Konflikt Rosja-Ukraina

Jeżeli mam dług to nie kupuje sobie willi i drogiej biżuterii na które mnie nie stać.
Nie wspominając,że handel luksusowymi i średnimi autami też wzrósł u nich znacznie.
Próbuj dalej.


Czyli żadne państwo nie jest biedne i nie ma długu bo politycy prywatnie kupują drogie rzeczy xd i zawsze każde miało kasę na wojny i nie musiało brać z zewnątrz xd
 
Gdyby Polacy oddali Gdańsk to Niemcy by nas nie napadły. Gdyby Polacy chcieli być pod butem niemieckim. Więc Niemcy tylko się broniły. Tak jak Rosja tylko się broniła bo Ukraina nie chciała być pod panowaniem Kremla
Gdybyś był słowny to dostosowałbyś się do wyników ankiety, którą sam zrobiłeś. Wojnę domową na Ukrainie wywołali majdanowcy wspierani przez USA, więc to są agresorzy
 
Gdybyś był słowny to dostosowałbyś się do wyników ankiety, którą sam zrobiłeś. Wojnę domową na Ukrainie wywołali majdanowcy wspierani przez USA, więc to są agresorzy


Czyli jeżeli wojnę wywołali USA, bo większość Ukrainciw chciała wyjść spod buta Putina, to biorąc pod uwagę, że Rosja przez 20 lat finansowała nielegalne prorosyjskie rządy na Ukrainie, musisz, używając swojego argumentu, uznać że Rosjanie ja wywołali bo byli pierwsi.


Czyli to zachód wywołał II WS światowa bo lobbował by Polska nie wchodziła w pakt z Hitlerem? Czyli Polska, Francja i UK są winne II WS a nie Niemcy i Hitler?
 
Myślicie, że jak banderopitek sra bezustannie wysrywami na forum, to czyja to jest wina, że na forum jest nasrane?


Nie dziwię się, że należysz do debili którzy uważają, że Rosja broniła się przed atakiem USA bo lobby prozachodnie na Ukrainie wygrało xd

Pewnie gdyby na nas napadli to też byś tłumaczył że słusznie, bo Polska jest prozachodnią a mogli grzecznie być pod butem Rosji.

Pewnie płaczesz, że USA współfinansowało Solidarność, prawda? I gdyby ruscy nas napadli to byś tłumaczył że to usa jest winne?

I jak z takimi poglądami nie nazwać Was prorosyjskiej?
 
Last edited:
Czyli jeżeli wojnę wywołali USA, bo większość Ukrainciw chciała wyjść spod buta Putina, to biorąc pod uwagę, że Rosja przez 20 lat finansowała nielegalne prorosyjskie rządy na Ukrainie, musisz, używając swojego argumentu, uznać że Rosjanie ja wywołali bo byli pierwsi.


Czyli to zachód wywołał II WS światowa bo lobbował by Polska nie wchodziła w pakt z Hitlerem? Czyli Polska, Francja i UK są winne II WS a nie Niemcy i Hitler?
Nawet jak uwierzę w Twoją teorię, że Rosja finansowała rządzy na Ukrainie to i tak oni po prostu rządzili, a nie robili wojnę domową, więc nie można uznać, że pierwsi wywołali ją Rosjanie. Ty pomyśl jakby USA zareagowało gdyby do sojuszu z Rosją w ostatnich latach dołączyły Nikaragua, Gwatemala, Kostaryka, a teraz chciał Meksyk, w którym Rosjanie wcześniej zainicjowali wojnę domową wspierając prorosyjskich przewrotowców. Ten przykład, który Ci teraz podałem bardziej pasuje do tej sytuacji niż Twój o latach 30. XX w.
 
Nawet jak uwierzę w Twoją teorię, że Rosja finansowała rządzy na Ukrainie to i tak oni po prostu rządzili, a nie robili wojnę domową, więc nie można uznać, że pierwsi wywołali ją Rosjanie. Ty pomyśl jakby USA zareagowało gdyby do sojuszu z Rosją w ostatnich latach dołączyły Nikaragua, Gwatemala, Kostaryka, a teraz chciał Meksyk, w którym Rosjanie wcześniej zainicjowali wojnę domową wspierając prorosyjskich przewrotowców. Ten przykład, który Ci teraz podałem bardziej pasuje do tej sytuacji niż Twój o latach 30. XX w.


