Konflikt Rosja-Ukraina

Oho, kolejny bohater:



Na wojnie Rosjanie i Ukraińcy mają tysiące prawdziwych bohaterów.
 
20220717_220841.jpg
 
Oho, kolejny bohater:

czekamy już tylko na mariupolskiego comando albo donieckiego rambo
 
Tak przeglądam to forum - i nikt z tu komentujących w rocznicę Wolynia przed wojna nie wrzucał żadnych informacji o Wołyniu.
Teraz nadrabiają z nawiązką. Jakby się wstydzili , że tyle lat mieli to w dupie i byli jak włodarze miasta, w którym o rocznicy musieli przypominać kibice.
 
Tak przeglądam to forum - i nikt z tu komentujących w rocznicę Wolynia przed wojna nie wrzucał żadnych informacji o Wołyniu.
Teraz nadrabiają z nawiązką. Jakby się wstydzili , że tyle lat mieli to w dupie i byli jak włodarze miasta, w którym o rocznicy musieli przypominać kibice.
Najwyższy poziom zobojętnienia - brak wpisu na forum...

:redford:
 
Tak przeglądam to forum - i nikt z tu komentujących w rocznicę Wolynia przed wojna nie wrzucał żadnych informacji o Wołyniu.
Teraz nadrabiają z nawiązką. Jakby się wstydzili , że tyle lat mieli to w dupie i byli jak włodarze miasta, w którym o rocznicy musieli przypominać kibice.
Celowo robisz z siebie debila lub wyobrażasz sobie, że to dobra prowokacja? Kolejny raz popełniasz ten sam błąd logiczny, w dodatku oczerniasz niemal wszystkich zarejestrowanych pisząc, że latami mieli w dupie sprawę Wołynia. Aby pokazać swój sprzeciw wobec tysięcy przejawów zła tego Świata - trzeba zakładać osobne tematy poświęcone każdemu z nich?
 
Celowo robisz z siebie debila lub wyobrażasz sobie, że to dobra prowokacja? Kolejny raz popełniasz ten sam błąd logiczny, w dodatku oczerniasz niemal wszystkich zarejestrowanych pisząc, że latami mieli w dupie sprawę Wołynia. Aby pokazać swój sprzeciw wobec tysięcy przejawów zła tego Świata - trzeba zakładać osobne tematy poświęcone każdemu z nich?


Przestań, ja nikogo nie oczerniam :) zwracam tylko uwagę na to że kiedyś tego tyle nie było a teraz jest. To tylko fakty. I opinia. Czyżbym nie mógł o faktach i osobistych opinii pisać ?
:) Takie tam gadanie na podstawie jednostkowych przypadków . Ale błędem było użycie słowa "nikt".
Ale masz rację. Naciągana prowokacja i trochę z dupy






Mój błąd, musiałem przeoczyć, rzuciły mi się w oczy głównie wpisy o filmie Wołyń z tych lat.
 
Z tego co napisałeś wynika jednoznacznie, że Twoim zdaniem wszyscy komentujący na forum mieli w dupie sprawę Wołynia i to nie jest oczernianie tych użytkowników?


Napisałem, że nie komentowali. Bez oceniania. Tak jakby się wstydzili , czyste przypuszczenie. Nie, że ja tak uważam tylko, że oni sami mogli tak uważac i mieć poczucie winy.

I już napisałem że było to z dupy, i nie powinienem używać słowa "nikt"
 
Napisałem, że nie komentowali. Bez oceniania. Tak jakby się wstydzili , czyste przypuszczenie. Nie, że ja tak uważam tylko, że oni sami mogli tak uważac i mieć poczucie winy.
przeglądam to forum - i nikt z tu komentujących w rocznicę Wolynia przed wojna nie wrzucał żadnych informacji o Wołyniu. Teraz nadrabiają z nawiązką. Jakby się wstydzili , że tyle lat mieli to w dupie
Wyraźnie piszesz, że mieli to w dupie, a Twoje "jakby" dotyczy tylko przypuszczenia odnośnie przyczyny, że sprawę Wołynia mieli w dupie, piszą teraz bo poczuli wstyd. "Teraz nadrabiają jakby się wstydzili, że tyle lat mieli to w dupie". Sam siebie chcesz oszukiwać?
 
Image
Image


Brunio:

Bayraktar:
 
Przełączam kanały a tam w tvp info pasek:

Niezależne rysyjskie media informują
: i tu jakaś bajeczka o czymś czego nawet nie zapamiętałem, ale te "Niezależne rysyjskie media informują" mnie rozjebały na łopatki :pociesznymirek:

Oni się już nawet nie kryją z tym, że robią ludzi w chuja. Ludzie! Nie widzicie tego!? :wtf2:

:beczka:
 
Przełączam kanały a tam w tvp info pasek:

Niezależne rysyjskie media informują: i tu jakaś bajeczka o czymś czego nawet nie zapamiętałem, ale te "Niezależne rysyjskie media informują" mnie rozjebały na łopatki :pociesznymirek:

Oni się już nawet nie kryją z tym, że robią ludzi w chuja. Ludzie! Nie widzicie tego!? :wtf2:

:beczka:


Słuchaj, najlepsza jest "niezależna rosyjska firma sondażowa Lewara". I przedstawiają ja za niezależna zarówno przeciwnicy jak i zwolennicy Putina, chcący udowadniać że ma absurdalnie duże poparcie.

Tak kurwa. W Moskwie działałaby niezależną firmą która ma większy wpływ na opinię publiczną na zachodzie niż rosyjskie media xd
 



Pamiętacie jeszcze tych wszystkich naczelnych celebrytów, tvn, gazety wyborcze, onety i inne interie? Jak na cały świat grzmieli jak to w Polsce faszyści mordują biednych ludzi? Jebie onucą? Dla mnie jebie z kilometra.



No przecież to jest oczywiste, że wiele z tego to było zlecenie Rosjan. Ba, chyba nawet zamknięto za szpiegostwo hiszpańskiego dziennikarza który zajmował się hejtem naszych służb.

Ale uważaj z tą onuceria. Dałem tylko przypuszczenie że jedna Ukrainka, działająca w lewackich grupach które prawdopodobnie na zlecenie Rosji robią chaos z sytuacji na granicy z Białorusia, zasugerowałem że to może być agentka, to wylało się na mnie wiadro pomyj że tak przypuszczam.
Więc teraz powinni i ciebie atakować.
 
No przecież to jest oczywiste, że wiele z tego to było zlecenie Rosjan. Ba, chyba nawet zamknięto za szpiegostwo hiszpańskiego dziennikarza który zajmował się hejtem naszych służb.

Ale uważaj z tą onuceria. Dałem tylko przypuszczenie że jedna Ukrainka, działająca w lewackich grupach które prawdopodobnie na zlecenie Rosji robią chaos z sytuacji na granicy z Białorusia, zasugerowałem że to może być agentka, to wylało się na mnie wiadro pomyj że tak przypuszczam.
Więc teraz powinni i ciebie atakować.
Przecież tam dawno było powiedziane, że ona była z ekipy Kramka.
:deniro:
 
Back
Top