Konflikt Rosja-Ukraina

1645904581171~2.png


:antonio:
 
Czytam Twoje wypowiedzi i od razu widzę żeś człowiek o dobrym serduszku i na poziomie. Nie dyskutuj z nimi, to ludzie Putina. Tak trzymaj Polin takich gierojów potrzebuje.
Zobacz co te ruskie trolle onuce nagrały. Ja musiałem wyłączyć po 5 minutach słuchania.

Bardzo dobry materiał Tytku



:awesome:
 
:no no::
iu

Do sklepu wystarczą mu mniejsze jednostki:
iu


https://i.ytimg.com/vi/3JTJAvKBKY4/maxresdefault.jpg
Przy @szplin ie każdy samochód wygląda jak Smart.
View attachment 34054

Kurwa tyle tego, że nie wiadomo w co wierzyć, jakoś w tej zachodniej bańce za dobrze idzie tym Ukraińcom. A jak faktycznie im tak idzie, to amerykański wywiad jest zajebisty w chuj.
No dla mnie też to za pięknie wygląda. Wprawdzie jest mnóstwo sygnałów wskazujących na to, że ta cała ofensywa kacapów została byle jak sklecona na trytytki ale z tych wiadomości można wywnioskować, że w tym tempie Ukraińcy niedługo będą na placu czerwonym, pewnie sporo z tego to fejki mające na celu podniesienie morale.
Niemniej jednak i tak jestem pod dużym wrażeniem jak dobrze Ukraińcom idzie. Na pewno ten konflikt pokazał, że z kwestii militarnych ruscy najlepsi byli w przekonywaniu jaką to potęga militarną oni nie są, bo nagle okazuje się, że to momentami wygląda wręcz groteskowo. Gdyby doszło do bezpośredniej konfrontacji z zmobilizowany w pełni NATO to pewnie zostaliby zmieceni z planszy.
 
View attachment 34054

Kurwa tyle tego, że nie wiadomo w co wierzyć, jakoś w tej zachodniej bańce za dobrze idzie tym Ukraińcom. A jak faktycznie im tak idzie, to amerykański wywiad jest zajebisty w chuj.
Kto wie, co tak naprawdę dostają jeśli chodzi o broń. Być może, oficjalnie jedno, a nieoficjalnie coś naprawdę konkretnego. Pewnie Kacapy miały cynk od kretów, że Ukry cienko z bronią. Podeszli nonszalancko do tematu i na tę chwilę mają mocno pod górkę. Musi być ciężko skoro sięgnęli po Iskandery(podobno).
 
Kto wie, co tak naprawdę dostają jeśli chodzi o broń. Być może, oficjalnie jedno, a nieoficjalnie coś naprawdę konkretnego. Pewnie Kacapy miały cynk od kretów, że Ukry cienko z bronią. Podeszli nonszalancko do tematu i na tę chwilę mają mocno pod górkę. Musi być ciężko skoro sięgnęli po Iskandery(podobno).
Ale z tego by też wynikało, że ten słynny i zajebisty ruski wywiad się ostro skompromitował. Zwłaszcza, że do infiltracji był kraj, gdzie właściwie nie idzie odróżnić kto swój, kto obcy. Pojebane to wszystko.

::snoopd::
 
Back
Top