Konflikt Rosja-Ukraina

Nie słyszałem o przestępstwach koreańców czy wietnamczyków w Polsce. Oczywiście jest ich o wiele mniej, efekt skali znikomy, ale są też tutaj od wielu lat czy chińczyków.
Za to słyszałem o czeczenach, rosjanach, albańczykach i ukraińcach (no i z dwa razy o jakimś zboczonym kierowcy ubera tudzież dostawcy pizzy z pakistanu czy tego drugiego śmierdziucha sąsiada z prawej mańki indii - bangladeszu).


No nie słyszałeś bo nie ma ludzi którzy zawodowo zajmują się rozpowszechnianiem każdego przestępstwa który popelni Wietnamczyk a i media na nich mają mniejszą klikalnosc, poza tym dokonują statystycznie mniej przestępstw na swoją populację, no i jest ich mało.

No ale też kwestia jest też twoja bańka informacyjna bo przestępstw też dokonują



Tu za pobicie:


https://echodnia.eu/swietokrzyskie/...d-lat-byl-w-polsce-nielegalnie/ar/c1-17447865

Kolejne finansowe przestępstwo


https://www.mojradom.pl/spolka-wyst...-6-mln-zl-jej-prezes-wietnamczyk-aresztowany/



Tu jakiś Wietnamski diller

https://www.google.com/amp/s/wroclaw.se.pl/poszukiwany-w-calej-europie-wietnamczyk-zatrzymany-we-wroclawiu-aa-hayt-rdRg-kCot.html?format=amp

https://www.polsatnews.pl/wiadomosc...antacje-marihuany-kradli-prad-by-bylo-taniej/

Marihuana, jednak przestępstwo

Ale metaamfetamina to już bardziej grubo


 
No nie słyszałeś bo nie ma ludzi którzy zawodowo zajmują się rozpowszechnianiem każdego przestępstwa który popelni Wietnamczyk, poza tym dokonują statystycznie mniej przestępstw na swoją populację, no i jest ich mało.

No ale też kwestia jest też twoja bańka informacyjna bo przestępstw też dokonują



Tu za pobicie:


https://echodnia.eu/swietokrzyskie/...d-lat-byl-w-polsce-nielegalnie/ar/c1-17447865

Kolejne finansowe przestępstwo


https://www.mojradom.pl/spolka-wyst...-6-mln-zl-jej-prezes-wietnamczyk-aresztowany/



Tu jakiś Wietnamski diller

https://www.google.com/amp/s/wroclaw.se.pl/poszukiwany-w-calej-europie-wietnamczyk-zatrzymany-we-wroclawiu-aa-hayt-rdRg-kCot.html?format=amp

https://www.polsatnews.pl/wiadomosc...antacje-marihuany-kradli-prad-by-bylo-taniej/

Marihuana, jednak przestępstwo

Ale metaamfetamina to już bardziej grubo


Ale Wietnamczycy też.
:beczka:
Pozwolę sobie zaszpagatować jak to masz w zwyczaju lub twój nowy przydupas w kimono, a co, wam wolno to mnie też:
ale żadnego Polaka nie pocięli nożem, dokonują przestępstw, do których wymagana jest odrobina cwaniactwa i sprytu (fakturki, lewe karty bankomatowe, palmiarnia maryśki)
a nie bycie po prostu popierdolonym psychopatą.
 
Dlaczego mielibyśmy opuszczać NATO?

Obecnie nie widzę powodu, ale tak zwany Ruch Antywojenny i znaczna część Konfederacji uważają, że dlatego by nie prowokować Putina oraz ogólnie oceniają negatywnie NATO.

