Konflikt Rosja-Ukraina

Dr Strangelove się kłania.
Kolega tutaj wcześniej pytał co na linii Chiny Tajwan. Strach pytać ale podbijam. Bo jak się Chiny zanęciły to mamy ww3.
Oglądam streamy i napierdalanka jest ostra, grzeją już pełna para.

Które streamy? Pytam serio bo Ja co jakiś czas sprawdzam ten:



I tam nic na ten moment się nie dzieje.
 
Prawdopodobnie wydano rozkazy użycia TOS-1 w miastach. Nie wierzę, że rosyjscy dowódcy się sprzeciwią (w sumie oznacza to karę śmierci podczas sądów wojskowych).

 
Kolega @Zimniak pięknie się budzi po drugiej zmianie. Serio, w pewnym momencie dnia wczorajszego było mi głupio, że cię zwyzywałem od kacapskich trolli, bo nie wziąłem pod uwagę, że możesz być po prostu zwykłym oportunistą narzekającym na wszystkich i wszystko dookoła. A potem kolego popłynąłeś takimi oto mądrościami:
Tu jestem:hi:
Chce Ci się z nimi dyskutować ? @Scurvol dobre zrobił, że na początku się wycofał.
Mi się nie chce zawracać kijem Wisły. Dwa lata tłumacze temat w covixie i nawet jak zaczyna do nich docierać to się wycofują i wypełzają tak samo niereformowalnie zabetonowani.

Tak jak w nocy pisałem byłem dziś sprzedać mieszkanie w dużym mieście. Chodziłem po centrum a tam pełno ludzi z ukrainy łażą weseli po galeriach, siedzą w knajpach, pełno facetów w wieku poborowym.
Wracam wchodzę w net a tam wysyp naiwności poiniackiej i genetycznie dziedziczonej głupoty. Zaczynam wbijać dzieciom, że mają sobie szukać nowej ojczyzny, bo ta jest stracona.

Co do Putlera, to on nie może odpuścić, bo straciłby wizerunkowo wszystko. Chciał podbić UA małym kosztem i nie poszło tak jak zaplanował. Na Ukr jadą już TOS-1
Jak będzie pod ścianą to pierdalnie balistyką z głowicą nuklearną w jakieś miasto może nawet w nas.
Strasząc termobarem Wowa próbuje uzyskać tylko i wyłącznie przewagę psychologiczną. Tych pocisków na Ukrainie jeszcze nie ma, a jeśli ich użyje to złamie co najmniej tuzin podpisanych przez niego samego traktatów (choć pokusa chronienia Donbasu i Ługańska może być tego warta w mniemaniu pojebanego putinowego łba)

No i zaczyna się to co mówiłem.
Naiwność Polaków zawsze na topie. Po szkodzie będzie płacz ale dlaczego ja mam cierpieć za głupotę większości społeczeństwa ?
Co Ty znowu pierdolisz? Co się zaczyna? To że w naszym kraju żyją debile wiadomo nie od dziś, łykneli ruską propagandę jak złoto i zaczął się szturm na stacje benzynowe, co świadczy tylko i wyłącznie o komicznym poziomie świadomości geopolitycznej w naszym narodzie. Nie martw się, nie będziesz musiał za nic cierpieć, bo klepanie w telefon/klawiaturę pozostanie bez konsekwencji. :)
Krzysiu Kacapa o ja się bardziej lękam niż szwaba czy Górala z gór Golan. Oni za te ostatnie lata pod okupacją ameryki, to by nam nawet octu na półkach sklepowych nie zostawili jak ostatnio.
Sam zachowujesz się jak nienawistny rusek.
Wzgórza Golan, a nie góry to pierwsza kwestia. Dla twojej wiadomości to masz tam co najwyżej kilka libańskich rodzin i izraelskie wojsko. @Betonowy Krzychu punktuje cie jak zły, a Ty dalej pierdolisz o Usraelu i próbujesz tu obronić swój personalny zeitgeist jednocześnie narażając się na śmieszność
No i tu się zgadzam w całości, mam identyczne podejście ale co teraz ? Mamy wpuścić do Polski 20 milionów ludzi bez żadnej kontroli i ich utrzymywać ? Przecież za chwilę wszystko runie. Co 100 000 ludzi dziennie ma wejść i tu zostać? Za chwilę będzie taki chaos, że wszystko padnie. Nawet bez ataku ruskich już nigdy się z tego nie ogarniemy.
CO TY PIERDOLISZ??? Kurwa, człowieku, po trzech dniach mamy 115k osób na granicy, w lwiej części są to kobiety z dziećmi i osoby starsze, bo mężczyźni w wieku poborowym nie są wpuszczani, a przekazywani do najbliższego punktu meldunkowego. Pierdolisz takie bzdury, a potem się dziwisz, że wszyscy dookoła na czele z moją skromną osobą definiują cie jako ruskiego trolla. Lubisz używać stwierdzenia, że ktoś jest pożytecznym idiotą - zanim odpiszesz to weź naprawdę pod uwagę to czy lepiej jest mieć za Przemyślem Ukrainę czy Rosję. Pomyśl synek czy naprawdę ten Usrael, który tak ci jest cierniem w boku nie jest jedyną przepustką do tego, że możesz sobie kurwa uczyć syna alfabetu łacińskiego
 
