Konflikt Rosja-Ukraina

Czyli za tępy na używanie googla.Ziobro zaskoczenia

Gadasz ze mną więc daruj sobie tę liczbę mnogą.Że jebali nas na wszystkie świadczenia jakie się dało wziąć było wielokrotnie mówione - nawet ZUS się za to wziął.

Nawet nie wiem o kim mówisz.

Uważam,że złe jest wciąganie innych krajów do walki w tym nas samemu kładąc na to lagę.

Yyy bo mają niedobory w armii?A skąd masz dane,że wysyłają tam pieniądze? Info od ukrainki z festivali?


Pytam jaki socjal ty masz na myśli.
Bo socjal może być różny. Np mając dziecko masz inne świadczenie niż jak nie masz.


No cześć jebala na socjal. Nie przeczę temu. Sam o tym pisałem nie raz. Jaki to ma mieć wpływ na pogląd, że w naszym interesie jest wspierać Ukrainę?



Kto kładzie lage na swój kraj jednocześnie wciągając nas do wojny? Te 650 tys wciąga nas do wojny?


Skąd wiem, że wysyłają?
Bo matematycznie jest niemożliwe by część nie wysyłala. Tak jak niemoLiwe jest matematycznie by część Polaków na zachodzie nie wysyłala do Polski pieniędzy.
Chcesz powiedzieć, że jest realne iż ja znam jedynych Ukraińców którzy wysyłają biednym rodzinom hajs z Polski?
Niesamowity, niemal równy zeru, zbieg okoliczności.



Już pisałem, że to nie jest tak, że te 650 tys by walczyło. Walczyłaby część która dostalaby powołania i nie dała rady by się uchylić.
 
W tej waszej obecnej dyskusji to Ty pierwszy zacząłeś gadać o socjalu nie on więc znowu swoje projekcje przerzucasz na innych.


Czyli nie uważacie, nie uwazaszże Ukraińcy żyją u nas z socjalu, lecz pracują na siebie? Odnoszę się do tego, że wiem iż Vitas już pisywał o tym socjalu.

Jeżeli zmienił poglądy - wtedy mój wpis rzeczywiście nie ma sensu. Lecz wątpię.
 
Czyli 650tys. młodych mężczyzn nie pomogłoby wysiłku wojennym kraju, choćby pracując u siebie i płacąc podatki? :antonio:


Tam jest dość spore bezrobocie. A unikając poboru raczej pracowaliby na czarno jak już. Za grosze i mając małe szanse na utrzymanie rodziny
 
Kto kładzie lage na swój kraj jednocześnie wciągając nas do wojny?
Jeżeli ktoś ucieka jak szczur ze swojego kraju, a następnie robi jakieś manifestacje wspierania upadliny jak np na rynku Krakowie, to jak mam to inaczej nazwać?
Podejrzewam,że każdy poza tobą załapał.
Skąd wiem, że wysyłają?
Bo matematycznie jest niemożliwe by część nie wysyłala. Tak jak niemoLiwe jest matematycznie by część Polaków na zachodzie nie wysyłala do Polski pieniędzy.
Chcesz powiedzieć, że jest realne iż ja znam jedynych Ukraińców którzy wysyłają biednym rodzinom hajs z Polski?
Niesamowity, niemal równy zeru, zbieg okoliczności.
Aha.Czyli przypuszczasz tylko nie mając żadnych danych by się tym podeprzeć.Ktoś na pewno wysyła,ale z twojej narracji wynika,że jest to regularna praktyka i większość tak robi.
Matematykę lepiej zostaw, bo nie była to nigdy twoja mocna strona.
uż pisałem, że to nie jest tak, że te 650 tys by walczyło. Walczyłaby część która dostalaby powołania i nie dała rady by się uchylić.
A zdajesz sobie sprawę,że wcale nie trzeba walczyć by pomóc?Przecież była narracja,że wszyscy się tam zjednoczyli przeciwko okupantowi nawet babcie mołotowy robiły.Ale wiadomo - propaganda pozytywna.
Poza tym skąd wiesz,że nie dostaliby powołania? Poznałeś kogoś na tym festivalu czy innym familoku kto jest jakimś wysokim, ukrowym wojskowym?
 