Jacek Wilk uważa, że NATO jest moralnie złe:



Grzegorz Braun uważa obecność wojsk NATO na terytorium RP za zdradę:

"Mówili o bezpieczeństwie narodowym ludzie, którzy jego gwarancji upatrują w sprowadzaniu wojsk obcych na terytorium Rzeczypospolitej. I to jest zdrada, ale wysoka izba oswoiła się z tą fałszywą doktryną bezpieczeństwa narodowego do tego stopnia, że nikt nie reaguje" Grzegorz Braun

Również Grzegorz Braun tak uzasadnił swój głos przeciwko akcesji Szwecji i Finlandii do NATO "Finom i Szwedom źle nie życzę", co wyraźnie wskazuje na to, że ten lider Konfederacji uważa uczestnictwo w NATO za sprowadzanie na siebie nieszczęścia.

Tak zwany Ruch Antywojenny uważa, że powinniśmy się rozbrajać by nie prowokować. Co ciekawe Putin dokładnie taki postulat wysunął jako jeden z warunków by nie ruszyć na Ukrainę przed 24 lutego. Chciał wyrzucenia NATO z Europy i demilitaryzację krajów byłego Układu Warszawskiego.

received_1439450190152483.jpeg
 
Last edited:
Ale Wietnamczycy też.
:beczka:
Pozwolę sobie zaszpagatować jak to masz w zwyczaju lub twój nowy przydupas w kimono, a co, wam wolno to mnie też:
ale żadnego Polaka nie pocięli nożem i nie jeżdżą nakurwieni samochodami, dokonują przestępstwa, do których wymagana jest odrobina cwaniactwa i sprytu (fakturki, lewe karty bankomatowe, palmiarnia maryśki)
a nie bycie po prostu popierdolonym psychopatą.



Ale to Ty zacząłeś o wietnamczykach. O jakimś pijanym Wietnamczyku też czytałem, ale uznałem że mam wrzucać tylko przestępstwa.
Na czym opierasz informacje, że Wietnamczycy w Polsce nigdy nie jeździło żadni po pijaku? W statystykach złapanych pijanych kierowców podawano narodowości?

https://newsbook.pl/2016/05/25/piaseczno-wietnamczyk-zaatakowal-tasakiem/

A tasak to nóż, czy już nie nóż?
Jeżeli tasak to nie nóż, to już tutaj masz nóż


 
Ale to Ty zacząłeś o wietnamczykach. O jakimś pijanym Wietnamczyku też czytałem, ale uznałem że mam wrzucać tylko przestępstwa.
Na czym opierasz informacje, że Wietnamczycy w Polsce nigdy nie jeździło żadni po pijaku? W statystykach złapanych pijanych kierowców podawano narodowości?

https://newsbook.pl/2016/05/25/piaseczno-wietnamczyk-zaatakowal-tasakiem/

A tasak to nóż, czy już nie nóż?
Jeżeli tasak to nie nóż, to już tutaj masz nóż


W samoobronie to się nie liczy, a z władzą trzeba walczyć.
:fjedzia:
Właśnie awansowałem na pierwszy dan szpagatowego mistrza, rozumiesz, że takimi argumentami, które ja celowo przytaczam dla jaj każdą sprawę można załagodzić i stworzyć otoczkę, że jest małej wagi? A ty tego typu argumentacją jedziesz od roku.
 
W samoobronie to się nie liczy, a z władzą trzeba walczyć.
:fjedzia:
właśnie awansowałem na pierwszy dan szpagatowego mistrza


Ja aż takich szpagatów nie robię. Np w tej kwestii zgodnie od początku przyznaje, że wśród Ukraińców jest, w stosunku np do Polaków, nadreprezentacja patologii i przestępców. Zgadzam się też z Tobą że w stosunku do Wietnamczyków to już w ogóle(tylko że w stosunku do nich to prawie każdy naród ma silną nadreprezentację xd )


Edit: w sumie parę razy zrobiłem szpagaty xd ale chyba nie ma tu ludzi aktywnych w temacie którzy ich nigdy nie robili. Ja przynajmniej mam umiar xd
 
W samoobronie to się nie liczy, a z władzą trzeba walczyć.
:fjedzia:
Właśnie awansowałem na pierwszy dan szpagatowego mistrza, rozumiesz, że takimi argumentami, które ja celowo przytaczam dla jaj każdą sprawę można załagodzić i stworzyć otoczkę, że jest małej wagi? A ty tego typu argumentacją jedziesz od roku.


