Konflikt Rosja-Ukraina

Pisałem z dobre dwa miesiące temu o tych labach to sie pruli do mnie jak koszula.
Klocu pisał później jeszcze z dokładnymi danymi, ale nie było w tv to foliowe czapki


Gdzie są teraz Ci obrońcy wiary?
No i dalej nic nowego. Laboratoria są, dowodów na amerykańską broń biologiczną brak.
 


Troche ich to stawia w malo wiardygodnym swietle. Najpierw mowia, ze nie ma zadnych labow, a pozniej ze jest 46. No, ale broni to juz na pewno nie robia :roberteyeblinking:


-----------------------------------


W takim razie co tak zanika inflację że tylko 13.9 a nie 30? Wódka?
GUS liczy po swojemu. Bierze pod uwage to co mu pasuje.
 
FVRgcQwXwAAChwi.jpeg
 


Troche ich to stawia w malo wiardygodnym swietle. Najpierw mowia, ze nie ma zadnych labow, a pozniej ze jest 46. No, ale broni to juz na pewno nie robią.

Co ty piszesz, jeszcze niektórym serduszka złamiesz, bo przecież to ja wymyśliłem te laby. :roberteyeblinking:których nie było ;)
 
Laboratoria są, dowodów na amerykańską broń biologiczną brak.
Chwila, to musi być amerykańska, żeby było niebezpiecznie? Czy jacyś poważni ludzie mówili/pisali o amerykańskiej broni biologicznej na Ukrainie? Amerykanie przyznali, że taka broń w tych labach jest, postsowiecka - co to zmienia jeśli chodzi o potencjalne efekty gdy coś pójdzie nie tak?
 
Ruscy zorganizowali program mieszkanie plus, dla tych którym wojna zniszczyła dom. Ale jak niszczone były tylko cele militarne to po co program odbudowy domów mieszkalnych po wojnie?
Ty baranie podczas każdej wojny i jakiejkolwiek akcji militarnej, a przede wszystkim jak jest prowadzony ostrzał artyleryjski to nie ma chuja, żeby nie dostał jakiś przypadkowy cel zabłąkanym pociskiem czy po prostu z błędu ludzkiego, bo domy rozpierdalają... A co mają kurwa powiedzieć że jutro będziemy napierdalać po 12, możliwe że jebniemy w blok więc radzimy wam wszystkim spierdalac? W jakiej ty rzeczywistości żyjesz, może taki Rusek który jebnal z czołgu w blok bo źle przycelowal ma tam iść i przeprosić mieszkańców, wrócić do czołgu i walczyć dalej? W jakiej ty rzeczywistości pojebie żyjesz, a na dokładkę to zapodam ci zagadkę, ile ze zniszczeń cywilnych spowodowali sami Ukraińcy na skutek prowadzonych przez siebie działań? Pewnie żadnych no nie?
 
Ty baranie podczas każdej wojny i jakiejkolwiek akcji militarnej, a przede wszystkim jak jest prowadzony ostrzał artyleryjski to nie ma chuja, żeby nie dostał jakiś przypadkowy cel zabłąkanym pociskiem czy po prostu z błędu ludzkiego, bo domy rozpierdalają... A co mają kurwa powiedzieć że jutro będziemy napierdalać po 12, możliwe że jebniemy w blok więc radzimy wam wszystkim spierdalac? W jakiej ty rzeczywistości żyjesz, może taki Rusek który jebnal z czołgu w blok bo źle przycelowal ma tam iść i przeprosić mieszkańców, wrócić do czołgu i walczyć dalej? W jakiej ty rzeczywistości pojebie żyjesz, a na dokładkę to zapodam ci zagadkę, ile ze zniszczeń cywilnych spowodowali sami Ukraińcy na skutek prowadzonych przez siebie działań? Pewnie żadnych no nie?

Dyskutujesz sam ze sobą. Mój argument był na dowiedzenie zniszczeń wykraczających poza cele militarne. Czemu kurwa nie zaprzecza Twój bezsensowny wywód
 
Ty baranie podczas każdej wojny i jakiejkolwiek akcji militarnej, a przede wszystkim jak jest prowadzony ostrzał artyleryjski to nie ma chuja, żeby nie dostał jakiś przypadkowy cel zabłąkanym pociskiem czy po prostu z błędu ludzkiego, bo domy rozpierdalają... A co mają kurwa powiedzieć że jutro będziemy napierdalać po 12, możliwe że jebniemy w blok więc radzimy wam wszystkim spierdalac? W jakiej ty rzeczywistości żyjesz, może taki Rusek który jebnal z czołgu w blok bo źle przycelowal ma tam iść i przeprosić mieszkańców, wrócić do czołgu i walczyć dalej? W jakiej ty rzeczywistości pojebie żyjesz, a na dokładkę to zapodam ci zagadkę, ile ze zniszczeń cywilnych spowodowali sami Ukraińcy na skutek prowadzonych przez siebie działań? Pewnie żadnych no nie?
Ze zdjec, ktore byly w artykule, ktory wrzucalem wyglada na to, ze po prostu postanowili zrownac z ziemia cale dzielnice. Tak dla pewnosci.
-----------------

Moze nie o samym konflikcie, ale ciekawy wywiad.
 
