Konflikt Rosja-Ukraina

Czy wielka rasyja juz zdobyła kijów? Bo coraz częściej kompromitacje ruskich obraca sie w internecie jako ich wygraną :DC:

Moze i blitzkreig sie nie udał, moze i zrobili praktycznie nikłe postępy na froncie, moze i przestawili gospodarke na wojenna co bedzie ich kosztować w przyszlosci, okej moze i ukry bombarduja im rafinerie ale za to stracili masę sprzętu, pieniędzy, ludzi oraz NATO sie powiększyło! :antonio:


Sukces na pełnej.
Jeszcze nie, ale 64 kilometrowa kolumna ruskich zbliża się do Kijowa, warto obserwować telegrama na pewno będą aktualizować na bieżąco
:DC:
 
@seu-velho pisał inaczej :nono:

Stajemy przed dziejową szansą dynamicznego gospodarczego rozwoju - priorytetowego dostępu do dużego rynku, dużej liczby potencjalnych imigrantów do szybkiej naturalizacji - Polska zresztą przoduje we wszystkich zestawieniach krajów co do których Ukraińcy mają ciepłe uczucia
Zjeździłem całą Europę i Azję, poznałem ogromną liczbę ludzi - próbowano mnie oszukać we Włoszech, Austrii czy Singapurze a nie twierdzę, że każdy Włoch to złodziej co czyha na moją krzywdę.
Jestem patriotą i gdy widzę, że taka niepowtarzalna szansa dla naszego kraju może zostać zaprzepaszczona przez ruskie wpływy i zwyczajną, ludzką głupotę to mnie po prostu c**j strzela.
Nasze relacje z Ukrainą też są interesem w który trzeba inwestować.
Jestem się w stanie założyć, że 90% ludzi przypominających ciągle o Wołyniu, nie wie jak bardzo Polska wyruchała Ukrainę po wojnie z bolszewikami.
Jeżeli dochodzi Ci kilka milionów ludzi w kraju to jest to oczywiste, że ogólna liczba przestępstw wzrośnie. Pokaż mi statystyki, które mówią że obywatele Ukrainy w Polsce popełniają statystycznie dużo więcej przestępstw niż my.
Polskie firmy będą w UA miały takie same prawa, stacja metra w Kijowie będzie miała nazwę "Warszawska" - takich małych symboli jest mnóstwo.
Po prostu nie macie żadnych argumentów - kierujecie się uprzedzeniami i głupim poczuciem, że dzieje się Wam krzywda.
:muttley:
 
Czy wielka rasyja juz zdobyła kijów? Bo coraz częściej kompromitacje ruskich obraca sie w internecie jako ich wygraną :DC:

Moze i blitzkreig sie nie udał, moze i zrobili praktycznie nikłe postępy na froncie, moze i przestawili gospodarke na wojenna co bedzie ich kosztować w przyszlosci, okej moze i ukry bombarduja im rafinerie ale za to stracili masę sprzętu, pieniędzy, ludzi oraz NATO sie powiększyło!


Sukces na pełnej.


A to nie wiesz, że Putin się tylko bawi i nie wysłał jeszcze swoich doborowych oddziałów? Przecież on specjalnie wysyła stary sprzęt żeby się go pozbyć, a 2 rzut już czeka i jak tylko Putin będzie chciał to w Lizbonie w 3 dni będzie.
Sankcje natomiast tylko wzmacniają rosyjską gospodarkę, a Putin miłościwie domaga się ich zdjęcia, tylko po to żeby zgniły zachód z głodu nie umarł :mamed:.

Polska zresztą przoduje we wszystkich zestawieniach krajów co do których Ukraińcy mają ciepłe uczucia

To już chyba nieaktualne :jarolaugh:.

Polskie firmy będą w UA miały takie same prawa

Co :mamedwhat:.

próbowano mnie oszukać we Włoszech, Austrii czy Singapurze

Mnie we Włoszech też - pod każdym obiektem historycznym ustawiają się tłumy Hindusów, którzy mają "lepsze oferty" i wkręcają, że są zatrudnieni bezpośrednio przez zarządcę obiektu - nawet plakietki mają :jarolaugh:. W Singapurze nie byłem :jon:.