Nie zgadzam się, że idę taka otoczka. Z drugiej strony z mojej perspektywy Wy tak robicie cały czas, hiperbolizujecie negatywnie do rozmiarów absurdu.
 
Nie rozumiem jak wy możecie umniejszać zezwierzęcenie ukrów? Przecież tu trzeba stosować argumentację w stylu @Karateka@ "bo oni tacy są". Proste.


Nikt nie umniejsza. Zawsze nazywamy patologie patologia, chociaż, @ninja tego nie zauważa, robicie cały czas szpagaty i uważacie że twierdzenie iż nie można wszystkich Ukraińców tak nazywać z powodu iż ich część to patologia...to głosicie to za bronienie tej patologii xd nawet jak Wam się pogrubioną czcionka napisze, że nie, nie broniny i tak samo ukraińskiego śmiecia, patusa nazywamy patusem, śmieciem
 
Środowiska konfederacko-kamrackie długo czekały na takie wydarzenie. Po fiasku zbrodni na Nowym Świecie dostaną dawkę regenerującej nienawiść energii.
Środowiska konfederacko-kamrackie, czekały również na dzisiejsze wygwizdanie przez francuską publiczność, ukraińskiej tenisistki Marty Kostyuk za odmowę podania ręki Sabalence?
Nie ma skali, by zmierzyć, jaki jesteś światopoglądowo pierdolnięty.
 
Środowiska konfederacko-kamrackie, czekały również na dzisiejsze wygwizdanie przez francuską publiczność, ukraińskiej tenisistki Marty Kostyuk za odmowę podania ręki Sabalence?
Nie ma skali, by zmierzyć, jaki jesteś światopoglądowo pierdolnięty.


On przynajmniej nie jest tak głupi, by zrobić elaborat o tym, że Ukraińcy są wstrętni bo mijasz na ulicy Ukraińców, którzy nie płaczą a nawet się śmieją.

Serio, to było tak absurdalne, że myślałem iż wkleiles pastę wtedy xd
 
Środowiska konfederacko-kamrackie, czekały również na dzisiejsze wygwizdanie przez francuską publiczność, ukraińskiej tenisistki Marty Kostyuk za odmowę podania ręki Sabalence?
Nie ma skali, by zmierzyć, jaki jesteś światopoglądowo pierdolnięty.

Nie oglądam tenisa. Tylko sporty walki.
 
Środowiska konfederacko-kamrackie, czekały również na dzisiejsze wygwizdanie przez francuską publiczność, ukraińskiej tenisistki Marty Kostyuk za odmowę podania ręki Sabalence?
Nie ma skali, by zmierzyć, jaki jesteś światopoglądowo pierdolnięty.

Nie oglądam tenisa. Tylko sporty walki.

Przepiękny szach mat 3 dana szpagatu, wykonany tym razem wyjątkowo technicznie. Skoro nie ogląda to już się nie liczy i chuj.
:beczka:
 
Co do zasobów ludzkich to można się zdziwić. W 1914 nie wierzono, że wojna współczesna może trwać dłużej niż kilka tygodni, miesięcy bo uważano, że taka wojna pochłaniająca takie zasoby ludzkie i sprzętowe jest niemożliwa na dłuższą metę. I co się stało? Okazało się, że społeczeństwo to przetrzymało a zasobów ludzkich zużywano więcej niż uważano za możliwe. I trwało to 4 lata. 20 lat później już wiedziano, że da się zużywać tak gigantyczne zasoby ludzkie. I zużywano.
Dziś też tak może być, zwłaszcza gdy większość narodu to popiera. I to narodu który w XX wieku był przyzwyczajony, że wyniszczanych jest miliony jego przedstawicieli i to bez wojen.
Pytanie czy Rosjanie są na to gotowi.
o Rosjanach można mówić dużo złego ale jedno trzeba im przyznać
Są twardzi
 
Przepiękny szach mat 3 dana szpagatu, wykonany tym razem wyjątkowo technicznie. Skoro nie ogląda to już się nie liczy i chuj.
:beczka:

Rozmowa jest o poważnych sprawach czyli o ruchach w Polsce, których agenda jest spójna z postulatami Putina, którymi szantażował przed 24 lutego, o roli NATO i co by było gdyby Ukraina padła, a tutaj głupoty o tenisistkach.
 
