Konflikt Rosja-Ukraina

Ktoś mocno jeszcze śledzi temat? Może skrócić mniej więcej jak to wygląda? Media piszą swoją narracje ale wygląda na to, ze Rosja pozajmowała logistyczne, gospodarcze i strateficzne punkty i pogłębia kryzys gospodarczy w europie. Niektórzy tutaj pisali, że właśnie taki jest plan tego konfilktu. Ale jak pisze, nie śledzę już mocno tematu tylko spojrzałem dzisiaj na mapę z reutersa więc chętnie bym się dowiedział jak to wygląda na dzień dzisiejszy.
Dzisiaj na tt widziałem filmik z Mariupola,jak wszystko wraca do życia,a niby ruscy mieli tam wszystko i wszystkich rozjebać :beczka:
Ale niestety nie mogę go znalezć. Ogólnie podobno ukry dostają dobrze w pizde w Donbasie,ale jak tam jest faktycznie to chuj wie.
 
Dzisiaj na tt widziałem filmik z Mariupola,jak wszystko wraca do życia,a niby ruscy mieli tam wszystko i wszystkich rozjebać :beczka:
Ale niestety nie mogę go znalezć. Ogólnie podobno ukry dostają dobrze w pizde w Donbasie,ale jak tam jest faktycznie to chuj wie.

E tam Mariupol. Propaganda. Nic się nie stało. Ludzie dramatyzują.
 
E tam Mariupol. Propaganda. Nic się nie stało. Ludzie dramatyzują.
Rozjebali żołnierzy i punkty militarne,cywili olali. Przecież był ostatnio cyrk z tą ukrainską urzędniczką,która manipulowała ile to ruscy nie zgwałcili kobiet tylko po to, by inne kraje wysyłały więcej sprzętu.
 
Rozjebali żołnierzy i punkty militarne,cywili olali. Przecież był ostatnio cyrk z tą ukrainską urzędniczką,która manipulowała ile to ruscy nie zgwałcili kobiet tylko po to, by inne kraje wysyłały więcej sprzętu.

I domy mieszkalne też rozkurwili. Taki tam szczegół
 
Zniszczenia na bank są,ale nie sądzę,że takie jak się mówi.Kijów i Lwów też miały być rozjebane i okazało się to kłamstwem.

Tworzysz chochoła o zniszczonym Kijowie i Lwowie by udowodnić fejk niusa o braku zniszczenia Mariupolu.
 
Tworzysz chochoła o zniszczonym Kijowie i Lwowie by udowodnić fejk niusa o braku zniszczenia Mariupolu.
Nic nie tworzę,tylko pokazuje jaka była narracja,a co się pózniej okazało.Od Ciebie akurat nie wymagam zrozumienia.
 
Zniszczenia na bank są,ale nie sądzę,że takie jak się mówi.Kijów i Lwów też miały być rozjebane i okazało się to kłamstwem.
No z Kijowem to ciężko polemizować nawet co media nakręciły. Swoją drogą to 30czerwca "będę" jacht dla ruska przenosił z jednej stoczni na stocznie marynarki wojennej jakby ktoś miał jeszcze jakieś wątpliwości, że Polska nie robi i teresów z ruskimi.Chyba, że marynarka wojenna to też ruskie onuce :).

Jak ktoś ma czas i ogarnia dalej mocno temat to chetnie poslucham na jakim etapie jest teraz wojna bo serio przestałem to śledzić tylko na tą mapkę spojrzałem i wychodzi, że nie jest dobrze.
 
Nic nie tworzę,tylko pokazuje jaka była narracja,a co się pózniej okazało.Od Ciebie akurat nie wymagam zrozumienia.

Tworzysz, bo takiej narracji nie było. Nigdy nie było o Lwowie takich relacji jak z Mariupola. Przyznaj się do błędu, zamiast brnąć w kłamstwa.
 
Tworzysz, bo takiej narracji nie było. Nigdy nie było o Lwowie takich relacji jak z Mariupola. Przyznaj się do błędu, zamiast brnąć w kłamstwa.
Po pierwsze nie porównywałem Lwowa z Mariupolem,bo nie było takich relacji jak z Mariupola,ale było to https://www.polsatnews.pl/wiadomosc...-najwiekszy-atak-rakietowy-od-poczatku-wojny/

Po drugie nie pouczaj mnie odnośnie kłamstw i brnięciu w błędy,bo ruchasz logikę od samego początku tego tematu i covidowego hipokryto.
 
Tworzysz, bo takiej narracji nie było. Nigdy nie było o Lwowie takich relacji jak z Mariupola. Przyznaj się do błędu, zamiast brnąć w kłamstwa.
A sa gdzies jakies zdjecia lotnicze przedstawiajace obraz zniszczen ? Takie materialy sa w ogole udostepniane w takich wypadkach ? Wiadome, ze najgrosze miejsca sa zawsze na propsie bo takimi latwo grac na emocjach.
 