Jeżeli to autentyczne konto jakiegoś faceta, a nie ruski bot, to mam nadzieję, że jakieś służby się tym zajmą. Zwłaszcza jeżeli przebywa on w Polsce. Tyle że pisuarskie służby to się specjalizują w podsłuchiwaniu opozycji czy tam NIK-u, a nie łapaniu takich padalców, podżegaczy wojennych.
 
Jeżeli ktoś ucieka jak szczur ze swojego kraju, a następnie robi jakieś manifestacje wspierania upadliny jak np na rynku Krakowie, to jak mam to inaczej nazwać?
Podejrzewam,że każdy poza tobą załapał.

Aha.Czyli przypuszczasz tylko nie mając żadnych danych by się tym podeprzeć.Ktoś na pewno wysyła,ale z twojej narracji wynika,że jest to regularna praktyka i większość tak robi.
Matematykę lepiej zostaw, bo nie była to nigdy twoja mocna strona.

A zdajesz sobie sprawę,że wcale nie trzeba walczyć by pomóc?Przecież była narracja,że wszyscy się tam zjednoczyli przeciwko okupantowi nawet babcie mołotowy robiły.Ale wiadomo - propaganda pozytywna.
Poza tym skąd wiesz,że nie dostaliby powołania? Poznałeś kogoś na tym festivalu czy innym familoku kto jest jakimś wysokim, ukrowym wojskowym?



Ty nazywasz, że jak szczur. Ja, że jak człowiek.
Ty uważasz, że lobbying w krajach zachodnich nie działa na korzyść Ukrainie. Ja nie jestem debilem i wiem, że działa.


Nie napisałem ani razu, że większość wysyła. Napisałem, że jest taki proceder.
Przecież się ze mną musisz zgodzić.



Czyli teraz będziesz lansował teorię że powinni tam jechać rzucać słoikami? Lol


Nie wiem. A ty masz wysoko postawionych wojskowych na Ukrainie i wiesz że te 650 tys dostało powołania?
 
Koło się zamyka. Wchodzi karta ruskiej propagandy.
:antonio:


Jeżeli coś jest ruską propaganda, np twierdzenie że Ukraińcy wysylaga na Rosję gołębie z bronią biologiczną lub planują będąc rozproszona mniejszością wymordować polska większość albo że polska chce najechać Ukrainę - to fakt, że będziesz temu przeczył nie zmieni tego, że nadal jest to ruską propaganda.

I akurat Tucznik przed moim komentarzem zwrócił uwagę, że to jest jak z ruskiej propagandy, ruskiego bota. Twój komentarz jechał po mnie czy Tuczniku?


A jeżeli głosi to Ukrainiec i w to wierzy to jest nacjonalistycznym padalcem i zjebem. I stoi jeszcze niżej od Szplinów którzy tym straszą w Polsce.
 
Ty nazywasz, że jak szczur. Ja, że jak człowiek.
Trochę masz racji.Szczury mogłyby się poczuć urażone.
Ty uważasz, że lobbying w krajach zachodnich nie działa na korzyść Ukrainie. Ja nie jestem debilem i wiem, że działa.
Oczywiście,że działa.Czarny rynek się wzbogacił,OLX z darami od poliniaków kwitnie,markety sprzedają pomoc humanitarną :lol:
Nie napisałem ani razu, że większość wysyła. Napisałem, że jest taki proceder.
Przecież się ze mną musisz zgodzić.
Który może być równie dobrze promilem jak to lubisz mówić
Czyli teraz będziesz lansował teorię że powinni tam jechać rzucać słoikami? Lol
To już twoja typowa projekcja kiedy argumentów brakuje.Jestem w pełni przekonany,że każdy dostałby broń i pełne wyposażenie.
Nie wiem. A ty masz wysoko postawionych wojskowych na Ukrainie i wiesz że te 650 tys dostało powołania?
A jak miałoby dostać jak ich tam nie ma? :damjan:

Dobra ryba,było nawet zabawnie odpisywać na te twoje fanfiction kurując przeziębienie,ale już za grubo wjechały twoje słynne projekcje i wkładanie innym argumentów do ust co zresztą ktoś juz wyżej zauważył.
Jeżeli coś jest ruską propaganda, np twierdzenie że Ukraińcy wysylaga na Rosję gołębie z bronią biologiczną lub planują będąc rozproszona mniejszością wymordować polska większość albo że polska chce najechać Ukrainę - to fakt, że będziesz temu przeczył nie zmieni tego, że nadal jest to ruską propaganda.
Zabawne,że jedziesz po tym,ale już jakieś durne ubzduranie,że Polska wepchnęła ukrów do wojny uważasz za prawdę :mjsmile:
 
Trochę masz racji.Szczury mogłyby się poczuć urażone.

Oczywiście,że działa.Czarny rynek się wzbogacił,OLX z darami od poliniaków kwitnie,markety sprzedają pomoc humanitarną :lol:

Który może być równie dobrze promilem jak to lubisz mówić

To już twoja typowa projekcja kiedy argumentów brakuje.Jestem w pełni przekonany,że każdy dostałby broń i pełne wyposażenie.

A jak miałoby dostać jak ich tam nie ma? :damjan:

Dobra ryba,było nawet zabawnie odpisywać na te twoje fanfiction kurując przeziębienie,ale już za grubo wjechały twoje słynne projekcje i wkładanie innym argumentów do ust co zresztą ktoś juz wyżej zauważył.

Zabawne,że jedziesz po tym,ale już jakieś durne ubzduranie,że Polska wepchnęła ukrów do wojny uważasz za prawdę :mjsmile:



Może nie wepchała ale bez Polski i jej zapewnień(z świadomością naszych władz że oznacza to wojnę) nie byłoby wojny.


Czyli przeczysz że lobbying Ukrainy na zachodzie nie działa, i zachód nie wspiera pod jego wpływem Ukrainy? Czy przyznajesz mi rację i wiesz że ma wpływ? Tak lub nie.




Stary, powołania wysyłają na adresy na Ukrainie. A to nie jest tak, że dostaje je 100% mieszkańców kraju w wieku poborowym.

I każdy nie dostałby broni.
Nawet teraz na Ukrainie jest masa Ukraińców w wieku poborowym którzy nie dostali powolan i nie dostali broni. Pracują lub siedzą na bezrobociu, pracują na czarno.
Cześć dostaje powołanie ale unika pójścia do woja mimo, że jest na Ukrainie.



Wiesz,że nazwałeś @alww np gorszym od szczura? Przeprosisz go?
 
Może nie wepchała ale bez Polski i jej zapewnień(z świadomością naszych władz że oznacza to wojnę) nie byłoby wojny.
:waldeklaugh:
Czyli przeczysz że lobbying Ukrainy na zachodzie nie działa, i zachód nie wspiera pod jego wpływem Ukrainy? Czy przyznajesz mi rację i wiesz że ma wpływ? Tak lub nie.
Amerykanie mają swoje powody by ukrów wspierać,było to już mówione nie raz.
Jeżeli uważasz,że to zasługa ukrowego rzadu i Amerykanie się muszą z tą pchłą ukrainą liczyć,
to jesteś lepiej odklejony niż myślałem.
Stary, powołania wysyłają na adresy na Ukrainie. A to nie jest tak, że dostaje je 100% mieszkańców kraju w wieku poborowym.
Co też dostałeś?
Bo wcale nie było łapanek na ulicach na cywili.
Ale wiadomo 650 tys uciekinierów by tylko tam przeszkadzało.
 