Panowie do chuja. @Rododendron i reszta. Zimniak to żaden kacapski troll czy opurtunista. To po prostu @TYTUS. On wszystko co pisze, pisze tylko po to żeby Was wkurwić i zmusić do produkowania. I robi z Wami dosłownie co tylko chce. Nawet zwykłe „spierdalaj” z Waszej strony to dla niego sukces. Dajcie sobie siana, serio. Nie odpisujcie mu. W jego wypowiedziach jest wszystko to co wywoła zamieszanie. Tylko o to w tym chodzi. Za to go lubię jako trolla. Bo jest w chuj skuteczny, ale no nie poświęcajcie mu tyle czasu, nie tutaj. Temat z covidem był lajtowy to śmietnik nikomu nie przeszkadzał, ale tutaj naprawdę warto zachować jakiś poziom i rzetelność bo temat jest poważny.
 
Rosjanie weszli do Charkowa, nie mam informacji jak głęboko ale prawdopodobnie padło drugie co do wielkości miasto na Ukrainie. Czy zostało całkowicie odcięte? Czy jakieś jednostki zdołały się w wydostać ? Może celowo Charków jako miasto nie do obrony zostało wczoraj odpuszczone a część wojsk przemieszcza się w kierunku zachodnim w drodze na Kijów ?
Czekam póki co na jakieś fachowe opinie.
 
"8:11: Do Charkowa wjechały rosyjskie pojazdy pancerne i grupa sił specjalnych – poinformował doradca szefa MSW Ukrainy Antona Gerashchenko. W mieście, w tym w jego centralnej części, toczą się walki uliczne. Gerashchenko wzywa mieszkańców Charkowa do przyłączenia się do obrony, rzucania koktajli Mołotowa i strzelania z mieszkań."
 
Panowie do chuja. @Rododendron i reszta.

To po prostu @TYTUS. On wszystko co pisze, pisze tylko po to żeby Was wkurwić i zmusić do produkowania. I robi z Wami dosłownie co tylko chce. Nawet zwykłe „spierdalaj” z Waszej strony to dla niego sukces. Dajcie sobie siana, serio. Nie odpisujcie mu. W jego wypowiedziach jest wszystko to co wywoła zamieszanie. Tylko o to w tym chodzi. Za to go lubię jako trolla. Bo jest w chuj skuteczny, ale no nie poświęcajcie mu tyle czasu, nie tutaj. Temat z covidem był lajtowy to śmietnik nikomu nie przeszkadzał, ale tutaj naprawdę warto zachować jakiś poziom i rzetelność bo temat jest poważny.
Jesteś w dużym błędzie.
Mocno ograniczę wpisy w tym temacie ale zanim to zrobię pozwól, że wytłumaczę.

. Zimniak to żaden kacapski troll czy opurtunista.
Tak realnie, to pewnie bardziej obawiam się i nienawidzę Ruskich niż przeciętny Polak. Tak samo realnie patrzę na szwabów, angoli i dotyczy to wszystkich innych ekspansywnych nacji.

