Konflikt Rosja-Ukraina

Kolejny dzień, kolejna profesjonalna analiza. Bez propagandowych pierdoletów znanych z większości tekstów.

No wygląda to tak jakby mieli wliczone w koszta ze 100 tys pacanów i szli do skutku niestety. I w taki sposób powoli będą otaczać miasta i wkońcu im się uda zdobyć Ukrainę , co prawda będzie to hekatomba , krwawa rzeka , i póżniej to obrócą przeciw zachodowi w narracji , ile to ruskich zamordowali. A za 20 lat będą pomniki wojenne na rusi z datą przesuniętą ze 2 lata w przód. Że niby wbili i wyzwolili a wcześniej to nie ich ręka była tylko ktoś inny tutaj cywili szlachtował , o na przykład Polaczki . . . Smutne to i szkoda ludzi którzy niczemu nie są winni , wielka porażka ludzkości.
 
No to co? Inflacja, podniesienie podatków w perspektywie duże a może nawet ogromne bezrobocie.
Jakie kurwy zajebane, my mamy sobie sami swiadczenia oplacac a Ukraińcom dadza? :damjan:
 
Jakie kurwy zajebane, my mamy sobie sami swiadczenia oplacac a Ukraińcom dadza? :damjan:
Dofinansowanie jakieś poszło na to chyba , to nie idzie od podatnikow tylko z UE
chyba
A u nas bomby nie spadaja. Taka sytuacja ze moze sie uda przebaczyc
 
Człowiek na trening poszedł a go tu ominęła jedna kłótnia jak w podstawówce, kilka teori spiskowych. Opluwanie się i wyzwiska, trochę jadu o nienawiści.

Tak czy siak kreml w oficjalnych źródłach przyznał się do straty 500 żołnierzy. No to jak oni się przyznali do czego kolwiek i musieli podać tyle bo by ludzie nie uwierzyli w 50 to tam grubo musi być. Tak jak dane ukraińskie dzielił bym na dwa to kremla razy 5
 
to mnie też rozpierdala, pomóc owszem, ale kurwa, zacząć od ogarniania kogo wpuszczają i jakie kurwa socjale na kogo mamy jeszcze pracować jak ja już mam dość "madek" 500+
Jak Ty nawet grosza na ten cel nie dolozysz bo to unia daje. Kurwa az przykro to się czyta. Spierdalaja tam przed frontem a ty bys im selekcje robil na bramce. A jak my bysmy spierdalali to wtedy bys chcial szybko przez granice i cos do gara dla dzieciakow jak masz je. Kurwa okradaja nas ze wszystkich stron lichwiarze a tu realna potrzeba jest i to w sytuacji w ktorej sami bylismy , no nasi dziadowie. Wstyd jak chuj. Najlepiej to ich pognac pewnie , banderowcow jebanych i ich kurewskie Ukrainskie geny ...
Ide stad bo mi zaraz krew zacznie leciec z dupy jak to czytam.
To sa ludzie jak my. Chuj w propagande i szczujnie.
Nikt nie wybiera tego skad pochodzi , swoich rodzicow. Bob Marley byl potomkiem niewolnicy i zniewalatora. Jego ojcem byl typ ktory zniewolil jego matke.
Co Bob powinien zrobic ? Jechac z czarnymi czy bialymi ?
Ja mam geny mieszane , jestem kundlem. Z 50 % polak z 25 % czech i z 25 % ukrainiec. I co mam teraz jechac z kurwami za turow ? Albo pierdolic wojne na Ukrainie ? Czy polakow karac ?
Szkoda tych ludzi i serce pęka jak się obserwuje co się dzieje , a jak czytam co ta szczujnia robi z ludzkimi umyslami to centralnie dostaje raka odbytu i krew mi chyba wlasnie poleciala z dupska
::clintdis::
 
W sumie to napisal same oczywistości. Ta polemika z pomysłem atakowania Rosji to chochoł, bo kto poważny bierze to pod uwagę?
Zmartwiło mnie to co napisał w pierwszym zdaniu. Że ktokolwiek chociaż przez chwilę wziął pod uwagę takie rozwiązanie.
 
Ale się wypowiem, a jak...

Później płacz że tutaj tyle syfu jest, w sumie się nie dziwię że temat przygasa.


@Bezimienny a te twoje posty to wyglądają wszystkie jakbyś gotowe do skopiowania i rozpowszechniania na maila dostawał, wszystko bez ładu i składu :lol:
Nie wypowiadalem sie w tym temacie tylko podalem info o podobnym ktory skojarzylem nie wkrecaj mi tu ciemnoty , pisali o jakims tam pojednaniu zwasnionych kibicow to chyba jest jakis zwiazek miedzy tym a wspolnym spiewaniem smiertelnych wrogow z Wisly i Legii.
 
