Konflikt Rosja-Ukraina

Tak zwany Ruch Antywojenny uważa, że powinniśmy się rozbrajać by nie prowokować. Co ciekawe Putin dokładnie taki postulat wysunął jako jeden z warunków by nie ruszyć na Ukrainę przed 24 lutego. Chciał wyrzucenia NATO z Europy i demilitaryzację krajów byłego Układu Warszawskiego.

View attachment 67441
Oni są pacyfistami dlatego tak uważają. Ja pacyfistą nie jestem, więc w tej sprawie się z nimi nie zgadzam
 



No i tego, że Ruscy w 3 dni potrafią zdobyć Kijów, oddanie 40% zdobytych ziem to wycofanie taktyczne, planowane od początku wojny, Ukraińcy wysyłają na Rosję broń biologiczna ptakami, Polacy chcą rozebrać zachód Ukrainy 90% broni Ukrainy jest sprzedawana Afryce a Ukraińcy to chyba walczą maczetami, Rosjanie już niedługo zaczną wojnę na serio a Amerykanie i zachód już parę miesięcy temu wstrzymał dostawy broni dla Ukrainy, niewspieranie Ukrainy i pozwolenie Rosji wygrać jest dobre dla Polski, uchodźcy z Ukrainy są źli, ale Rosja niech rozjebie Ukrainę by tych uchodźców w Polsce było jeszcze więcej, Żeleński zjada kilogram kokainy dziennie, 1/3 ziem Ukrainy jest kupiona przez amerykańskie żydowskie korporacje, które przesiedla na Ukrainę Żydów z Izraela, kiedy Ukraińcy już będą przesiedleni do Polski i wyrżną Polaków
 
No i tego, że Ruscy w 3 dni potrafią zdobyć Kijów, oddanie 40% zdobytych ziem to wycofanie taktyczne, planowane od początku wojny, Ukraińcy wysyłają na Rosję broń biologiczna ptakami, Polacy chcą rozebrać zachód Ukrainy 90% broni Ukrainy jest sprzedawana Afryce Ukraińcy to chyba walczą maczetami, Rosjanie już niedługo zaczną wojnę na serio a Amerykanie i zachód już parę miesięcy temu wstrzymał dostawy broni dla Ukrainy, niewspieranie Ukrainy i pozwolenie Rosji wygrać jest dobre dla Polski, uchodźcy z Ukrainy są źli, ale Rosja niech rozjebie Ukrainę by tych uchodźców w Polsce było jeszcze więcej, Żeleński zjada kilogram kokainy dziennie
Podkreslone fragmenty dowodza ze w kazdej plotce jest ziarno prawdy :fjedzia:

90% to na pewno nie, czy jest sprzedawana? Odpowiedziec sobie kazdy moze sam czy bron w otwartym konflikcie moze trafic w inne rece w kraju znanym z powrzechnej korupcji, w kraju gdzie jak obcokrajowcy chca nakarmić zolnierza na froncie to musza zaplacic lapowke jego koledze od munduru.

Co do kokainy to moze i nie kilo lecz czesto za duzo co widac na przemowieniach czasami gdy wykreca go w chinskie Z.
 
Podkreslone fragmenty dowodza ze w kazdej plotce jest ziarno prawdy :fjedzia:

90% to na pewno nie, czy jest sprzedawana? Odpowiedziec sobie kazdy moze sam czy bron w otwartym konflikcie moze trafic w inne rece w kraju znanym z powrzechnej korupcji, w kraju gdzie jak obcokrajowcy chca nakarmić zolnierza na froncie to musza zaplacic lapowke jego koledze od munduru.

Co do kokainy to moze i nie kilo lecz czesto za duzo co widac na przemowieniach czasami gdy wykreca go w chinskie Z.


Pytanie czy jest konflikt na którym w ogóle broń nie jest na lewo sprzedawana? To oczywistość.

Czy je za mało kokainy? Chyba dobrze na niego działa, robi PRowo dobra robote.



I ogólnie jaranie się propaganda wojenna jest trochę idiotyczne. A ciągle chłopaki to robią. Rozumiem podsmiechujli, ale oni czasem się oburzają, że propaganda wojenna istnieje. Jakby mieli 5 lat i dopiero ja odkryli.
 
Pytanie czy jest konflikt na którym w ogóle broń nie jest na lewo sprzedawana? To oczywistość.
Pytanie czy zwieksza to bezpieczenstwo wewnętrzne naszego kraju? Nie.
Czy je za mało kokainy? Chyba dobrze na niego działa, robi PRowo dobra robote
Zalezy od punktu widzenia, teraz napisales ze superancko lecz gdyby okazalo sie ze Putin czy Baćka leci w helupe czy inny koks to mielibysmy elaboraty jak to zacpany szaleniec rzadzi krajem, ze zaraz sie przekreci od tych narkotykow i ogolnie cyrki na kiju gdzie brakowaloby tylko rosyjskiego niedzwiedzia na jednokolowcu.

