Konflikt Rosja-Ukraina

Tu i ówdzie beka z jaszczura... ALE Panowie, koledzy przesluchajcie to sprzed 7miu lat no nie powiem mi sie trochę scyzoryk w kieszeni otworzył... Gościu jakby to wszystko gdzies tam wyczytał i przepowiedział na to wygląda :eddieconspiracy: :benny:


Człowieku Olszański jest chory psychicznie, kiedyś o nim czytałem długi reportaż i jego sąsiedzi mówili, że typ był rusofilem jeśli idzie o politykę od 30 lat. Ogółem jednak śmierć żony go dobiła, co z tym człowiekiem jest jeśli jego własna córka wprost powiedziała, że nie chce być z nim łączona i od lat nie mają kontaktu.
 
Człowieku Olszański jest chory psychicznie, kiedyś o nim czytałem długi reportaż i jego sąsiedzi mówili, że typ był rusofilem jeśli idzie o politykę od 30 lat. Ogółem jednak śmierć żony go dobiła, co z tym człowiekiem jest jeśli jego własna córka wprost powiedziała, że nie chce być z nim łączona i od lat nie mają kontaktu.
Ty dobra wiesz kazdy jest na swoj sposób specjalny ale to co tutaj nawija 7 lat temu obecnie wydaje się w dużym stopniu miec sens. Czytaleś te dokumenty o których mówił? Ja nie ale w wolnej chwili spojrzę na pewno
 
Ty dobra wiesz kazdy jest na swoj sposób specjalny ale to co tutaj nawija 7 lat temu obecnie wydaje się w dużym stopniu miec sens. Czytaleś te dokumenty o których mówił? Ja nie ale w wolnej chwili spojrzę na pewno
Ale by to powiedzieć wystarczy na mapę spojrzeć. Mimo wszystko dobrze, że jesteśmy w NATO bo wbrew pozorom ten ruski niedźwiedź boi się ataku na państwa NATO i wojny z sojuszem. Zaś w 2015-2016 było niemal pewne, że Ruscy pójdą po Ukrainę, Białoruś, a pewnie też Armenię, Gruzję i Mołdawię. Wystarczyło słuchać Cara Władymira Władymirowicza.
 
Ale by to powiedzieć wystarczy na mapę spojrzeć. Mimo wszystko dobrze, że jesteśmy w NATO bo wbrew pozorom ten ruski niedźwiedź boi się ataku na państwa NATO i wojny z sojuszem. Zaś w 2015-2016 było niemal pewne, że Ruscy pójdą po Ukrainę, Białoruś, a pewnie też Armenię, Gruzję i Mołdawię. Wystarczyło słuchać Cara Władymira Władymirowicza.
Nie no 100 % racji byku... Gwoli ścisłości ja nie jestem jakims fanem Jaszczura... po prostu kiedys pamiętam że był hajp na beke z niego teraz mi coś wyskoczyło - kliknąłem - obejrzałem i teraz to co wyżej znalazłem dużo wyswietlen/polubien jakies chyyyba w miarę niezależne źródło intrygujący tutał mówię - odpalę sobie w tle na drugim ekraniku.... Słucham i mysle kuuurde sporo rzeczy ma sens dla mnie...Aż się zdziwiłem że to jest sprzed 7miu lat...
 
"Krym będzie ukrainski, albo bezludny"....


To co? O ludobojstwie Rosyjskiej ludności które tam banderowcy najpewniej już urządzają w mediach nic nie będzie?

Ale wiadomo, był pan w buczy, był pan w Irpienu?!?
8d88586709fbf3d139f3e17992dc013d.jpeg


(kolory nieprzypadkowe)

:juanlaugh:
 
A jeszcze niedawno nazywali nas onuce planktonem :jon:



No to i ja od dawna byłem onucą bo chciałem by 500 + było tylko dla pracujących Ukraińców i by zabrać resztę i te głupie dodatki typu 40 zł za nocleg xd

Na szczęście i tak ten socjal nie jest taki duży. 380 tys dzieci to nie jakaś ogromna liczba.


Najważniejsze i tak jest by finansować wojnę na Ukrainie, a nie socjal.
 
Będą ciągnąć od frajerów kasę do wyborów w stanach potem nagle się okaże, że można się dogadać.
:roberteyeblinking:
Ja się tylko boje jednego. Ze moment na rozmowy został przespany i teraz być może Rosja nie będzie chciała. Zajęli dobre punkty logistyczne, sankcje nie tylko uderzają w rosje ale przede wszystkim w europe, najprawdopodobniej doszlismy do tego momentu w którym traci zycie więcej ukraińców niz rosjan (nie potwierdzili tego ale wydaje mi się to logiczne skoro ofensywa trwa tak dlugi czas).

Po prostu wydaje mi się, ze im dluzej potrwa konflikt tym lepsze karty będzie miała rosja jak zasiadzie do rozmow pokojowych.
 
W sumie najbardziej na trwaniu wojny zależy Stanom,upadlinskiemu rządowi i tępym ukrofilom,którzy chcą byśmy ich finansowali.


Piękne są te fikołki fanów ruskiej propagandy. Agresorowi wojny totalnej wcale nie zależało na wojnie.
Piękne :antonio:
 
Piękne są fikołki tępych ukrofili,którzy wypierają fakt,że dla Stanów to jeden wielki interes i którzy chcą byśmy finansowali te ich wojenke, kiedy oni maja najwyższe rezerwy walutowe w historii a ich rządzący kupuja sobie wille,a sama pierwsza dama przepuszcza niebotyczne kwoty w zagranicznych butikach.
Ale chuj płać Lachu.
:antonio:
 
Gdyby Amerykanie nie zorganizowali majdanu to nie byłoby wojny. USA potrzebuje Ukrainy jako terenu do prowadzenia wojny z Rosją


Gdyby Polacy oddali Gdańsk to Niemcy by nas nie napadły. Gdyby Polacy chcieli być pod butem niemieckim. Więc Niemcy tylko się broniły. Tak jak Rosja tylko się broniła bo Ukraina nie chciała być pod panowaniem Kremla
 
Piękne są fikołki tępych ukrofili,którzy wypierają fakt,że dla Stanów to jeden wielki interes i którzy chcą byśmy finansowali te ich wojenke, kiedy oni maja najwyższe rezerwy walutowe w historii a ich rządzący kupuja sobie wille,a sama pierwsza dama przepuszcza niebotyczne kwoty w zagranicznych butikach.
Ale chuj płać Lachu.
:antonio:


A którzy ukrofile to wypierają, że dla USA to interes? Są oni z Tobą w pokoju?
 
Back
Top