Jak Ty nawet grosza na ten cel nie dolozysz bo to unia daje. Kurwa az przykro to się czyta. Spierdalaja tam przed frontem a ty bys im selekcje robil na bramce. A jak my bysmy spierdalali to wtedy bys chcial szybko przez granice i cos do gara dla dzieciakow jak masz je. Kurwa okradaja nas ze wszystkich stron lichwiarze a tu realna potrzeba jest i to w sytuacji w ktorej sami bylismy , no nasi dziadowie. Wstyd jak chuj. Najlepiej to ich pognac pewnie , banderowcow jebanych i ich kurewskie Ukrainskie geny ...
Ide stad bo mi zaraz krew zacznie leciec z dupy jak to czytam.
To sa ludzie jak my. Chuj w propagande i szczujnie.
Nikt nie wybiera tego skad pochodzi , swoich rodzicow. Bob Marley byl potomkiem niewolnicy i zniewalatora. Jego ojcem byl typ ktory zniewolil jego matke.
Co Bob powinien zrobic ? Jechac z czarnymi czy bialymi ?
Ja mam geny mieszane , jestem kundlem. Z 50 % polak z 25 % czech i z 25 % ukrainiec. I co mam teraz jechac z kurwami za turow ? Albo pierdolic wojne na Ukrainie ? Czy polakow karac ?
Szkoda tych ludzi i serce pęka jak się obserwuje co się dzieje , a jak czytam co ta szczujnia robi z ludzkimi umyslami to centralnie dostaje raka odbytu i krew mi chyba wlasnie poleciala z dupska
::clintdis::
To leci Ci już ta krew z dupy? Co to w ogóle za wywód? unia da xD.
 
Masz rację. Na razie jest tak wysoki poziom emocji, że ludzie niezbyt trzeźwo myślą i działają w odruchu serca. Zanim te emocje opadną i zaczną się problemy muszą się pojawić rozwiązania systemowe. Imigrantami muszą się też zająć inne kraje, przecież my nie udźwigniemy utrzymania setek tysięcy matek z dziećmi. Dziwi mnie, że rząd i UE nie informują o takich sprawach, a podobno były jakieś ciche przygotowania na 5mln. ludzi? Mam nadzieję, że to po prostu wymaga trochę czasu, żeby się te biurokratyczne machiny ogarnęły.

Swoją drogą, jak to jest, że skoro Putin wysłał tu swój pokojowy kontyngent, żeby ratować Ukraińców przez nazistami, to nie uciekają oni na wschód, tylko idą przez całą Ukrainę do Europy? Coś się tu, w przekazie nie zgadza.
Trzeba byłoby napisać jakieś kolejne 10 przykazań takie jak napisała była dziennikarka Krytyki Politycznej podczas kryzysu na granicy: zwłaszcza w kraju, gdzie ludzie tak kochają prywatność, że żywopłoty mają kilka metrów, każda działka jest ogrodzona i uważają, że lepsza jest kawalerka 30 m2 niż wynajmowanie wspólnie większego mieszkania w przeliczeniu na osobę za mniejszy czynsz. Ja znam rosyjski tak aby rozumieć ze słuchu i nie wiem jakbym sobie mógł poradzić nawet z 2 osobami w jakieś sytuacji kryzysowej np. wezwanie pogotowia itp...
1646248111484.png
1646248127833.png



W Niemczech już zaczął się kwik lewactwa jak można mówić, że 2015 rok nie może się powtórzyć i jednocześnie zaczyna się dzielić na dobrych i złych uchodźców np. tutaj lewactwo oburza się, że jedna z gazet napisała, że jedno trzeba Ukrainie przyznać: to są prawdziwi uchodźcy kobiety i dzieci...


Myślę, że Dania, Norwegia, Szwecja są gotowe do przyjmowania. Niemcy też, zwłaszcza po tym jak kolejne rządy nie chcą wzmacniać AFD i reszty mocniej prawicowych partii przyjmowaniem kolejnych Arabów a w DE jest więcej pracy niż ludzi (a czy Polakom opłaca się tak bardzo pracować w DE? Coraz mniej) -dlatego Niemcy ostrożnie wypowiadali się o kryzysie na granicy z Białorusią....
Dla 500 plus nikt tutaj nie zostanie...
Musze przyznać, że to są moje ulubione bany:



 
To leci Ci już ta krew z dupy? Co to w ogóle za wywód? unia da xD.
Leci kurewska polsko-ukrainsko-czeska
Wlasnym matkom nie wierzycie chyba , ze was urodzily
Ten wywód to jest coś takiego , jakby to nazwać , moja wypowiedż ?
Czego tam jeszcze nie wisz ? Co tam Ci sie jeszcze nie podoba w moich pogladach ?
Zamknijcie im granice , wyjebcie na nich kutasy. Jak sobie stryjenka winszuje. Tylko pakujcie juz plecaki przed bushcraftem gdzies pod Berlinem za 2 lata. Kali krowe Bongo brac tak , Kaliemu krowe bongo brac nie. Ja sie juz nie wypowiadam , bo tu panuje narracja negacjii.
 