Uważaj. Nawet tu na forum są imbecyle którzy wierzą, że mniejszość ukraińska zrobi większości polskiej drugi Wołyń xd
Nie uważam, że to onuce. Uważam że ruska propagandę wspierają z naiwności.
Serio jestes pojebany
a co powiesz na to ze na granicy , gdzie blokowane sa cieżarowki , po polskiej stronie , gdzie stoi policja + prewencja do protestujących przychodzą ukry i mowia ze beda strzelac albo ryzac?
to sa sytuacje autentyczne nie wpisy anonimowe na face i co? to jest promil czy tak heheszki sobie robia w obcym kraju? a tak naprawde nas kochaja
Jeżeli to autentyczne konto jakiegoś faceta, a nie ruski bot, to mam nadzieję, że jakieś służby się tym zajmą. Zwłaszcza jeżeli przebywa on w Polsce. Tyle że pisuarskie służby to się specjalizują w podsłuchiwaniu opozycji czy tam NIK-u, a nie łapaniu takich padalców, podżegaczy wojennych.
władze ktore wydały zgode na legalny protest dostaja grozby ....
 
:waldeklaugh:

Amerykanie mają swoje powody by ukrów wspierać,było to już mówione nie raz.
Jeżeli uważasz,że to zasługa ukrowego rzadu i Amerykanie się muszą z tą pchłą ukrainą liczyć,
to jesteś lepiej odklejony niż myślałem.

Co też dostałeś?
Bo wcale nie było łapanek na ulicach na cywili.
Ale wiadomo 650 tys uciekinierów by tylko tam przeszkadzało.



Czyli uważasz, że lobbying i propaganda Ukrainy i Ukraińców nie miała wpływu nawet na cześć opinii na zachodzie i wsparcia?
Wszystkie pomoce jakie ludzie w Polsce czy UK czy Szwecji robili to pod wpływem lobby USA?


Nie dostałem i nie twierdzę, że unikających stawienia się po otrzymaniu wezwania nie łapano także na ulicy.


Przeprosisz @alww , że uważasz iż stoi niżej niż szczury?
 
Serio jestes pojebany
a co powiesz na to ze na granicy , gdzie blokowane sa cieżarowki , po polskiej stronie , gdzie stoi policja + prewencja do protestujących przychodzą ukry i mowia ze beda strzelac albo ryzac?
to sa sytuacje autentyczne nie wpisy anonimowe na face i co? to jest promil czy tak heheszki sobie robia w obcym kraju? a tak naprawde nas kochaja

władze ktore wydały zgode na legalny protest dostaja grozby ....


Nadal nawet z tym straszenie, że Ukraińcy mogą na nas zrobić ludobójstwo jak Wołyń jest bezsensowne. Fizycznie jest to niemożliwe.
 
To po huj gadaja?


ot tak sobie nie??


sidzi w nich to widac w takich sytuacjach

a ty dalej brniesz


Czyli wszystko co wy piszecie i Polacy gadają o Ukraińcach należy brać dosłownie?
A jak jacyś Polacy powiedzą, że powinniśmy odbić lwów - tzn że mozma mówić iż Polacy w przyszłości najada Ukrainę?
 
Czyli wszystko co wy piszecie i Polacy gadają o Ukraińcach należy brać dosłownie?
A jak jacyś Polacy powiedzą, że powinniśmy odbić lwów - tzn że mozma mówić iż Polacy w przyszłości najada Ukrainę?
Jak mi mówi ukr ze bedzie do mnie strzelał to co mam mu powiedziec?
 
Czyli uważasz, że lobbying i propaganda Ukrainy i Ukraińców nie miała wpływu nawet na cześć opinii na zachodzie i wsparcia?
Wszystkie pomoce jakie ludzie w Polsce czy UK czy Szwecji robili to pod wpływem lobby USA?
Mieć miała.Głownie tanie granie na emocjach by przekonać tępą część społeczenstwa do ich sprawy.Widać po tym jak wszystko co złe o ukrach wrzucali do wora z ruską propagandą i bronili ukrów za wszelką cenę.
Nie dostałem i nie twierdzę, że unikających stawienia się po otrzymaniu wezwania nie łapano także na ulicy.
Przecież nie napisałem,że dostawali wezwania,a pózniej ich łapano- znowu projekcja.
Przeprosisz @alww , że uważasz iż stoi niżej niż szczury?
A jest ukrem?
 