Po pierwsze nie porównywałem Lwowa z Mariupolem,bo nie było takich relacji jak z Mariupola,ale było to https://www.polsatnews.pl/wiadomosc...-najwiekszy-atak-rakietowy-od-poczatku-wojny/

Po drugie nie pouczaj mnie odnośnie kłamstw i brnięciu w błędy,bo ruchasz logikę od samego początku tego tematu i covidowego hipokryto.

No tak zapomniałem że korono-sceptycy są teraz wojno-sceptykami. Wtedy - niby jakiś wirus jest ale to zwykle przeziębienie. Teraz - może jakiś konflikt zbrojny jest ale nic strasznego tam się nie dzieje.
 
No tak zapomniałem że korono-sceptycy są teraz wojno-sceptykami. Wtedy - niby jakiś wirus jest ale to zwykle przeziębienie. Teraz - może jakiś konflikt zbrojny jest ale nic strasznego tam się nie dzieje.
Masz racje. Najbardardziej wkurwiają mnie Ci prorosyjscy ukraincy co się nie zaszczepili i są korono sceptykami. A jest ich dużo więcej. Idąc tym toki myślenia wychodzi na to, że największymi wojno-sceptykami i ruskimi onucami są właśnie szoszony. Co ciekawe, tych foliarzy nie ma nawet na mapie szczepien. Sprawdzcie sobie.
Screenshot_2022-06-12-22-53-42-125_com.android.chrome.png
 
Last edited:
No tak zapomniałem że korono-sceptycy są teraz wojno-sceptykami. Wtedy - niby jakiś wirus jest ale to zwykle przeziębienie. Teraz - może jakiś konflikt zbrojny jest ale nic strasznego tam się nie dzieje.
Warto zebys zajrzal do tematu o wirusie. Powoli wychodzi, ze korono-sceptycy mieli wiecej racji niz szczepionko-entuzjasci.
Poza tym takie upraszczanie wszystkiego nie prowadzi do niczego konstruktywnego, no chyba ze chcesz po prostu podeprzec swoj argument sugerujac, ze obiekcje drugiej strony nie maja zadnego uzasadnienia.
 
I domy mieszkalne też rozkurwili. Taki tam szczegół
Zniszczenia na bank są
tworzysz chochoła o zniszczonym Kijowie i Lwowie by udowodnić fejk niusa o BRAKU ZNISZCZENIA MARIUPOLU.
Nieźle Cię odkleiło @Karateka@ Vitas nie neguje, że zniszczenia Mariupola są, przeciwnie - potwierdza je, jak można wyżej przeczytać, a Ty wpierasz mu, że fejka o "braku zniszczenia Mariupola" próbuje udowadniać :śmiech:

Jemu chodzi o skalę zniszczeń, sądzi, że są mniejsze niż przedstawiano. O co się spinasz? Udowodnij mu, że była dokładnie taka jak przedstawiano i po problemie. Chętnie poczytam/zapoznam się, bo tak jak @ketraab i ja od dłuższego już czasu niemal nie śledzę tego co tam się dzieje.
 
Nieźle Cię odkleiło @Karateka@ Vitas nie neguje, że zniszczenia Mariupola są, przeciwnie - potwierdza je, jak można wyżej przeczytać, a Ty wpierasz mu, że fejka o "braku zniszczenia Mariupola" próbuje udowadniać :śmiech:

Jemu chodzi o skalę zniszczeń, sądzi, że są mniejsze niż przedstawiano. O co się spinasz? Udowodnij mu, że była dokładnie taka jak przedstawiano i po problemie. Chętnie poczytam/zapoznam się, bo tak jak @ketraab i ja od dłuższego już czasu niemal nie śledzę tego co tam się dzieje.

On uważa że:

na tt widziałem filmik z Mariupola,jak wszystko wraca do życia,a niby ruscy mieli tam wszystko i wszystkich rozjebać :beczka:
Ale niestety nie mogę go znalezć.

Rozjebali żołnierzy i punkty militarne,cywili olali.

W zniszczonej po 2 WS Warszawie życie też się odnowilo!


To są rozjebane budynki mieszkalne:


Tutaj zdjęcia z satelitarne



Ruscy zorganizowali program mieszkanie plus, dla tych którym wojna zniszczyła dom. Ale jak niszczone były tylko cele militarne to po co program odbudowy domów mieszkalnych po wojnie?

Tutaj powrót do życia Mariupola:


Niektórych tutaj już tak odkleiło, że za niedługo będą po Lawrowie powtarzać że Polska właśnie zajmuje zachód Ukrainy.
 
Patrzcie w temacie o preparacie, gdzie idzie o jego zdrowie to morda w kubeł, bo nie ma argumentów, a tutaj o nikogo nie interesującej ukrainie drugi Jacek Bartosiak :antonio:

#eskpertoza
 
Patrzcie w temacie o preparacie, gdzie idzie o jego zdrowie to morda w kubeł, bo nie ma argumentów, a tutaj o nikogo nie interesującej ukrainie drugi Jacek Bartosiak :antonio:

#eskpertoza
A co Ty od Niego chcesz, napisał kiedyś że nie jest pizda to się zaszczepił :fjedzia:
 
On uważa że:





W zniszczonej po 2 WS Warszawie życie też się odnowilo!