To raczej jakiś trolling, albo ekstaza pierwszych dni wojny i wzruszających filmików :beczka:.
 
@Alkoneser Politycznie to Polska jest popychadłem tak gdzieś od XVIII wieku delikatnie mówiąc. Tak, ten artykuł to nic nowego, ale w obecnych czasach trzeba przypominać takie oczywistości bo tzw. opinia publiczna już kompletnie ogłupiała albo naczytała się bzdur na twitterze. Skoro Onet nadaje otwartym tekstem to jest faktycznie źle i będzie jeszcze gorzej, no a wszystkiego na PiS nie da się zwalić, bo cudotwórca Tusk jest tak samo bezradny wobec tego, że Ukraina nawet nie traktuje nas jak równorzędnego partnera. Niestety dla Tuska pole manewru jest zerowe, rehabilitacja Bandery i tolerowanie jego współczesnych fanów w naszym kraju zupełnie nie wchodzi w rachubę.
 
Pewnie według standardów tego forum to i ja Ukrofilem jestem (a ja po prostu nie lubię kacapów), chociaż u takiego Kozubela mam bana na Twitterze za krytykowanie Ukrainy w czasie afery zbożowej :mamed: .
W tym rzecz,że można nie lubić jednych i drugich(a nawet powinno się)
A tyle co się człowiek nasłuchał wyzwisk od ruskich trolli,onuc,putinowców za nawet konstruktywną krytykę ukrów.
 
To raczej jakiś trolling, albo ekstaza pierwszych dni wojny i wzruszających filmików :beczka:.


To jedynie cząstka tej uśmiechniętej narracji. Najśmieszniejsze było to:
Wrócę na chwilę do ciebie kolego, bo bardzo mi w pamięć zapadłeś swoimi słowami.

Nie jesteś anonimowy, Bartku.

I właśnie zweryfikujemy czy poza forum będziesz w stanie tak twardo obstawiać przy tym co tutaj piszesz. Słowa - również te pisane w internecie, mają swoje konsekwencje.

Nie znam kontekstu.
Po prostu zamierzam przywrócić niektórym świadomość, że słowa mają wagę.

Bartek jest jeszcze młodym chłopaczkiem. Jak przyjdzie z mamą kilka razy się potłumaczyć a potem kilkadziesiąt godzin pozamiata ulice w czynie społecznym to może mu się coś w głowie poprzestawia jeszcze. Trzeba ratować człowieka dopóki całkowicie nie przesiąknie jadem, wylewającym się z tego forum.

Ja tymczasem kończę z tym forum bo człowiekowi jest po prostu wstyd, że ma tu konto.
Peace, a ludziom tutaj życzę żeby przestali patrzeć na świat przez pryzmat swoich uprzedzeń. A także żeby nigdy poza granicami Polski nie spotkali się z taką postawą jaką oni prezentują tutaj wobec innej nacji.
Flashing-blue-light.gif
 
W tym rzecz,że można nie lubić jednych i drugich(a nawet powinno się)
A tyle co się człowiek nasłuchał wyzwisk od ruskich trolli,onuc,putinowców za nawet konstruktywną krytykę ukrów.

To jest chyba ogólnie nasz narodowy problem, że albo przestawiamy wajchę w jedną albo w drugą stronę - natomiast centrum u nas w ogóle się nie liczy. Jednego dnia oddamy ostatnią koszulę a już następnego dnia będziemy się nienawidzić. Kalkulacja zysków i strat? A komu to potrzebne.

Mnie na Wykopie o mało nie ukrzyżowali przy aferze zbożowej :fjedzia: .