Temat z covidem był lajtowy
Chyba jesteś mocno na bakier z forum i nie masz pojęcia co się dzieje.
Jako nieliczny miałem całkowitą rację i wszystko co prorokowałem się sprawdza. Wszyscy mądrale pochowali się i teraz wypłynęli przy następnym ciężkim temacie odwetowo mnie atakując. Nie będę rozwijał tematu bo to temat rzeka.
W tamtym temacie też przewidziałem obecną wojnę na UA

„spierdalaj”
Raczej wyzywanie od kurw i szmat. Ale to jest chory człowiek i mu nawet nie odpowiadam. Wiele lat temu na początku swojej działalności na forum zwierzał się, że musi brać 2dwa rodzaje psychotropów żeby funkcjonować w dzień a inne żeby spać ... były tam tez jakieś epizody ksiądz-zły dotyk ale też nie chcę drążyć. Facet ma kłopoty i jest chory więc nie dyskutuje.

Kończę
WSPOMNICIE MOJE SŁOWA TO CO ROBICIE ODBIJE NAM SIĘ CZKAWKĄ i TO MOCNO.
 
Do tej pory nic nie pisałem w temacie. Nic mądrzejszego nie napisze nic to, żeby zablokować temat dla kont z krótkim stażem i małą ilością komentarzy. Robią tu śmietnik. Jak właściciele tych kont chcą się udzielać, niech piszą że swoich "głównych". @Dzihados da radę coś z tym zrobić?

Co do Ukrów to mi zaimponowali. Słyszałem o wielu przypadkach że zwalniają się ze swoich miejsc pracy i wracają do ojczyzny. Nawet w tym wątku latały wyniki ankiety, że 20% Ukraińców popiera Putka. Okazuje się, że walczą i należy ich wspierać jak tylko można.
 
Rosjanie weszli do Charkowa, nie mam informacji jak głęboko ale prawdopodobnie padło drugie co do wielkości miasto na Ukrainie. Czy zostało całkowicie odcięte? Czy jakieś jednostki zdołały się w wydostać ? Może celowo Charków jako miasto nie do obrony zostało wczoraj odpuszczone a część wojsk przemieszcza się w kierunku zachodnim w drodze na Kijów ?
Czekam póki co na jakieś fachowe opinie.
Charków nie jest otoczony. To, że weszli do miasta nie oznacza, że je opanowali. Wręcz przeciwnie, jeśli wchodzą jak w masło do miasta wielkości prawie Warszawy to trzeba oczekiwać zasadzek i partyzantki.
 
Jesteś w dużym błędzie.
Mocno ograniczę wpisy w tym temacie ale zanim to zrobię pozwól, że wytłumaczę.


Tak realnie, to pewnie bardziej obawiam się i nienawidzę Ruskich niż przeciętny Polak. Tak samo realnie patrzę na szwabów, angoli i dotyczy to wszystkich innych ekspansywnych nacji.


Chyba jesteś mocno na bakier z forum i nie masz pojęcia co się dzieje.
Jako nieliczny miałem całkowitą rację i wszystko co prorokowałem się sprawdza. Wszyscy mądrale pochowali się i teraz wypłynęli przy następnym ciężkim temacie odwetowo mnie atakując. Nie będę rozwijał tematu bo to temat rzeka.
W tamtym temacie też przewidziałem obecną wojnę na UA


Raczej wyzywanie od kurw i szmat. Ale to jest chory człowiek i mu nawet nie odpowiadam. Wiele lat temu na początku swojej działalności na forum zwierzał się, że musi brać 2dwa rodzaje psychotropów żeby funkcjonować w dzień a inne żeby spać ... były tam tez jakieś epizody ksiądz-zły dotyk ale też nie chcę drążyć. Facet ma kłopoty i jest chory więc nie dyskutuje.

