Konflikt Rosja-Ukraina

Jak dla mnie - dobrze. Niech wiedzą co o nich sądzimy. Rząd, władza może nawet potępić takie czyny, byle by nie ścigali sprawców, a społeczeństwo samo wyrazi zdanie.

Tytus czasem trollujesz bardziej, czasem mniej ale jak chcesz sobie i dzieciom szukać nowej ojczyzny to kurwa droga wolna. Szukaj, nie jest trudno coś znaleźć, a jak znajdziesz to wyjeżdżaj, a nie pierdol na cohones. Nikt cię tu nie trzyma, nawet pewnie nikt nie chce tu takich ludzi. Na pewno nie ja.

Z innej beczki - polskie służby mają rozkaz sprawdzania ludzi wjeżdżających z Ukrainy, żeby nie wpuścić czasem zielonych ludzików. Inna sprawa czy są w stanie sprawdzać rzetelnie ludzi przy tylu wjeżdżających.
Jakich zielonych ludzików, jak wypuszczają tylko kobiety i dzieci.
 
Kolega pracuje w InterSporcie i miał dziś sytuacje, że przyszedł młody chłopak, Ukrainiec by kupić plecak spory i jedzie na front. Co by nie mówić Ukraińcy z Polski ruszyli do ojczyzny. Za to jestem niemal pewny, że jakby Polsce coś groziło to Polacy w UK i Holandii w 90% (bo nie będę generalizował, że wszyscy) by udzielili wsparcia na Facebooku (znam takich co 5 lat na Wyspach siedzą i "zapomnieli polskiego")
 
Rzucę czymś gorszym - wyobraź sobie Biedronia, Spurek i Zandberga.
iu
 
No i zaczyna się to co mówiłem.
Naiwność Polaków zawsze na topie. Po szkodzie będzie płacz ale dlaczego ja mam cierpieć za głupotę większości społeczeństwa ?
 
No i zaczyna się to co mówiłem.
Naiwność Polaków zawsze na topie. Po szkodzie będzie płacz ale dlaczego ja mam cierpieć za głupotę większości społeczeństwa ?
iu

Na co czekasz? mieszkanie pogoniłeś?
Mamy geolokalizację jaką mamy - chujową, bez wolnej ukrainy jesteśmy w dupie totalnej.
Myślisz, że Putin jak się rozpędzi to nam łaskawie odpuści? W imię czego? Braterstwa?
:beczka:
 
iu

Na co czekasz? mieszkanie pogoniłeś?
Mamy geolokalizację jaką mamy - chujową, bez wolnej ukrainy jesteśmy w dupie totalnej.
Myślisz, że Putin jak się rozpędzi to nam łaskawie odpuści? W imię czego? Braterstwa?
:beczka:
On na to liczy. Przecież wiernie forsuje kacapską narrację i pewnie liczy na to, że w ramach podziękowania 20-letnie audi zamieni na 10-letnia Ładę, pół tony ziemniaków i parę worków węgla.
 
iu

Na co czekasz? mieszkanie pogoniłeś?
Mamy geolokalizację jaką mamy - chujową, bez wolnej ukrainy jesteśmy w dupie totalnej.
Myślisz, że Putin jak się rozpędzi to nam łaskawie odpuści? W imię czego? Braterstwa?
:beczka:
Jeszcze jedno, dom, biznes, ziemie.
Nasze bezpieczeństwo jest tylko na łasce USrAela gdy oni dadzą zielone swiatło Ruskim to nie ma nas w 24h bo pierdalną bez wahania w nas balistyką
 


To sa okolice kijowa, dokladniej Wasylkowo jezeli zrodla sa prawdziwe. Wychodzi na to, że już jadą ze wszystkich stron.
 
Jeszcze jedno, dom, biznes, ziemie.
Nasze bezpieczeństwo jest tylko na łasce USrAela gdy oni dadzą zielone swiatło Ruskim to nie ma nas w 24h bo pierdalną bez wahania w nas balistyką
Tak. Pierdolną w nas balistyką i rozjebią największą słomkę do siorbania kasy z największej europejskiej skarbonki, czyli Niemiec. I to wszystko w 24h jak sklep nocny.
 
Krzysiu Kacapa o ja się bardziej lękam niż szwaba czy Górala z gór Golan. Oni za te ostatnie lata pod okupacją ameryki, to by nam nawet octu na półkach sklepowych nie zostawili jak ostatnio.
Sam zachowujesz się jak nienawistny rusek.
Jak będziesz wyjeżdżał to nie zapomnij skasować konta na Cohones. Tego i 20 pozostałych.
 
Pisałem do znajomej z Władywostoka. Napisała, że na szczęście jeszcze nic nie wiadomo o powoływaniu rezerwistów, ale boją się tego.
Jak myślicie: Putin zdecyduje się na to aby wysyłać rezerwistów na front? Siergiejom ze wschodu nie marzy się wyjazd na Ukraine i cholera wie ile osób zacznie się poddawać...

Jest różnica pomiędzy tym że zostali a tym że niby tam walczą, taki tweet miał gościu którego wstawiłeś

:fjedzia:
przywódcy są od tego aby zapewnić warunki do tego, aby walka żołnierzy miała sens (chociaż parlamentarzyści chodzą z kałachami więc oni pewnie też się na to szykują), wszyscy nie mogą iść na front. Tak samo praca strażaków podczas wojny jest ważna, ratowników, ba...
... nawet ludzi piszących przemówienia. Człowiek odpowiedzialny za politykę informacyjna, za dobór słów -złotem powinni go posypać. Wyobraźcie sobie jakie skutki mogłyby być, jeśli teraz prezydentowi Ukrainy zdarzały się wpadki słowne jak u Ryszarda Petru...

Kennedy podczas kryzysu kubańskiego miał spać tylko kilka godzin i lekarz prezydenta miał mu poddawać niezłe wspomagacze. Ciekawe jakie teraz idą towary bunkrze prezydenta :roberteyeblinking:
 
pamiętacie?:tellmemore:

nawet oglądałem ten serial. Jest na YouTube. Dużo już rosyjskiego zapomniałem więc nie wszystko zrozumiałem, ale serial był mocny. Sporo takich naturalistycznego przedstawienia świata po 89 które pasuje do wielu byłych republik sowieckich. Korupcja niszcząca kraj, bieda, depopulacja wielu miejscowości, oligarchowie którzy dla zabawy zrobili sobie ogromną grę Monopoly w kształcie Ukrainy. Dziwie się, że jeszcze jakaś polska TV nie spróbowała tego wyemitować.
Wszystkie sezony są na YouTube. Niektóre odcinki z angielskim napisami.
Ostatni sezon rozpoczynał się chyba tym, że zdradzony prezydent trafił do więzienia...
Te dialogi: mistrzostwo, zapisywałem niektóre cytaty, te wymiany, ale też trzeba przyznać, że nie każdy potrafiłby to dobrze zagrać.
 
Last edited:
Back
Top