Konflikt Rosja-Ukraina

Bylo podobno też na wp o tym, ale to nie dobra o tym mówić i spadło z krzesełka :fjedzia:
 
Bylo podobno też na wp o tym, ale to nie dobra o tym mówić i spadło z krzesełka :fjedzia:

Było chyba wszędzie. Przecież nikt tego nie ukrywa. Oficjalny komunikat poszedł w świat. Nie ma miejsca na ściemę na takim poziomie wobec sojuszników.
 
On uważa że:





W zniszczonej po 2 WS Warszawie życie też się odnowilo!


To są rozjebane budynki mieszkalne:


Tutaj zdjęcia z satelitarne



Ruscy zorganizowali program mieszkanie plus, dla tych którym wojna zniszczyła dom. Ale jak niszczone były tylko cele militarne to po co program odbudowy domów mieszkalnych po wojnie?

Tutaj powrót do życia Mariupola:


Niektórych tutaj już tak odkleiło, że za niedługo będą po Lawrowie powtarzać że Polska właśnie zajmuje zachód Ukrainy.

Ktos podaje jaki procent zabudowan ulegl zniszczeniu ? Te ujecia z drona pokazuja polowe miasta czy jedna dzielnice ? Ile ludzi stracilo dach nad glowa ? Ktos zbiera takie informacje ? Dziala tam Czerwony Krzyz albo jakis kacapski odpowiednik ?


To stare, ale na tej mapie wiekszosc miasta nie byla zniszczona.
 
Źródło?
Nie znam oryginalnego,wpiszesz w google w wielu miejscach o tym piszą.A zaczęło się od afery Z Joe Bidenem.
Było chyba wszędzie. Przecież nikt tego nie ukrywa. Oficjalny komunikat poszedł w świat. Nie ma miejsca na ściemę na takim poziomie wobec sojuszników.
Strasznie masz gumowy kodeks moralny skoro Ci nie przeszkadza taka obrzydliwa manipulacja.Ukr może wszystko?
 
Strasznie masz gumowy kodeks moralny skoro Ci nie przeszkadza taka obrzydliwa manipulacja.Ukr może wszystko?

Kto Ci powiedział że nie przeszkadza? Oczywiście że przeszkadza. Ba! Przeszkadza samym Ukraińcom, stąd wywalenie ze stanowiska.
 
Cały @Karateka@ - chwycił się jak tonący brzytwy tematu o labach gdy @Pat Bateman zadał konkretne i absolutnie merytoryczne pytania odnośnie sporu: narracja/rzeczywistość/Mariupol wskazując przy tym na źródło stanowiące oblicze wzoru rzetelności dziennikarskiej dla karateki (BBC).

@Karateka@ - nie zawodzisz :applause:

Co do laboratoriów - nie rozumiem o co cały ten hałas? Przecież trzy miesiące temu przytaczałem źródła wskazujące na to, że Amerykanie przewodzili w pracach nad stworzeniem procedur i nie tylko w laboratoriach na Ukrainie, dając swoje kadry i to nie jest żadną tajemnicą:
Chodzi o laby z niebezpiecznymi patogenami, jednakże nie prowadzi się tam prac nad bronią biologiczną. Robert Pope potwierdził, że jest ich 26, że szkolili Ukraińców, jak z tym pracować, itd. Pope to "dyrektor Cooperative Threat Reduction Program, 30-letniego programu Departamentu Obrony, który pomógł zabezpieczyć broń masowego rażenia byłego Związku Radzieckiego. W wyniku programu przekierowuje się dawne obiekty broni biologicznej i naukowców w kierunku pokojowych przedsięwzięć."

Zagrożenie wydostania się patogenów na zewnątrz istnieje. Amerykanie stracili łączność telefoniczną z tymi laboratoriami (nie wiem jak jest obecnie, tak było 3 miesiące temu) i obawiają się, że mogą one zostać przypadkowo trafione pociskami, rakietami, itd. Znamienne - nie wierzą, że Rosjanie są na tyle głupi, by celowo atakować te laby, z czego możemy wnosić, że patogenny tam przechowywane do milutkich nie należą. Wg Pope'a jeśli w labach będzie zasilanie i przeszkolony personel ich nie opuści oraz - nie zostaną uszkodzone w wyniku działań zbrojnych. Prócz niebezpiecznych patogenów mamy jeszcze i to:

