Konflikt Rosja-Ukraina

kto popiera putpina popiera rezim totalitarny ktorego obywatele strajkuja i zostaja uwiezieni przez protest przeciw wojnie - wojnie o surowce , wplywy i wszystko co tak naprawde jest tylko dodatkiem do wartosci jaka jest zycie ludzkie
Nie sądzisz chyba, że @Masta popiera reżim totalitarny wskazując na fakt gloryfikowania banderyzmu na Ukraianie?
A co chcesz wystawiać certyfikaty ,,dobrego Ukraińca’’ na granicy?
Na jakiej podstawie takie przypuszczenie? Zwróciłem uwagę na pewien problem, napisałem, że należy im pomagać, a przy 5 milionowej rzeszy (a takie są oficjalne szacunki), która moża napłynąć - pewna część będzie rekomendowała się wspomnianymi poglądami. Mogą pojawić się konflikty na tym tle w przyszłości. Mimo tego jestem za przyjmowaniem wszystkich prócz tych w wieku poborowym na obecny czas, bo władze Ukrainy ogłosiły powszechną mobilizację z uwzględnieniem konkretnego przedziału wiekowego z zakazem opuszczania Ukrainy. Gdy zawierucha się skończy i Ci ludzie będą chcieli się do nas przenieść - również jestem za tym, by ich przyjąć jednak na konkretnych warunkach (odpowiednie umowy z Rządem Ukrainy).
----------
Edit:
No co mam Ci napisac ? Jestes z siebie zadowolony ? Te dzieciaki ukrow to juz nie dzieciaki ? Kiedy im zapodasz przepaske na ramie ?
jprd człowieku, nie przesadzasz czasem? Rozumiem, emocje, chęć niesienia pomocy. Ale takie grube oskarzenia pod adresem goscia, który jedynie fakt stwierdził i przesadził z tymi "milionami", a niczego nie napisał o udzielaniu lub nie pomocy komukolwiek?
 
Last edited:
Zmarły był 61-letni Aleksander Tyuliakow. Przed powołaniem do ERC pracował jako zastępca dyrektora generalnego ds. bezpieczeństwa korporacyjnego i zasobów ludzkich w Gazprom Transgaz St. Petersburg, który zajmował się eksportem i transportem paliw do dziewięciu regionów Rosji. W styczniu w posiadłości w tej samej wsi Leninskoje znaleziono martwego 60-letniego szefa służby transportowej Gazprom Invest Leonida Szulmana, pisze gazeta. Obok jego ciała znaleziono również notatkę. Shulman pracował też wcześniej dla Gazpromu Transgaz.
 
Na jakiej podstawie takie przypuszczenie? Zwróciłem uwagę na pewien problem, napisałem, że należy im pomagać, a przy 5 milionowej rzeszy (a takie są oficjalne szacunki), która moża napłynąć - pewna część będzie rekomendowała się wspomnianymi poglądami. Mogą pojawić się konflikty na tym tle w przyszłości. Mimo tego jestem za przyjmowaniem wszystkich prócz tych w wieku poborowym na obecny czas, bo władze Ukrainy ogłosiły powszechną mobilizację z uwzględnieniem konkretnego przedziału wiekowego z zakazem opuszczania Ukrainy. Gdy zawierucha się skończy i Ci ludzie będą chcieli się do nas przenieść - również jestem za tym, by ich przyjąć jednak na konkretnych warunkach (odpowiednie umowy z Rządem Ukrainy).

No i czasem i ty napiszesz coś z czym mogę się zgodzić

:beer:
 
Tak samo powinno się postępować z produktami od wiadomych skośnookich. Sprzętu produkowanego, a raczej montowanego nie unikniemy, bo świat się na własne życzenie uzależnił od siły roboczej za miskę ryżu. Jednak jest cała masa ich firm, które tworzą produkty od zera, przytulając 100% zysku. Omijam szerokim łukiem od czasu ściemy z niedopieczonym nietoperzem...
Żeby to wszystko było takie proste. Niestety, nie da się ograniczyć wyłącznie do polskich towarów. Czasem jednak coś tam można zrobić.Na przykład kiedy kupowałem auto, z powodów ideologicznych nie brałem pod uwagę vw.
 
