Konflikt Rosja-Ukraina

Melnyk ponoć odwołany z funkcji ambasadora.
by zostać ministrem spraw zagraniczznych :waldeklaugh:



Ciekawe czy to prawda. Vice minister stoi niżej niż ambasador, ale to i tak policzek dla Polaków że zostawili go na eksponowanym stanowisku.
 
On powiedział głośno to co sądzi większość ukraińców a co gorsza co sądzą ich "elity". Na pohybel rezunom i kacapom, jeden pies...


Na podstawie jakich badań stwierdzasz, że tak myśli większość Ukraińców? Wielu Ukraińców neguje w ogóle , że Wołyń miał miejsce , ciężko ocenić jako procent podziela zdanie tego fiuta.
I nie, to nadal nie jest jeden pies, Ukraińcy czy Rosjanie. Z naszej perspektywy to dwa różne psy, jedno nam zagraża, inne nie.
 
Ale dostał po dupie :antonio:


Po 1: nie wiemy czy dostał tekę vice ministra. To Bild, w dodatku sami podają to jako niesprawdzone info.
Po 2. To i tak dobrze, usuwany w cień, na gorsze, czysto wykonawcze stanowisko.
Ale, jak pisałem - to na tyle mało, że uznaje to za policzek(jeżeli to prawda)
 


Znam te badania. Ale o Wołyniu i na takim spojrzeniu jak ten ambasador - nic nie ma.
Chociaż na pewno jest to duży procent.

Ciekawy sondaż na Ukrainie był w 2017 roku. 5 % Ukraińców w badaniu uznało, że Ukraina, w odwecie za uznanie przez sejm polski Wołynia za ludobójstwo, powinna uznać m.in akcje Wisła za ludobójstwo.to znaczy, że jakaś tam świadomość , pozytywną dla nas, już wtedy była.
W tym samym sondażu 50% w ogóle o Wołyniu nie słyszała, a jeżeli już to większość za głównych winowajców uznaje...sowietów, a nie Polaków.
Ciężko by było inaczej, skoro od kilku lat Ukraińcy stawiają na 1 miejscu Polskę jako największego lub jednego z największego sojusznika Ukrainy
 
Nie podchodzisz. Wszystkie :)


Podaj przykład :)
Wrzucałem coś o odbiciu wyspy węży i o tym że wycofali się z Lisiczanska. Obie rzeczy wrzuciłem po potwierdzeniu tego przez stronę ukraińska i rosyjska. Mimo to dodałem "jeśli to prawda" przy każdej informacji.

Edit:
Przy info o wyspie węży nie dodałem "jeśli to prawda" , przyznaje.
 
Podaj przykład :)
Wrzucałem coś o odbiciu wyspy węży i o tym że wycofali się z Lisiczanska. Obie rzeczy wrzuciłem po potwierdzeniu tego przez stronę ukraińska i rosyjska. Mimo to dodałem "jeśli to prawda" przy każdej informacji.

Edit:
Przy info o wyspie węży nie dodałem "jeśli to prawda" , przyznaje.
Nie no droczę się. Przecież wiem, że sam trochę też to robisz :wink:

Natomiast to "jeśli to prawda" to powinien mieć każdy w głowie kto przeczyta lub usłyszy jakikolwiek news na jakikolwiek temat dzisiaj.
 
ciekawa zmiana naracji: już od maja tak nie ukrywają strat, nawet Putin mówił o wsparciu dla rodzin zabitych żołnierzy.
Oczywiście Ukraińcy mogą troche zaokrągląć statystki i mają do tego prawo, ale ilość zabitych żołnierzy musi być duża skoro przestają to ukrywać tekstami ,,zaginał w akcji"...


wspomnień czar
Niemcy wiedzą lepiej




Tymczasem ktoś straszył chińską potęgą:



będzie skakanie przez mur?




 
@Miskatonic zresztą, prawdopodobnie ten post to też manipulacja. Podobno to nie żaden oficjalny znaczek tylko spersonalizowany - każdy prywatnie może sobie zamówić jaki chce.
Jeżeli to prawda( a sądząc po profilu to prawdopodobne) to jest to zwykle onucerstwo :)
 
@Miskatonic zresztą, prawdopodobnie ten post to też manipulacja. Podobno to nie żaden oficjalny znaczek tylko spersonalizowany - każdy prywatnie może sobie zamówić jaki chce.
Jeżeli to prawda( a sądząc po profilu to prawdopodobne) to jest to zwykle onucerstwo :)
A można by takie zamówić z Jeremim Wiśniowieckim? Bardzo bym chciał. :shy:
Jest jednym z moich historycznych bohaterów od wielu, wielu lat.
 