"Niektóre laboratoria, jak powiedział, mogą przechowywać szczepy patogenów pozostałe po sowieckim programie broni biologicznej, przechowywane w zamrażarkach do celów badawczych." Jesteśmy bezpieczni.
:redford:
Reszta w artykule. Polecam:

i jeszcze to:
"Inwazja może również dostarczyć pożywki dla nowych narracji dezinformacyjnych w laboratoriach, obawiał się Pope. Powiedział, że Rosjanie „mogą potencjalnie udać się do jednego z tych obiektów i sfabrykować coś, co nazywają dowodem nikczemnej działalności w obiekcie"

Czyli nawet jeśli są tam prowadzone badania nad rozwojem broni biologicznych i jest ona tam produkowana - "okaże" się, że to wszystko sfabrykowali źli ruscy :cool: Bo my dobrzy amerykanie mówimy zawsze i wszędzie tylko najświętszą prawdę i jeśli zapewniamy Was, że tam żadnej broni biologicznej się nie produkuje to tak jest. Przecież jak mówiliśmy, że Husajn ma broń masowego rażenia to... a nie czekaj... :confused:
 


Oryginalnego zrodla nie ma, ale zastanawia mnie dlaczego akurat ta laska jest wiarygodna. Dolaczyla na twittera w lutym tego roku... hmmmm... ciekawa data. O czym jeszcze pisze - szczepionki - a jakze!

Ciekawe rzeczy podaje dalej. Na przyklad:

WAŻNE Szokujące zdjęcia mikroskopowe skrzepów krwi pobranych od tych, którzy „nagle umarli” – struktury krystaliczne, nanodruty, cząstki kredowe i struktury włókniste wystąpiły u zaszczepionych denatów.

FVJ1jJyXEAEECgo
 
Bardzo ciekawy kanał, ładna analiza cen paliw. Jak to szło: historia nie tyle lubi się powtarzać tylko się rymuje?
Plus kolejny dowód na to, że repolonizacja itp. teksty nie były promowane aby ochronić polskiego konsumenta przed pazernością zachodnich korporacji tylko chodziło o stołki...


Dajesz mi cytat z jakiejś odklejonej laski z Zielonych. To tak jakby na Zachodzie cytować posła Kowalskiego :)

Btw. Polska zaczyna sprzedaż broni polskiej produkcji na Ukrainę. Poszły kontrakty. My produkujemy i wysyłamy, a płaci Ukraina i UE. @Siwy25_1 @klocuniek @vitas @szplin @Pat Bateman dobra decyzja?


Aż będę taki dobry i poszukałem starej szwedzkiej propagandy z czasów arabskiego kryzysu imigracyjnego. Chociaż teraz szwedzka premier się z tego wycofuje, ale warto poczytać jak ładnie manipuluje się statystykami: coś na zasadzie ,,we Włoszech 40% procesów kończy się uniewinnieniem, a w Polsce 4%. I co? Kto ma zajebistych prokuratorów? Ha? Kto jest the beściak?"


To co ty piszesz Szwecji to można podsumować: wyjątek potwierdza regułę, ale jej nie tworzy.
Nie: to państwo jest najgorsze ze wszystkich państw skandynawskich od polityki klimatycznej, migracyjnej, aż po definicje praw człowieka, wydatki na zbrojenia i zabezpieczania przed wojną (w porównaniu z np. Finlandią) i popisy ich europosłów...


EDIT:
JPDL ta ekipa Konfederacji na twitterze, to jest jakiś konkurs kto zostanie większym wariatem, farmy troli przebijające nawet te PiSowskie -i jeszcze ten ból dupy z krytykowaniem Stanowskiego (którego można naprawdę za mnóstwo rzeczy krytykować, ale oni robią to tak żałośnie xD) :muttley:
Aż chyba sobie jakiegoś kołcza puszczę dla równowagi :iamdone:
 
Oryginalnego zrodla nie ma, ale zastanawia mnie dlaczego akurat ta laska jest wiarygodna. Dolaczyla na twittera w lutym tego roku... hmmmm... ciekawa data. O czym jeszcze pisze - szczepionki - a jakze!

Ciekawe rzeczy podaje dalej. Na przyklad:

WAŻNE Szokujące zdjęcia mikroskopowe skrzepów krwi pobranych od tych, którzy „nagle umarli” – struktury krystaliczne, nanodruty, cząstki kredowe i struktury włókniste wystąpiły u zaszczepionych denatów.

FVJ1jJyXEAEECgo
Szczerze to jej nie obczajałem. O temacie laboratoriów mówi więcej zródeł akurat ta dziewczyna tylko udostępniła.
 