Może nie wepchała ale bez Polski i jej zapewnień(z świadomością naszych władz że oznacza to wojnę) nie byłoby wojny.
Czekaj, czekaj. Czyli Twoim zdaniem gdyby Polska nie dała Ukrainie gwarancji to Putin by stwierdził "dobra chuj zawracamy z granicy bo Polacy nie dali Ukrainie gwarancji więc nie możemy ich najechać. Choroszcz, pacjent wam spierdolił
 
Mieć miała.Głownie tanie granie na emocjach by przekonać tępą część społeczenstwa do ich sprawy.Widać po tym jak wszystko co złe o ukrach wrzucali do wora z ruską propagandą i bronili ukrów za wszelką cenę.

Przecież nie napisałem,że dostawali wezwania,a pózniej ich łapano- znowu projekcja.

A jest ukrem?
Mieć miała.Głownie tanie granie na emocjach by przekonać tępą część społeczenstwa do ich sprawy.Widać po tym jak wszystko co złe o ukrach wrzucali do wora z ruską propagandą i bronili ukrów za wszelką cenę.

Przecież nie napisałem,że dostawali wezwania,a pózniej ich łapano- znowu projekcja.

A jest ukrem?


Czyli jak Polak w trakcie wojny uciekłaby to byłoby to dobre, ale jak robi to Ukrainiec to jest szczurem?



Czyli uważasz że łapano na ulicy przypadkowych ludzi i wysyłano na front?
 
Czekaj, czekaj. Czyli Twoim zdaniem gdyby Polska nie dała Ukrainie gwarancji to Putin by stwierdził "dobra chuj zawracamy z granicy bo Polacy nie dali Ukrainie gwarancji więc nie możemy ich najechać. Choroszcz, pacjent wam spierdolił


Nie. Gdyby Polska i USA nie zachęcały Ukrainy do odcięcia się od Rosji i skierowania na zachód i do NATO - to by Rosja nie zaatakowała Ukrainy bo nie miałaby po co.
 
Nie. Gdyby Polska i USA nie zachęcały Ukrainy do odcięcia się od Rosji i skierowania na zachód i do NATO - to by Rosja nie zaatakowała Ukrainy bo nie miałaby po co.

:najmancoty:
Weź posłuchaj sobie czasem ludzi którzy coś skończyli, mają wiedzę są ekspertami. Wszelcy analitycy, geostratedzy, specjaliści od Rosji od dawna mówili, że ich imperialne wizje i ciągoty do ZSRR są przyczyną tego, ale nie... Polacy pchali UKR do NATO i UE więc to nasza wina
 
:najmancoty:
Weź posłuchaj sobie czasem ludzi którzy coś skończyli, mają wiedzę są ekspertami. Wszelcy analitycy, geostratedzy, specjaliści od Rosji od dawna mówili, że ich imperialne wizje i ciągoty do ZSRR są przyczyną tego, ale nie... Polacy pchali UKR do NATO i UE więc to nasza wina


Nie nasza wina. Ukraina miała prawo wybrać zachód.
Ale myśmy musieli im to umożliwić. Wiedzieliśmy, że skończy się to wojną i, jeżeli to prawda co wrzucali chłopaki, to obiecaliśmy im darmową pomoc jeżeli Rosja zaatakuje z tego powodu.
Po co mieliby atakować Ukrainę, która byłaby dalej pod ich imperialnym wpływem?
 
Czyli jak Polak w trakcie wojny uciekłaby to byłoby to dobre, ale jak robi to Ukrainiec to jest szczurem?
Oni uciekają mimo,że 80% ukrainy nie jest objęte wojną.
Pewnie zaraz wyskoczysz "bo Polacy też" porównując rozjebaną przez Niemców Warszawę do Kijowa,który nie widział ruskiego żołnierza.
Czyli uważasz że łapano na ulicy przypadkowych ludzi i wysyłano na front?
Szczerze?Tak to wyglądało jak podbiegało kilku wojskowych do typa i zawijali go do furgonetki.
Ale w przeciwienstwie do ciebie nie kreuje się na specjalistę od wszystkiego od geopolityki po hodowle piesków preriowych.
 
Back
Top