@Alkoneser Politycznie to Polska jest popychadłem tak gdzieś od XVIII wieku delikatnie mówiąc. Tak, ten artykuł to nic nowego, ale w obecnych czasach trzeba przypominać takie oczywistości bo tzw. opinia publiczna już kompletnie ogłupiała albo naczytała się bzdur na twitterze. Skoro Onet nadaje otwartym tekstem to jest faktycznie źle i będzie jeszcze gorzej, no a wszystkiego na PiS nie da się zwalić, bo cudotwórca Tusk jest tak samo bezradny wobec tego, że Ukraina nawet nie traktuje nas jak równorzędnego partnera. Niestety dla Tuska pole manewru jest zerowe, rehabilitacja Bandery i tolerowanie jego współczesnych fanów w naszym kraju zupełnie nie wchodzi w rachubę.

Polityczna naiwność to nasz drugi problem . Skoro oddaliśmy wszystko za frajer, z narracją że walczą za nas, to dlaczego mają nas szanować? Niemców szanują bardzo a ci w pierwszych dniach wojny wysłali im hełmy budowlane :jarolaugh:.

To jedynie cząstka tej uśmiechnięte

A tutaj to akurat nie będę kozaczył, bo mi też się po "kilku" drinach złapało kosę z @vitas, bo nie zrozumiałem że odnosi się do wcześniejszych postów nieistniejącego już użytkownika (do dzisiaj nie wiem o co chodzi w tymi danielami) i myślałem, że wyśmiewa się ze śmierci mojego kumpla, o której pisałem w innym wątku. Chociaż mam nadzieję, że sprawa już wyjaśniona :beczka:. Nie jestem tutaj bez winy, więc kamieni nie będę rzucał :awesome:.
 
To jest chyba ogólnie nasz narodowy problem, że albo przestawiamy wajchę w jedną albo w drugą stronę - natomiast centrum u nas w ogóle się nie liczy. Jednego dnia oddamy ostatnią koszulę a już następnego dnia będziemy się nienawidzić.
Coś w tym jest
A tutaj to akurat nie będę kozaczył, bo mi też się po "kilku" drinach złapało kosę z @vitas, bo nie zrozumiałem że odnosi się do wcześniejszych postów nieistniejącego już użytkownika (do dzisiaj nie wiem o co chodzi w tymi danielami) i myślałem, że wyśmiewa się ze śmierci mojego kumpla, o której pisałem w innym wątku. Chociaż mam nadzieję, że sprawa już wyjaśniona :beczka:. Nie jestem tutaj bez winy, więc kamieni nie będę rzucał :awesome:.
Bzdura i czuję tu strach przed homoseksualizmem.

A surowa polecam poledwoczkowata część Daniela. Kiedyś oprawiałem Daniela, ustrzelonego z kuszy (na imprezie rycerskiej właściciele gospodarstwa pozwalali nam jednego dziennie ustrzelić na wieczerzę) , na potrawkę. Probowalem surowe kaski, niektóre trzymałem parę minutek nad dymem. Poezja, zrozumiałem wtedy Golluma.
 
Chciałbym napomknąć, że na tym polega polityka zagraniczna. Dodałbym do tego to, że to powinna być ZIMNA kalkulacja. A te nasze gamonie włażą w dupę prawie każdemu zagranicznemu politykowi.

Kompleksy i ojkofobia :fjedzia: . Najbardziej to widać u liberalnych kobiet - dla wielu z nich, coś co jest zachodnie, z automatu jest lepsze od naszego. Bardziej niż nasz interes, ludzi obchodzi, żeby jakiś zachodni polityk poklepał nas po główce. Zresztą to widać chociażby po liczbie nagłówków w tonie "zachodni polityk/celebryta/ktokolwiek w ostrym/dobrym tonie o Polsce". Wydaje mi się, a wręcz jestem przekonany, że to był jeden z głównych powodów wygranej PO w październikowych wyborach :fjedzia:.


Bzdura i czuję tu strach przed homoseksualizmem.