Pisałem z dobre dwa miesiące temu o tych labach to sie pruli do mnie jak koszula.
Klocu pisał później jeszcze z dokładnymi danymi, ale nie było w tv to foliowe czapki
Cały @Karateka@ - chwycił się jak tonący brzytwy tematu o labach gdy @Pat Bateman zadał konkretne i absolutnie merytoryczne pytania odnośnie sporu: narracja/rzeczywistość/Mariupol wskazując przy tym na źródło stanowiące oblicze wzoru rzetelności dziennikarskiej dla karateki (BBC).

@Karateka@ - nie zawodzisz :applause:

Co do laboratoriów - nie rozumiem o co cały ten hałas? Przecież trzy miesiące temu przytaczałem źródła wskazujące na to, że Amerykanie przewodzili w pracach nad stworzeniem procedur i nie tylko w laboratoriach na Ukrainie, dając swoje kadry i to nie jest żadną tajemnicą:
Chodzi o laby z niebezpiecznymi patogenami, jednakże nie prowadzi się tam prac nad bronią biologiczną. Robert Pope potwierdził, że jest ich 26, że szkolili Ukraińców, jak z tym pracować, itd. Pope to "dyrektor Cooperative Threat Reduction Program, 30-letniego programu Departamentu Obrony, który pomógł zabezpieczyć broń masowego rażenia byłego Związku Radzieckiego. W wyniku programu przekierowuje się dawne obiekty broni biologicznej i naukowców w kierunku pokojowych przedsięwzięć."

Zagrożenie wydostania się patogenów na zewnątrz istnieje. Amerykanie stracili łączność telefoniczną z tymi laboratoriami (nie wiem jak jest obecnie, tak było 3 miesiące temu) i obawiają się, że mogą one zostać przypadkowo trafione pociskami, rakietami, itd. Znamienne - nie wierzą, że Rosjanie są na tyle głupi, by celowo atakować te laby, z czego możemy wnosić, że patogenny tam przechowywane do milutkich nie należą. Wg Pope'a jeśli w labach będzie zasilanie i przeszkolony personel ich nie opuści oraz - nie zostaną uszkodzone w wyniku działań zbrojnych. Prócz niebezpiecznych patogenów mamy jeszcze i to:

"Niektóre laboratoria, jak powiedział, mogą przechowywać szczepy patogenów pozostałe po sowieckim programie broni biologicznej, przechowywane w zamrażarkach do celów badawczych." Jesteśmy bezpieczni.
:redford:
Reszta w artykule. Polecam:

i jeszcze to:
"Inwazja może również dostarczyć pożywki dla nowych narracji dezinformacyjnych w laboratoriach, obawiał się Pope. Powiedział, że Rosjanie „mogą potencjalnie udać się do jednego z tych obiektów i sfabrykować coś, co nazywają dowodem nikczemnej działalności w obiekcie"

Czyli nawet jeśli są tam prowadzone badania nad rozwojem broni biologicznych i jest ona tam produkowana - "okaże" się, że to wszystko sfabrykowali źli ruscy :cool: Bo my dobrzy amerykanie mówimy zawsze i wszędzie tylko najświętszą prawdę i jeśli zapewniamy Was, że tam żadnej broni biologicznej się nie produkuje to tak jest. Przecież jak mówiliśmy, że Husajn ma broń masowego rażenia to... a nie czekaj... :confused:

Gdzie są teraz Ci obrońcy wiary?
 
Pisałem z dobre dwa miesiące temu o tych labach to sie pruli do mnie jak koszula.
Klocu pisał później jeszcze z dokładnymi danymi, ale nie było w tv to foliowe czapki


Gdzie są teraz Ci obrońcy wiary?
Wklej dokładnie to co wtedy pisałeś. Z chęcią bym to przeczytał raz jeszcze, a leniwy jestem. Pamietam że był to gruby odpał nawet jak na ciebie xD
 
jadą po bandzie, odbieranie obywatelstwa w Rosji, tylko państwa kompletnie upadłe takie coś robią...






aj w realu 24, oj Rola w końcu będzie siedział w jednej celi z Komarenko, pochwała nacjonalizmu, BTW on czasem nie zrzekł się rosyjskiego obywatelstwa aby łatwiej otrzymać polskie?...


nawet torby


jeszcze te zachwyty Rosją z wartościami, kopiuj wklej narracji Russia Today w wykonaniu Konfederatów od Jacka WIlka do ich multikont (a segregacja sanitarna w Rosji, pisała o tym Konfederacja czy jakoś tylko Kanada była w głowie? :muttley: )...











kolejny geniusz, polskie uczelnie wysadzić w powietrze












 
Back
Top