Leci kurewska polsko-ukrainsko-czeska
Wlasnym matkom nie wierzycie chyba , ze was urodzily
Ten wywód to jest coś takiego , jakby to nazwać , moja wypowiedż ?
Czego tam jeszcze nie wisz ? Co tam Ci sie jeszcze nie podoba w moich pogladach ?
Dobra ale na huj mi wiedzieć co z Ciebie za mieszadło? Nie oceniam ludzi po narodowości. Po prostu zastanów się co piszesz bo jak chcesz tu się wypowiadać emocjonalnie(tu sa same dziarskie henki) to zawsze będziesz pleć bzdury tak jak zmienianie w restauracjach pierogow z ruskich na ukrainskie tylko, ze nie maja nic wspólnego z Rosją tylko z wojewodztwem ruskim i tak jak z tym, że Unia da.
 
Last edited:
Ukraińcy mają wstawiać na stronie dokumenty wszystkich jeńców i poległych żołnierzy. Ciekawe

Ale się wypowiem, a jak...

Później płacz że tutaj tyle syfu jest, w sumie się nie dziwię że temat przygasa.


@Bezimienny a te twoje posty to wyglądają wszystkie jakbyś gotowe do skopiowania i rozpowszechniania na maila dostawał, wszystko bez ładu i składu :lol:
chaotyczne tak, ale przesady: znaleźć dziwne rzeczy na twitterze to nie jest wyczyn, maile nie potrzebne -zresztą co ja etatowym felietonistą jestem aby było zajebiście? :suchykarol:


Chociaż czasami załącza mi się pisanie po polsku z niemiecką gramatyką np. czasowniki na końcu zdania, mnóstwo wstawianych podmiotów mimo że to zbędne itp. :korwinlaugh:
 
Mentzen powinien wypierdalać z Konfederacji jeśli kiedykolwiek chce mieć na cokolwiek potencjalny wpływ

Z Braunami, Korwinami i innymi w tej partii nigdy nie dojdą do władzy (bardziej politycznie niż o konflikcie, ale to co odpierdala konfederacja na ten temat to jebany żart)
Mentzen nie jest w Konfederacji aby zostać politykiem. Naprawdę wierze mu jak mówił, że cieszy się, że nie dostał się do Sejmu bo musiałby w Warszawie siedzieć.
Mentzen buduje swoją markę osobistą, nigdy jego firma nie miałaby tak szybko takiej popularności jak teraz. Plus jest taki stary myczek jak wyjść pozytywnie na egzaminie ustnym, kiedy wchodzi się parami: weź najsłabszą osobę w grupie to lepiej wypadniesz i zostaniesz odebrany. Mentzen wypada na tle Brauna i JKM na człowieka z milionem IQ...
 
Dobra ale na huj mi wiedzieć co z Ciebie za mieszadło? Nie oceniam ludzi po narodowości. Po prostu zastanów się co piszesz bo jak chcesz tu się wypowiadać emocjonalnie to zawsze będziesz pleć bzdury jak z tym, że Unia da. Idinahuj
Gościu , zostałem pojechany od kurewskich ukrainskich genow i zbesztany z niskich pobudek , chociaz tak naprawde sie dowiedzialem pol roku temu ze mam troche ukrainskiego pochodzenia , jestem polakiem i poczytałem troche jakie tu panuja nastroje i jaka narracja na pomoc potrzebujacym i jak sie traktuje gości ( bo takimi przeciez sa obcokrajowcy) i momentalnie dostalem raka dupska krew zalewa mi odbyt , jestem zszokowany i stracilem wiare w narod. A Ty mi powiesz , zebym emocjonalnie sie nie wypowiadal. Pisze Ci jak masz sie zachowywac czy jak myslec ?
To wez nie pierdol. Sobie tam emocjonalnie sie wypowiadaj czy sobie prowadz dyplomacje administracyjna. Chuj mnie to w sumie obchodzi. To twoja sprawa.
A jak mi masz mowic jakie ja mam miec poglady i co mam plesc a czego nie to sobie daruj. To nie ruś. Żebyś mi mówił co wolno a co nie
 
Back
Top