Konflikt Rosja-Ukraina

Podobno w Mariupolu zginęło sześciu greckich imigrantów. Rosyjski ambasador w Grecji natychmiastowo wezwany na dywanik przez władzę Grecji.
 
qQaCKIZhT6XLX8Kmds0hzNpUSz5XxJ5J.png
Coś pięknego, oby było prorocze i valdi dostanie mocne wpierdol
 
Bardzo dobry materiał Tytku
Tu jestem:hi:
Chce Ci się z nimi dyskutować ? @Scurvol dobre zrobił, że na początku się wycofał.
Mi się nie chce zawracać kijem Wisły. Dwa lata tłumacze temat w covixie i nawet jak zaczyna do nich docierać to się wycofują i wypełzają tak samo niereformowalnie zabetonowani.

Tak jak w nocy pisałem byłem dziś sprzedać mieszkanie w dużym mieście. Chodziłem po centrum a tam pełno ludzi z ukrainy łażą weseli po galeriach, siedzą w knajpach, pełno facetów w wieku poborowym.
Wracam wchodzę w net a tam wysyp naiwności poiniackiej i genetycznie dziedziczonej głupoty. Zaczynam wbijać dzieciom, że mają sobie szukać nowej ojczyzny, bo ta jest stracona.

Co do Putlera, to on nie może odpuścić, bo straciłby wizerunkowo wszystko. Chciał podbić UA małym kosztem i nie poszło tak jak zaplanował. Na Ukr jadą już TOS-1
Jak będzie pod ścianą to pierdalnie balistyką z głowicą nuklearną w jakieś miasto może nawet w nas.
 
Tu jestem:hi:
Chce Ci się z nimi dyskutować ? @Scurvol dobre zrobił, że na początku się wycofał.
Mi się nie chce zawracać kijem Wisły. Dwa lata tłumacze temat w covixie i nawet jak zaczyna do nich docierać to się wycofują i wypełzają tak samo niereformowalnie zabetonowani.

Tak jak w nocy pisałem byłem dziś sprzedać mieszkanie w dużym mieście. Chodziłem po centrum a tam pełno ludzi z ukrainy łażą weseli po galeriach, siedzą w knajpach, pełno facetów w wieku poborowym.
Wracam wchodzę w net a tam wysyp naiwności poiniackiej i genetycznie dziedziczonej głupoty. Zaczynam wbijać dzieciom, że mają sobie szukać nowej ojczyzny, bo ta jest stracona.

Co do Putlera, to on nie może odpuścić, bo straciłby wizerunkowo wszystko. Chciał podbić UA małym kosztem i nie poszło tak jak zaplanował. Na Ukr jadą już TOS-1
Jak będzie pod ścianą to pierdalnie balistyką z głowicą nuklearną w jakieś miasto może nawet w nas.
ziemniak wez wypierdalaj.
 
Tak w ogóle to jest aż niesamowite, że i on i ten co pierdolił o jakimś Polinie nagle zniknęli z tego tematu. Opcje są dwie albo dostali bana, albo ruble nie wpłynęły.

Ruble nie wpłynęły. Jak zapłacisz w szeklach to mogę pisać Putix Chujło Bożko nasz Bandera Slava Bolszej Ukrainie
 
Tak w ogóle to jest aż niesamowite, że i on i ten co pierdolił o jakimś Polinie nagle zniknęli z tego tematu. Opcje są dwie albo dostali bana, albo ruble nie wpłynęły.
Tytek jest i ma się dobrze. Wciąż pisze jako @Zimniak i jeszcze równolegle napierdala jako @Tymoteusz - w sumie chuj wie po co, skoro na każdym nowym koncie po trzech postach wiadomo, że to on.
 
Morawiecki się nie pierdoli, Radzio też nie:



To jest aż budujące, że jednak potrafią mówić jednym głosem. Tylko Braun z Korwinem się kompromitują. I to na tyle, że albo faktycznie są ruskimi agentami, albo do reszty ocipieli, albo jedno i drugie.

Zastanawia mnie tylko zmiana narracji Niemiec. Widzę dwie opcje. Albo oni (ich wywiad) uznali, że ta wojna się zaraz skończy i Rosja wygra, więc próbują sobie na koniec poprawić PR, który zawalili. Albo wręcz przeciwnie. Widzą, że Ruscy tam ugrzęzną, więc trzeba zmienić front.
 
Back
Top