A surowa polecam poledwoczkowata część Daniela. Kiedyś oprawiałem Daniela, ustrzelonego z kuszy (na imprezie rycerskiej właściciele gospodarstwa pozwalali nam jednego dziennie ustrzelić na wieczerzę) , na potrawkę. Probowalem surowe kaski, niektóre trzymałem parę minutek nad dymem. Poezja, zrozumiałem wtedy Golluma.

Czyli pieczeń z daniela wyleczyła go z homoseksualizmu :beczka:?
Z tego co widzę, to był to człowiek wielu pasji, od BDSM po rycerstwo :mamed:.
 
Czy wielka rasyja juz zdobyła kijów? Bo coraz częściej kompromitacje ruskich obraca sie w internecie jako ich wygraną :DC:

Moze i blitzkreig sie nie udał, moze i zrobili praktycznie nikłe postępy na froncie, moze i przestawili gospodarke na wojenna co bedzie ich kosztować w przyszlosci, okej moze i ukry bombarduja im rafinerie ale za to stracili masę sprzętu, pieniędzy, ludzi oraz NATO sie powiększyło! :antonio:


Sukces na pełnej.
A co Ty tak nagle z tą rasiją wyskakujesz jak filip z konopii, żeby tylko narrację odwrócić?
 
A co Ty tak nagle z tą rasiją wyskakujesz jak filip z konopii, żeby tylko narrację odwrócić?
Jaka narracje ? Narracja została juz dawno odwrócona bo jak jeszcze 100 lat temu wrzucalo sie info z frontu i filmiki z czolgami tak teraz kilku użytkowników wstawia wyłącznie jakies gówno które idealnie pasuje do podludzi a nie do tematu konfliktu. Wertujac strony można teraz wyczytac ze ukrainiec zajebał komuś pieniadze na wrocławskim rynku, ukrainiec uderzyl kogoś, ukrainiec zesrał sie w warszawkim tramwaju itd.. z konfliktem to nie ma wiele wspólnego. Powiedziałbym ze moj post wraca do pierwotnej narracji tego tematu :beczka:
 
Jaka narracje ? Narracja została juz dawno odwrócona bo jak jeszcze 100 lat temu wrzucalo sie info z frontu i filmiki z czolgami tak teraz kilku użytkowników wstawia wyłącznie jakies gówno które idealnie pasuje do podludzi a nie do tematu konfliktu. Wertujac strony można teraz wyczytac ze ukrainiec zajebał komuś pieniadze na wrocławskim rynku, ukrainiec uderzyl kogoś, ukrainiec zesrał sie w warszawkim tramwaju itd.. z konfliktem to nie ma wiele wspólnego. Powiedziałbym ze moj post wraca do pierwotnej narracji tego tematu :beczka:
Zagrałeś po tuskowemu: a bo pis....
 
Zagrałeś po tuskowemu: a bo pis....
Czyli według Ciebie tak nie jest? Może nie pamietam dokładnie ale mam jakieś przebłyski ze kiedyś jednak ten temat wyglądał inaczej, nawet wiecej użytkowników chciala tu wchodzić póki sie nie zaczęło samo gęste wylewać.
 
Czyli według Ciebie tak nie jest? Może nie pamietam dokładnie ale mam jakieś przebłyski ze kiedyś jednak ten temat wyglądał inaczej, nawet wiecej użytkowników chciala tu wchodzić póki sie nie zaczęło samo gęste wylewać.
Masz jakieś ciekawe newsy z frontu czy po prostu zależało Ci na tym by przerwać rozważania na temat "jak to ukry znów Polakow ruchają przy aplauzie ukrolubnych"?
 
Masz jakieś ciekawe newsy z frontu czy po prostu zależało Ci na tym by przerwać rozważania na temat "jak to ukry znów Polakow ruchają przy aplauzie ukrolubnych"?
Ukry wyzwoliły wołczańsk.