Last edited:
Dyskutujesz sam ze sobą. Mój argument był na dowiedzenie zniszczeń wykraczających poza cele militarne. Czemu kurwa nie zaprzecza Twój bezsensowny wywód
Typie ty jesteś przyjebany bo za każdym razem jak zostajesz wyjaśniony to zmieniasz temat, wnosisz tyle do dyskusji co gówno na podeszwie.

A ja ci wyjaśniłem skąd się biorą te zniszczenia "nie militarne" więc o chuj ci chodzi lewaku? Czego kurwa nie rozumiesz?

W jednym poście sam ze sobą, ty przyjebany baranie...
 
Typie ty jesteś przyjebany bo za każdym razem jak zostajesz wyjaśniony to zmieniasz temat, wnosisz tyle do dyskusji co gówno na podeszwie.

A ja ci wyjaśniłem skąd się biorą te zniszczenia "nie militarne" więc o chuj ci chodzi lewaku? Czego kurwa nie rozumiesz?

W jednym poście sam ze sobą, ty przyjebany baranie...

Biorą się z ofensywnych działań militarnych. Biorą się z tego, że Rosja zaatakowała Ukrainę. Czego nie rozumiesz zjebie?
 
Biorą się z ofensywnych działań militarnych. Biorą się z tego, że Rosja zaatakowała Ukrainę. Czego nie rozumiesz zjebie?
A ty czytałeś wogole to co ja napisałem czy tylko zajebales cytat w innym temacie?

Marudzisz że cele cywilne też są ostrzeliwane, wyjaśniłem ci PRZYGŁUPIE skąd to się bierze, a ty teraz odwracasz kota ogonem? Pojebało cię kurwa onuco? Bo nigdy nie uwierzę że ktoś normalny może się zachowywać w taki sposób jak ty.

Temat ci założyłem, tam zapraszam.

Jak tam temat kowidowy? Chyba muszę nadrobić, już se kutasie parcele na cmentarzu kupiłeś wpuszczając to gówno do swojego organizmu, czy może twój lewacki łeb nie przewidział efektów?
 
Biorą się z ofensywnych działań militarnych. Biorą się z tego, że Rosja zaatakowała Ukrainę. Czego nie rozumiesz zjebie?
Jesteś kurwa głupkiem naginajacym zasady pod swoje myślenie, tak jak ci wygodnie, dlatego twoja wartość równa się z wartością gówna na podeszwie.
Rusek zrobi-zle
Ukrainiec zrobi to samo- elegancko.

Powiedz mi świrze skąd się wzięło 39 amerykańskich laboratoriów na Ukrainie, przecież ruskie mówili o 7... Co oni tam robią? Razem jest 46, zajebiście duża powierzchnia do prowadzenia badań na broni biologicznej.

Zaraz ci wymyślą chorobę chuja w dupie i pójdziesz sie zabezpieczyć, myśląc że wszystko jest OKEJ KURWA.
 
Może mi ktoś wytłumaczyć czy to onet jest pojebany, pis jest jebnięty, to i to jest pojebane, czy kurwa o co tu chodzi?
 
Jesteś kurwa głupkiem naginajacym zasady pod swoje myślenie, tak jak ci wygodnie, dlatego twoja wartość równa się z wartością gówna na podeszwie.
Rusek zrobi-zle
Ukrainiec zrobi to samo- elegancko.

Ukraińcy zaatakowali Rosję? Wojna toczy się na terytorium Rosji? O czym Ty pierdolisz idioto.
 
Ukraińcy zaatakowali Rosję? Wojna toczy się na terytorium Rosji? O czym Ty pierdolisz idioto.
A ty jak zwykle nie rozumiesz że to wszystko nie odnosi się do tego kto kogo zaatakował?
Napisałeś o celach cywilnych, napisałem ci że to jest niestety wliczone w wojnę i że w te cele trafiają obie strony konfliktu, że to się dzieje na Ukrainie to siłą rzeczy zdarzy im się też wyjebać w swoją własną infrastrukturę cywilną, widocznie za dużo kolorów w mózgu ci najebało skoro nie potrafisz tego pojąć i jak dziecko w przedszkolu najprostszym sposobem próbujesz odwrócić kota ogonem i zepchnąć dyskusje na inne tory, gdzie ja ci imbecylu napisałem że Ukraińcy zaatakowali Rosję?
 
@Karateka@ @Siedem - prowadzicie spór o powody niszczenia obiektów cywilnych na Ukrainie przez Rosję. Czy jest to wynik stosowanej od jakiegoś czasu w tej wojnie taktyki "na wyniszczenie", czyli czyszczenia przedpola ze wszystkiego co znajduje się na drodze ruskiej armii, czy przypadkowych, naturalnych w każdej wojnie zniszczeń obiektów cywilnych, czy obliczonej na zrujnowanie morale taktyce celowych ataków ludności? Wystarczy podać konkretne argumenty na każdą z tych tez i po problemie ;)

Tak tylko dla przypomnienia, zbawcy ludzkości, policjanci Świata (ustawiony, odpowiedni moment filmu, niespełna dwie minutki oglądania):

 
Last edited:
Back
Top