A można by takie zamówić z Jeremim Wiśniowieckim? Bardzo bym chciał. :shy:
Jest jednym z moich historycznych bohaterów od wielu, wielu lat.


Można.
Zreszta, ta grafika jest w tak niskiej rozdzielczości, i nie można jej znaleźć w sieci, że prawdopodobnie to kolejny czysty fejk i fotomontaże dodawany regularnie przez ten profil.
 
Można.
Zreszta, ta grafika jest w tak niskiej rozdzielczości, i nie można jej znaleźć w sieci, że prawdopodobnie to kolejny czysty fejk i fotomontaże dodawany regularnie przez ten profil.
Cała grafika? W sensie, cały obraz, czy któryś z tych małych obrazeczków?
 
@Miskatonic zresztą, prawdopodobnie ten post to też manipulacja. Podobno to nie żaden oficjalny znaczek tylko spersonalizowany - każdy prywatnie może sobie zamówić jaki chce.
Jeżeli to prawda( a sądząc po profilu to prawdopodobne) to jest to zwykle onucerstwo :)
Regularnie plują nam w twarz,jak chociażby z ambasadorem,który naszczał na nasz kraj i został awansowany na ministra,a ty dalej widzisz onucerstwo i napierdalasz szpagaty by to usprawiedliwić.Paradoksalnie jak zarzucałeś tu niektórym bycie antypolakami,to w praktyce na najbardziej antypolską kurwę wychodzisz własnie ty.
 
Regularnie plują nam w twarz,jak chociażby z ambasadorem,który naszczał na nasz kraj i został awansowany na ministra,a ty dalej widzisz onucerstwo i napierdalasz szpagaty by to usprawiedliwić.Paradoksalnie jak zarzucałeś tu niektórym bycie antypolakami,to w praktyce na najbardziej antypolską kurwę wychodzisz własnie ty.
Przeciez on troluje.
 
Regularnie plują nam w twarz,jak chociażby z ambasadorem,który naszczał na nasz kraj i został awansowany na ministra,a ty dalej widzisz onucerstwo i napierdalasz szpagaty by to usprawiedliwić.Paradoksalnie jak zarzucałeś tu niektórym bycie antypolakami,to w praktyce na najbardziej antypolską kurwę wychodzisz własnie ty.


Czyli w ramach jakiejś sprawiedliwości poronionej mam robić fikołki intelektualne, i gdy widzę fotomontaże i fejki mam sobie wmawiać, że to prawda?

I proszę, dopiero co tak ładnie już ten temat wyglądał a Ty musiałeś zrobić wulgarny, niemerytoryczny wysryw.

Co do kwestii ministra to dobrze wiesz że się wypowiedziałem i go jechałem.


Ps. Viceministra a nie ministra, i nie awans bo protokolarnie vice minister stoi na tym samym poziomie co ambasador, więc co najwyżej jest to awans poziomy a w praktyce vice minister stoi dużo niżej niż głową dyplomacji w jednym z najważniejszych państw świata. Viceministra w praktyce jest zwykłym podwykonawca bez władzy.

Wróc do normalnej rozmowy albo dupa cicho.
Bo serio nie na miejscu jest atakować mnie za to, że ktoś inny wrzucił tu fejki. W dodatku chyba Andrzeja też musisz nazwać kurwa - bo przecież on wrzucił to z pytaniem czy to fejk czy nie. Więc jaka logika mnie za to atakujesz? Twój kolega sam ma watpliwosc. W dodatku...uwazasz że kurwa nie jest się, gdy się łamie własną logikę i udaje przed sobą, gdy widzi kłamstwo ..że to prawda?
Przecież to ty robisz z siebie kurwę intelektualną . W dodatku w tak obrzydliwy sposób?
Bo wiesz, że dostaniesz jakieś lajki, i , jak to sam o sobie powiedziałeś - polizesz się po jajkach z kolegami?


Ps. 2.

Wyjaśnij mi - dlaczego kłamiesz w żywe oczy , że usprawiedliwiam słowa tego ambasadora?

Znowu - robisz z kolegów debili? Myślisz że nie mogą przeczytać i sprawdzić że kłamiesz?
 
Back
Top