Mysle ze przywódca ktory jest na skręcie w trakcie przemowienia to doskonaly obraz tego sowieckiego kraju, czy to dobrze wrozy? Nie wiem. Czy dobrze to wyglada? Nie
 
Pytanie czy zwieksza to bezpieczenstwo wewnętrzne naszego kraju? Nie.

Zalezy od punktu widzenia, teraz napisales ze superancko lecz gdyby okazalo sie ze Putin czy Baćka leci w helupe czy inny koks to mielibysmy elaboraty jak to zacpany szaleniec rzadzi krajem, ze zaraz sie przekreci od tych narkotykow i ogolnie cyrki na kiju gdzie brakowaloby tylko rosyjskiego niedzwiedzia na jednokolowcu.

Mysle ze przywódca ktory jest na skręcie w trakcie przemowienia to doskonaly obraz tego sowieckiego kraju, czy to dobrze wrozy? Nie wiem. Czy dobrze to wyglada? Nie


Stary, te ostatnie akapity- ja się tym nie przejmuje, bo to tylko element propagandowy. Tak samo się nie przejmuje napuchnięta twarzą Putina.
Dodałem do poprzedniego wpisu część która to podsumowuje:


"I ogólnie jaranie się propaganda wojenna jest trochę idiotyczne. A ciągle chłopaki to robią. Rozumiem podsmiechujli, ale oni czasem się oburzają, że propaganda wojenna istnieje. Jakby mieli 5 lat i dopiero ja odkryli."

Oczywiście oni oburzają się głównie na propagandę ukraińska, korzystają z rosyjskiej gdy jest im na rękę(ćpun Żeleński czy czasem jakieś teorie), i tylko czasem krytykując ruskom
 
Pytanie czy jest konflikt na którym w ogóle broń nie jest na lewo sprzedawana? To oczywistość.

Czy je za mało kokainy? Chyba dobrze na niego działa, robi PRowo dobra robote.



I ogólnie jaranie się propaganda wojenna jest trochę idiotyczne. A ciągle chłopaki to robią. Rozumiem podsmiechujli, ale oni czasem się oburzają, że propaganda wojenna istnieje. Jakby mieli 5 lat i dopiero ja odkryli.
Zwłaszcza, że na początku, kiedy Ciebie tu nie było, ta propaganda to był tutaj oficjalny przekaz niektórych tutaj, kolegów jaśnie oświeconych, a jeśli tylko wyrażałeś jakieś wątpliwości to byłeś od razu antypolską kurwą i ruską onucą. Stąd ciągle te hasełka w tym temacie.

Ciebie dziwią i śmieszą bo nie znasz kontekstu ale zauważ, że reszta siedzi cicho i udaje, że to ich nie dotyczy bo "niczego takiego nie było".

My wiemy o kogo chodzi i znowu, jak po covidzie, kiedy po czasie, wychodzi, że się oświeceńcy zbłaźnili i dali w chuja robić to my, ruskie onuce, sobie teraz poużywamy troszeczkę z pajaców.

To takie wyjaśnienie żebyś już się nie dziwil więcej bo widzę, że nikt Cię nie chce wtajemniczyć :beczka:
 
Zwłaszcza, że na początku, kiedy Ciebie tu nie było, ta propaganda to był tutaj oficjalny przekaz niektórych tutaj, kolegów jaśnie oświeconych, a jeśli tylko wyrażałeś jakieś wątpliwości to byłeś od razu antypolską kurwą i ruską onucą. Stąd ciągle te hasełka w tym temacie.

Ciebie dziwią i śmieszą bo nie znasz kontekstu ale zauważ, że reszta siedzi cicho i udaje, że to ich nie dotyczy bo "niczego takiego nie było".

My wiemy o kogo chodzi i znowu, jak po covidzie, kiedy po czasie, wychodzi, że się oświeceńcy zbłaźnili i dali w chuja robić to my, ruskie onuce, sobie teraz poużywamy troszeczkę z pajaców.