Ej, a jak tam głowa KK na świecie zwana też papieżem? Wypowiedział się, potępił czy dalej siedzi cicho jak dziwka, którą jest?
mocne słowa jak na 4to-klasistę
:beczka:
na poważnie to papieżysko niech spierdala,
płacze tylko jak muzułmanów ktoś leje, pizda zdradziecka.
Prawosławni to dla niego pewnie diabelskie nasienie 100x bardziej niż jakieś tam pustynne małpy allachowe.
 
Jaki pokojowy coming out ? nie zgodzilem sie z toba w zadnej kwestii i zadnych pokojowych wynurzen nie bylo z mojej strony. Chuj mnie obchdzoi czy mnie lubisz czy nie i czy panuje pokoj miedzy nami. Rozmawiamy o ideach wartosciach i perspektywach
Czytam Twoje wypowiedzi i od razu widzę żeś człowiek o dobrym serduszku i na poziomie. Nie dyskutuj z nimi, to ludzie Putina. Tak trzymaj Polin takich gierojów potrzebuje.
Zobacz co te ruskie trolle onuce nagrały. Ja musiałem wyłączyć po 5 minutach słuchania.
 
mocne słowa jak na 4to-klasistę
:beczka:
na poważnie to papieżysko niech spierdala,
płacze tylko jak muzułmanów ktoś leje, pizda zdradziecka.
Prawosławni to dla niego pewnie diabelskie nasienie 100x bardziej niż jakieś tam pustynne małpy allachowe.
Zgadzam sie 100%, niech spierdala jebany lewak.

Na podkarpaciu cala noc wczoraj lataly migi i pewnie efki, ponoc halas niesamowity.
 
Padlo na skode?
:no no::
iu

Do sklepu wystarczą mu mniejsze jednostki:
iu


https://i.ytimg.com/vi/3JTJAvKBKY4/maxresdefault.jpg
 
Last edited:
Kur$# jacy my jesteśmy bogać za panowania Vateusza ja pierdole, nadwyżki w budżecie pomoc tu, podwyżki, 13,14, więcej rozdawnictwa
:wow:

Nie to żebym był przeciwny pomocy, ale kurwa oni nie mają umiaru chyba w niczym i wyznają zasadę albo grubo albo wcale...

Edit miało być odnośnie tweeta z pomocą państw EU
 

przecież to fejk raczej, to jest 4 mld PLN, my rozjebani gospodarczo tak, że wszystko trzeba podatkować, a oni by wyjebali tyle chajsu od strzała. A po drugie popieram pomoc, ale nie pierdolenie na lewo i prawo i wpierdalanie ryja we wszystko bo nam ten ryj upierdolą. Można to chyba robić bardziej dyskretnie, bo możemy być następni.
 
Last edited:
Kur$# jacy my jesteśmy bogać za panowania Vateusza ja pierdole, nadwyżki w budżecie pomoc tu, podwyżki, 13,14, więcej rozdawnictwa
:wow:

Nie to żebym był przeciwny pomocy, ale kurwa oni nie mają umiaru chyba w niczym i wyznają zasadę albo grubo albo wcale...

Edit miało być odnośnie tweeta z pomocą państw EU
Tak jak byłem zawiedziony polityką uprawiana przez PiS w czasie pokoju, tak teraz w czasach niespokojnych podoba mi się zdecydowanie i retoryka Polskiego rządu. Może się okazać, że Mateusz okaże się wielkim wygranym drugiego planu obecnej sytuacji. Szanuje, że nie pierdoli się ze szmaciarzami zza Odry.
 
Tak jak byłem zawiedziony polityką uprawiana przez PiS w czasie pokoju, tak teraz w czasach niespokojnych podoba mi się zdecydowanie i retoryka Polskiego rządu. Może się okazać, że Mateusz okaże się wielkim wygranym drugiego planu obecnej sytuacji. Szanuje, że nie pierdoli się ze szmaciarzami zza Odry.
Co by o Nim nie mówić to Vateusz napiedala tam bez masełka w tych rozmowach. Jestem zdziwiony, ze az tak stanowcza postawe ma
 
Back
Top