To są rozjebane budynki mieszkalne:


Tutaj zdjęcia z satelitarne



Ruscy zorganizowali program mieszkanie plus, dla tych którym wojna zniszczyła dom. Ale jak niszczone były tylko cele militarne to po co program odbudowy domów mieszkalnych po wojnie?

Tutaj powrót do życia Mariupola:


Niektórych tutaj już tak odkleiło, że za niedługo będą po Lawrowie powtarzać że Polska właśnie zajmuje zachód Ukrainy.

Jeszcze raz.Była narracja,że ruscy rozjebali wszystko włącznie z cywilami i nie było tam do czego wracać tymczasem są wieści,że miasto wraca do życia.W tym wszystkim nie bierzesz pod uwagę ukrainskiej propagandy,która zaczyna wychodzić na swiatło dzienne( przykład Lwowa i Kijowa,fałszowane informacje o gwałtach by inne kraje wysyłały sprzęt,nie wspominając o dzieciakach rozwalających czołgi dronem).
 
Jeszcze raz.Była narracja,że ruscy rozjebali wszystko włącznie z cywilami

Nie bylo w zadnych powaznych mediach, ze ruscy rozjebali wszystko, lacznie z cywilami. Kurwa - nawet bomby atomowe na Hiroshime i Nagasaki nie rozjebaly wszystkich cywili w tych miastach.

są wieści,że miasto wraca do życia.

Od kiedy ruscy zdobyli miasto to je odbudowuja

W tym wszystkim nie bierzesz pod uwagę ukrainskiej propagandy,która zaczyna wychodzić na swiatło dzienne

O ukrainskiej propagandzie pisalem tutaj wielokrotnie. To jest wojna i tez toczy sie w sferze informacyjnej
 
Czyli jesteś swiadomy propagandy ukrainskiej i mimo to się na nią łapiesz? Ambitnie.

Na jaką ukraińska propagandę się łapię? Cytat. Konkrety. Bazujesz jak dotąd na oszczerstwach i kłamstwach. Jakie poważne media pisały/mówiły o tym "że ruscy rozjebali wszystko włącznie z cywilami" ? Gdzie to przeczytałeś bądź usłyszałes?
 
Na jaką ukraińska propagandę się łapię? Cytat. Konkrety. Bazujesz jak dotąd na oszczerstwach i kłamstwach. Jakie poważne media pisały/mówiły o tym "że ruscy rozjebali wszystko włącznie z cywilami" ? Gdzie to przeczytałeś bądź usłyszałes?
Widzę,że edytowałeś,wiec odpowiadam.W którym miejscu powoływałem się na"poważne" media? Filmiki z Syrii z 2014 były wrzucane jako te z Ukrainy.Wojna jest na jakimś małym odcinku a ludzie przyjeżdzali z obszarów gdzie nie było wojny i takich turystów musimy utrzymywać.Gdzie się łapiesz na propagande? Niech pomyślę,łapiesz wszystko co wyczytasz w głownych mediach zarówno tu jak i z covidem,za darmo nie stałeś się memem tego forum.Nie będę Ci wklejał Twoich cytatów,bo mi się nie chce szukać,ale jedyną osobą,która nie pamięta Twojego powielania bzdur jesteś Ty.

Btw jak ktoś cie oszuka kilka razy,to można założyć,że zrobi to po raz kolejny.Manipulowali z Lwowem i Kijowem,to nie mam wątpliwości,że z Mariupolem też jest historyjka podkręcona.
 
Na jaką ukraińska propagandę się łapię? Cytat. Konkrety. Bazujesz jak dotąd na oszczerstwach i kłamstwach. Jakie poważne media pisały/mówiły o tym "że ruscy rozjebali wszystko włącznie z cywilami" ? Gdzie to przeczytałeś bądź usłyszałes?
Tvp dzbanie.

Nie pamiętasz paska
"atomowy atak putina na ukraine".

Tak się grzeje emocje ćwierćmózgów.
 
Widzę,że edytowałeś,wiec odpowiadam.W którym miejscu powoływałem się na"poważne" media? Filmiki z Syrii z 2014 były wrzucane jako te z Ukrainy.Wojna jest na jakimś małym odcinku a ludzie przyjeżdzali z obszarów gdzie nie było wojny i takich turystów musimy utrzymywać.Gdzie się łapiesz na propagande? Niech pomyślę,łapiesz wszystko co wyczytasz w głownych mediach zarówno tu jak i z covidem,za darmo nie stałeś się memem tego forum.Nie będę Ci wklejał Twoich cytatów,bo mi się nie chce szukać,ale jedyną osobą,która nie pamięta Twojego powielania bzdur jesteś Ty.

Btw jak ktoś cie oszuka kilka razy,to można założyć,że zrobi to po raz kolejny.Manipulowali z Lwowem i Kijowem,to nie mam wątpliwości,że z Mariupolem też jest historyjka podkręcona.

Zero konkretów. Nie odpowiedziałeś na żadne z pytań.


Tvp dzbanie.

Nie pamiętasz paska
"atomowy atak putina na ukraine".

Tak się grzeje emocje ćwierćmózgów.

Pytałem o poważne media.
 
Back
Top