Konflikt Rosja-Ukraina


Uzbekistan trochę mnie zdziwił. Turcja ani trochę. W pracy poznałem kilku Turków. Wszyscy bardzo średnio (prawie w ogóle) religijni, nie lubią Erdogana, ale przyznają że ta bardziej pobożna część społeczeństwa go uwielbia. I najciekawsze - sceptyczni wobec imigrantów. Zarówno Turcy, Włosi i Anglicy których poznałem mówią, że Polska jest najbezpieczniejszym krajem UE z powodu małej ilości imigrantów.
 
h
Uzbekistan trochę mnie zdziwił. Turcja ani trochę. W pracy poznałem kilku Turków. Wszyscy bardzo średnio (prawie w ogóle) religijni, nie lubią Erdogana, ale przyznają że ta bardziej pobożna część społeczeństwa go uwielbia. I najciekawsze - sceptyczni wobec imigrantów. Zarówno Turcy, Włosi i Anglicy których poznałem mówią, że Polska jest najbezpieczniejszym krajem UE z powodu małej ilości imigrantów.
Tylko to piekło kobiet i prześladowania lpg :awesome:
 
h

Tylko to piekło kobiet i prześladowania lpg :awesome:

Brak dostępu do legalnej aborcji i brak tolerancji wobec gejów to problemy jakie ma Polska. Gdyby zalegalizować małżeństwa homoseksualne, to nielubieni przez Ciebie bardziej radykalni islamiści nie chcieliby się tutaj osiedlać. Jakby zlikwidować 500 (800?) plus, to szanse na to by zmalały jeszcze bardziej. Do pakietu dorzuciłbym podwyższenie wieku emerytalnego (w wersji minimum 65 dla kobiet i mężczyzn, w wersji maksimum 70 dla mężczyzn i kobiet)
 
Wyboraź sobie jak by się zesrał nasz obrońca prawa jakby jakiegoś gender fluida wyborcę PO, z czerwonym piorunem ukrainiec pociął. To dopiero by się zwoje jarały.

Skala szpagatu większa niż przy c19
:lesnarhappy:
.

:brainoverload: :brainoverload: :brainoverload:
Udar na miejscu jak nic.
 
  • Haha
Reactions: osk
Co są różnica czy zrobi to Polak czy Ukrainiec? Kara w obydwu przypadkach powinna być taka sama.
No to z jakiego powodu się zesrałeś wyżej pisząc.
Środowiska konfederacko-kamrackie długo czekały na takie wydarzenie. Po fiasku zbrodni na Nowym Świecie dostaną dawkę regenerującej nienawiść energii.
Bardzo dobrze, że podają w końcu narodowość sprawców, bo by niedługo było jak w Niemczech.

Trochę w tym Twoim słabiutkim ataku brak logiki, ale to cały Ty.
:gabi_much_love:
 
No to z jakiego powodu się zesrałeś wyżej pisząc.

Bardzo dobrze, że podają w końcu narodowość sprawców, bo by niedługo było jak w Niemczech.

Trochę w tym Twoim słabiutkim ataku brak logiki, ale to cały Ty.
:gabi_much_love:


Ale to nie on się sra za każdym razem gdy Ukr coś zrobi tylko Wy xd od wielu miesięcy
 
@Karateka@ jestem bardzo ciekawy co Cię tak bawi?
Swietłana,która handlowała dziecmi i wpadła jakiś czas temu?
Szoszon latający z siekierą w Wawie?
Drugi szoszon,który pociął policjanta nożem?
A może banda pijanych ukrów za kółkiem co zdarza się notorycznie?
 
No bo od wielu miesięcy tłuczemy jak krowie na rowie, że tak będzie i niesamowite, ale się sprawdza XD

:putinlaugh:


No ale to trochę bezsensu bo chyba nie znajdziesz ani jednej osoby w Polsce która twierdziła że Ukraińcy będą wyjątkiem wśród narodów i nigdy żadnych przestępstw nie popełnia.

Równie dobrze mógłbyś przewidzieć, że słońce jutro wzejdzie, tak jak przewidziałes ze Ukraińcy też będą dokonywali przestępstw.
 

Piloci twierdzą, że F-16 mogą pomóc Ukrainie, ale Amerykańskie myśliwce są podatne na najnowsze rosyjskie pociski. Piloci weterani twierdzą, że odrzutowce F-16 nie będą gamechangerem, jak twierdzi Ukraina.