Rozmowa jest o poważnych sprawach czyli o ruchach w Polsce, których agenda jest spójna z postulatami Putina, którymi szantażował przed 24 lutego, o roli NATO i co by było gdyby Ukraina padła, a tutaj głupoty o tenisistkach.
Co nie przeszkodziło Ci zareagować na pytanie i w raczej poważny sposób zaznaczyć, że oglądasz tylko sporty walki. 4 dan zdobyty.
 
Aborcja w Polsce jest legalna, nie wiem o czym piszesz. Nie jest tylko podana juleczkom jako zabieg kosmetyczny i bardzo dobrze, bo to nie jest zabieg kosmetyczny tylko zabijanie żywej istoty. Można by do tego podejść jakoś inaczej niż dr Mengele.

Nie wiem czy radykalni islamiści, o których wspominasz, nie są lepsi od radykalnych homosiów... musiałbym się poważnie zastanowić. Na pewno lepsi niż covidianie.
Jak dla mnie sprowadzanie tego strasznie skomplikowanego problemu do absurdu Juleczkowego niczemu nie służy. Bo jeżeli dziecko ma się urodzić bez mózgu albo innego ważnego organu i potem wegetować dniami czy tygodniami -- bo każde życie jest święte -- to coś tu nie halo.

Już nie wspominając o tym, że wprowadzili taki burdel i psychozę w tej materii, że że odmawiano zgwałconej 14-latce aborcji. A wiceminister zdrowia w tej sprawie zwyczajnie kluczył, nie przesądzał, usprawiedliwiał jak to nawiedzony pisowski tchórz wiceminister zdrowia: Przyglądamy się tej sytuacji, analizujemy ją. Na pewno sytuacja jest dość trudna. Prawo nasze dopuszcza aborcję w przypadku gwałtu, więc tutaj taka możliwość istniała" "To są bardzo delikatne sprawy, które dotykają tej młodej osoby. To był gwałt, to była niestety ingerencja w jej zdrowie i życie, więc prawo mówi tu jednoznacznie - aborcja jest dopuszczalna. Ale też dodawał: "w tym przypadku "zadziałała klauzula sumienia". Dopytywany, czy podlaskie szpitale popełniły błąd w tej sytuacji, odparł, że "trudno w tej chwili jednoznacznie to powiedzieć". "Nasi prawnicy będą to analizować" .

Ale przekonywać nikogo nie zamierzam, bo tego typu dyskusje powodują tylko niesmaczne shitshormy, a temat nie od tego i wyjątkowo delikatnej materii. Nie do śmieszkowania.
 
Jak dla mnie sprowadzanie tego strasznie skomplikowanego problemu do absurdu Juleczkowego niczemu nie służy. Bo jeżeli dziecko ma się urodzić bez mózgu albo innego ważnego organu i potem wegetować dniami czy tygodniami -- bo każde życie jest święte -- to coś tu nie halo.

Już nie wspominając o tym, że wprowadzili taki burdel i psychozę w tej materii, że że odmawiano zgwałconej 14-latce aborcji. A wiceminister zdrowia w tej sprawie zwyczajnie kluczył, nie przesądzał, usprawiedliwiał jak to nawiedzony pisowski tchórz wiceminister zdrowia: Przyglądamy się tej sytuacji, analizujemy ją. Na pewno sytuacja jest dość trudna. Prawo nasze dopuszcza aborcję w przypadku gwałtu, więc tutaj taka możliwość istniała" "To są bardzo delikatne sprawy, które dotykają tej młodej osoby. To był gwałt, to była niestety ingerencja w jej zdrowie i życie, więc prawo mówi tu jednoznacznie - aborcja jest dopuszczalna. Ale też dodawał: "w tym przypadku "zadziałała klauzula sumienia". Dopytywany, czy podlaskie szpitale popełniły błąd w tej sytuacji, odparł, że "trudno w tej chwili jednoznacznie to powiedzieć". "Nasi prawnicy będą to analizować" .