Czyli Ty uważasz, że tam przez kilkanaście lat były niezależne, legalne rządy a nie ustanawiane przez lobby Kremlowskie?

Nawet jeśli - to nadal nie tłumaczy ataku Rosji z powodu Majdanu.
 
Teeeż sie kiedyś najebałem... Przynajmniej nie agresywny i nie rozjechał nikogo...

Najgorsze jest to jak my w XXI wieku jestesmy głupsi niż w XV... Czy ktos jest mi w stanie sensownie wytłumaczyć jak to jest możliwe że masz 6 promili we krwi alko rozjeżdżasz kogoś w tym stanie autem i potem dostajesz obrońcę z urzędu?


Zawdzięczamy to inkwizycji, oni wprowadzili idee obrońcy z urzędu, o ile dobrze pamiętam. I kilka innych rzeczy z których korzystają sądy do dziś.
 
Czyli Ty uważasz, że tam przez kilkanaście lat były niezależne, legalne rządy a nie ustanawiane przez lobby Kremlowskie?

Nawet jeśli - to nadal nie tłumaczy ataku Rosji z powodu Majdanu.
Wszystkie rządy na Ukrainie przed wojną domową były legalne. Nawet, gdy sfałszowano wybory w 2004 roku to SN zdecydował zrobić powtórkę. Dla Ciebie nie tłumaczy, a dla mnie tak
 
Wojnę domową na Ukrainie wywołali majdanowcy wspierani przez USA, więc to są agresorzy

Szto?

09639D07-0C02-4275-BA67-2B37D96EEE3B.gif
 
Palestyna z Izraelem się zaczyna pizgac, niedługo coś z Tajwanem się odjebie, powiadam wam idzie 3 wojna światowa niestety. Gdyby NATO miało w jakiś sposób się rozpaść czy rozwiązać to jesteśmy konkretnie w piździe, znów sami.
 
Palestyna z Izraelem się zaczyna pizgac, niedługo coś z Tajwanem się odjebie, powiadam wam idzie 3 wojna światowa niestety. Gdyby NATO miało w jakiś sposób się rozpaść czy rozwiązać to jesteśmy konkretnie w piździe, znów sami.


Dlatego bardzo dobra decyzja było pomagać oddalić Rosję od naszych granic.
 
Po chuju, oddać cały sprzęt i w razie W strzelać do ruskich z patyka
:waldeklaugh:

Ale wiesz, że mam nie grozi w najbliższych miesiącach czy latach nagły atak Rosji?

Wyobraź sobie, że to co pisze Siedem staje się za 3 lata rzeczywistością. Rosja bez naszej pomocy zajmuje Ukrainę. Nie traci przy tym zbyt wielu zasobów, jest totalnie rozbrojona. My nadal mamy tyle sprzętu co mieliśmy. Tylko Rosja jest potężniejsza, zabezpieczona na Ukrainie i stoi na naszych granicach całych. Serio myślisz, że teraz by mieli łatwiej gdy ugrzęźli na Ukrainie, ale my nie mamy tyle wojska? No nie, teraz nawet nie mają możliwości nas zaatakować.
 
Ale wiesz, że mam nie grozi w najbliższych miesiącach czy latach nagły atak Rosji?

Wyobraź sobie, że to co pisze Siedem staje się za 3 lata rzeczywistością. Rosja bez naszej pomocy zajmuje Ukrainę. Nie traci przy tym zbyt wielu zasobów, jest totalnie rozbrojona. My nadal mamy tyle sprzętu co mieliśmy. Tylko Rosja jest potężniejsza, zabezpieczona na Ukrainie i stoi na naszych granicach całych. Serio myślisz, że teraz by mieli łatwiej gdy ugrzęźli na Ukrainie, ale my nie mamy tyle wojska? No nie, teraz nawet nie mają możliwości nas zaatakować.
Nie wiem, Ty też nie wiesz, może Putinowi jutro odjebie i wejdzie jak po swoje
:tiphatb:
 
Back
Top