Kończę
WSPOMNICIE MOJE SŁOWA TO CO ROBICIE ODBIJE NAM SIĘ CZKAWKĄ i TO MOCNO.
Problem Twój polega na tym, że nie umiesz w geopolitykę.
Nasze miejsce w świecie, i trwająca od lat 90 architektura bezpieczeństwa w Europie pozbawiła nas nadziei na podmiotowość. Niemcy bez wystrzału wyrwali nam z ręki nasze atuty w postaci gospodarki. W obecnej sytuacji nie mamy zbyt wielu argumentów, musimy za wszelką cenę wspierać Ukrainę i nie dopuścić do jej aneksji przez Rosjan. To nasz żywotny interes. Bez obecnie Ukrainy czeka nas ogromną presją rosyjska i prawdopodobnie niemiecka przez najbliższe kilka lat.
Tobie marzy się izolacjonizm, narodowa korporacja PolTaxi, i strach dookoła przed wszystkimi. Szkoda, że nie rozumiesz historii XXI w, nie rozumiesz łańcuchów połączeń między gospodarkami, żyjemy w świecie zglobalizowanej ekonomii i nie da się działać inaczej nie mając lewarow, którymi możnaby egzekwować swoje racje w sposób bezwzględny.
Nie wiem w co ty grasz, ale łatka trola ( którą przypiął Ci chyba @Rododendron) na garnuszku wrogiego nam narodu pasuje do Ciebie jak ulał.
Obiecuję sobie, że więcej nie będę z Tobą dyskutował
 
Ruskie mają PRZEPIERDOLONE w tym momencie
E9B178E2-DF51-4FD3-856F-9C0187A7621D.png
 
nie będę z Tobą dyskutował
To po uj odpisujesz.
Sam walisz kulą w płot covidianinie szczepionkowy a teraz udajesz mędrca.
Rododendron to jakiś dzieciak który interpretuje mnie po swojemu manipulując i dopowiadając jakieś brednie. Nawet nie czytam co teraz pisze.
Czas pokaże że mam znowu rację. EOT
 
Charków nie jest otoczony.
To bardzo dobra wiadomość. Czy wiesz, jaki został korytarz Ukraińcom?
Wręcz przeciwnie, jeśli wchodzą jak w masło do miasta wielkości prawie Warszawy to trzeba oczekiwać zasadzek i partyzantki.
Ale spójrz z drugiej strony. Mogą być akcje bestialstwa na ludności cywilnej, my nie wiemy tak naprawdę jak to odbije się na świadomości ludzi broniących Mariupola, Kijowa, Lwowa czy Odessy
 
Swoją drogą nie tęsknicie do czasów gdy największa aferą w mediach był zegarek Nowaka nieuwzględniony w zeznaniu podatkowym? Kurwa 2 lata wystarczyły, żeby świat stanął na głowie, mnóstwo ludzi nie doceniało tego w jak niesamowitym okresie dobrobytu do tej pory żyliśmy. W dzień najazdu odbierałem nowonarodzonego dzieciaka ze szpitala do domu i chyba dlatego ryje mi to beret dwa razy bardziej niż normalnie by mi to zryło.
 


Kijów obrobiony, w Charkowie lekkie jednostki kołowe Rosjan, ale sytuacja ponoć stabilna. Szok mocny dla mnie. Jak się rozpoczęło, to byłem przekonany, że 3 dni i Putin będzie miał rząd marionetkowy, a tu Ukraińcy dają mocno radę. USA musi ich wywiadowczo wspierać w stopniu ogromnym, tak zakładam.

Tymczasem z GB. Ukraińcy walczą o prawa LGBTQWERTY.
 
To po uj odpisujesz.
Sam walisz kulą w płot covidianinie szczepionkowy a teraz udajesz mędrca.
Rododendron to jakiś dzieciak który interpretuje mnie po swojemu manipulując i dopowiadając jakieś brednie. Nawet nie czytam co teraz pisze.
Czas pokaże że mam znowu rację. EOT
Kolega mi nie odpisał. Kolega kamrat? Bo bym chciał się skamracić. Może jakieś stowarzyszenie założyć. Mam świetną nazwę „naplety mosadu”.
 




Nie mam nic przeciwko temu aby Brauna inwigilować Pegasusem...


Ładna...
... ściema. USA ma mocniejsze prawo imigracyjne niż Polska. Nawet Biden mimo obietnic tego nie zmienił


Trump wraca na białym koniu?














Jest jeszcze jakiś fan AFD?

SPD, AFD a Zieloni to już w ogóle-od lewa do prawa Niemcy wybrali większych pojebów niż nawet Polacy





 
Back
Top