Sprzęt dochodzi i dochodzic bedzie wbrew temu co szurskie teorie chcą przedstawic ze zachód nie stać i nie ma sprzetu :beczka:

1718733734378.png



Nie, nie zależało mi na tym by przerwać te "rozważania". Mam w nie wyjebane w sumie bo tak jak i ja tak samo Ci rozważający chuja znaczą i chuja mogą. Napisanie 5009x ze ukry nas ruchają na kase i nie tylko przyniesie ten sam efekt co napisanie tego 10 razy, tu na forum jest ledwo kilkunastu aktywnych userow. Raczej nie nawróci sie nikogo w przypadku gdy 99% mysli tak samo i w dodatku gdy wyglada to tak :
>zobacz jak nas wykorzystuja!
>nooo a to źli ludzie!
>ale ich nie lubię
...
>zobacz jak nas wykorzystują!...

Jeżeli chcecie rozważać dalej to nie przeszkadzam :gabi_much_love:
 
Ukry wyzwoliły wołczańsk.

Sprzęt dochodzi i dochodzic bedzie wbrew temu co szurskie teorie chcą przedstawic ze zachód nie stać i nie ma sprzetu :beczka:

View attachment 101666


Nie, nie zależało mi na tym by przerwać te "rozważania". Mam w nie wyjebane w sumie bo tak jak i ja tak samo Ci rozważający chuja znaczą i chuja mogą. Napisanie 5009x ze ukry nas ruchają na kase i nie tylko przyniesie ten sam efekt co napisanie tego 10 razy, tu na forum jest ledwo kilkunastu aktywnych userow. Raczej nie nawróci sie nikogo w przypadku gdy 99% mysli tak samo i w dodatku gdy wyglada to tak :
>zobacz jak nas wykorzystuja!
>nooo a to źli ludzie!
>ale ich nie lubię
...
>zobacz jak nas wykorzystują!...

Jeżeli chcecie rozważać dalej to nie przeszkadzam :gabi_much_love:
Ale może chociaż uda się Twoje oczy otworzyć i ukorzysz się, posypiesz głowę popiołem, głośno krzykniesz, że rudy chuj i nigdy więcej już tego błędu nie popełnisz.
 
Nie, nie zależało mi na tym by przerwać te "rozważania". Mam w nie wyjebane w sumie bo tak jak i ja tak samo Ci rozważający chuja znaczą i chuja mogą. Napisanie 5009x ze ukry nas ruchają na kase i nie tylko przyniesie ten sam efekt co napisanie tego 10 razy, tu na forum jest ledwo kilkunastu aktywnych userow. Raczej nie nawróci sie nikogo w przypadku gdy 99% mysli tak samo i w dodatku gdy wyglada to tak :
>zobacz jak nas wykorzystuja!
>nooo a to źli ludzie!
>ale ich nie lubię
...
>zobacz jak nas wykorzystują!...

Jeżeli chcecie rozważać dalej to nie przeszkadzam :gabi_much_love:
Skoro Ci temat nie podchodzi to po co wchodzisz?
Co jakiś czas też narzekasz na forumek, a mimo to tu siedzisz.A chyba się odgrażałeś, że zmniejszasz aktywność tutaj swego czasu?

A co do tematu to co w tym nowego,że komik cały czas coś cygani?
Dopóki będzie władza Bidena u steru to będzie dostawał.
 
Ale może chociaż uda się Twoje oczy otworzyć i ukorzysz się, posypiesz głowę popiołem, głośno krzykniesz, że rudy chuj i nigdy więcej już tego błędu nie popełnisz.
Rudy zostanie na zawsze w sercach Polaków! :gabi_much_love: a tak serio to moich nie trzeba otwierać, nie mam karty fajnopolaka. Nie dla mnie luksus i ananasy.

Skoro Ci temat nie podchodzi to po co wchodzisz?
Co jakiś czas też narzekasz na forumek, a mimo to tu siedzisz.A chyba się odgrażałeś, że zmniejszasz aktywność tutaj swego czasu?

