmy pogadajmy". Jedyna nadzieja, to że go faktycznie ktoś tam odjebie, co w gruncie rzeczy nie wydaje się takie nieprawdopodobne, znając historię Rosji i władców absolutnych.
Nie chcę krakać ale mi to pachnie urażoną dumą kurdupla z rosji i możliwą atomówką w przypadku porażki, ten chuj już swoje pożył, jak to mówią, może będzie chciał going out with a bang.
 
No i tu się zgadzam w całości, mam identyczne podejście ale co teraz ? Mamy wpuścić do Polski 20 milionów ludzi bez żadnej kontroli i ich utrzymywać ? Przecież za chwilę wszystko runie. Co 100 000 ludzi dziennie ma wejść i tu zostać? Za chwilę będzie taki chaos, że wszystko padnie. Nawet bez ataku ruskich już nigdy się z tego nie ogarniemy.
A pomyślałeś co będzie jak Putin się tam rozpanoszy?
 
No i tu się zgadzam w całości, mam identyczne podejście ale co teraz ? Mamy wpuścić do Polski 20 milionów ludzi bez żadnej kontroli i ich utrzymywać ? Przecież za chwilę wszystko runie. Co 100 000 ludzi dziennie ma wejść i tu zostać? Za chwilę będzie taki chaos, że wszystko padnie. Nawet bez ataku ruskich już nigdy się z tego nie ogarniemy.
A kto powiedział, że oni muszą tu zostać jak araby w niemczech? Wszystko zależy jak to się skończy
na razie większość tych uchodźców to kobeity z dziećmi (o dziwo) a nie banda 20letnich pedałów w kurteczkach gucci.
 
To wszystko zależy tylko od decyzji USA
Oni są dogadani już od dawna.
Jesteśmy wasalem USA i nasz los w ich rękach. Jak nas oddadzą w ich ręce to jest koniec.
jestes kupa gowna, wypierdalaj do dobrego lekarza albo tworki.
 
A kto powiedział, że oni muszą tu zostać jak araby w niemczech? Wszystko zależy jak to się skończy
na razie większość tych uchodźców to kobeity z dziećmi (o dziwo) a nie banda 20letnich pedałów w kurteczkach gucci.
Nie chcę wrzucać lokalnych artykułów ale blisko mnie mieszkający Ukraińcy sciągają do siebie po 20-50 osób szukają busa by przyjechała matka z 9 dzieci. Na kogo głowę spadnie ich utrzymanie ?
aa te rodziny nie są z Kijowa czy Doniecka tylko mniej niż 100km od granicy.
Już apelują by dać im mieszkania i socjale a my nie możemy się do szpitali dostać
 

Polską zaczeła ściągać węgiel nawet z Mozambiku. Przejebane ogólnie z tym węglem. Setki miliardów Polska wydała na ściąganie węgla z Rosji przez ostatnie 30 lat. Niby węgiel w Polsce jest ale trzeba niżej schodzić, im niżej górnicy schodzą tym, większe zagrożenie wybuchu metanu.
A jak metan jebnie to będę pogrzeby.
Plus jeszcze wchodzenie pod tereny zurbanizowane, przez co mogą się powtarzać historie jak w UK, że nagle komuś koło domu zawali się ziemia na kilkanaście metrów...

Ale że NIemcy długo grali kartą kupowania węgla od Rosji. Sami kuźwa zamykają sprawne elektrownie atomowe co jest zbrodnią na rozsądku...
 
Kurwa nie wiem co o tym wszystkim myśleć. Zamykają przestrzeń powietrzą (gdzie teraz ci Ruscy mają latać? Do Afryki, Azji i Stanów?), blokują SWIFT, Urszula właśnie wprowadza szereg nowych sankcji (mrożenie ruskiego banku centralnego), a ja w tym wszystkim nie mogę sobie wyobrazić Putina mówiącego "no dobra, trochę przesadziłem, usiądźmy pogadajmy". Jedyna nadzieja, to że go faktycznie ktoś tam odjebie, co w gruncie rzeczy nie wydaje się takie nieprawdopodobne, znając historię Rosji i władców absolutnych.
To nie jest tak, że putin tym wszystkim rządzi samodzielnie. Żeby to wszystko ogarnąć ma pod sobą dziesiątki oligarchów którzy mu służą bo dzięki temu mogą się na tłusto obłowić. Jak w końcu stwierdzą, że putin ciągnie ich w otchłań to mogą mu zrobić coś w rodzaju id marcowych. Moim zdaniem chociażby dlatego takie działanie ma sens.
 