To takie wyjaśnienie żebyś już się nie dziwil więcej bo widzę, że nikt Cię nie chce wtajemniczyć :beczka:


Wiesz, wtedy serio wszystko było do uwierzenia, gdy widziało się te słynne filmy z ruskim sprzętem na traktorach. Duch Moskwy to od początku była czysta propaganda(chociaż początek mógł byc od jakiś kilku dobrych akcji jednego pilota), Wyspa Węży też była dość prawdopodobna historia, zwłaszcza iż wiemy że Ukraińcy w innych sytuacjach potrafili wybrać walkę do śmierci. Słoiki i drony to już wiadomo.

Ogólnie podobało mi się jak zarządzali ta propaganda. Z jednej strony na początku, by uspokoić Ukraińców, pokazywali że
Ruscy to banda dzikusów którym może chłop czołg ukrasc. Z drugiej strony nie można było przesadzić bo "jakże to tak? To zachód nie musi im broni wysyłać". I wtedy była Bucza, zdjęcia zniszczonych domów, podkreślanie porażek. I też nie można było przesadzać w podkreślaniu siły Rosjan.
Podobało mi się to lawirowanie między dwiema przeciwnymi elementami propagandowymi. No ale podejrzewam że to była propaganda sztabu PR Amerykanów. Ogólnie na plus- my się późniejszy, być może Ukraina dzięki niej nie upadła. Więc propaganda jako broń spełniła zadanie
Patrz np na Rosjan jaki błąd popełnili: ich propaganda głosiła że Ukraińcy to dzikusy i tępe naziole, z ćpunem na czele, których nie trzeba się bać, zwłaszcza że lokalsi zaraz się poddadzą lub będą ich witać. Zabrakło tego elementu strachu i grozy przed przeciwnikiem. I jak wyglądał poczatek- wszyscy wiemy. W propagandę uwierzyli nie tylko szeregowi ale i planiści od logistyki itd.
 
Co parzybut, bez sensu nie?
:beczka:


Akurat to mnie ziębi. Także w Polsce nie dostaje sraczki o polskich urzędników, nauczycieli, burmistrzów itd pod okupacja Hitlerowska. Chyba że ktoś w ramach tych działań dopuszczał się złych rzeczy, nadużywania władzy. A typ z tego co czytam bardzo zasłużony dla Ukrainy.


Edit czytam że zbierał ochotników do jakiejś formacji ss. To już brzydko
 
Założyciel ss galizien jest bardzo zasłuzony dla ukrów :waldeklaugh:


No jest, ma bardzo bogata biografie z pozytywna dzialallnoscia. Ale wszystko przekreśla moralnie to SS Galizien. Lobbował też za wysiedleniem Polaków by stworzyć teren czysty etnicznie, narodowo, ukraiński. Czyli lobbował za tym co Szplin popiera, idee państwa czystego etnicznie, narodowo.

Bardzo podobni do siebie jesteście. Zresztą, czy ty się czasem nie cieszyłeś że dzięki Niemcom nie ma tu Żydów? Więc można przypuszczać że kolaborował byś z Niemcami by wysiedlić Ukraińców.
Tacy jak ten typ to po prostu Ty w wersji Ukrainskiej
 
Wielu turystów z sentymentem zerkało na akwarelę nabytą u tego ulicznego malarza, która przypominała im uroczy czas w pięknym Wiedniu. Myślę, że działalność tego malarza była bardzo pozytywna. Bezapelacyjnie władz austriackie powinni mu jakąś ulicę czy skwer zadedykować. Czyż to by nie było wspaniałe wypić kawę na takim Adolf Hitler Platz?
 
Wielu turystów z sentymentem zerkało na akwarelę nabytą u tego ulicznego malarza, która przypominała im uroczy czas w pięknym Wiedniu. Myślę, że działalność tego malarza była bardzo pozytywna. Bezapelacyjnie władz austriackie powinni mu jakąś ulicę czy skwer zadedykować. Czyż to by nie było wspaniałe wypić kawę na takim Adolf Hitler Platz?

Sam byś pewnie kolaborował z Niemcami w celu wysiedlenia Ukraińców, więc dupka cicho :*
 
Czyli nie przeproszą i co im zrobicie?
Wstaniemy i zaczniemy bić brawo...

1685459518257.png



dla spostrzegawczych: a któż to taki po lewej aplauzuje na stojąco?
 
To do policji juz ukrow przyjmują? Od kiedy, bo z tego co mi wiadomo to trzeba byc polakiem, jest to w statsie ustawy o policji bodajze
 
To do policji juz ukrow przyjmują? Od kiedy, bo z tego co mi wiadomo to trzeba byc polakiem, jest to w statsie ustawy o policji bodajze


Pewnie przyjmują tych z obywatelstwem.

To dopiero będzie. Do policji wśród Polaków od lat idzie dużo patologii. Jak dojdzie ukraińska to dopiero będzie.
 
Back
Top