Ale przekonywać nikogo nie zamierzam, bo tego typu dyskusje powodują tylko niesmaczne shitshormy, a temat nie od tego i wyjątkowo delikatnej materii. Nie do śmieszkowania.
Prawo dopuszcza aborcję w przypadkach, które opisałeś. To, że Polacy wybrali sobie w demokratycznych wyborach takich podludzi, winnych naginania i łamania prawa to jest zupełnie inna kwestia. Nie ma potrzeby ich łączyć.
 
Jak dla mnie sprowadzanie tego strasznie skomplikowanego problemu do absurdu Juleczkowego niczemu nie służy. Bo jeżeli dziecko ma się urodzić bez mózgu albo innego ważnego organu i potem wegetować dniami czy tygodniami -- bo każde życie jest święte -- to coś tu nie halo.

Już nie wspominając o tym, że wprowadzili taki burdel i psychozę w tej materii, że że odmawiano zgwałconej 14-latce aborcji. A wiceminister zdrowia w tej sprawie zwyczajnie kluczył, nie przesądzał, usprawiedliwiał jak to nawiedzony pisowski tchórz wiceminister zdrowia: Przyglądamy się tej sytuacji, analizujemy ją. Na pewno sytuacja jest dość trudna. Prawo nasze dopuszcza aborcję w przypadku gwałtu, więc tutaj taka możliwość istniała" "To są bardzo delikatne sprawy, które dotykają tej młodej osoby. To był gwałt, to była niestety ingerencja w jej zdrowie i życie, więc prawo mówi tu jednoznacznie - aborcja jest dopuszczalna. Ale też dodawał: "w tym przypadku "zadziałała klauzula sumienia". Dopytywany, czy podlaskie szpitale popełniły błąd w tej sytuacji, odparł, że "trudno w tej chwili jednoznacznie to powiedzieć". "Nasi prawnicy będą to analizować" .

Ale przekonywać nikogo nie zamierzam, bo tego typu dyskusje powodują tylko niesmaczne shitshormy, a temat nie od tego i wyjątkowo delikatnej materii. Nie do śmieszkowania.
Prawo dopuszcza aborcję w przypadkach, które opisałeś. To, że Polacy wybrali sobie w demokratycznych wyborach takich podludzi, winnych naginania i łamania prawa to jest zupełnie inna kwestia. Nie ma potrzeby ich łączyć.
Panowie tutaj walczymy z ukrofilami i rosjanami, to nie ten temat :conorsalute:
 
Prawo dopuszcza aborcję w przypadkach, które opisałeś. To, że Polacy wybrali sobie w demokratycznych wyborach takich podludzi, winnych naginania i łamania prawa to jest zupełnie inna kwestia. Nie ma potrzeby ich łączyć.
Mam nadzieję, że jest tak, jak piszesz. I oby tak było i zmieniło się po wyborach. Tymczasem, jak sugeruje kolega alww, wróćmy do tematu.

Choć i tutaj apeluję o trzymanie się bardziej tematy, bo bezowocne przerzucanie się łajnem z wiadomym osobnikiem robi tylko niesmaczny burdel, który i tak niczemu nie służy i nic nie zmieni. Tylko dolewa mu paliwa. A czytać się odechciewa.
 
Gdyby zalegalizować małżeństwa homoseksualne, to nielubieni przez Ciebie bardziej radykalni islamiści nie chcieliby się tutaj osiedlać.
Jaki troll, czasem się zastanawiałem czy serio wierzysz w te głupoty czy jest to chamskie prowo, ale teraz mam odpowiedź.
 
Back
Top