Nie chcę krakać ale mi to pachnie urażoną dumą kurdupla z rosji i możliwą atomówką w przypadku porażki, ten chuj już swoje pożył, jak to mówią, może będzie chciał going out with a bang.

>>> Od 9:40 <<<

 
To nie jest tak, że putin tym wszystkim rządzi samodzielnie. Żeby to wszystko ogarnąć ma pod sobą dziesiątki oligarchów którzy mu służą bo dzięki temu mogą się na tłusto obłowić. Jak w końcu stwierdzą, że putin ciągnie ich w otchłań to mogą mu zrobić coś w rodzaju id marcowych. Moim zdaniem chociażby dlatego takie działanie ma sens.
Marzec blisko
:homer:
 
To wszystko zależy tylko od decyzji USA
Oni są dogadani już od dawna.
Jesteśmy wasalem USA i nasz los w ich rękach. Jak nas oddadzą w ruska ręce to jest koniec.
W najczarniejszym scenariuszu mogłoby tak być...Ale jeśli Ukraińcy będą dobrze wykrwawiać ruskich, to Putin nie będzie miał argumentów. Do tego na dłuższą metę zaczną padać ekonomicznie.
Po co USA miałoby iść im wtedy na ustępstwa i wycofywać się?
 
Nie chcę krakać ale mi to pachnie urażoną dumą kurdupla z rosji i możliwą atomówką w przypadku porażki, ten chuj już swoje pożył, jak to mówią, może będzie chciał going out with a bang.
Cóż. Możemy dzisiaj iść spać, a jutro się najwyżej nie obudzić.
:fjedzia:

Ale to chyba nigdy nie jest tak, że tam jest jeden przysłowiowy guzik, który on putek ma na biurku. Pewnie taka procedura przechodzi przez szereg ludzi, którzy po drodze mogą sobie zdać sprawę, że ten człowiek właśnie stracił władzę i nad krajem i nad rozumem. Nie wiem ile z tego co do nas dociera jest prawdą, może w Rosji jest wszystko odwrotnie w newsach, ale kurwa, to wygląda tak jakby zachód niemalże wykończył Rosję bez wystrzeliwania jednej kuli. Ukraina stoi na nogach i walczy, UE sankcje, zakazy lotów, hakerzy puszczają w ruskiej TV ukraińskie przyśpiewki i pokazują wojnę (to musi być fejk albo trwało to z 5 minut), obywatele na ulicach Rosji protestują tysiącami. Ci wszyscy Rosjanie, a co najmniej wojskowi chyba jednak nie są odcięci od ogólnoświatowego internetu i informacji. Widzą co się dzieje. Nie chce się zbytnio podniecać, ale to koniec albo Putina, albo świata, albo te wszystkie sankcje są chuja warte i się do środy wszyscy dogadają.
 
To nie jest tak, że putin tym wszystkim rządzi samodzielnie. Żeby to wszystko ogarnąć ma pod sobą dziesiątki oligarchów którzy mu służą bo dzięki temu mogą się na tłusto obłowić. Jak w końcu stwierdzą, że putin ciągnie ich w otchłań to mogą mu zrobić coś w rodzaju id marcowych. Moim zdaniem chociażby dlatego takie działanie ma sens.
jakby udało się przekupić raje podatkowe aby zamroziły majątki oligarchów to oni sami znienawidziliby Putina.
od 7:30
jak szybko śmiech zamienił się w porażkę :korwinlaugh:
 
Back
Top