Konflikt Rosja-Ukraina

Mamed, a parę dni temu go tu niektórzy oczerniali, że popiera pewnie
IMG_20220302_182946.jpg
 
Właśnie koleżanka mi powiedziała, że Rosja zaatakowała Ukrainę by pomóc im wejść do Unii. Ja pierdole, kurwa mać.
Ruscy poprostu wyzwalają Ukrainski lud od wszelkich problemow. Od podatkow , pracy , wstawania rano. Tacy z nich bohaterowie. Już szykują tam pewnie pomniki wielkiej wojny ludobójczej w Moskwie. Albo pamiętnik specjalnej operacji wojskowej
 
Ja nie wiem o co chodzi i co to Czuwaj. Domniemałem , że o jakieś zwaśnione klubiki się rozchodzi to napisałem co widziałem w temacie
skad ty sie wogole wziales ukrainska onuco? napierdalasz post za postem, dublujesz informacje, ktore byly podawane kilka dni temu, wlasciwie nic nie wnosisz do tej dyskusji, bo wszystko juz tu bylo podane co piszesz. Badz na biezaco, albo zamknij morde.
 
skad ty sie wogole wziales ukrainska onuco? napierdalasz post za postem, dublujesz informacje, ktore byly podawane kilka dni temu, wlasciwie nic nie wnosisz do tej dyskusji, bo wszystko juz tu bylo podane co piszesz. Badz na biezaco, albo zamknij morde.
Czlowieku ja mam prace i zycie. Wchodze tu na pare minut dziennie , czasem pare dni nie wchodze to sobie ponapierdalam troche postow , i nie Ty bedziesz decydowal o ich natezeniu.Nie bede czytal 100 stron dziennie czy cos juz bylo bo tobie sie tak podoba. Nie pisz do mnie wiecej bo przejdzie na mnie twoja glupota. Idz byc jebanym ignorantem i duchowym kastratem trochę dalej. Nie ma sensu z toba dyskutowac musial bys wystawic leb poza wlasna dupe. Szkoda mi Ciebie w sumie. Strasznie musi byc takim ograniczonym
 
Wyjątkowej klasy dialog :frankapprove:
Krem de la krem. Do gazu bym poszedł gdyby typ doszedł do władzy bo mam kurewskie ukrowskie geny , w sumie to się niedawno dowiedzialem o tym ze je mam. Marcinos sie dowie za rok ze ma z 10 % ukrowskiej krwi i wtedy okaze sie ze jechal od kurew po swoich przodkach. Dobrze , ze ja nie bylem nigdy xenofobem i nie jechalem po Ukrach zanim sie dowiedzialem skad pochodzi moje nazwisko
:beczka:
 
Kolejny dzień, kolejna profesjonalna analiza. Bez propagandowych pierdoletów znanych z większości tekstów.

 
Back
Top