Konflikt Rosja-Ukraina

Wkurw Czecha... @ArizonaDream - to fejk, czy nie? :) Wrzucam celowo i świadomie w celu siania nienawiści i będe to robił notorycznie :D A tak na poważnie, oczywiście niczego to nie mówi o niczym takie sytuacje zdarzają się wszędzie, między naszymi dziećmi, itd (nawet nie wiemy, czy chodzi o to co napisane w tt, bo mamy "rzekomo") ale wkurw ojca w czeskim języku to kąsek nie lada!

 
Wkurw Czecha... @ArizonaDream - to fejk, czy nie? :) Wrzucam celowo i świadomie w celu siania nienawiści i będe to robił notorycznie :D A tak na poważnie, oczywiście niczego to nie mówi o niczym takie sytuacje zdarzają się wszędzie, między naszymi dziećmi, itd (nawet nie wiemy, czy chodzi o to co napisane w tt, bo mamy "rzekomo") ale wkurw ojca w czeskim języku to kąsek nie lada!


Nawet pepiki mają ruskich agentów
 
Wkurw Czecha... @ArizonaDream - to fejk, czy nie? :) Wrzucam celowo i świadomie w celu siania nienawiści i będe to robił notorycznie :D A tak na poważnie, oczywiście niczego to nie mówi o niczym takie sytuacje zdarzają się wszędzie, między naszymi dziećmi, itd (nawet nie wiemy, czy chodzi o to co napisane w tt, bo mamy "rzekomo") ale wkurw ojca w czeskim języku to kąsek nie lada!




A chuj wie, dzieciaki potrafią być wredne więc tak samo może być słuszny wkurw ojca jak i kontekst rzeczywisty może być zupełnie inny.
Jak napisałeś - nie mówi o niczym. Poza tym, że śmieszny w sumie filmik. Prawie jak nasze "nie ma takiego bicia".


Co do Czechów , i już faktycznej propagandy, to pamiętam taki fejk, że na Czeskich sklepach właściciele umieszczają karteczki "zakaz wstępu dla Ukraińców". Oczywiście okazało się to fotomontażem , a właściciele latającego zdjęcia w sieci pokazali później oryginał.

Ale nie zdziwionym się jakby mogła to zrobić konkurencja, także świetny czarny marketing
 
@Mes_ tak, absolutnie wszystkie relacje dotyczące osobistych doświadczeń to celowo spreparowana antyukraińska papka propagandowa mająca tylko i wyłącznie na celu sianie nienawiści. Prawdę podają tylko i wyłącznie tvn, tvp, polsat, rmf, onet, itd
:redford:
Oczywiście nie wiemy, czy takie relacje mają umocowanie w rzeczywistości, a nawet jeśli - nie mówią nam o skali przedstawianych problemów i nie mogą być podstawą do wyciągania wniosków ogólnych, jednak jeśli one występują - dlaczego o nich nie mówić? "Bo to nie dobra jest"?
XD
klocku jeśli kierujesz to do mnie bo dałem lajka pod tym postem to zrobiłem to głównie z powodów humorystycznych. Już tak nie spinaj
 
Czy to jeszcze Polska?!
Ty sobie sarkaj i śmieszkuj ale należy sobie zdawać sprawę z faktu, że takie przedstawianie symboli narodowych nie służy dobrze stosunkom polsko-ukraińskim, bo wielu Polaków jest tym zirytowanych mówiąc delikatnie. Ty sobie to zracjonalizujesz nie widząc w tym jakiejś dużej sprawy ale mierzenie innych swoją własną miarą nie prowadzi do obiektywnych ocen.
 
Ty sobie sarkaj i śmieszkuj ale należy sobie zdawać sprawę z faktu, że takie przedstawianie symboli narodowych nie służy dobrze stosunkom polsko-ukraińskim, bo wielu Polaków jest tym zirytowanych mówiąc delikatnie. Ty sobie to zracjonalizujesz nie widząc w tym jakiejś dużej sprawy ale mierzenie innych swoją własną miarą nie prowadzi do obiektywnych ocen.