A co do tematu to co w tym nowego,że komik cały czas coś cygani?
Dopóki będzie władza Bidena u steru to będzie dostawał.
Okej okej, kalm dałn, wszedłem z ciekawości sprawdzic czy cos sie zmieniło :roberteyeblinking:
 
Rudy zostanie na zawsze w sercach Polaków! :gabi_much_love: a tak serio to moich nie trzeba otwierać, nie mam karty fajnopolaka. Nie dla mnie luksus i ananasy.


Okej okej, kalm dałn, wszedłem z ciekawości sprawdzic czy cos sie zmieniło :roberteyeblinking:
Jak 60km kolumna czołgów dojedzie do Kijowa to damy Ci znać :mamed:
 
Ukry wyzwoliły wołczańsk.

Sprzęt dochodzi i dochodzic bedzie wbrew temu co szurskie teorie chcą przedstawic ze zachód nie stać i nie ma sprzetu :beczka:

View attachment 101666
Niesamowite ilości stali tam są przepalane. 30 Dan, cały kontyngent PKW Afganistan miał chyba jedną czy dwie. Kilkaset wozów bojowych i czołgów. Ciekawe ile z tego jest wykorzystane efektywnie a jaka część stoi w magazynach, albo po kilku dniach wraca na warsztat i stoi tam miesiącami ze względu na brak części.
 
Sprzęt dochodzi i dochodzic bedzie wbrew temu co szurskie teorie chcą przedstawic ze zachód nie stać i nie ma sprzetu :beczka:

View attachment 101666


Nie dostaną tego w przyszłym tygodniu. To są planowane dostawy na "najbliższy czas" - czyli właściwie nie wiemy kiedy to będzie dostarczone. Niemcy przykładowo przyjęły strategię flexowania się ilością udzielonej pomocy, tylko jak się wejdzie w szczegóły to duża część tej pomocy jest przykładowo zaplanowana na lata 2030-2035 :jarolaugh: .

Z tej listy pewnie maksymalnie 30% zostanie dostarczone w ciągu najbliższego roku. Już widzę jak Amerykanie odblokowują kroplówkę - nie ma na to szans, dla nich aktualna sytuacja jest optymalna. Jak im się przestanie to opłacać, to dopiero wtedy wleci coś lepszego i w większej ilości.


 
:jarolaugh::jarolaugh::jarolaugh::jarolaugh::jarolaugh::jarolaugh:

Od człowieka wokół którego skakali zachodni politycy, do mikrusa który merda ogonem przy koreańskim dyktatorze.

Nikkei Asia informuje o rozpoczęciu negocjacji Chiny-Rosja-Korea Północna na temat sprzedaży terytorium rosyjskiego w celu udrożnienia okrętom chińskim szlaku na zaplecze Japonii przy okazji wizyty Putina w Pjongjang.

 
Takie tam ciekawostki od upainców i ich polskich fanów.
"23 września 2020 r. ukraiński Sąd Najwyższy orzekł, że symbole Dywizji SS Galicja nie są związane z nazizmem i dlatego nie mogą być zakazane w kraju. To samo twierdził Ukraiński Instytut Pamięci Narodowej, kierowany wówczas przez Wołodymyra Wiatrowycza."
Obejrzałem też sobie na YouTube film o waffen ss autorstwa G. Boberka. Wymieniając wszystkie nacje uczestniczące szczególnie w 1943 toku w ww formacji dziwnie zapomniał wymienić naszych braci z ukrainy. Przypadek?
 
Takie tam ciekawostki od upainców i ich polskich fanów.
"23 września 2020 r. ukraiński Sąd Najwyższy orzekł, że symbole Dywizji SS Galicja nie są związane z nazizmem i dlatego nie mogą być zakazane w kraju. To samo twierdził Ukraiński Instytut Pamięci Narodowej, kierowany wówczas przez Wołodymyra Wiatrowycza."
Obejrzałem też sobie na YouTube film o waffen ss autorstwa G. Boberka. Wymieniając wszystkie nacje uczestniczące szczególnie w 1943 toku w ww formacji dziwnie zapomniał wymienić naszych braci z ukrainy. Przypadek?
To ten co był kiedyś naczelnym w tvgry?
 
Back
Top