Myśliwce F-16, które ukraińskie wojsko reklamuje jako potencjalny przełom w konflikcie z Rosją, będą albo ograniczone do obrony, albo wykorzystywane w operacjach bardzo wysokiego ryzyka, według ludzi, którzy latali samolotami w walce.

Myśliwce-bombowce General Dynamics Corp będą znaczącym ulepszeniem samolotów z czasów sowieckich, którymi do tej pory latali ukraińscy piloci. Ale F-16, które prawdopodobnie zostaną wysłane na Ukrainę, nadal będą miały gorszy radar i pociski o krótszym zasięgu niż najnowocześniejsze rosyjskie odrzutowce i systemy obrony powietrznej.
 
No ale to trochę bezsensu bo chyba nie znajdziesz ani jednej osoby w Polsce która twierdziła że Ukraińcy będą wyjątkiem wśród narodów i nigdy żadnych przestępstw nie popełnia.

Równie dobrze mógłbyś przewidzieć, że słońce jutro wzejdzie, tak jak przewidziałes ze Ukraińcy też będą dokonywali przestępstw.
No i każda taką wrzutą @vitas punktuje Twoje szpagaty sprzed pół roku i słynne "to są jednostkowe przypadki".

:roberteyeblinking:
 
No i każda taką wrzutą @vitas punktuje Twoje szpagaty sprzed pół roku i słynne "to są jednostkowe przypadki".

:roberteyeblinking:


No nie. To są zawsze jednostkowe przypadki do momentu w którym nie nadasz im ram statystyki. To co ja robiłem wrzucając statystyki poszukiwanych listem gonczym.
To nadal działa tak, że wrzucany jest każdy jednostkowy przypadek na potwierdzenie tezy że "tacy są Ukraińcy jako całość".

Wrzuty vitasa by mnie punktowały gdybym twierdził, że nie będzie takich przypadków.
 
@Karateka@ jestem bardzo ciekawy co Cię tak bawi?
Swietłana,która handlowała dziecmi i wpadła jakiś czas temu?
Szoszon latający z siekierą w Wawie?
Drugi szoszon,który pociął policjanta nożem?
A może banda pijanych ukrów za kółkiem co zdarza się notorycznie?

Ani trochę mnie to nie bawi, tak samo jak mnie nie bawią Polacy robiący takie rzeczy.
 
Brak dostępu do legalnej aborcji i brak tolerancji wobec gejów to problemy jakie ma Polska. Gdyby zalegalizować małżeństwa homoseksualne, to nielubieni przez Ciebie bardziej radykalni islamiści nie chcieliby się tutaj osiedlać. Jakby zlikwidować 500 (800?) plus, to szanse na to by zmalały jeszcze bardziej. Do pakietu dorzuciłbym podwyższenie wieku emerytalnego (w wersji minimum 65 dla kobiet i mężczyzn, w wersji maksimum 70 dla mężczyzn i kobiet)
Aborcja w Polsce jest legalna, nie wiem o czym piszesz. Nie jest tylko podana juleczkom jako zabieg kosmetyczny i bardzo dobrze, bo to nie jest zabieg kosmetyczny tylko zabijanie żywej istoty. Można by do tego podejść jakoś inaczej niż dr Mengele.

Nie wiem czy radykalni islamiści, o których wspominasz, nie są lepsi od radykalnych homosiów... musiałbym się poważnie zastanowić. Na pewno lepsi niż covidianie.
Środowiska konfederacko-kamrackie długo czekały na takie wydarzenie. Po fiasku zbrodni na Nowym Świecie dostaną dawkę regenerującej nienawiść energii.
Ogłoszenie społeczne:

Oto świat kibola politycznego.

A Ty? Nie bądź jak Karateka, nie ufaj żadnemu politykowi tak jak nie ufałeś przez ostatnie 30 lat, nic się nie zmieniło.

Co są różnica czy zrobi to Polak czy Ukrainiec? Kara w obydwu przypadkach powinna być taka sama.

No to z jakiego powodu się zesrałeś wyżej pisząc.
Fajny wygibasek :beczka:



edit:
zastanowiłem się, radykalni islamiści są lepsi od radykalnych homosiów :fjedzia:
 
Last edited:
Back
Top