Ależ ja się z Tobą w tym przypadku zgadzam.

Zajrzałem sobie swoją drogą na ich stronę. Niby tłumaczą się tym, że chcieli przekazać symbolicznie solidarność polsko ukraińska, i że przecież nie znieważyli flagi bo nie spełniają te wymiary definicji flagi.

Dla mnie to niesmaczne tłumaczenie, bo zamiast się tłumaczyć powinni to po prostu zdjąć skoro wywołuje negatywny efekt. Nie wiem jaki cel mają w świadomym wywoływaniu gównoburzy.


Swoja droga, i nie chodzi mi tu o symetryzm czy akcje na zasadzie "a Polacy też tak robią" , ale jestem ciekawy , bo nie pamiętam, czy też tak źle było odbierane znieważenie polskiej flagi przez korporacje, np tyskie rozdające flagę, i to chyba w wymiarach flagi, z logiem tej gownofirmy.
 
W ogóle ta fundacja śmierdzi. Strona właściwie nie istnieje, wzięło się z dupy , śmieszna liczba lajków , prowokuje. Jak dla mnie, uważaj Szplin , to jakaś celowa, polityczna zagrywka i przy okazji wyludzaczka pieniędzy. Da się gdzieś sprawdzić czy to w ogóle zarejestrowane jest? Nie znam się na tym.
 
Ależ ja się z Tobą w tym przypadku zgadzam.

Zajrzałem sobie swoją drogą na ich stronę. Niby tłumaczą się tym, że chcieli przekazać symbolicznie solidarność polsko ukraińska, i że przecież nie znieważyli flagi bo nie spełniają te wymiary definicji flagi.

Dla mnie to niesmaczne tłumaczenie, bo zamiast się tłumaczyć powinni to po prostu zdjąć skoro wywołuje negatywny efekt. Nie wiem jaki cel mają w świadomym wywoływaniu gównoburzy.


Swoja droga, i nie chodzi mi tu o symetryzm czy akcje na zasadzie "a Polacy też tak robią" , ale jestem ciekawy , bo nie pamiętam, czy też tak źle było odbierane znieważenie polskiej flagi przez korporacje, np tyskie rozdające flagę, i to chyba w wymiarach flagi, z logiem tej gownofirmy.
Proszę Państwa oto historyczna chwila, temat zawisł na krawędzi. Czy @szplin zdecyduje się na lajka dla halibuta czy pozostanie nieugięty w swej awersji? Obstawiamy!
 
Niezrównoważonym, sprzecznym ze swoimi własnymi przemyśleniami, osobom, których komentarze w większości się omiata wzrokiem a nie czyta nie są godne lajków tak zacnej persony :cool:
No i chuj strzelił obstawianie. Mogłem Cię nie oznaczać :jimcarrey:
 
Niezrównoważonym, sprzecznym ze swoimi własnymi przemyśleniami, osobom, których komentarze w większości się omiata wzrokiem a nie czyta nie są godne lajków tak zacnej persony :cool:


Które moje posty są sprzeczne z moimi przemyśleniami? :D
 
Da się gdzieś sprawdzić czy to w ogóle zarejestrowane jest?
Fundacja jest zarejestrowana:
to jakaś celowa, polityczna zagrywka i przy okazji wyludzaczka pieniędzy
Ty nieczuła na potrzeby naszych braci śmierdząca, ruska onuco! :triggered:
Strona właściwie nie istnieje
Fundacja istnieje półtora miesiąca, strona w budowie:

Na facebooku działają od 7 czerwca, wpisów dość sporo, czasem pojawia się kilka dziennie:

Jak się tak przyjrzeć pobieżnie - jedynie ten emblemat jest kontrowersyjny i ich tłumaczenia odnośnie jego stworzenia/umieszczenia.
 


Pięknie to tak wyciągać z kontekstu ?
Wiesz, że miałem na myśli nie to, że miałem na myśli , że nie miałem ale to, że nie miałem na myśli, że nie miałem na myśli czegoś tam czego nie miałem na myśli a czego już nie pamiętam, czego nie miałem na myśli.



:mamed:
 
Back
Top